Рішення № 106640475, 06.10.2022, Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
06.10.2022
Номер справи
160/13674/22
Номер документу
106640475
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

Копія ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 жовтня 2022 року Справа № 160/13674/22

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі: головуючого судді Златіна Станіслава Вікторовича розглянувши у письмовому провадженні у місті Дніпро адміністративну справу за позовною ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до Дніпропетровського окружного адміністративного суду із позовною заявою до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, в якій просить:

- визнати протиправним та скасувати рішення відповідача, оформлене листом від 24.08.2022 №25630-18807/п-01/8-0400/22 в відмові у здійсненні перерахунку пенсії за вислугу років за довідкою Дніпропетровської обласної прокуратури від 30.07.2021 №21-224 вих21;

- зобов`язати відповідача здійснити перерахунок пенсії з 13.12.2019 до 01.04.2021 у відповідності до ч.20 ст.86 Закону України Про прокуратуру №1697-VІІ (в редакції від 13.12.2019) виходячи із розрахунку 60% від місячного заробітку, зазначеного в довідці Дніпропетровської обласної прокуратури від 30.07.2021 №21-224 вих21., з обмеженням максимального розміру пенсії та виплатити різницю між призначеною та фактично отриманою пенсією.

В обґрунтування своїх вимог позивач зазначив, що він з 18.02.1997 року перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду у Дніпропетровській області, отримує пенсію за вислугу років відповідно до статті 50-1 Закону України "Про прокуратуру" №1789-ХІІ від 05.11.1991 (далі Закон №1789-ХІІ) у розмірі 90%, у зв`язку з підвищенням грошового забезпечення нині діючих прокурорів, він звернувся до відповідача із заявою про перерахунок пенсії на підставі довідок про розмір заробітної плати (грошового забезпечення), що враховується для перерахунку пенсії №2-224 вих.21 від 30.07.2022. На виконання рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 13.01.2022 року по справі 160/23588/21 відповідач здійснив перерахунок песії позивачу, але з моменту набрання рішення суду законної сили. 27.07.2022 року позивач звернувся до відповідача з письмовою заявою про перерахунок пенсії згідно з вищезазначеною довідкою відповідно до вимог чинної ст.86 Закону України "Про прокуратуру" №1697-УІІ (у редакції від 13.12.2019 р.), яка передбачає перерахунок з розрахунку 60% від заробітку з обмеженням максимального розміру пенсії (10 прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб), Відповідач відмовив у перерахунку пенсії. Своє рішення, викладене у листі від 24.08.2022 р. №25630-18807/П-01/8-0400/22 мотивував тим, що ухвалою від 06.07.2022 р. апеляційний суд у справі №160/23588/21 у задоволенні моєї заяви про прийняття додаткового рішення відмовив, отже на перерахунок пенсії на підставі ст.86 Закону №1697-УІІ, права позивач не має.

Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 06.09.2022 року прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі. Розгляд справи призначено за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи у письмовому провадженні.

21.09.2022 року до канцелярії суду надійшов відзив ГУ ПФУ в Дніпропетровській області на позовну заяву, в якому зазначено,що позивач отримує пенсію за вислугу років, обчислену відповідно до Закону України від 14.10.2014 № 1697-VІІ Про прокуратуру.

Судові рішення, що набрали законної сили, виконуються органами Пенсійного фонду України відповідно до покладених зобов`язань. Рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 13.01.2022 по справі № 160/23588/21 зобов`язано Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області здійснити Позивачу перерахунок пенсії з 13.12.2019 до 01.04.2021 у відповідності до ч.20 статті 86 Закону України Про прокуратуру № 1697-УП (в редакції від 13.12.2019) виходячи із розрахунку 90% від місячного заробітку, зазначеного в довідці Дніпропетровської обласної прокуратури від 30.07.2021 №21-224 вих.21 з урахуванням раніше виплачених сум. Постановою Третього апеляційного адміністративного суду від 30.03.2022 по справі № 160/23588/21 скасовано Рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 13.01.2022 по справі № 160/23588/21 в частині зобов`язання Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області здійснити перерахунок Вам пенсії з 13.12.2019 до 01.04.2021 у відповідності до ч.20 статті 86 Закону України Про прокуратуру № 1697-УП (в редакції від 13.12.2019) виходячи із розрахунку 90% від місячного заробітку, зазначеного в довідці Дніпропетровської обласної прокуратури від 30.07.2021 №21-224 вих.21 з урахуванням раніше виплачених сум. Отже пенсію обчислено відповідно до норм чинного пенсійного законодавства.

05.10.2022 року від відповідача надійшли додаткові пояснення у яких зазначено, що 28.09.2022 року Головним управлінням Пенсійног фонду України в Дніпропетровській області на виконання рішення суду ОСОБА_1 проведено перерахунок пенсії за вислугу років відповідно ч.20 ст.86 Закону України Про прокуратуру №1697-VІІ (в редакції від 13.12.2019) виходячи із розрахунку 60% від місячного заробітку, зазначеного в довідці Дніпропетровської обласної прокуратури від 30.07.2021 №21-224 вих21.

Дослідивши письмові докази, наявні у матеріалах справи, суд доходить наступних висновків.

18.02.1997 р. ОСОБА_1 пенсія призначена на підставі закону України Про прокуратуру від 05.11.1991 р. №1789-ХІІ за вислугу років у розмірі 90% .

Отримавши від Дніпропетровської обласної прокуратури довідку про заробіток від 30.07.2021 р. №21-224 вих.21 станом на 06.09.2017 р., позивач звернувся до відповідача із заявою про перерахунок пенсії, надавши зазначену довідку, але отримав відмову. Не погодивши з відмовою позивач звернувся до суду.

Рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 13.01.2022 по справі № 160/23588/21 зобов`язано Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області здійснити ОСОБА_1 перерахунок пенсії з 13.12.2019 до 01.04.2021 у відповідності до ч.20 статті 86 Закону України Про прокуратуру № 1697-УП (в редакції від 13.12.2019) виходячи із розрахунку 90% від місячного заробітку, зазначеного в довідці Дніпропетровської обласної прокуратури від 30.07.2021 №21-224 вих.21 з урахуванням раніше виплачених сум.

Постановою Третього апеляційного адміністративного суду від 30.03.2022 по справі № 160/23588/21 скасовано Рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 13.01.2022 по справі № 160/23588/21 в частині зобов`язання Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області здійснити перерахунок пенсії з 13.12.2019 до 01.04.2021 у відповідності до ч.20 статті 86 Закону України Про прокуратуру № 1697-УП (в редакції від 13.12.2019) виходячи із розрахунку 90% від місячного заробітку, зазначеного в довідці Дніпропетровської обласної прокуратури від 30.07.2021 №21-224 вих.21 з урахуванням раніше виплачених сум.

27.07.2022 р. позивач звернувся до відповідача з письмовою заявою про перерахунок пенсії згідно з вищезазначеною довідкою відповідно до вимог чинної ст.86 Закону України "Про прокуратуру" №1697-УІІ (у редакції від 13.12.2019 р.), яка передбачає перерахунок з розрахунку 60% від заробітку з обмеженням максимального розміру пенсії (10 прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб), а не так як у першому позові (з розрахунку 90% без обмеження максимального розміру пенсії).

Відповідач відмовив у перерахунку пенсії позивача листом від 24.08.2022 р. №25630-18807/П-01/8-0400/22 , свою відмову мотивував тим, що ухвалою від 06.07.2022 р. апеляційний суд у справі №160/23588/21 у задоволенні заяви про прийняття додаткового рішення відмовив, отже на перерахунок пенсії на підставі ст.86 Закону №1697-УІІ, позивач не має права.

Отже, не погодившись з рішенням відповідача про відмову в призначенні пенсії за віком, позивач звернувся до суду з даним позовом.

Згідно із частиною другою статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Пенсійне забезпечення прокурорів і слідчих станом на дату призначення позивачці пенсії визначалось статтею 50-1 Закону України «Про прокуратуру» від 05 листопада 1991 року №1789-ХІІ.

Згідно з частиною першою статті 50-1 Закону України «Про прокуратуру» від 05 листопада 1991 року №1789-ХІІ, у редакції, чинній на момент призначення пенсії позивачу, прокурори і слідчі зі стажем роботи не менше 20 років, у тому числі зі стажем роботи на посадах прокурорів і слідчих прокуратури не менше 10 років, мають право на пенсійне забезпечення за вислугу років незалежно від віку. Пенсія призначається в розмірі 80 відсотків від суми їхньої місячної (чинної) заробітної плати, до котрої включаються всі види оплати праці, на які нараховуються страхові внески, одержуваної перед місяцем звернення за призначенням пенсії. За кожен повний рік роботи понад 10 років на цих посадах пенсія збільшується на 2 відсотки, але не більше 90 відсотків від суми місячного (чинного) заробітку.

Частиною дванадцятою статті 50-1 Закону України «Про прокуратуру» від 05 листопада 1991 року №1789-ХІІ передбачено, що обчислення (перерахунок) пенсій провадиться за документами пенсійної справи та документами, додатково поданими пенсіонерами, виходячи з розміру місячного заробітку за відповідною посадою, з якої особа вийшла на пенсію, станом на час звернення за призначенням або перерахунком.

Згідно з частиною сімнадцятою статті 50-1 Закону України «Про прокуратуру» від 05 листопада 1991 року №1789-ХІІ призначені працівникам прокуратури пенсії перераховуються у зв`язку з підвищенням заробітної плати відповідних категорій прокурорсько-слідчих працівників. Перерахунок призначених пенсій провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув права на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий час може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців. Перерахунок пенсій провадиться з урахуванням фактично отримуваних працівником виплат і умов оплати праці, що існували на день його звільнення з роботи.

Отже, на момент призначення позивачу пенсії порядок та підстави для перерахунку пенсії прокурорів визначені у частинах дванадцятій та сімнадцятій статті 501 Закону України «Про прокуратуру» від 05 листопада 1991 року №1789-ХІІ.

В подальшому до статті 50-1 Закону України «Про прокуратуру» від 05 листопада 1991 року №1789-ХІІ вносилися зміни Законом України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» від 08 липня 2011 року №3668-VI, внаслідок яких частина сімнадцята статті 50-1 з 01 жовтня 2011 року стала вісімнадцятою, тобто відбулась зміна порядкового номеру частини статті, що регламентувала порядок та підстави перерахунку пенсії, проте її текст залишився незмінним.

Законом України «Про внесення змін та визначення такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28 грудня 2014 року №76-VІІІ до статті 501 Закону України «Про прокуратуру» від 05 листопада 1991 року №1789-ХІІ внесено зміни, зокрема, частину вісімнадцяту статті 50-1 Закону України «Про прокуратуру» від 05 листопада 1991 року №1789-ХІІ викладено у наступній редакції: «Умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури визначаються Кабінетом Міністрів України».

14 жовтня 2014 року прийнято новий Закон України «Про прокуратуру» №1697-VІІ, який набрав чинності 15 липня 2015 року.

Частина двадцята статті 86 Закону України «Про прокуратуру» №1697-VІІ (в первинній редакції) передбачала, що призначені працівникам прокуратури пенсії перераховуються у зв`язку з підвищенням заробітної плати прокурорським працівникам на рівні умов та складових заробітної плати відповідних категорій працівників, які проходять службу в органах і установах прокуратури на момент виникнення права на перерахунок.

Перерахунок призначених пенсій проводиться з першого числа місяця, наступного за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув право на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий час може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців. Пенсія працюючим пенсіонерам перераховується також у зв`язку з призначенням на вищу посаду, збільшенням вислуги років, присвоєнням почесного звання або наукового ступеня та збільшенням розміру складових його заробітної плати в порядку, передбаченому частинами другою, третьою та четвертою цієї статті, при звільненні з роботи або за кожні два відпрацьовані роки.

Отже, первісна редакція частини двадцятої статті 86 Закону України «Про прокуратуру» №1697-VІІ та частина сімнадцята (з 01 жовтня 2011 року - вісімнадцята) статті 50-1 Закону України «Про прокуратуру» від 05 листопада 1991 року №1789-ХІІ містили аналогічні за змістом положення щодо підстав та порядку перерахунку пенсій за вислугу років, призначених працівникам прокуратури.

Згідно з пунктом 3 розділу ХІІ Прикінцевих положень Закону України «Про прокуратуру» від 14 жовтня 2014 року №1697-VІІ попередній Закон України «Про прокуратуру» із змінами частково втратив чинність, окрім, зокрема, частин третьої, четвертої, шостої та одинадцятої статті 50-1 Закону.

Законом України від 28 грудня 2014 року №76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», який набрав чинності 01 січня 2015 року, зокрема, внесено зміни:

- частину вісімнадцяту статті 50-1 №1789-ХІІ викладено в такій редакції: «Умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури визначаються Кабінетом Міністрів України»;

- частину двадцяту статті 86 Закону України від 14 жовтня 2014 року «Про прокуратуру» №1697-VІІ викладено в такій редакції: «Умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури визначаються Кабінетом Міністрів України».

Таким чином, починаючи з 01 січня 2015 року, жоден закон не визначав умов (підстав) та порядку перерахунку пенсій за вислугу років, призначених на підставі Закону України «Про прокуратуру»; законодавець делегував повноваження щодо встановлення умов та порядку перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури Кабінету Міністрів України.

Конституційний Суд України 13 грудня 2019 року за результатами розгляду справи №3-209/2018 (2413/18, 2807/19) ухвалив рішення №7-р(II)/2019, відповідно до якого визнав таким, що не відповідає Конституції України (є неконституційним), положення частини двадцятої статті 86 Закону України «Про прокуратуру» від 14 жовтня 2014 року №1697-VII зі змінами, яким передбачено, що умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури визначаються Кабінетом Міністрів України; положення частини двадцятої статті 86 Закону України «Про прокуратуру» від 14 жовтня 2014 року №1697-VII зі змінами, визнане неконституційним, втрачає чинність з дня ухвалення Конституційним Судом України цього рішення.

Пунктом 3 Конституційний Суд України встановив такий порядок виконання рішення №7-р(II)/2019:

- частина двадцята статті 86 Закону України «Про прокуратуру» від 14 жовтня 2014 року № 1697-VII зі змінами не підлягає застосуванню з дня ухвалення Конституційним Судом України цього рішення;

- частина двадцята статті 86 Закону України «Про прокуратуру» від 14 жовтня 2014 року № 1697-VII підлягає застосуванню в первинній редакції:

« 20. Призначені працівникам прокуратури пенсії перераховуються у зв`язку з підвищенням заробітної плати прокурорським працівникам на рівні умов та складових заробітної плати відповідних категорій працівників, які проходять службу в органах і установах прокуратури на момент виникнення права на перерахунок. Перерахунок призначених пенсій проводиться з першого числа місяця, наступного за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув право на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий час може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців. Пенсія працюючим пенсіонерам перераховується також у зв`язку з призначенням на вищу посаду, збільшенням вислуги років, присвоєнням почесного звання або наукового ступеня та збільшенням розміру складових його заробітної плати в порядку, передбаченому частинами другою, третьою та четвертою цієї статті, при звільненні з роботи або за кожні два відпрацьовані роки».

Таким чином, з 13 грудня 2019 року Закон України «Про прокуратуру» №1697-VII не містить вимоги про необхідність визначення умов та порядку перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури Кабінетом Міністрів України.

Натомість, підставою для проведення перерахунку пенсій працівників прокуратури є підвищення заробітної плати прокурорським працівникам на рівні умов та складових заробітної плати відповідних категорій працівників, які проходять службу в органах і установах прокуратури на момент виникнення права на перерахунок.

Після прийняття рішення Конституційного Суду України від 13 грудня 2019 року №7-р (ІІ)2019 у справі №3-209/2018 (2413/18, 2807/19) у позивача виникло право на перерахунок пенсії у зв`язку з підвищенням заробітної плати прокурорським працівникам на рівні умов та складових заробітної плати відповідних категорій працівників, які проходять службу в органах і установах прокуратури на момент виникнення права на перерахунок.

Суд не приймає до уваги посилання відповідача на постанову Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року № 1155 «Про умови оплати праці прокурорів» (далі - Постанова №1155), оскільки право позивача на перерахунок пенсії виникло у зв`язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року № 657 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати праці працівників прокуратури», а тому положення Постанови № 1155 не застосовуються до спірних правовідносин.

Суд бере до уваги, що позивач не працює з 1997 року, тобто до прийняття рішення Конституційного Суду України від 13 грудня 2019 року №7-(ІІ)/2019, втім, суд вказує, що оскільки чинна з 13 грудня 2019 року норма частини 20 статті 86 Закон України «Про прокуратуру» № 1697-VII визначає умовою перерахунку пенсії за вислугу років підвищення заробітної плати всім прокурорським працівникам, а не лише працівникам, звільненим після набрання чинності зазначеним рішенням Конституційного Суду України.

При цьому, слід звернути увагу, що Кабінетом Міністрів України 30 серпня 2017 року прийнята постанова № 657 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати праці працівників прокуратури», яка є чинною, а тому відсутні підстави для її незастосування, оскільки ця постанова уряду є рішенням про «підвищення заробітної плати прокурорським працівникам».

Суд враховує, що підстави для здійснення перерахунку пенсії позивача відповідно до статті 50-1 Закону України «Про прокуратуру» від 05 листопада 1991 року № 1789-ХІІ наразі відсутні, адже ця норма втратила чинність. Натомість, у спірних відносинах мають застосовуватись положення частини двадцятої статті 86 Закону України «Про прокуратуру № 1697-VII з урахуванням рішення Конституційного Суду України 13 грудня 2019 року № 7-р(ІІ)/2019.

Таким чином, суд дійшов висновку, що позивач має право на перерахунок пенсії відповідно до частини двадцятої статті 86 Закону України «Про прокуратуру № 1697-VII з урахуванням рішення Конституційного Суду України 13 грудня 2019 року №7-р(ІІ)/2019.

Згідно з частиною другою статті 152 Конституції України закони, інші акти або їх окремі положення, що визнані неконституційними, втрачають чинність з дня ухвалення Конституційним Судом України рішення про їх неконституційність, якщо інше не встановлено самим рішенням, але не раніше дня його ухвалення.

Отже, рішення Конституційного Суду України змінює законодавче регулювання лише для правовідносин, що матимуть місце з дати ухвалення рішення, та не може застосовуватись до правовідносин, які виникли до прийняття такого рішення.

Як вже встановлювалося судом, позивач звернувся до пенсійного органу із заявою про перерахунок пенсії від 27.07.2022, до якої долучено довідку про заробітну плату, видану Дніпропетровською обласною прокуратурою 30.07.2021, тобто після прийняття рішення Конституційним Судом України.

В матеріалах справи міститься копія довідки про розмір заробітної плати (грошового забезпечення), що враховується для перерахунку пенсій, видана Дніпропетровською обласною прокуратурою 30.07.2021 №21-224 вих21.

У вказаній довідці відповідно до рішення Конституційного Суду України від 13 грудня 2019 року №7-(ІІ)/2019 та постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року № 657 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати праці працівників прокуратури» зазначений розмір заробітної плати позивача, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов`язкове соціальне страхування за нормами чинними на 06.09.2017 року.

Таким чином, право позивача на перерахунок пенсії виникло з 13.09.2019 року, довідка, видана Дніпропетровською обласною прокуратурою 30.07.2021 №21-224 вих21. містить інформацію щодо заробітної плати станом на 06.09.2017, тому твердження відповідача, що відсутні підстави для перерахунку пенсії позивача суд вважає необґрунтованим.

Згідно з вимогами статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.

В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Відповідно до статті 90 Кодексу адміністративного судочинства України, суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні.

З огляду на наведене, суд доходить висновку про наявність підстав для задоволення позовних вимог.

З урахуванням зазначеного, сплачений позивачем судовий збір за подання позову до суду в сумі 992,40 грн., відповідно до квитанція №66 від 02.09.2022 року підлягає стягненню на його користь за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області.

Керуючись ст. ст. 241-246 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , рнокпп - НОМЕР_1 ) до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області (м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги буд. 26, код ЄДРПОУ 21910427) про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинити певні дії задовольнити.

Визнати протиправним та скасувати рішення Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, оформлене листом від 24.08.2022 №25630-18807/п-01/8-0400/22, про відмову ОСОБА_1 у здійсненні перерахунку пенсії за вислугу років за довідкою Дніпропетровської обласної прокуратури від 30.07.2021 №21-224 вих21.

Зобов`язати Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області здійснити ОСОБА_1 перерахунок пенсії з 13.12.2019 до 01.04.2021 у відповідності до ч.20 ст.86 Закону України Про прокуратуру №1697-VІІ (в редакції від 13.12.2019) виходячи із розрахунку 60% від місячного заробітку, зазначеного в довідці Дніпропетровської обласної прокуратури від 30.07.2021 №21-224 вих21., з обмеженням максимального розміру пенсії та виплатити різницю між призначеною та фактично отриманою пенсією.

Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області (код ЄДРПОУ 21910427) на користь ОСОБА_1 судовий збір у розмірі 992,40 грн.

Рішення суду набирає законної сили відповідно до вимог статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене в строки, передбачені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи рішення суду оскаржується до Третього апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд відповідно до підпункту 15.5 пункту 15 Розділу VII Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя (підпис) С.В. Златін

Виготовлено з автоматизованої системи документообігу суду

Суддя С.В. Златін

Рішення не набрало законної сили

Суддя С.В. Златін