Єдиний державний реєстр судових рішень
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
16.01.2023 Справа № 914/2745/21
місто Львів
Господарський суд Львівської області у складі судді Сухович Ю.О., за участі секретаря судового засідання Бондаренко А.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали скарги Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Львівгаз», місто Львів
на дії Срийського відділу державної виконавчої служби у Стрийському районі Львівської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів), місто Стрий, Львівська область
у справі 914/2745/21
за позовом Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Львівгаз», місто Львів
до відповідача Комунального підприємства «Стрийтеплоенерго», місто Стрий, Львівська область
про стягнення 181 828,33 грн.
За участю представників:
від скаржника (стягувача/позивача): Турчиняк Я.І. - адвокат (довіреність №007.1Др-125-0622 від 06.06.2022; свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю серія ЛВ №002121 від 03.02.2021);
від боржника (відповідача): Сливка Василь Васильович адвокат (ордер на надання правничої (правової) допомоги серія ВС №1130445 від 14.03.2022; свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю серія ЛВ №000254 від 20.08.2015);
від ДВС (Стрийський ВДВС у Стрийськомурайоні Львівської області ЗМУМЮ (м.Львів): не з`явився.
ВСТАНОВИВ
На розгляд Господарського суду Львівської області Акціонерним товариством «Оператор газорозподільної системи «Львівгаз» подано скаргу з вимогами: 1) Визнати протиправними дії Стрийського відділу державної виконавчої служби у Стрийському районі Львівської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) щодо винесення постанови про зупинення вчинення виконавчих дій від 13.09.2022 в рамках виконавчого провадження №69798999; 2) Зобов`язатиСтрийський відділ державної виконавчої служби у Стрийському районі Львівської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) усунути порушення, шляхом скасування постанови про зупинення вчинення виконавчих дій від 13.09.2022 в рамках виконавчого провадження №69798999.
Хід розгляду скарги викладено в ухвалах суду та протоколах судових засідань.
Представник стягувача (АТ «Оператор газорозподільної системи «Львівгаз») в судове засідання 16.01.2023 з`явився, скаргу підтримав, просив її задовольнити.
Представник боржника (КП «Стрийтеплоенерго») в судове засідання 16.01.2023 з`явився, просив відмовити у задоволенні скарги, з підстав наведених у письмових поясненнях.
Стрийський відділ ДВС у Стрийському районі Львівської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) явки уповноваженого представника в судове засідання 16.01.2023 не забезпечив. Ухвалою-повідомленням суду від 21.12.2022 явка представника ВДВС не визнавалась судом обов`язковою.
Відповідно до частини 2 статті 342 Господарського процесуального кодексу України неявка стягувача, боржника, державного виконавця або іншої посадової особи органу державної виконавчої служби, приватного виконавця, які належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду скарги, не перешкоджають її розгляду.
Аргументи учасників справи.
Правова позиція скаржника (стягувача).
Скарга мотивована тим, що постанова про зупинення провадження ВП №69798999 від 13.09.2022 є незаконною та підлягає скасуванню, оскільки стаття 34 Закону України «Про виконавче провадження» не передбачає зупинення вчинення виконавчих дій в частині стягнення з теплопостачальних та теплогенеруючих організацій пені, інфляційних втрат та трьох відсотків річних, які нараховані на заборгованість з розподілу природного газу.
Правова позиція органу державної виконавчої служби.
Срийський відділ державної виконавчої служби у Стрийському районі Львівської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) не подавав пояснень по суті скарги.
Правова позиція боржника (КП «Стрийтеплоенерго»).
Комунальне підприємство «Стрийтеплоенерго» заперечило проти поданої скарги з підстав, зазначених у письмових поясненнях.
Зокрема, зазначило, що після касаційного перегляду даної справи Верховним Судом, КП«Стрийтеплоенерго» оплатило суму боргу, яка була предметом розгляду у даній справі № 914/2745/21, в підтвердження чого долучило до матеріалів справи копію платіжного доручення №4137 від 08.08.2022 року на суму 181 828,33 грн.
Крім того, зазначило про те, що наказом Міністерства розвитку громад та територій України №312 від 02.12.2021 року було внесено зміни до Реєстру теплопостачальних та теплогенеруючих організацій, підприємств централізованого водопостачання та водовідведення, що беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості, доповнивши його новими пунктами та даними згідно з додатком 1. З врахуванням зазначених змін до реєстру під №247, 247.1 було включено Комунальне підприємство «Стрийтеплоенерго» як таке, що бере участь в процедурі врегулювання заборгованості перед кредиторами НАК «Нафтогаз України» та АТ «Оператор газорозподільної поданому письмовому системи «Львівгаз».
Також, боржник зазначив, що згідно п.6 ч.5 ст. 27 Закону України «Про виконавче провадження», виконавчий збір не стягується, відтак, на думку боржника, не підлягає стягненню виконавчий збір у разі звернення НАК «Нафтогаз України» та/ або АТ «Оператор газорозподільної системи «Львівгаз» із заявами щодо примусового виконання будь-яких виконавчих документів стосовно «Стрийтеплоенерго».
Крім того, відповідно до п. 10 ч.1 ст. 34 Закону України «Про виконавче провадження», виконавець зупиняє вчинення виконавчих дій, відтак, на думку боржника вчинення виконавчих дій зупиняється у разі звернення НАК «Нафтогаз України» та/ або АТ «Оператор газорозподільної системи «Львівгаз» із заявами щодо примусового виконання будь-яких виконавчих документів стосовно КП «Стрийтеплоенерго».
Враховуючи викладене, боржник просить суд відмовити у задоволенні скарги повністю.
Розглянувши матеріали справи, суд встановив наступне.
Порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності державних виконавців, інших посадових осіб органів державної виконавчої служби та приватних виконавців під час виконання судових рішень врегульовано розділом VІ «Судовий контроль за виконанням судових рішень» Господарського процесуального кодексу України (статті 339-345 ГПК України).
Відповідно до статті 339 Господарського процесуального кодексу України сторони виконавчого провадження мають право звернутися до суду із скаргою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи органу державної виконавчої служби або приватного виконавця під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до цього Кодексу, порушено їхні права.
В силу норм частини 1 статті 74 Закону України «Про виконавче провадження» рішення, дії чи бездіяльність виконавця та посадових осіб органів державної виконавчої служби щодо виконання судового рішення можуть бути оскаржені сторонами, іншими учасниками та особами до суду, який видав виконавчий документ, у порядку, передбаченому законом.
Відповідно до статей 1, 5 Закону України «Про виконавче провадження» виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження і примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) - це сукупність дій визначених органів і осіб, що спрямовані на примусове виконання рішень і проводяться на підставах, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією України, законами та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону, а також рішеннями, які відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню.
Примусове виконання рішень покладається на органи державної виконавчої служби (державних виконавців) та у передбачених цим Законом випадках на приватних виконавців, правовий статус та організація діяльності яких установлюються Законом України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів».
Відповідно до частини 1 статті 18 Закону України «Про виконавче провадження» виконавець зобов`язаний вживати передбачених цим Законом заходів щодо примусового виконання рішень, неупереджено, ефективно, своєчасно і в повному обсязі вчиняти виконавчі дії.
Як вбачається з матеріалів даної справи, рішенням Господарського суду Львівської області від 24.01.2022 у справі №914/2745/21 за позовом Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Львівгаз» до Комунального підприємства «Стрийтеплоенерго» про стягнення 181 828,33 грн позов задоволено частково та стягнуто з Комунального підприємства «Стрийтеплоенерго» на користь Акціонерного товариства «Оператор газотранспортної системи «Львівгаз» 160728,57 грн заборгованості за розподіл природного газу, 5884,23 грн пені, 2402,68 грн 3% річних, 6928,62 грн інфляційних втрат та 2661,96 грн судового збору.
Постановою Західного апеляційного господарського суду від 01.07.2022 у справі №914/2745/21 апеляційну скаргу Комунального підприємства «Стрийтеплоенерго» б/н від 15.03.2022 (вх. № 01-05/699/22 від 17.05.2022) залишено без задоволення, а рішення Господарського суду Львівської області від 24.01.2022 у справі № 914/2745/21 - без змін.
Рішення Господарського суду Львівської області від 24.01.2022 у справі №914/2745/21 набрало законної сили 01.07.2022, на його виконання 20.07.2022 видано наказ.
Ухвалою Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного господарського суду від 27.07.2022 у справі №914/2745/21 відмовлено у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Комунального підприємства «Стрийтеплоенерго» на постанову Західного апеляційного господарського суду від 01.07.2022 та рішення Господарського суду Львівської області від 24.01.2022 у справі № 914/2745/21. Касаційну скаргу та додані до неї матеріали повернуто заявнику.
12.09.2022 державний виконавець Стрийського відділу ДВС у Стрийському районі Львівської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) Мацюпою А.А. виніс постанову про відкриття виконавчого провадження №69798999.
13.09.2022 року державний виконавець Стрийського відділу ДВС у Стрийськомурайоні Львівської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Мацюпою А.А. виніс постанову про зупинення вчинення виконавчих дій № 69798999.
Державний виконавець встановив, що відповідно до пункту 10, частини 1, статті 34 Закону України «Про виконавче провадження», виконавець зупиняє вчинення виконавчих дій, у разі включення підприємств, що виробляють, транспортують та постачають теплову енергію, до реєстру підприємств, що беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості відповідно до Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії», з виконавчих проваджень, стягувачами за якими є Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України», її дочірня компанія «Газ України», Публічне акціонерне товариство «Укртрансгаз», оператор газотранспортної системи, оператори газорозподільних систем. Згідно наказу Міністерства розвитку громад та територій України №312 від 02.12.20-21 року КП «Стрийтеплоенерго» включено до реєстру підприємств, які беруть участь в процедурі врегулювання заборгованості перед кредиторами НАК «Нафтогаз України» та АТ «Оператор газорозподільної системи «Львівгаз».
30.11.2016 набрав чинності Закон України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії» №1730-VIII, на підставі якого, зокрема, доповнено частиною 1 статті 34 Закону України «Про виконавче провадження» пунктом 10 та вказану статтю доповнено частиною 4.
Згідно з пунктом 10 частини 1 статті 34 Закону України «Про виконавче провадження» виконавець зупиняє вчинення виконавчих дій у разі: включення підприємств, що виробляють, транспортують та постачають теплову енергію, надають послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, підприємств централізованого водопостачання та водовідведення, що надають послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, послуги з постачання холодної води та послуги з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), до реєстру підприємств, що беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості відповідно до Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії», з виконавчих проваджень, стягувачами за якими є Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України», її дочірня компанія «Газ України», Публічне акціонерне товариство «Укртрансгаз», постачальники електричної енергії, а боржниками - підприємства, що виробляють теплову енергію, транспортують та постачають теплову енергію, надають послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, та підприємства централізованого водопостачання та водовідведення, що надають послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, послуги з постачання холодної води та послуги з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).
Частиною 4 статті 34 Закону України «Про виконавче провадження» виконавче провадження з підстави, передбаченої пунктом 10 частини першої цієї статті, зупиняється у частині стягнення заборгованості за спожитий природний газ, використаний станом на 1 липня 2016 року для виробництва теплової та електричної енергії, послуг з опалення та постачання гарячої води (з урахуванням суми неустойки (штрафу, пені), інфляційних нарахувань, процентів річних, нарахованих на заборгованість за спожитий природний газ), крім заборгованості, раніше реструктуризованої (розстроченої та/або відстроченої), у тому числі згідно з рішенням суду.
Слід зазначити, що 29.08.2021 набрав чинності Закон України «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу» № 1639-IX, яким, зокрема, було внесено зміни до Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії».
Дія цього Закону поширюється на відносини із врегулювання заборгованості за придбаний у НАК «Нафтогаз України» природний газ, послуги з його розподілу і транспортування та виключно на суб`єктів ринку природного газу, що включені до Реєстру (ст. 2 вказаного Закону).
Наказом Міністерства розвитку громад та територій України №312 від 02.12.2021 року було внесено зміни до Реєстру теплопостачальних та теплогенеруючих організацій,підприємств централізованого водопостачання та водовідведення, що беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості, доповнивши його новими пунктами (додаток 1). З врахуванням зазначених змін до реєстру під №247, 247.1 було включено Комунальне підприємство «Стрийтеплоенерго» як таке, що бере участь в процедурі врегулювання заборгованості перед кредиторами НАК «Нафтогаз України» та АТ «Оператор газорозподільної системи «Львівгаз».
29.07.2022 набрав чинності Закон України «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування» № 2479-IX. У преамбулі вказано, цей Закон визначає особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання протягом дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування. Терміни вживаються в цьому Законі у значеннях, наведених у законах України «Про ринок природного газу», «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу», «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення» та інших законах України. Вказаним законом внесено зміни, зокрема, до Законів № 1730-VIII та № 1639-IX.
Закон № 1639-IX (в редакції чинній на час виникнення спірних відносин) (стаття 2) дія цього Закону поширюється на відносини із врегулювання видів заборгованості (грошових зобов`язань), визначених у статті 1 цього Закону, суб`єктів ринку природного газу, що включені до Реєстру.
Законом № 1730-VIII (в редакції чинній на час виникнення спірних відносин) частина перша статті 7 передбачає, що на заборгованість теплопостачальних та теплогенеруючих організацій за спожитий до 1 червня 2021 року природний газ, послуги з його розподілу та транспортування, а також за теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, отримані до 1 червня 2021 року для їх подальшого постачання споживачам та/або надання відповідних комунальних послуг, погашену до 31 грудня 2022 року, у тому числі шляхом проведення взаєморозрахунків відповідно до статті 4 цього Закону, а також на заборгованість, реструктуризовану відповідно до статті 5 цього Закону, неустойка (штраф, пеня), інфляційні нарахування, проценти річних не нараховуються, якщо інше не передбачено цим Законом.
На заборгованість теплопостачальних та теплогенеруючих організацій за спожитий з 1 червня 2021 року до 1 липня 2022 року природний газ, послуги з його розподілу та транспортування, а також за теплову енергію, отриману з 1 червня 2021 року до 1 липня 2022 року для її подальшого постачання споживачам та/або надання відповідних комунальних послуг, погашену до 31 грудня 2022 року, у тому числі шляхом проведення взаєморозрахунків відповідно до статті 4 цього Закону, неустойка (штраф, пеня), інфляційні нарахування, проценти річних не нараховуються.
Неустойка (штраф, пеня), інфляційні нарахування, проценти річних, нараховані на заборгованість теплопостачальних та теплогенеруючих організацій, включених до реєстру, за спожитий до 1 червня 2021 року природний газ, послуги з його розподілу та транспортування, а також за теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, отримані до 1 червня 2021 року для їх подальшого постачання споживачам та/або надання відповідних комунальних послуг, та не сплачені станом на дату включення до реєстру, якщо інше не передбачено цим Законом, не можуть бути предметом подальшого продажу та врегульовуються у такий спосіб:
- підлягають списанню, за умови погашення основного боргу до 31 грудня 2022 року, у тому числі шляхом проведення взаєморозрахунків відповідно до статті 4 цього Закону, або в інший строк згідно з умовами затверджених мирових угод;
- підлягають списанню, за умови повного виконання теплогенеруючими та теплопостачальними організаціями умов укладеного договору про реструктуризацію заборгованості.
13.09.2022 року державний виконавець Стрийського відділу ДВС у Стрийському районі Львівської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) Мацюпа А.А. на підставі поданого повідомлення, КП «Стрийтеплоенерго» внесено до Реєстру та підтверджено участь в процедурі врегулювання заборгованості, номер особового запису в реєстрі №247, 247.1, наказ Міністерства розвитку громад та територій України від 02.12.2021 № 312, керуючись пунктом 10 частини 1 статті 34, та статтею 35 Закону України «Про виконавче провадження», постановив зупинити вчинення виконавчих дій з примусового виконання наказу №914/2745/21 від 20.07.2022 до виключення боржника з реєстру боржників, що беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості відповідно до Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення».
Перелік підстав для зупинення вчинення виконавчих дій передбачений статтею 34 Закону України «Про виконавче провадження» (в чинній на час винесення спірної постанови редакції Закону від 14.07.2021 № 1639-IX).
Так, пунктом 10 частини 1 вказаної статті передбачено, що виконавець зупиняє вчинення виконавчих дій у разі: включення (за кожним кредитором, який є стягувачем у відповідному виконавчому провадженні) підприємств, що виробляють, транспортують та постачають теплову енергію, надають послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, підприємств централізованого водопостачання та водовідведення, що надають послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, послуги з постачання холодної води та послуги з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), до реєстру підприємств, що беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості відповідно до Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення», з виконавчих проваджень, стягувачами за якими є Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України», її дочірня компанія «Газ України», публічне акціонерне товариство «Укртрансгаз», оператор газотранспортної системи, оператори газорозподільних систем, електропостачальники, оператори системи розподілу (як правонаступники в частині прав та обов`язків за договорами на постачання електричної енергії та про користування електричною енергією), у тому числі їхні правонаступники у разі заміни стягувача у виконавчому провадженні, а також теплогенеруючі організації, а боржниками - підприємства, що виробляють теплову енергію, транспортують та постачають теплову енергію, надають послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, та підприємства централізованого водопостачання та водовідведення, що надають послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
Згідно з частиною 5 статті 35 Закону України «Про виконавче провадження» у випадку, передбаченому пунктом 10 частини першої статті 34 цього Закону, виконавець зупиняє вчинення виконавчих дій до виключення боржника з реєстру підприємств, що беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості відповідно до Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення» (за кожним кредитором, який є стягувачем у відповідному виконавчому провадженні). У разі поновлення виконавчого провадження, зупиненого на підставі пункту 10 частини першої статті 34 цього Закону, виконавче провадження повторному зупиненню з цих підстав не підлягає.
З матеріалів справи вбачається, що ще до відкриття Стрийським ВДВС у Стрийському районі Львівської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) виконавчого провадження ВП №69798999 боржник - КП «Стрийтеплоенерго» сплатив суму боргу, яка була предметом розгляду у даній справі № 914/2745/21, що підтверджується наявною в матеріалах справи копією платіжного доручення № 4137 від 08.08.2022 року на суму 181 828,33 грн.
Оскільки заборгованість, яка була предметом розгляду у даній справі №914/2745/21 була сплачена ще до відкриття виконавчого провадження то стягувач/позивач (АТ «Оператор газорозподільної системи «Львівгаз») не мав би пред`являти до виконання наказ Господарського суду Львівської області від 20.07.2022 у справі №914/2745/21. Однак, не перевіривши здійснену КП «Стрийтеплоенерго» оплату заборгованості за вказаним наказом, позивач пред`явив наказ до виконання.
Представник відповідача зазначив, що відповідач не отримував постанову про відкриття виконавчого провадження, відтак не знав про наявність такого, відповідно і не повідомляв державного виконавця про оплату 08.08.2022 заборгованості.
З огляду на те, що станом на час винесення постанови про відкриття виконавчого провадження №69798999 від 12.09.2022 та постанови про зупинення виконавчого провадження №69798999 від 13.09.2022 державний виконавець не знав про оплату боргу, беручи до уваги те, що станом на час винесення оскарженої постанови та станом на час розгляду спору в суді відомостей про виключення боржника з Реєстру матеріали справи не містять, тому відсутні підстави вважати, що державний виконавець порушив вимоги закону при винесенні постанови про зупинення вчинення виконавчих дій.
Положення частини 5 статті 35 Закону України «Про виконавче провадження» у випадку, передбаченому пунктом 10 частини першої статті 34 цього Закону, зобов`язувало державного виконавця зупинити виконавче провадження.
Вчинення державним виконавцем виконавчих дій, після відкриття виконавчого провадження, без його зупинення, було б порушенням положень Закону України «Про виконавче провадження». Отже державний виконавець діяв відповідно до вимог закону.
Частиною третьою статті 343 Господарського процесуального кодексу України передбачено, якщо оскаржувані рішення, дії чи бездіяльність були прийняті або вчинені відповідно до закону, в межах повноважень державного виконавця або іншої посадової особи органу державної виконавчої служби, приватного виконавця і право заявника не було порушено, суд постановляє ухвалу про відмову в задоволенні скарги.
З урахуванням наведеного, суд розглянувши подану скаргу дійшов висновку, що державний виконавець виніс постанову про зупинення вчинення виконавчих дій відповідно до закону, тому відсутні правові підстави для її задоволення.
Керуючись статтями 13, 73, 74, 76-79, 234, 235, 339-343 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ
1.У задоволенні скарги Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Львівгаз» про визнання протиправними дії Стрийськоговідділу ДВС у Стрийському районі Львівської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) щодо винесення постанови про зупинення вчинення виконавчих дій від 13.09.2022 в рамках виконавчого провадження №69798999- відмовити.
2.Ухвала набирає законної сили в порядку статті 235 Господарського процесуального кодексу України з моменту її оголошення та може бути оскаржена до Західного апеляційного господарського суду в порядку та строки, визначенні статтями 254-259 Господарського процесуального кодексу України.
Інформація щодо руху справи розміщена в мережі Інтернет на інформаційному сайті за посиланням http://www.reyestr.court.gov.ua та на офіційному веб-порталі судової влади України за посиланням: http://court.gov.ua.
Повний текст ухвали
складено 23.01.2023.
Суддя Сухович Ю.О.