Єдиний державний реєстр судових рішень справа № 208/2783/22
№ провадження 2/208/1521/22
РІШЕННЯ
Іменем України
25 серпня 2022 р. м. Кам`янське
Заводський районний суд міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області, у складі:
Головуючого, судді Івченко Т.П.,
За участі секретаря судового засідання Оніщук Д.Р.,
прокурора Єрзаулова С.С.,
розглянув у відкритому судовому засіданні у місті Кам`янське Дніпропетровської області, в порядку спрощеного позовного провадження, цивільну справу за позовом керівника Кам`янської окружної прокуратури Дніпропетровської області в інтересах держави в особі: Кам`янської міськоїради,Комунального некомерційногопідприємства Кам`янськоїміської ради«Міська лікарняшвидкої медичноїдопомоги» до ОСОБА_1 «про відшкодування витрат лікувального закладу на стаціонарне лікування потерпілого від кримінального правопорушення», -
встановив:
1.Позиція сторони позивача.
Керівник Кам`янської окружної прокуратури, в інтересах держави в особі Кам`янської міської ради, Комунального некомерційного підприємства Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» звернувся із позовом до ОСОБА_2 «про відшкодування витрат лікувального закладу на стаціонарне лікування потерпілого від кримінального правопорушення» згідно до якого заявив позовні вимоги: стягнути з ОСОБА_2 на користь держави, в особі Кам`янської міської ради кошти, витрачені на стаціонарне лікування потерпілої від злочину ОСОБА_3 , у розмірі 29073 гривні 39 копійок.
В обґрунтування позовної заяви зазначив, що подання позову відбувається на підставі ст. 131-1 Конституції України, ст.ст. 1, 2, 7, 23 Закону України «Про прокуратуру», з врахуванням правової позиції Верховного Суду від 10.01.2019 року у справі № 904/3953/17, 904/9169/17, 915/20/18, 911/620/17.
А тому діючи в інтересах держави, прокурор, посилається на ст. 49 Конституції України, ст.ст. 32, 60, 61 Закону України «Про місцеве самоврядування України», п. 1 ч. 1 ст. 2, 70, 89-91 Бюджетного Кодексу України, ст. 18 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров`я», зазначає про фінансування медичного закладу, який є комунальним і знаходиться на фінансування міської ради.
Так, згідно до п. 1.12 рішення Дніпропетровської обласної ради від 16.08.2019 року № 493-17/VII «Про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області» та рішення Кам`янської міської ради від 25.04.2019 року № 1392-32/VII «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Кам`янського юридичних осіб та закріпленого за ними на праві оперативного управління майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області», передано у комунальну власність територіальної громади міста Кам`янського комунального закладу «Кам`янська міська лікарня швидкої медичної допомоги» Дніпропетровської обласної ради».
Рішення Кам`янської міської ради від 04.09.2019 року № 1532-35/VII «Про створення в результаті реорганізації (шляхом перетворення) комунального некомерційного підприємства Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги», змінено організаційно-правову форму зазначеного закладу охорони здоров`я та затверджено його Статут.
Відповідно до статті 1 Статуту створене в результаті реорганізації шляхом перетворення нове Комунальне некомерційне підприємство Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» є правонаступником усього майна та активів, всіх прав та обов`язків КЗ «Кам`янська міська лікарня швидкої медичної допомоги» ДОР» код ЄДРПОУ 01985854), засновником, власником та органом управління якого є територіальна громада м. Кам`янське, в особі Кам`янської міської ради.
Для здійснення господарської діяльності КНП КМР «МЛШМД» наділяється майном, яке є комунальною власністю і належить територіальній громаді міста Кам`янське, а джерелами формування майна та коштів э внески засновника, кошти місцевого бюджету, власні надходження від здачі в оренду майна або одержання від реалізації послуг, цільові кошти, та кошти, отримані за договором з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення, майно та кошти отримання з інших джерел, незаборонених чинним законодавством.
Так, 26 січня 2021 року сталося ДТП, під час якого потерпілий ОСОБА_4 зазнав тілесних ушкоджень, та проходив лікування в період з 26 січня 2021 року по 19 березня 2021 року у КЗ «Кам`янська міська лікарня швидкої медичної допомоги» ДОР», правонаступником якої є КНП КМР «Міська лікарня швидкої медичної допомоги», яким були понесені витрати на лікування останньої у розмірі 36 089 гривень 65 копійок.
Згідно до ухвали Заводського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області у справі № 208/3230/21 ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 286 КК України на підставі ст. 46 КК України в межах кримінального провадження № 12021040160000090 від 26 січня 2021 року у зв`язку із примиренням винного з потерпілим. Кримінальне провадження закрито на підставі п. 1 ст. 284 КПК України.
При цьому згідно до відповідей КМР № 8вих-15/25 від 16 червня 2022 року та КНП КМР «МЛШМД» № 369 від 10 червня 2022 року, із позовами до ОСОБА_1 , як винної особи, про відшкодування витрат на лікування потерпілому ОСОБА_4 не зверталися, що обґрунтовує звернення прокурора із даним позовом в інтересах держави, для відшкодування понесених витрат на лікування лікувальним закладом потерпілої особи в межах кримінального провадження.
2.Позиція відповідача.
Відповідач, будучи належним чином сповіщений про дату, час та місце судового розгляду до суду не прибув.
23 серпня 2022 року через канцелярію суду подав клопотання про розгляд справи без його участі, позовні вимоги визнав повністю (а.с. 78).
3.Заяви, клопотання, процесуальні питання.
16 червня 2022 року подано позовна заява до провадження суду.
23 червня 2022 року, після отримання інформації про зареєстроване місце проживання (перебування) відповідача, позовна заява прийнята до провадження суду і по справі відкрито спрощене позовне провадження.
11 липня 2022 року від КМР подана заява про проведення розгляду справи за відсутності представника позивача.
11 липня 2022 року від КНП КМР «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» подана заява про проведення розгляду справи за відсутності представника позивача.
23 серпня 2022 року через канцелярію суду подав клопотання про розгляд справи без його участі, позовні вимоги визнав повністю.
Враховуючи приписи ст. 223 ЦПК України, наявності заяви від сторони позивача про розгляд справи за їх відсутності, та належного сповіщення відповідача про дату, час та місце судового розгляду, судом встановлено відсутність підстав для відкладення розгляду справи.
4.Фактичні обставини встановлені судом.
29 червня 2021 року ухвалою Заводського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 286 КК України на підставі ст. 46 КК України в межах кримінального провадження № 12021040160000090 від 26 січня 2021 року у зв`язку із примиренням винного з потерпілим. Кримінальне провадження закрито на підставі п. 1 ч. 2 ст. 284 КПК України.
Так, згідно до ухвали суду, встановлено, що «… ОСОБА_1 , 26 січня 2021 року, приблизно о 18:05 год., у темний час доби, при включеному міському електроосвітленні, керуючи технічно справним легковим автомобілем марки «Рено Логан», реєстраційний номер НОМЕР_1 , здійснював рух по вулиці М. Грушевського в Кам`янське з боку вулиці Звенигородської в напрямку проспекта Аношкіна по автодорозі, що має двосторонню організацію руху, з однією смугою у напрямку руху ОСОБА_1 та дві смуги у зустрічному напрямку.
При русі в районі будинку № 8 «А» по вулиці м. Грушевського в м. Кам`янське та при наближенні до нерегульованого пішохідного переходу, по якому здійснював рух пішохід ОСОБА_4 як водій механічного транспортного засобу, не маючи перешкод ані технічного, ані механічного характеру, повинен був зменшити швидкість руху, а при необхідності зупинитись, щоб пропустити пішоходів.
Водієві ОСОБА_1 необхідно було діяти у відповідності з вимогами п. 18.1 Правил дорожнього руху України. Згідно з яким водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а при необхідності зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.
В порушення вимог вищевказаних пунктів зазначених «Правил ...», водій ОСОБА_1 , як водій механічного транспортного засобу, у темний час доби, при включеному міському електроосвітленні, не маючи перешкод ані технічного, ані механічного характеру, здійснюючи рух по вологому асфальтобетонному покриттю проїзної частини дороги наближаючись до нерегульованого пішохідного переходу, не впевнившись у відсутності на ньому пішоходів, проявив кримінальну протиправну самовпевненість, швидкість свого руху не знизив, заходи гальмування своєчасно не застосував, та допустив наїзд керованого ним автомобілю на пішохода ОСОБА_4 , який перетинав проїзну частину дороги зліва направо за напрямком руху автомобіля в темпі спокійного кроку.
Внаслідок даної ДТП, пішоходу заподіяні тілесні ушкодження.
Таким чином, судом встановлено, що внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася з вини водія ОСОБА_1 , потерпілому ОСОБА_4 заподіяні тілесні ушкодження, з приводу чого він перебував на стаціонарному лікуванні у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії та відділенні полі травм Комунального некомерційного підприємства Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» в період з 26 січня 2021 року по 19 березня 2021 року. Витрати вказаного закладу охорони здоров`я на лікування потерпілої склали 36 089 грн. 65 коп., чим завдано матеріальних збитків державі на вказану суму.
Факт лікування потерпілого та витрат на його лікування підтверджується довідкою калькуляцією Комунального некомерційного підприємства Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» (а.с. 24).
5.Норми права застосовані судом.
Підстави для представництва - ст. 131-1 Конституції України, ст. 23 Закону України «Про прокуратуру».
Відповідно до ст.ст. 317, 319 ЦК власникові належать права володіння, користування та розпорядження своїм майном. Власник володіє, користується і розпоряджається своїм майном на власний розсуд. Діяльність власника може бути обмежена лише у випадках і в порядку, встановлених законом.
Згідно зі ст. 327 ЦК України суб`єктами права комунальної власності є територіальні громади та утворені ними органи місцевого самоврядування.
Стаття 22 ЦК України - Відшкодування збитків та інші способи відшкодування майнової шкоди
1. Особа, якій завдано збитків у результаті порушення її цивільного права, має право на їх відшкодування.
2. Збитками є:
1) втрати, яких особа зазнала у зв`язку зі знищенням або пошкодженням речі, а також витрати, які особа зробила або мусить зробити для відновлення свого порушеного права (реальні збитки);
2) доходи, які особа могла б реально одержати за звичайних обставин, якби її право не було порушене (упущена вигода).
3. Збитки відшкодовуються у повному обсязі, якщо договором або законом не передбачено відшкодування у меншому або більшому розмірі.
Якщо особа, яка порушила право, одержала у зв`язку з цим доходи, то розмір упущеної вигоди, що має відшкодовуватися особі, право якої порушено, не може бути меншим від доходів, одержаних особою, яка порушила право.
4. На вимогу особи, якій завдано шкоди, та відповідно до обставин справи майнова шкода може бути відшкодована і в інший спосіб, зокрема, шкода, завдана майну, може відшкодовуватися в натурі (передання речі того ж роду та тієї ж якості, полагодження пошкодженої речі тощо), якщо інше не встановлено законом.
{Частина четверта статті 22 в редакції Закону№ 590-IX від 13.05.2020}
Стаття 1166 ЦК України - Загальні підстави відповідальності за завдану майнову шкоду
1. Майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.
2. Особа, яка завдала шкоди, звільняється від її відшкодування, якщо вона доведе, що шкоди завдано не з її вини.
3. Шкода, завдана каліцтвом, іншим ушкодженням здоров`я або смертю фізичної особи внаслідок непереборної сили, відшкодовується у випадках, встановлених законом.
4. Шкода, завдана правомірними діями, відшкодовується у випадках, встановлених цим Кодексом та іншим законом.
6.Висновки суду та мотиви прийнятого рішення.
Рішення Кам`янської міської радим від 04.09.2019 № 1532-35/VII «Про створення в результаті реорганізації (шляхом перетворення) комунального некомерційного підприємства Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» змінено організаційно-правову форму зазначеного закладу охорони здоров`я та затверджено його Статут.
Відповідно до статті 1 Статуту створене в результаті реорганізації шляхом перетворення нове Комунальне некомерційне підприємство Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» (надалі КНП КМР «МЛШМД») є правонаступником усього майна та активів, всіх прав та обов`язків КЗ «Кам`янська міська лікарня швидкої медичної допомоги» ДОР (код ЄДРПОУ 01985854), засновником, власником та органом управління якого є територіальна громада м. Кам`янське в особі Кам`янської міської ради (п.1.1-1.4 ст.1 Статуту).
КНП КМР «МЛШМД» є юридичною особою публічного права. Права та обов`язки юридичної особи підприємство набуває з дня його державної реєстрації (ст.4 Статуту). Згідно відомостей ЄДРПОУ державна реєстрація юридичної особи, яка утворена в результаті перетворення, проведена 17.10.2019, номер запису: 1223145 0000 007122.
Основною метою створення КНП КМР «МЛШМД» є провадження медичної практики, надання медичної допомоги дорослим і дітям, проведення наукової та навчальної роботи. КНП КМР «МЛШМД» є міжрайонним центром із надання кардіологічної, хірургічної, травматологічної допомоги, спеціалізованим медичним центром для надання медичної допомоги при катастрофах, стихійних лихах. Входить до національної мережі медицини катастроф (п.3.1,3.2 Статуту).
Для здійснення господарської діяльності КНП КМР «МЛШМД» наділяється майном, яке є комунальною власністю і належить територіальній громаді міста Кам`янське. Комунальне майно закріплюється за підприємством на праві оперативного управління. Майно, придбане закладом охорони здоров`я у процесі здійснення господарської діяльності, належить йому на праві оперативного управління, є комунальною власністю і належить територіальній громаді міста Кам`янське. Майно підприємства становлять оборотні та необоротні активи, основні засоби та грошові кошти, а також інші цінності, передані йому засновником (п.5.1 Статуту).
Джерелами формування майна та коштів КНП КМР «МЛШМД» є внески засновника, кошти місцевого бюджету(бюджетні кошти), власні надходження від здачі в оренду майна або одержання від реалізації послуг, цільові кошти, та кошти, отримані за договором з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення, майно та кошти, отримані з інших джерел, незаборонених чинним законодавством та інше (п.5.2 Статуту).
Таким чином, у даному випадку, органом уповноваженим державою здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах, виступає Кам`янська міська рада , як управитель та розпорядник вказаного закладу, а також Комунальне некомерційне підприємство Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги», яке понесло відповідні витрати на лікування потерпілої особи від злочину.
Разом з тим, а ні Кам`янською міською радою, а ні Комунальним некомерційним підприємством Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» (попередня назва - КЗ «Кам`янська міська лікарня швидкої медичної допомоги» ДОР») - з моменту закінчення лікування ОСОБА_4 , а саме з 26 січня 2021 року жодних заходів до відшкодування витрат, які понесла лікарня на лікування потерпілого ОСОБА_4 від кримінального правопорушення, вчиненого ОСОБА_1 , не вжито.
Крім того, відповідно до листів виконавчого комітету Кам`янської міської ради № 8вих-15/25 від 13 червня 2022 та КНП КМР «МЛШМД» № 369 від 10 червня 2022 з позовом до суду про стягнення витрат на лікування потерпілого ОСОБА_4 з відповідача ОСОБА_1 ні міська рада, ні лікарня не звертались та не заперечують проти подання такого позову прокурором у порядку ст.23 Закону України «Про прокуратуру».
Таким чином, підставами для представництва у порядку ст. 131-1 Конституції України, ст. 23 Закону України «Про прокуратуру», що також узгоджується із приписами ч. 3 ст. 128 КПК України.
Щодо підстав для відшкодування понесених витрат на лікування потерпілого від кримінального злочину ОСОБА_4 , суд виходить з наступного.
Так, внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася з вини водія ОСОБА_1 , потерпілому ОСОБА_4 заподіяні тілесні ушкодження, з приводу чого він перебував на стаціонарному лікуванні у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії та відділенні полі травм Комунального некомерційного підприємства Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» в період з 26 січня 2021 року по 19 березня 2021 року. Витрати вказаного закладу охорони здоров`я на лікування потерпілої склали 36 089 грн. 65 коп., чим завдано матеріальних збитків державі на вказану суму.
Факт лікування потерпілого та витрат на його лікування підтверджується довідкою калькуляцією Комунального некомерційного підприємства Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» (а.с. 24).
Відповідно до п. 3 постанови Пленуму Верховного суду України № 11 від 07.07.1995 «Про відшкодування витрат на стаціонарне лікування особи, яка потерпіла від злочину, та судових витрат» питання відшкодування витрат на стаціонарне лікування потерпілого вирішується згідно з Порядком обчислення розміру фактичних витрат закладу охорони здоров`я на стаціонарне лікування потерпілого від злочинного діяння та зарахування стягнених з винних осіб коштів до відповідного бюджету і їх використання», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України № 545 (545-93-п) від 16.07.1993 (надалі - Порядок).
Відповідно до п. 2 Порядку сума коштів, яка підлягає відшкодуванню, визначається закладом охорони здоров`я, в якому перебував на лікуванні потерпілий, виходячи з кількості ліжко-днів, проведених ним в стаціонарі, та вартості витрат на його лікування в день.
Кількість ліжко-днів визначається на підставі медичної картки стаціонарного хворого (форма 003/у) або інших документів, які підтверджують дату госпіталізації та виписки хворого із стаціонару лікувального закладу.
Визначення суми витрат на лікування потерпілого за один ліжко-день провадиться виходячи з фактичної кількості ліжко-днів і загальної суми фактичних витрат за місяць (в якому проводилось лікування) на утримання лікувального закладу, за винятком витрат на капітальні вкладення, капітальний ремонт і придбання інвентаря та обладнання.
Крім того, п. 4 Порядку передбачено, що стягнуті в установленому порядку кошти, залежно від джерела фінансування закладу охорони здоров`я у якому перебував на стаціонарному лікуванні потерпілий, зараховуються до відповідного бюджету або на користь юридичної особи (відомства), якій належить заклад охорони здоров`я.
У відповідності до ч.1 ст.1206 Цивільного кодексу України особа, яка вчинила злочин, зобов`язана відшкодувати витрати закладові охорони здоров`я на лікування потерпілого від цього злочину, крім випадку завдання шкоди при перевищенні меж необхідної оборони або у стані сильного душевного хвилювання, що виникло раптово, внаслідок насильства або тяжкої образи з боку потерпілого.
Згідно з ч.2 ст.1206 ЦК України, якщо лікування проводилось закладом охорони здоров`я, що є у державній власності, у власності Автономної Республіки Крим або територіальної громади, кошти на відшкодування витрат на лікування зараховуються до відповідного бюджету.
Згідно з п. 3 «Порядком обчислення розміру фактичних витрат закладу охорони здоров`я на стаціонарне лікування потерпілого від злочинного діяння та зарахування стягнених з винних осіб коштів до відповідного бюджету і їх використання», визначена сума коштів на лікування потерпілого стягується судом з обвинуваченого або фізичної чи юридичної особи, яка за законом несе цивільну відповідальність за шкоду, завдану діяннями обвинуваченого або неосудної особи, яка вчинила суспільно небезпечне діяння, при ухваленні вироку за позовом закладу охорони здоров`я або прокурора. У разі, коли при ухваленні вироку сума коштів, витрачених на стаціонарне лікування потерпілого, ще не була визначена і рішення про їх відшкодування не було прийнято, стягнення провадиться в порядку цивільного судочинства за позовом вказаних осіб. Витрачені на стаціонарне лікування кошти підлягають відшкодуванню у повному обсязі і зараховуються до відповідного державного бюджету залежно від джерел фінансування закладу охорони здоров`я або на рахунок юридичної особи, якій належить останній.
23 серпня 2022 року через канцелярію суду відповідач ОСОБА_1 подав клопотання про розгляд справи без його участі, позовні вимоги визнав повністю (а.с. 78).
Враховуючи те, що саме злочинними діями ОСОБА_1 потерпілому ОСОБА_4 були спричинені тілесні ушкодження, внаслідок яких останній лікувався у Комунальному некомерційному підприємстві Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» і сам ОСОБА_1 визнав позовні вимоги у повному обсязі, беручи до уваги те, що відповідачем в добровільному порядку шкода не відшкодована, тому є всі підстави для стягнення з відповідача витрат на лікування потерпілої, тобто матеріальних збитків, завданих державі внаслідок вчиненого кримінального правопорушення.
Таким чином, встановивши всі фактичні обставини справи, всебічно їх дослідив, визначив юридичну природу спірних правовідносин і закон, який їх регулює, суд приходить до висновку, що позовні вимоги є обгрунтованими та такими що підлягають задоволенню.
Європейський суд з прав людини вказав, що згідно з його усталеною практикою, яка відображає принцип, пов`язаний з належним здійсненням правосуддя, у рішеннях судів та інших органів з вирішення спорів мають бути належним чином зазначені підстави, на яких вони ґрунтуються. Хоча пункт 1 статті 6 Конвенції зобов`язує суди обґрунтовувати свої рішення, його не можна тлумачити як такий, що вимагає детальної відповіді на кожен аргумент. Міра, до якої суд має виконати обов`язок щодо обґрунтування рішення, може бути різною в залежності від характеру рішення (Серявін та інші проти України, № 4909/04, § 58, ЄСПЛ, від 10 лютого 2010 року).
7.Судові витрати.
Оскільки, згідно з п. 6 ч. 1 ст. 5 Закону України Про судовий збір позивач звільнений від сплати судового збору, то відповідно до ч. 1ст. 141 ЦПК України судовий збір покладається на відповідача.
Керуючись вимогами ст.ст. 10, 76, 141, 259, 260, 263-265 ЦПК України, суд
ухвалив:
У задоволенніпозову Акціонерного товариства«Акцент-Банк»до Савченко Таміли Позов керівника Кам`янської окружної прокуратури Дніпропетровської області в інтересах держави в особі: Кам`янської міськоїради,Комунального некомерційногопідприємства Кам`янськоїміської ради«Міська лікарняшвидкої медичноїдопомоги» до ОСОБА_1 «про відшкодування витрат лікувального закладу на стаціонарне лікування потерпілого від кримінального правопорушення», - задовольнити у повному обсязі.
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , адреса реєстрації: АДРЕСА_1 , на користь на користь Комунального некомерційного підприємства Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги», ЄДРПОУ 01985854, юридична адреса реєстрації: область Дніпропетровська, місто Кам`янське, вулиця Вячеслава Чорновола, будівля № 79 А:
-36 089 (тридцять шість тисяч вісімдесят дев`ять) гривень 65 копійок, у відшкодування шкоди завданої кримінальним правопорушенням, у вигляді витрат на стаціонарне лікування потерпілого ОСОБА_4 від злочину ОСОБА_1 шляхом зарахування на р/р НОМЕР_2 , код ЄДРПОУ 14360570, МФО 305299, в АТ КБ «Приватбанк».
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , адреса реєстрації: АДРЕСА_1 , на користь держави 992 (дев`ятсот дев`яносто дві) гривні 40 копійок в оплату судового збору.
Рішення суду може бути оскаржено безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому відповідного рішення суду.
Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 цього Кодексу.
Учасники справиможуть отриматиінформацію щододаної справив мережіІнтернет завеб-адресоюсторінки наофіційному веб-порталісудової владиУкраїни -http://zv.dp.court.gov.ua.
Сторони:
Позивач № 1 Кам`янська міська рада, ЄДРПОУ 24604168, юридична адреса реєстрації: область Дніпропетровська, місто Кам`янське, майдан Петра Калнишевського, будівля № 2;
Позивач № 2 - Комунальне некомерційне підприємство Кам`янської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги», ЄДРПОУ 01985854, юридична адреса реєстрації: область Дніпропетровська, місто Кам`янське, вулиця Вячеслава Чорновола, будівля № 79 А;
Відповідач ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , адреса реєстрації: АДРЕСА_1 .
Повний текстрішення складений 30серпня 2022року.
Суддя Івченко Т. П.