Єдиний державний реєстр судових рішень
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А
09 вересня 2022 року м. Київ № 640/8671/21
Окружний адміністративний суд м. Києва у складі судді Каракашьяна С.К., розглянувши заяву позивача про встановлення судового контролю за виконанням рішення суду в адміністративній справі
за позовомОСОБА_1 доГоловного управління Пенсійного фонду України в м. Києві провизнання протиправною бездіяльності, зобов`язання вчинити дії,
В С Т А Н О В И В :
Рішенням Окружного адміністративного суду м. Києва від 30.09.2021 у справі №640/8671/21 позов ОСОБА_1 задоволено частково.
Ухвалою Шостого апеляційного адміністративного суду від 09.02.2022 відмовлено у відкритті апеляційного провадження у справі за апеляційною скаргою Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 30.09.2021.
Також, 18 листопада 2021 року Окружним адміністративним судом м. Києва видано виконавчі листи на виконання рішення в адміністративній справі №640/8671/21.
В подальшому, від позивача надійшла заява про встановлення судового контролю за виконанням рішення суду в адміністративній справі №640/8671/21.
07 вересня 2022 року через систему «Електронний суд» ОСОБА_1 подано клопотання про залишення заяви про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення без розгляду, з огляду на виконання відповідачем рішення суду.
Вирішуючи подану заяву, суд дійшов висновку про наступне.
Відповідно до частини третьої статті 9 Кодексу адміністративного судочинства України (далі КАС України) кожна особа, яка звернулася за судовим захистом, розпоряджається своїми вимогами на свій розсуд, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Суд врахував, що ст.ст.382 КАС України, яка регулює питання встановлення судового контролю за виконанням судового рішення, не передбачає процесуальних наслідків подання заявником клопотання про відкликання заяви щодо встановлення судового контролю.
Відповідно до ч.6 ст.7 КАС України у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).
Відповідно до пункту 5 частини першої статті 240 Кодексу адміністративного судочинства України суд своєю ухвалою залишає позов без розгляду, якщо надійшла заява позивача про залишення позову без розгляду.
З огляду на вказане, оскільки заявник подав клопотання про залишення заяви про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення без розгляду, таку заяву слід залишити без розгляду.
Керуючись статтями 7, 240, 248, 382 КАС України, суд
УХВАЛИВ:
1. Заяву ОСОБА_1 про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення в адміністративній справі 640/8671/21 - залишити без розгляду.
2. Копію ухвали надіслати учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її підписання.
Суддя С.К. Каракашьян