Постанова № 10774930, 01.07.2010, Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим

Дата ухвалення
01.07.2010
Номер справи
2а-1533/10/8/0170
Номер документу
10774930
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

вул. Київська, 150, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим, Україна, 95493

ПОСТАНОВА

Іменем України

01 липня 2010 р.Справа №2а-1533/10/8/0170 (09:41год.) м.Сімферополь

Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі головуючого судді Кушнової А.О. , при секретарі ГнатенкоІ.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу

за позовом Державної податкової інспекції в м. Сімферополі АР Крим

до Виробничо-комерційного підприємства "Укравіаресурс"

про стягнення

Представники сторін:

від позивача: Тарасенко Ольга Василівна, довіреність №18/10-0 від19.01.2010р.;

від відповідача : не зявився

Суть спору: Державна податкова інспекція у м.Сімферополі АР Крим звернулась до Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим з позовом про стягнення з виробничо-комерційного підприємства «Укравіаресурс» заборгованості у сумі 396327,41грн., у тому числі 395337,41грн. податку на прибуток, 990,00грн. податку з доходів фізичних осіб.

Ухвалами суду від 29.01.2010р. було відкрито провадження у адміністративній справі та справу призначено до судового розгляду.

У судових засіданнях 13.04.2010р., 07.06.2010р., 01.07.2010р. представники позивача підтримували заявлені позовні вимоги у повному обсязі та просили стягнути з відповідача заборгованість у розмірі 396327,41грн.

Відповідач явку свого представника забезпечив лише у судове засідання 13.04.2010р., але просив розгляд справи відкласти через те, що отримав копію позову, яку неможливо прочитати, але судову повістку про виклик до суду отримав завчасно 05.03.2010р.

В судові засідання 13.04.2010р., 17.05.2010р., 07.06.2010р., 01.07.2010р. відповідач явку свого представника не забезпечив, про час, місце та дату розгляду справи повідомлявся належним чином, про причини неявки не повідомляв, письмових заперечень або пояснень до позову не надав.

Розглянувши матеріали справи, дослідивши надані докази, заслухавши представника позивача, суд

ВСТАНОВИВ:

Виробничо-комерційне підприємство «Укравіаресурс» (надалі ВКП«Укравіаресурс») 05.08.1999р. зареєстроване у якості юридичної особи виконавчим комітетом Сімферопольської міської Ради АРКрим, ідентифікаційний код 30491981, що підтверджується свідоцтвом про державну реєстрацію юридичної особи серії А00 №437219 (а.с.24) та знаходиться на обліку в Державній податковій інспекції у м.Сімферополя АР Крим, що підтверджується довідкою про взяття на облік платника податків №4359/29-0 від01.11.2006р. (а.с.25).

Згідно зі статтею 4 Закону України «Про систему оподаткування», платниками податків і зборів (обовязкових платежів) є юридичні і фізичні особи, на яких відповідно до Законів України покладений обовязок сплачувати податки і збори (обов'язкові платежі).

Згідно п. 3 ст. 9 Закону України «Про систему оподаткування» платники податків і зборів (обовязкових платежів) зобовязані сплачувати належні суми податків і зборів (обовязкових платежів) у встановлені законами терміни.

Відповідно до п. 1 ст. 11 Закону України «Про державну податкову службу в Україні» органи державної податкової служби у випадках, в межах компетенції та у порядку, встановлених законами України, мають право здійснювати документальні невиїзні перевірки (на підставі поданих податкових декларацій, звітів та інших документів, пов'язаних з нарахуванням і сплатою податків та зборів (обов'язкових платежів) незалежно від способу їх подачі), а також планові та позапланові виїзні перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування і сплати податків та зборів (обов'язкових платежів).

Судом встановлено, що у період з 24.07.2009р. по 06.08.2009р. Державною податковою інспекцією у м.Сімферополі АР Крим на підставі направлення на перевірку від24.07.2009р. №1609/23-2, проведена планова виїзна перевірка ВКП«Укравіаресурс» з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.04.2008р. по 31.03.2009р., за результатами якої складений Акт перевірки №7498/23-2/30491981 від11.08.2009р. (а.с.7-9).

Перевіркою встановлені наступні порушення:

- п.п.4.1.6 п.4.1 ст.4, п.п.5.3.9 п.5.3 ст.5 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» № 283/97-ВР від22.05.1997р. зі змінами та доповненнями, в результаті чого донараховано податкове зобовязання по податку на прибуток в періоді, що перевірявся, на загальну суму 281428грн., у тому числі за 2 квартал 2008року у сумі 509грн., за 1 квартал 2009року у сумі 280919грн.;

- п.п.7.4.5 п.7.4, п.п.7.5.1 п.7.5 ст.7 Закону України від03.04.1997р. №168/97-ВР «Про податок на додану вартість» зі змінами та доповненнями, через що встановлено завищення залишку відємного значення, що після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду всього у сумі 105905грн., у тому числі за квітень 2008року в сумі 105905грн.;

- п.п.4.2.1 ст.4, п.п.8.1.1 ст.8 Закону України №889-IV не утриманий податок з доходів фізичних осіб з суми, зарахованої громадянину, який не перебуває у трудових відносинах з підприємством, підприємством оплачена та перерахована сума за юридичні послуги. Усього донараховано податку з доходів фізичних осіб у сумі 330грн.

На підставі Акту перевірки №7498/23-2/30491981 від11.08.2009р. ДПІ у м.Сімферополі прийняте податкове повідомлення - рішення №0010652301/0 від19.08.2009р. на суму 337867,00грн., у тому числі 281428грн. за основним платежем та 56439грн. за штрафними (фінансовими) санкціями (а.с.12).

Судом встановлено, що вказане податкове повідомлення - рішення у встановленому законом порядку оскаржене відповідачем не було.

Крім того, судом встановлено, що 10.08.2009р. Державною податковою інспекцією у м.Сімферополі АР Крим проведена камеральна перевірка податкової звітності з податку на прибуток ВКП«Укравіаресурс», за результатами якої складений Акт перевірки №7464/15-1 від31.08.2009р. (а.с.14).

Перевіркою було встановлено заниження податкового зобовязання з податку на прибуток за 2008рік на 67402грн.

Вказаний акт не був отриманий відповідачем, про що було складено акт від 17.08.2009р. про неможливість вручення акту про порушення податкового законодавства від11.08.2009р. №7464/15-1 (а.с.16).

На підставі акту перевірки №7464/15-1 було винесено податкове повідомлення рішення №0014681501/0 від19.08.2009р., яким визначено суму податкового зобовязання ВКП«Укравіаресурс» в розмірі 67402,00грн. з податку на прибуток приватних підприємств (а.с.17).

Судом встановлено, що вказане податкове повідомлення - рішення у встановленому законом порядку оскаржене відповідачем не було.

Позивачем на адресу відповідача надсилалися перша та друга податкові вимоги №1/2681 від03.09.2009р. на суму 327996,71грн. та №2/3113 від16.10.2009р. на суму податкового боргу у розмірі 395398,71грн. (а.с.19, 21).

Перша податкова вимога не була отримана відповідачем, про що був складений акт про неможливість вручення податкової вимоги №4178/24-1 від16.09.2009р. (а.с.20).

Друга податкова вимога отримана уповноваженою особою відповідача 19.11.2009р., про що свідчить розписка про отримання другої податкової вимоги на бланку самої вимоги (а.с.21).

Судом встановлено, що відповідачем була частково погашена заборгованість у сумі 9933,29грн., що підтверджується карткою особового рахунку платника податків - відповідача.

Таким чином, судом встановлено, що за ВКП«Укравіаресурс» склалася податкова заборгованість у розмірі 396327,471грн., у тому числі 395337,41грн. заборгованість з податку на додану вартість, та 990,00грн. податку з доходів фізичних осіб.

Однак, відповідач обовязок по своєчасній сплаті сум податків і зборів не виконав.

З огляду на вищенаведене, суд дійшов висновку, що відповідачем узгоджені податкові зобовязання, нараховані контролюючим органом.

Дослідивши матеріали справи суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до пункту 1.2 статті 1 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» № 2181-ІІІ від21.12.2000 р. податкове зобовязання - це зобовязання платника податків сплатити до бюджетів або державних цільових фондів відповідну суму коштів у порядку та в строки, визначені цим Законом або іншими законами України.

Відповідно до п.п.1.3. ст.1 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» податковий борг (недоїмка) - податкове зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгоджене платником податків або узгоджене в адміністративному чи судовому порядку, але не сплачене у встановлений строк, а також пеня, нарахована на суму такого податкового зобов'язання.

Відповідно до п.п.6.2.1 п. 6.2. ст. 6 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання в установлені строки, податковий орган надсилає такому платнику податків податкові вимоги.

Відповідно до п.п. 6.2.3 п. 6.2. ст. 6 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» податкові вимоги надсилаються:

а) перша податкова вимога - не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання. Перша податкова вимога містить повідомлення про факт узгодження податкового зобов'язання та виникнення права податкової застави на активи платника податків, обов'язок погасити суму податкового боргу та можливі наслідки непогашення його у строк;

б) друга податкова вимога - не раніше тридцятого календарного дня від дня направлення (вручення) першої податкової вимоги, у разі непогашення платником податків суми податкового боргу у встановлені строки. Друга податкова вимога додатково до відомостей, викладених у першій податковій вимозі, може містити повідомлення про дату та час проведення опису активів платника податків, що перебувають у податковій заставі, а також про дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.

Згідно статті 2 Закону України «Про державну податкову службу в Україні» одним із завдань органів державної податкової служби є здійснення контролю за дотриманням податкового законодавства, повною і своєчасною сплатою до бюджетів податків і зборів.

Закон України «Про державну податкову службу в Україні» передбачає стягнення до бюджетів і державних цільових фондів сум недоїмок, пені у випадках, порядку і розмірах, передбачених законами України.

Обєкти, субєкти оподаткування, а також порядок оподаткування прибутку підприємств визначається Законом України «Про оподаткування прибутку підприємств» № 283/97-ВР від22.05.1997р.

Платники податку у строки, визначені законом, подають до податкового органу податкову декларацію про прибуток за звітний період, розраховану наростаючим підсумком з урахуванням від'ємного значення об'єкта оподаткування минулих податкових періодів у разі його наявності відповідно до пункту 6.1 статті 6 цього Закону. При цьому за звітні квартал, півріччя та три квартали платники податку подають спрощену декларацію, а за результатами звітного року - повну. Форми декларацій з цього податку встановлюються центральним податковим органом за узгодженням з комітетом Верховної Ради України, що відповідає за проведення податкової політики.

Відповідно до п.п.11.3.1 п.11.3 ст.11 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» датою збільшення валового доходу вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:

або дата зарахування коштів від покупця (замовника) на банківський рахунок платника податку в оплату товарів (робіт, послуг), що підлягають продажу, у разі продажу товарів (робіт, послуг) за готівку - дата її оприбуткування в касі платника податку, а за відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку;

або дата відвантаження товарів, а для робіт (послуг) - дата фактичного надання результатів робіт (послуг) платником податку.

Пунктом4.1. ст.4 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» передбачено, що валовий доход - загальна сума доходу платника податку від усіх видів діяльності, отриманого (нарахованого) протягом звітного періоду в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах як на території України, її континентальному шельфі, виключній (морській) економічній зоні, так і за її межами.

Валовий доход включає:

- загальні доходи від продажу товарів (робіт, послуг), у тому числі допоміжних та обслуговуючих виробництв, що не мають статусу юридичної особи, а також доходи від продажу цінних паперів, деривативів, іпотечних сертифікатів участі, іпотечних сертифікатів з фіксованою дохідністю, сертифікатів фондів операцій з нерухомістю (за винятком операцій з їх первинного випуску (розміщення), операцій з їх кінцевого погашення (ліквідації) та операцій з консолідованим іпотечним боргом відповідно до закону);

- доходи від здійснення банківських, страхових та інших операцій з надання фінансових послуг, торгівлі валютними цінностями, цінними паперами, борговими зобов'язаннями та вимогами;

- доходи від операцій, передбачених статтею 7 цього Закону;

- доходи від спільної діяльності та у вигляді дивідендів, отриманих від нерезидентів, процентів, роялті, володіння борговими вимогами, а також доходів від здійснення операцій лізингу (оренди);

- доходи, не враховані в обчисленні валового доходу періодів, що передують звітному, та виявлені у звітному періоді;

- доходи з інших джерел, у тому числі, але не виключно, у вигляді:

- сум безповоротної фінансової допомоги, отриманої платником податку у звітному періоді, вартості товарів (робіт, послуг), безоплатно наданих платнику податку у звітному періоді, крім їх надання неприбутковим організаціям згідно з пунктом 7.11 статті 7 цього Закону та у межах таких операцій між платником податку та його відокремленими підрозділами, які не мають статусу юридичної особи, крім випадків, визначених у частині четвертій статті 3 Закону України «Про списання вартості несплачених обсягів природного газу»;

- сум поворотної фінансової допомоги, отриманої платником податку у звітному періоді, що залишається неповерненою на кінець такого звітного періоду від осіб, що не є платниками цього податку (у тому числі нерезидентів), або осіб, які згідно із законодавством мають пільги з цього податку, включаючи право застосовувати ставку податку нижчу, ніж установлена пунктом 7.2 статті 7 або статтею 10 цього Закону. У разі коли у майбутніх податкових періодах платник податку повертає таку поворотну фінансову допомогу (її частину) особі, яка її надала, такий платник податку збільшує суму валових витрат на суму такої поворотної фінансової допомоги (її частини) за наслідками податкового періоду, в якому відбулося таке повернення. При цьому валові доходи такого платника податку не збільшуються на суму умовно нарахованих процентів, а податкові зобов'язання особи, що надала поворотну фінансову допомогу, не змінюються як при її видачі, так і при її зворотному отриманні. Як виняток з правила, визначеного цим абзацом, операції з отримання (надання) фінансової допомоги між платником податку та його філіями, відділеннями, іншими відокремленими підрозділаами, що не мають статусу юридичної особи, розташованими на території України, не призводять до зміни їх валових витрат або валових доходів;

- сум невикористаної частини коштів, що повертаються із страхових резервів у порядку, передбаченому пунктом 12.2 цього Закону;

- сум заборгованості, що підлягає включенню до валових доходів згідно з пунктами 12.3 та 12.4 цього Закону;

- сум коштів страхового резерву, використаних не за призначенням;

- вартості матеріальних цінностей, переданих платнику податку згідно з договорами схову (у відповідальне зберігання) та використаних ним у власному виробничому чи господарському обороті;

- сум штрафів та/або неустойки чи пені, фактично одержаних за рішенням сторін договору або за рішенням відповідних державних органів, суду;

- сум державного мита, попередньо сплаченого позивачем, що повертається на його користь за рішенням суду;

- сум акцизного збору, сплачених (нарахованих) покупцями підакцизних товарів (за їх рахунок) на користь платника такого акцизного збору, уповноваженого законом вносити його до бюджету, та рентних платежів, а також сум збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію;

- доходів від продажу електричної енергії (включаючи реактивну);

- сум дотацій і субсидій з фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування або бюджетів, отриманих платником податку.

Відповідно до п.5.1. ст.5 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» валові витрати виробництва та обігу (далі - валові витрати) - сума будь-яких витрат платника податку у грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, здійснюваних як компенсація вартості товарів (робіт, послуг), які придбаваються (виготовляються) таким платником податку для їх подальшого використання у власній господарській діяльності.

Згідно з п.п.5.3.9 п.5.3 ст.5 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» не включаються до складу валових витрат витрати на виплату винагород або інших видів заохочень пов'язаним з таким платником податку фізичним чи юридичним особам у разі, якщо немає документальних доказів, що таку виплату або заохочення було проведено як компенсацію за фактично надану послугу (відпрацьований час). За наявності зазначених документальних доказів віднесенню до складу валових витрат підлягають фактичні суми виплат (заохочень), але не більші ніж суми, розраховані за звичайними цінами.

Не підлягають віднесенню до складу валових витрат суми збитків платника податку, понесених у зв'язку з продажем товарів (робіт, послуг) або їх обміном за цінами, що нижчі за звичайні, пов'язаним з таким платником податку особам.

У разі коли сума виплат (заохочень) або її частина пов'язаним фізичним особам не визнаються валовими витратами, така сума (або її частина) є базою для нарахування внесків на соціальні заходи, передбачені пунктом 5.7 цієї статті.

Не належать до складу валових витрат будь-які витрати, не підтверджені відповідними розрахунковими, платіжними та іншими документами, обов'язковість ведення і зберігання яких передбачена правилами ведення податкового обліку.

У разі втрати, знищення або зіпсуття зазначених документів платник податку має право письмово заявити про це податковому органу та здійснити заходи, необхідні для поновлення таких документів. Письмова заява має бути надіслана до/або разом з поданням розрахунку податкових зобов'язань звітного періоду. Якщо платник податку не подасть у такий строк письмову заяву та не поновить зазначених документів до закінчення податкового періоду, що настає за звітним, непідтверджені відповідними документами витрати не визнаються валовими витратами і на суму недосплаченого податку нараховується пеня у розмірі облікової ставки Національного банку України, збільшеної в 1,2 рази.

Якщо платник податку поновить зазначені документи у наступних періодах, підтверджені витрати (з урахуванням сплаченої пені) включаються до валових витрат податкового періоду, на який припадає таке поновлення.

В результаті виїзної планової перевірки позивача за період з 01.04.2008р. по 31.03.2009р. актом перевірки №7498/23-2/30491981 від11.08.2009р. виявлені порушення п.п.4.1.6. п.4.1 ст. 4 Закону України «Про оприбуткування прибутку підприємств», що виразилася у невключенні до складу валових доходів кредиторської заборгованості від ТОВ «Капітал-інвест-груп» за 1 квартал 2009р. у сумі 561838грн. та зафіксовано у п.3.1.1. акту перевірки у розділі «Валовий дохід» (а.с.59-60).

У п.3.1.2. акту перевірки №7498/23-2/30491981 від11.08.2009р. у розділі «Валові витрати» встановлено, що перевіркою повноти визначення валових витрат за період з 01.04.2008р. по 31.03.2009р. встановлено їх завищення у загальній сумі 563878грн., у тому числі за 2 квартал 2008 року у сумі 2037грн., за 1 квартал 2009 р. у сумі 561838грн. у порушення п.5.1,п.п.5.3.9 п.5.3 ст. 5 Закону України «Про оприбуткування прибутку підприємств».

У п.3.1.4. акту перевірки №7498/23-2/30491981 від11.08.2009р. у розділі «Висновки щодо повноти декларування та своєчасності сплати податку на прибуток» перевіркою повноти визначення податку на прибуток за період з 01.04.2008р. по 31.03.2009р. встановлено його заниження всього у загальній сумі 281428грн. у тому числі за 2 квартал 2008р. у сумі 509грн., за 1 квартал 2009 року у сумі 280919грн. в результаті допущених порушень податкового законодавства, які відображені в п.п. 3.1.1 «Валовий дохід» та п.3.1.2 «Валові витрати» акту перевірки. У періоді, що перевірявся, субєкт господарювання мав відємне значення обєкта оподаткування податком на прибуток за перевіряємий період.

У ході проведення документальної перевірки в результаті порушень описаних у п.3.1.1 «Валовий дохід» встановлено заниження валового доходу за 1 квартал 2009р. у сумі 561838грн. та п.3.1.2 «Валові витрати» за 2 квартал 2008 року у сумі 563875 грн. (561838грн. + 2037грн.), чим порушено п.п. 4.1.6 п.4.1 ст.4, п.5.1, п.п. 5.3.9 п.5.3 ст.5 Закону України «Про оприбуткування прибутку підприємств», де треба донарахувати податкове зобовязання по податку на прибуток за 2 квартал 2008р. у сумі 509грн. (2037грн. х 25%), за 1 квартал 2009р. у сумі 280919грн. (1123677грн. х 25 %) (а.с. 59-64).

Крім того проведеною камеральною перевіркою податкової звітності з податку на прибуток ВКП«Укравіаресурс» встановлено заниження податкового зобовязання з податку на прибуток за 2008рік на 67402грн.

Таким чином, судом зроблено висновок, про правомірність донарахування позивачем податкових зобовязань з податку на прибуток підприємств у розмірі 395337,41грн.

Порядок оподаткування доходів фізичних осіб визначається Законом України «Про податок з доходів фізичних осіб» № 889-ІV від 22.05.2003 р. (із змінами та доповненнями).

Відповідно до п.1.8. ст. 1 Закону № 889 наймана особа це фізична особа, яка безпосередньо власною працею виконує трудову функцію виключно за дорученням або наказом працедавця згідно з умовами укладеного з ним трудового договору (контракту) відповідно до закону. При цьому усі вигоди від виконання такої трудової функції (крім заробітної плати такої найманої особи, інших виплат чи винагород на її користь, передбачених законодавством), а також усі ризики, пов'язані з таким виконанням або невиконанням, отримуються (несуться) працедавцем.

Підпунктом 4.2.1. п.4.1. ст.4 Закону № 889 передбачено, що до складу загального місячного оподатковуваного доходу включаються, зокрема, доходи у вигляді заробітної плати, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) платнику податку відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору.

Відповідно до п.п.8.8.1 п.8.1 ст.8 Закону № 889 податковий агент, який нараховує (виплачує) оподатковуваний дохід на користь платника податку, утримує податок від суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку податку, визначену у відповідних пунктах статті 7 цього Закону.

Відповідно до п.п.17.1.9 п.17.1 ст.17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» у разі коли платник податків здійснює продаж (відчуження) товарів (продукції) або здійснює грошові виплати без попереднього нарахування та сплати податку, збору (обов'язкового платежу), якщо відповідно до законодавства таке нарахування та сплата є обов'язковою передумовою такого продажу (відчуження) або виплати, такий платник податків сплачує штраф у подвійному розмірі від суми зобов'язання з такого податку, збору (обов'язкового платежу). Сплата зазначеного штрафу не звільняє платника податків від адміністративної або кримінальної відповідальності та/або конфіскації таких товарів (продукції) або коштів відповідно до закону.

З урахуванням викладених норм, судом зроблено висновок, про правомірність донарахування позивачем зобовязань з податку з доходів фізичних осіб у розмірі 990,00грн., з яких 330,00грн. заборгованість за основним платежем та 660,00грн. штрафних санкцій.

Таким чином, позовні вимоги позивача підтверджуються матеріалами справи і підлягають задоволенню у повному обсязі.

У судовому засіданні проголошено вступну та резолютивну частини постанови.

Постанову складено у повному обсязі 06.07.2010року.

Керуючись ст.ст. 94, 98, 100, 160-163, 167 КАС України, суд

ПОСТАНОВИВ:

1. Адміністративний позов задовольнити повністю.

2. Стягнути з Виробничо-комерційного підприємства «Укравіаресурс» (95048, АРК, м.Сімферополь, вул.Балаклавська, б.12; ідентифікаційний код 30491981, р/р2610601000994 КРФ ВАТ«Кредобанк», МФО324913; р/р2600901000994 КРФ ВАТ«Кредобанк», МФО324913; р/р260023000994 КРФ ВАТ«Кредобанк», МФО324913; р/р260013010994 КРФ ВАТ«Кредобанк», МФО324913; р/р26003258309022 КРУ ПАТ«Приватбанк», м.Сімферополь, МФО384436; р/р26002258309001 КРУ ПАТ«Приватбанк», м.Сімфероопль, МФО384436; р/р26001258309002 КРУ ПАТ«Приватбанк», м.Сімфероопль, МФО384436; або іншого рахунку) податкову заборгованість у сумі 396327,41грн., у тому числі:

- 395337,41грн. заборгованість з податку на прибуток підприємств, код податку 11021000 (р/р31112009700002, в ГУДКУ в АРК, МФО824026, ЄДРПОУ34740405);

- 990,00грн. податку з доходів фізичних осіб, код податку 11010106 (р/р33219800700005 в ГУ ДКУ в АРК, МФО824026, ЄДРПОУ34740405).

3.Після набрання постановою законної сили за заявою позивача видати виконавчий лист.

У разі неподання заяви про апеляційне оскарження, постанова набирає законної сили через 10 днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України - з дня складення в повному обсязі.

Якщо постанову було проголошено у відсутності особи, яка бере участь у справі, то постанова набирає законної сили через 10 днів з дня отримання особою копії постанови, у разі неподання нею заяви про апеляційне оскарження.

Якщо після подачі заяви про апеляційне оскарження, апеляційна скарга не подана, постанова вступає в законну силу через 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Постанова може бути оскаржена в порядку і строки передбачені ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя Кушнова А.О.