Єдиний державний реєстр судових рішень
СВАЛЯВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 301/1034/22
Провадження № 6/306/46/22
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
28 грудня 2022 року м. Свалява
Свалявський районний суд Закарпатської області у складі :
головуючого - судді Уліганинця П.І.
за участю секретаря Пецко Ж.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ТУ ДСА України в Закарпатській області, боржник ОСОБА_1 про поновлення пропущеного строку для пред`явлення виконавчого документа до виконання, -
В С Т А Н О В И В:
Начальник ТУ ДСА України в Закарпатській області звернувся до суду з даною заявою, посилаючись на те, що 21.09.2022 року територіальним управлінням надіслано виконавчий лист Свалявського районного суду від 30.08.2022 року по справі №301/1034/22 про стягнення з ОСОБА_1 судового збору в дохід держави до Кропивницького відділу ДВС у Кропивницькому районі Кіровоградської області ПС МУ МЮ (м. Дніпро). Однак, 07.12.2022 року, на адресу ТУ ДСА України в Закарпатській області надійшло повідомлення вищевказаного відділу ДВС від 13.10.2022 року, в якому зазначено, що вищевказаний виконавчий документ пред`явлено не за місцем виконання. Зазначає, що так як строк пред`явлення виконавчого листа Свалявського районного суду від 30.08.2022 року по цивільній справі № 301/1034/22 закінчився 30.11.2022 року, а повідомлення Кропивницького відділу ДВС територіальним управлінням отримано 07.12.2022 року, просить суд поновити строк ля його пред`явлення.
Учасники в судове засідання не з`явилися.
Начальник ТУ ДСА України в Закарпатській області в поданій ним заяві просиві суд розглядати її без участі представника ТУ ДСА України в Закарпатській області (а.с. 3).
Відповідно до ч.2ст. 247 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цьогоКодексурозгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного запису не здійснюється.
Дослідивши матеріали заяви, оцінивши докази у їх сукупності, суд встановив наступне.
Відповідно до листа ТУ ДСА України в Закарпатській області від 21.09.2022 року №1002, на адресу Кропивницького відділу ДВС У Кропивницькому району ПС МУ МЮ (м. Дніпро) було надіслано виконавчий лист Свалявського районного суджу від 30.08.2022 року у справі №301/1034/22 про стягнення з ОСОБА_1 судового збору у розмірі 992,40 грн. Строк пред`явлення до виконання якого закінчується 30.11.2022 року (а.с. 8-9).
Згідно повідомлення Кропивницького відділу ДВС від 13.10.2022 року, виконавчий лист Свалявського районного суджу від 30.08.2022 року у справі №301/1034/22 про стягнення з ОСОБА_1 судового збору у розмірі 992,40 грн. повернуто без прийняття до виконання )а.с. 7).
Як убачаються з копії конверта вищевказане повідомлення відправлено на адресу ТУ ДСА України в Закарпатській області 21.11.2022 року (а.с. 6).
Згідно з ч. ч. 1, 2 ст.433 ЦПК Україниу разі пропуску строку для пред`явлення виконавчого документа для виконання з причин, визнаних судом поважними, пропущений строк може бути поновлено. Заява про поновлення пропущеного строку для пред`явлення виконавчого документа, виданого судом, подається до суду, який розглядав справу як суд першої інстанції. Заява про поновлення пропущеного строку для пред`явлення виконавчого документа, виданого іншими органами (посадовими особами), подається до суду за місцем виконання відповідного рішення.
Виходячи з вищевикладеного та враховуючи те, що повідомлення Кропивницького відділу ДВС у Кропивницькому районі Кіровоградської області ПС МУ МЮ (м. Дніпро) отримано ТУ ДСА України в закарпатській області 07.12.2022 року, а строк пред`явлення виконавчого листа Свалявського районного суду від 30.08.2022 року закінчився 30.11.2022 року, суд дійшов висновку, що заяву належить задовольнити.
Керуючись ст. ст.260,261,354,433 суд,-
П О С Т А Н О В И В :
Заяву ТУ ДСА України в Закарпатській області задовольнити.
Поновити ТУ ДСА України в Закарпатській області (адреса: 88017, м. Ужгород, вул. Загорська, буд. 30, код ЄДРПОУ 26213408) пропущений строк для пред`явлення виконавчого листа Свалявського районного суду від 30 серпня 2022 року до виконання, по справі301/1034/22 про стягнення з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 992,40 грн. судового збору на користь держави (отримувач: ГУК у м. Києві/м. Київ/22030106; код отримувача: 37993783; банк отримувача: Казначейство України (ЕАП); код банку отримувача: 899998; рахунок отримувача UA908999980313111256000026001; кодкласифікації доходів бюджету: 22030106).
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення безпосереднього Закарпатського апеляційного суду.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження.
ГОЛОВУЮЧИЙ: П.І.Уліганинець
28.12.2022 року
Судове рішення № 108161680, Свалявський районний суд Закарпатської області було прийнято 28.12.2022. Форма судочинства - Цивільне, форма рішення - Ухвала суду. На цій сторінці ви зможете знайти необхідні відомості про це судове рішення. Ми пропонуємо зручний та швидкий доступ до актуальних судових рішень, щоб ви могли бути в курсі останніх судових прецедентів. Наша база даних охоплює повний спектр необхідної інформації, дозволяючи вам швидко знаходити необхідні відомості.
Це рішення відноситься до справи № 301/1034/22. Компанії, які зазначені в тексті цього судового документа: