Постанова № 11100983, 08.07.2010, Донецький апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
08.07.2010
Номер справи
2а-19089/09/0570
Номер документу
11100983
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Головуючий у 1 інстанції - Шальєва В.А.

Суддя-доповідач - Ляшенко Д.В.

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 липня 2010 року справа №2а-19089/09/0570

приміщення суду за адресою: 83017, м. Донецьк, бул. Шевченка, 26

Донецький апеляційний адміністративний суд у складі:

головуючого судді: Колеснік Г.А.

судді - доповідача: Ляшенко Д.В.

судді: Ястребової Л.В.

при секретарі судового засідання: Агейченковій К.О.

за участю представників:

від позивача: Косенок О.М. – за дов. № 1/148-а від 22.02.2010 року,

від відповідача: Молчанов А.С. – за дов. № 05-13-11-17/2890 від 30.03.2010 року,

Непойду О.О. – за дов. № 05-13-11-17/7167 від 07.07.2010 року

розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційні скарги Державного підприємства «Селидіввугілля» та Контрольно-ревізійного управління в Донецькій області на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 11 лютого 2010 року у справі № 2а-19089/09/0570 за позовом Державного підприємства «Селидіввугілля» до Контрольно-ревізійного управління в Донецькій області «про визнання дій неправомірними та визнання частково недійсної вимоги», -

ВСТАНОВИВ:

У листопаді 2009 року Державне підприємство «Селидіввугілля» звернувся до суду із позовом до Контрольно-ревізійного управління в Донецькій області про визнання дій неправомірними та визнання частково недійсної вимоги.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що Селидівським міжрайонним контрольно-ревізійним відділом була проведена ревізія фінансово-господарської діяльності ДП «Селидіввугілля» за період з 01.11.2006 року по 01.01.2008 року, за результатами якої складений акт № 32-05.2/13 від 19.05.2008 року. На підставі акту ревізії відповідачем на адресу позивача була спрямована вимога № 15/850 від 05.06.2008 року про усунення виявлених порушень.

Позивач вважає частково неправомірними висновки акту перевірки та положення вимоги.

Так, позивач вважає необґрунтованими висновки акту щодо отримання позивачем доходів від безліцензійної діяльності за період з 01.01.2006 р. по 31.12.2007 р. в сумі 983364 тис. грн. так як ДП «Селидіввугілля» було створено за наслідками реорганізації Донецької вугільної енергетичної компанії, має інший ідентифікаційний номер, але є правонаступником реорганізованого підприємства. Позивачем були подані документи для переоформлення ліцензії в орган ліцензування, але на час перевірки ліцензії не були переоформлені.

В акті ревізії зазначено, що позивачем внаслідок порушення п. 2 Інструкції з обліку об'ємів видобутку рядового вугілля та готової вугільної продукції на шахтах, розрізах та збагачувальних (брикетних) фабриках Мінвуглепрому України, затвердженої наказом Міністерства вугільної промисловості України від 17.09.1996 р. № 466, в частині необґрунтованого позачергового переваження скіпів, неналежного виконання умов господарського договору з боку ТОВ «Донбасвуглепереробка», в період вересня-грудня 2007 р. недоотримано 28858,5 т. концентрату на загальну суму 12321425,16 грн. Даний висновок додатково обґрунтовується заниженням ваги вугілля в скіпі за рахунок виділення маси породи та невідповідності між об'ємами отриманої ТОВ «Донбасвуглепереробка» (ЦЗФ «Україна») гірничої маси та об'ємами відвантаження збагачувальною фабрикою готової продукції - вугільного концентрату. За цим порушенням від позивача орган державної контрольно-ревізійної служби вимагав поновлення в обліку по розрахункам з ТОВ «Донбасвуглепереробка» дебіторської заборгованості в сумі 12321425,19 грн. та забезпечення погашення цієї заборгованості.

Такі висновки не відповідають фактичним обставинам. Проведення позачергового переваження скіпів 17.08.2007 р. було обґрунтоване тенденцією зростання частки крупної породи в скіпі по горно-геологічним умовам виробітки 10 Південної лави пласта Л-21 уклону 1, а саме, зрушеннями крівлі у очисному забої. Також додатковим джерелом крупнокускової породи було проходження гірничих виробок БВР за відсутністю повної серійності електродетонаторів.

Також в акті ревізії вказано, що в порушення п. 8 ст. 7 Бюджетного кодексу України, п. 9 Порядку складання, розгляду, затвердження та основні вимоги до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 228 від 28.02.2002 р., позивачем допущено нецільове використання бюджетних коштів не у відповідності до економічної класифікації видатків в сумі 206000 грн. Позивачу пред'явлена вимога щодо перерахування протягом 10 днів коштів в сумі 206000 грн. за рахунок власних (не бюджетних) коштів на користь державного бюджету за кодом бюджетної класифікації „Інші надходження".

У квітні 2007 р. на рахунок № 90763006004878 ДП «Селидіввугілля» були зараховані бюджетні кошти в сумі 206000 грн. по КЕКВ 1310 за статтею „Державна підтримка на собівартість". Зазначені кошти були використані у відповідності до економічної класифікації видатків КЕКВ 1310 на виплату заробітної плати відповідно до плану використання бюджетних коштів, затвердженого Міністерством вугільної промисловості України, а тому вимога в цій частині є протиправною.

Крім того, в акті відображено, що у 2007 році позивачем була проведена оплата товарів та послуг без застосування тендерних процедур на суму 45003445,85 грн. але у 2007 року позивачем було здійснено погашення кредиторської заборгованості минулих років на суму 17152526,80 грн., яке було здійснено без проведення тендерних процедур.

Позивач просив визнати неправомірними дії ревізорів з відображення в акті ревізії висновків про допущені позивачем порушення: отримання доходів від безліцензійної діяльності за період з 01.01.2006 року по 31.12.2007 року в сумі 983364 тис. грн.; недоотримання позивачем за період вересня-грудня 2007 року 28858,5 т. концентрату на загальну суму 12321425,16 грн.; нецільове використання бюджетних коштів не у відповідності до економічної класифікації видатків в сумі 206000 грн.; здійснення у 2007 р. оплати за товари та послуги без застосування тендерних процедур на суму 45003445,85 грн.; визнати недійсною вимогу про усунення виявлених ревізією порушень № 15/850 від 05.06.2008 року в частині зобов'язання позивача поновити в обліку по розрахункам з ТОВ «Донбасвуглепереробка» дебіторську заборгованість в сумі 12321425,19 грн. та забезпечити погашення заборгованості; протягом 10 днів перерахувати кошти в сумі 206000 грн. за рахунок власних (не бюджетних) коштів на користь держави за кодом бюджетної класифікації «Інші надходження».

Постановою Донецького окружного адміністративного суду від 11 лютого 2010 року позовні вимоги задоволено частково, а саме судом першої інстанції визнані протиправними дії Селидівського міжрайонного контрольно-ревізійного відділу з перевірки питання здійснення Державним підприємством «Селидіввугілля» за період з 01.01.2006 р. по 31.12.2007 р. видобутку вугілля без отримання спеціального дозволу на користування надрами та визнано протиправною вимогу Селидівського міжрайонного контрольно-ревізійного відділу від 05.06.2008 року № 15/850 в частині зобов'язання Державного підприємства «Селидіввугілля» поновити в обліку по розрахунках з ТОВ «Донбасвуглепереробка» дебіторської заборгованості в сумі 12321425,19 грн. та забезпечити погашення цієї заборгованості. В задоволенні іншої частини позовних вимог відмовлено.

Позивач та відповідач вважаючи, що це судове рішення прийнято з порушенням норм матеріального та процесуального права, звернулися до суду з апеляційними скаргами, в яких позивач просить постанову суду скасувати частково та прийняти нове рішення, яким задовольнити позовні вимоги у повному обсязі, а відповідач просить постанову суду скасувати та прийняти нове рішення, яким відмовити у задоволенні позовних вимог у повному обсязі.

Представник позивача у судовому засіданні підтримав доводи апеляційної скарги та наполягав на її задоволенні, проти апеляційної скарги відповідача заперечував. Представники відповідача у судовому засіданні підтримали доводи апеляційної скарги та наполягали на її задоволенні, проти апеляційної скарги позивача заперечували.

Заслухавши доповідь судді-доповідача, пояснення представників позивача та відповідача, перевіривши матеріали справи та обговоривши доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає апеляційну скаргу позивача обгрунтованою, а апеляційну скаргу відповідача необґрунтованою, та судове рішення таким, що підлягає частковому скасуванню, з наступних підстав.

Позивач Державне підприємство „Селидіввугілля" є юридичною особою, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 33426253, здійснює діяльність на підставі статуту, затвердженого Міністром вугільної промисловості України 27.12.2005 р. Відокремлений підрозділ „Шахта „Україна" є підрозділом ДП „Селидіввугілля", не є юридичною особою.

Відповідно до ст. 1 Закону України „Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні", державна контрольно-ревізійна служба складається з Головного контрольно-ревізійного управління України, контрольно-ревізійних управлінь в Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі, контрольно-ревізійних підрозділів (відділів, груп) в районах, містах і районах у містах.

Позивач КРУ в Донецькій області діє на підставі Положення про Контрольно-ревізійні управління в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі, затвердженого наказом Головного контрольно-ревізійного управління України № 111 від 09.01.2001 р. Селидівський міжрайонний контрольно-ревізійний відділ є підрозділом КРУ у Донецькій області. Селидівським міжрайонним контрольно-ревізійним відділом була проведена ревізія фінансово-господарської діяльності ДП „Селидіввугілля" за 2006-2007 роки, за результатами якої відповідачем складений акт ревізії № 32-05.2/13 від 19.05.2008 р. (а.с. 4-11 т.1).

Зокрема, ревізією встановлені наступні порушення:

- отримання доходів від без ліцензійної діяльності за період з 01.01.2006 р. по 31.12.2007 р. в сумі 983364 тис. грн.;

- недоотримання позивачем за період вересня-грудня 2007 р. 28858,5 т. концентрату на загальну суму 12321425,16 грн.;

- нецільове використання бюджетних коштів не у відповідності до економічної класифікації видатків в сумі 206000 грн.;

- здійснення у 2007 р. оплати за товари та послуги без застосування тендерних процедур на суму 45003445,85 грн.

На підставі акту ревізії Селидівським МКРВ позивачу ДП „Селидіввугілля" пред'явлено вимогу № 15/850 від 05.06.2008 р. про усунення порушень, в якій орган контрольно-ревізійної служби, зокрема, вимагає від ДП „Селидіввугілля" поновити в обліку по розрахункам з ТОВ „Донбасвуглепереробка" дебіторську заборгованість в сумі 12321425,19 грн. та забезпечити погашення заборгованості; протягом 10 днів перерахувати кошти в сумі 206000 грн. за рахунок власних (не бюджетних) коштів на користь держави за кодом бюджетної класифікації „Інші надходження" (а.с. 12-14 т.1).

Стаття 19 Конституції України визначає, що правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ч. 1 ст. 9 Кодексу адміністративного судочинства України суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядну, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Орган державної контрольно-ревізійної служби (Селидівський МКРВ як підрозділ Контрольно-ревізійного управління в Донецькій області), перевіряючи в ході ревізії питання наявності чи відсутності ліцензій (здійснення ліцензійної чи безліцензійної діяльності) вийшов за межі повноважень, наданих йому Законом України „Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні".

У відповідності до ст. 2 Закону України „Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні", головним завданням державної контрольно-ревізійної служби є здійснення державного фінансового контролю за використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, правильністю визначення потреби в бюджетних коштах та взяття зобов'язань, ефективним використанням коштів і майна, станом і достовірністю бухгалтерського обліку і фінансової звітності в міністерствах та інших органах виконавчої влади, в державних фондах, у бюджетних установах і у суб'єктів господарювання державного сектору економіки, а також на підприємствах і в організаціях, які отримують (отримували в періоді, який перевіряється) кошти з бюджетів усіх рівнів та державних фондів або використовують (використовували у періоді, який перевіряється) державне чи комунальне майно (далі - підконтрольні установи), виконанням місцевих бюджетів, розроблення пропозицій щодо усунення виявлених недоліків і порушень та запобігання їм у подальшому.

Державний фінансовий контроль реалізується державною контрольно-ревізійною службою через проведення державного фінансового аудита, перевірки державних закупівель та інспектування.

Перелік основних функцій Головного контрольно-ревізійного управління України і контрольно-ревізійних управлінь в Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі визначений у статті 8 Закону України „Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні", зокрема, підрозділи контрольно-ревізійної служби виконують такі функції: проводять у підконтрольних установах ревізії фінансово-господарської діяльності, використання і збереження фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, правильності визначення потреби в бюджетних коштах та взяття зобов'язань, стану і достовірності бухгалтерського обліку та фінансової звітності; здійснюють державний фінансовий аудит виконання державних (бюджетних) програм, діяльності бюджетних установ, суб'єктів господарювання державного сектору економіки, а також інших суб'єктів господарювання, які отримують (отримували в періоді, який перевіряється) кошти з бюджетів усіх рівнів та державних фондів або використовують (використовували у періоді, який перевіряється) державне чи комунальне майно.

На виконання зазначених функцій статтею 10 вказаного Закону Головному контрольно-ревізійному управлінню України, контрольно-ревізійним управлінням в Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі, контрольно-ревізійним підрозділам (відділам, групам) у районах, містах і районах у містах надається право перевіряти у підконтрольних установах грошові та бухгалтерські документи, звіти, кошториси й інші документи, що підтверджують надходження і витрачання коштів та матеріальних цінностей, проводити перевірки фактичної наявності цінностей (грошових сум, цінних паперів, сировини, матеріалів, готової продукції, устаткування тощо) (п. 1). Отже, діючим законодавством органам державної контрольно-ревізійної служби не надані повноваження з контролю за дотриманням суб'єктами господарювання ліцензійних умов провадження певних видів господарської діяльності, зокрема, видобутку вугілля без отримання спеціального дозволу на користування надрами.

В акті ревізії зазначено, що позивачем внаслідок порушення п. 2 Інструкції з обліку об'ємів видобутку рядового вугілля та готової вугільної продукції на шахтах, розрізах та збагачуваних (брикетних) фабриках Мінвуглепрому України, затвердженої наказом Міністерства вугільної промисловості України від 17.09.1996 р. № 466, в частині необгрунтованого позачергового переваження скіпів, неналежного виконання умов господарського договору з боку ТОВ „Донбасвуглепереробка", в період вересня-грудня 2007 р. недоотримано 28858,5 т. концентрату на загальну суму 12321425,16 грн. Даний висновок додатково обґрунтовується заниженням ваги вугілля в скіпі за рахунок виділення маси породи та невідповідності між об'ємами отриманої ТОВ „Донбасвуглепереробка" (ЦЗФ „Україна") гірничої маси та об'ємами відвантаження збагачувальною фабрикою готової продукції - вугільного концентрату. За цим порушенням від позивача орган державної контрольно-ревізійної служби вимагає поновлення в обліку по розрахункам з ТОВ „Донбасвуглепереробка" дебіторської заборгованості в сумі 12321425,19 грн. та забезпечення погашення цієї заборгованості.

Судом встановлено, що 05.05.2005 р. укладений договір № 30 цу між ТОВ „Донбасвуглепереробка" та ДП не переробку ТОВ „Донбасвуглепереробка" вугілля за кількістю та якістю, які вказані у додатках до договору (а.с. 163-164 т.1). Так, відповідно до додатку № 1 до договору № ЗОцу ВП „Шахта „Україна" передає на переробку ЦЗФ „Україна" вугілля марки ДГр 0-200 (а.с. 165 т.1).

Порядок обліку об'ємів видобутку та переробки рядового вугілля, а також готової вугільної продукції визначається Інструкцією з обліку об'ємів видобутку рядового вугілля та готової вугільної продукції на шахтах, розрізах та збагачуваних (брикетних) фабриках Мінвуглепрому України, затвердженої наказом Міністерства вугільної промисловості України від 17.09.1996 р. № 466.

У відповідності до п. 2.3.1 Інструкції середня маса рядового вугілля, в тому числі й у скіпах, визначається два рази на рік комісією, яка призначається спільним наказом керівника шахти та керівника збагачувальної фабрики.

Згідно з п. 2.3.2 Інструкції, у випадку зміни гірничо-геологічних умов, які викликають зміну якості та маси рядового вугілля, а також застосування інших по об'єму ємностей проводиться позачергове переваження.

Проектом будівництва шахти „Україна" та збагачувальної фабрики „Україна" передбачена спільна видача вугілля та породи з відбором кусків крупної (+200) породи на грохотах Г'ІДД-1 на дробільно-сортирувальному відділенні фабрики (а.с. 156-158 т.1). Інших пунктів вибірки крупної породи технологією не передбачено.

Судом встановлено, що проведення позачергового переваження скіпів 17.08.2007 р. обгрунтоване тенденцією зростання частки крупної породи в скіпі по горно-геологічним умовам виробітки 10 Південної лави пласта Л-21 уклону 1, а саме, обрушеннями крівлі у очисному забої. Також додатковим джерелом крупнокускової породи було проходження гірничих виробок БВР за відсутністю повної серійності електродетонаторів.

Факт наявності змін гірничо-геологічних умов у період червня-серпня 2007 р. підтверджений в судовому засіданні поясненнями головного геолога ВП „Шахта „Україна" Рогового П.В.

Крім того, судом встановлено, що ініціатором позачергового переваження скіпів у серпні 2007 р. було ТОВ „Донбасвуглепереробка" (а.с. 188 т.1). Процедура переваження була узгоджена ТОВ „Донбасвуглепереробка" та ДП „Селидіввугілля", позачергове переваження скипів було здійснено на підставі розпорядження генерального директора ДП „Селидіввугілля" № 1/384 від 17.08.2007 р. (а.с. 190-192 т.1). Позачергове переваження породи +200 було оформлено актом від 18.08.2007 р. (а.с. 187 т. 1).

За результатами переваження було встановлено збільшення крупної породи (+200) у шихтовому складі скіпа, зниження ваги гірничої маси скіпа, яка приймалась до обліку та передавалась на збагачення.

Позивачем обгрунтовано була виключена вага породи з об'єму гірничої маси, яка передавалася на збагачення, оскільки за технологією збагачення вугілля порода +200 не підлягає збагаченню, а безпосередньо транспортується у породний відвал. Збільшення виходу концентрату досягається за рахунок зниження зольності гірничої маси. Отже, включення до об'єму гірничої маси породи +200, яка передається на збагачення, призведе до зростання зольності гірничої маси та, відповідно, зниженню об'ємів концентрату.

Зазначені обставини підтверджені в судовому засіданні поясненнями свідків, відомостями, що містяться у довідниках з гірничої справи (а.с.27-29 т.1), а також актами результатів сітового аналізу за червень 2007 р. (а.с. 160, 186 т. 1), з яких вбачається, що зольність гірничої маси напряму залежить від об'ємів гірничої маси.

Як випливає з акту ревізії, висновок про невідповідність між об'ємами отриманої гірничої маси ОП „ЦЗФ „Україна" ТОВ „Донбасвуглепереробка" та об'ємами відвантаження готової продукції (вугільного концентрату) зроблений за даними, наданими Укрзалізницею. При цьому ревізорами не взяті до уваги об'єми гірничої маси, яка надходила на збагачувальну фабрику автомобільним транспортом.

З урахуванням не проведення відповідачем зустрічної перевірки Орендного підприємства „Центральна збагачувальна фабрика „Україна" - структурного підрозділу ТОВ „Донбасвуглепереробка", а також неврахування об'ємів гірничої маси, яка надходила на збагачувальну фабрику автомобільним транспортом, суд правильно вважав необгрунтованими висновки про неотримання позивачем концентрату (28858,5 т.) на загальну суму 12321425,16 грн., а тому обґрунтовано визнав протиправною вимогу в цій частині.

В акті ревізії зазначається про порушення позивачем п. 8 ст. 7 Бюджетного кодексу України, п. 9 Порядку складання, розгляду, затвердження та основні вимоги до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 228 від 28.02.2002 р., внаслідок яких допущено нецільове використання бюджетних коштів не у відповідності до економічною класифікацією видатків в сумі 206000 грн.

Згідно зі ст. 119 Бюджетного кодексу України нецільове використання бюджетних коштів, тобто витрачання їх на цілі, що не відповідають бюджетним призначенням, встановленим законом про Державний бюджет України чи рішенням про місцевий бюджет, виділеним бюджетним асигнуванням чи кошторису, має наслідком зменшення асигнувань розпорядникам бюджетних коштів на суму коштів, що витрачені не за цільовим призначенням, і притягнення відповідних посадових осіб до дисциплінарної, адміністративної чи кримінальної відповідальності у порядку, визначеному законами України.

У разі нецільового використання бюджетних коштів, отриманих у вигляді субвенції, зазначені кошти підлягають обов'язковому поверненню до відповідного бюджету у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України. Відповідні посадові особи притягаються до відповідальності згідно з законом.

Судом встановлено, що у доведеній ДП „Селидіввугілля" на 2007 р. бюджетній програмі була вказана загальна сума фінансування за відповідними кодами економічної класифікації та перелік напрямів бюджетних коштів, в тому числі, на виплату заробітної плати, внесків до державних цільових фондів, погашення заборгованості по електроенергії тощо. Вказані напрями використання бюджетних коштів в бюджетній програмі (цілі) зафіксовані в плані використання бюджетних коштів на 2007 р.

На підставі змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2007 рік" довідкою про зміни помісячного розпису асигнувань спеціального фонду державного бюджету на 2007 р. від 26.04.2007 р. № 04-02/03-293 головним розпорядником коштів (Мінвуглепром) внесені зміни до плану використання бюджетних коштів отримувачем (ДП „Селидіввугілля"), а саме, були збільшені видатки за програмою на суму 2055 тис. грн. для направлення цих коштів на оплату спожитої електроенергії, в тому числі, в квітні 2007 р. в сумі 206 тис. грн.

В ході ревізії встановлено, що у квітні 2007 р. позивачем була проведена виплата заробітної плати за березень 2007 р. з урахуванням обов'язкових платежів на загальну суму 206000 грн. Виплата була проведена за рахунок бюджетних коштів, які надійшли на аналітичний рахунок для обліку асигнувань позивачу зі спеціального фонду Державного бюджету за КПКВ 1301090, КЕКВ 1310.

Відповідно до ст.3 Бюджетного кодексу України, бюджетний період починається 1 січня та завершується 31 грудня відповідного року.

Згідно “Звіту про надходження та використання коштів загального фонду” ф.2д за 2007р., (додаток 2), “Звіту про надходження та використання інших надходжень спеціального фонду “ ф.4-3д (додаток 5) за 2007 рік ДП “Селидіввугілля” використало бюджетні кошти в об”ємах бюджетних надходжень відповідно економічної класифікації видатків, встановлених кошторисом , без будь-яких порушень.

Таким чином, позивачем не було допущено нецільове використання бюджетних коштів, а тому вимога відповідача про перерахування коштів в сумі 206000грн. є протиправною.

Керуючись ст. ст. 195, 196, 198, 202, 205, 207 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Апеляційну скаргу Контрольно-ревізійного управління в Донецькій області залишити без задоволення, а апеляційну скаргу Державного підприємства «Селидіввугілля» задовольнити і постанову Донецького окружного адміністративного суду від 11 лютого 2010 року по справі № 2а-19089/09/0570 в частині відмови у задоволенні вимог про відмову у задоволенні вимог позивача про визнання протиправною вимогу відповідача перерахувати гроші в сумі 206000 грн. за рахунок власних (не бюджетних) коштів у дохід державного бюджету – скасувати.

Позовні вимоги Державного підприємства «Селидіввугілля» до Контрольно-ревізійного управління в Донецькій області про визнання дій неправомірними та визнання частково недійсної вимоги задовольнити і визнати протиправною вимогу Селидівського міжрайонного контрольно-ревізійного відділу від 05.06.2008 року № 15/850 в частині зобов'язання Державного підприємства «Селидіввугілля» перерахувати гроші в сумі 206000 грн. за рахунок власних (не бюджетних) коштів у дохід державного бюджету за кодом бюджетної класифікації “Інші надходження “.

В іншій частині постанову суду 1 інстанції залишити без змін.

Постанова набирає законної сили з моменту проголошення.

Постанова може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України протягом одного місяця з моменту проголошення, а в разі складання і проголошення вступної та резолютивної частин постанови, з дня складення постанови в повному обсязі.

Головуючий:

Судді: