Рішення № 105215222, 12.07.2022, Новгородківський районний суд Кіровоградської області

Дата ухвалення
12.07.2022
Номер справи
393/596/21
Номер документу
105215222
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

Справа № 393/596/21

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 липня 2022 року смт Новгородка

Новгородківський районний суд Кіровоградської області

в складі:

головуючого судді Рачкелюка Ю.В.,

при секретарі Макаренко Л.Л.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судусмтНовгородка позовнузаяву ОСОБА_1 до Державної служби України з безпеки на транспорті про визнання протиправною та скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі серія ВМ №00001457 від 22.11.2021р.,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся з вказаним позовом та просить суд визнати протиправною і скасувати постанову Державної служби України з безпеки на транспорті по справі про адміністративне правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі, стосовно особи, яка має реєстрацію місця проживання/перебування (місцезнаходження юридичної особи) на території України серія ВМ №00001457 від 22.11.2021р.

Із змісту позовної заяви слідує, що 22.11.2021р. відповідачем прийнято оскаржувану постанову, якою притягнуто позивача до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.132-1 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 8 500 грн. Вказаною постановою встановлено, що 20.11.2021р. о 12 год. 41 хв. за адресою Н-23, км 2+998, Кіровоградська обл. зафіксовано транспортний засіб DAF FAR XR 105.460, днз НОМЕР_1 , та зазначено, що відповідальна особа допустила рух транспортного засобу із перевищенням нормативних параметрів зазначених п.22.5 ПДР України: загальної маси транспортного засобу на 5,1% (6,719 т).

Позивач не погоджується із вказаною постановою та вважає, що в його діях відсутній склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.132-1 КУпАП.

Так, позивач зазначає, що транспортний засіб DAF FAR XR є спеціалізованим контейнеровозом С, а транспортний засіб KOGEL є спеціалізованим причепом. Враховуючи тип вантажу, фактична дозволена маса транспортного засобу для здійснення дорожнього перевезення без спеціального дозволу становить 44 т. Вказаний транспортний засіб було завантажено насінням соняшнику і загальна маса (брутто) транспортного засобу з вантажем становила 43650 кг, що згідно товарно-транспортної накладної №1 від 20.11.2021р.

Крім того, вказана постанова не містить всіх даних, зокрема - відсутня інформація щодо причепу, категорію, тип та повну масу транспортного засобу, розподіл навантаження за вісями, фактичну міжосьову відстань, фактичну шинність на вісі, тобто дана постанова не в повній мірі відповідає Інструкції з оформлення уповноваженими посадовими особами Державної служби України з безпеки на транспорті матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксовані в автоматичному режимі, затвердженої Наказом Міністерства інфраструктури України від 27.09.2021р. за №512.

Позивач також зазначає, що оскаржувана постанова не містить інформації про результати зважування (загальної маси автомобіля), а також нормативні габаритно-вагові параметри транспортних засобів на даній ділянці автодороги.

В судове засідання позивач та його представник не з`явилися, про розгляд справи повідомлялися належним чином. В клопотанні від 12.07.2022р. представник позивача просить суд розглянути справу без її участі та без участі позивача, позов підтримує.

Представник відповідача в судове засідання не з`явилася, про розгляд справи повідомлялася належним чином. До суду представник відповідача надала відзив від 24.01.2022р., в якому просить відмовити в задоволенні позову та розглянути справу без її участі (а.с.63-75), а також додатки до відзиву (а.с.77-90).

Суд, дослідивши матеріали справи, встановив наступне.

Згідно ст.14 Закону України ''Про дорожній рух'' учасниками дорожньогоруху єособи,які використовують автомобільні дороги,вулиці,залізничні переїздиабо іншімісця,призначені дляпересування людейта перевезеннявантажів задопомогою транспортнихзасобів. Учасники дорожнього руху зобов`язані, зокрема знати і неухильно дотримувати вимог цього Закону,Правил дорожнього рухута інших нормативно-правових актів з питань безпеки дорожнього руху.

Відповідно до п.1.1 ПДР України ці Правила відповідно доЗакону України "Про дорожній рух"встановлюють єдиний порядок дорожнього руху на всій території України. Інші нормативні акти, що стосуються особливостей дорожнього руху (перевезення спеціальних вантажів, експлуатація транспортних засобів окремих видів, рух на закритій території тощо), повинні ґрунтуватися на вимогах цих Правил.

Згідно п.1.9 ПДР України особи, які порушують ці Правила, несуть відповідальність згідно із законодавством.

Позивач ОСОБА_1 є власником транспортного засобу DAF, модель FAR XR 105.460 спеціалізований вантажний-спеціалізований контейнеровоз - С, реєстраційний номер НОМЕР_1 , що згідно копії свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу НОМЕР_2 (а.с.12-13).

ОСОБА_1 є власником транспортного засобу KOGEL, модель AWE 18, реєстраційний номер НОМЕР_3 , спеціалізований причіп спеціалізований ПР-контейнеровоз, що згідно копії свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу НОМЕР_4 (а.с.12а-13а).

Транспортний засіб DAF, реєстраційний номер НОМЕР_1 , з спеціалізованим причепом, реєстраційний номер НОМЕР_3 , які належать на праві власності позивачу, було завантажено насінням соняшнику насипом, що згідно копії товарно-транспортної накладної №1 від 20.11.2021р., з метою перевезення. У цій же товарно-транспортній накладній зазначено загальну масу транспортного засобу 43650 кг (а.с.14).

Відповідно до п.1 Положення про Державну службу України на транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015р. №103, Державна служба України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра інфраструктури і який реалізує державну політику з питань безпеки на наземному транспорті.

Згідно п.5 вказаного Положення Укртрансбезпека відповідно до покладених на неї завдань, зокрема: здійснює державний нагляд (контроль) за додержанням вимог законодавства на автомобільному, міському електричному, залізничному транспорті.

Відповідно до п.7 даного Положення Укртрансбезпека для виконання покладених на неї завдань має право, зокрема: використовувати засоби фото- і відеофіксації процесу перевірки, зокрема в автоматичному режимі.

22.11.2021р. старшим державним інспектором відділу провадження систем автоматичної фіксації порушень Департаменту державного контролю на транспорті Колєснік Н.Г. складено постанову по справі про адміністративне правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі, стосовно особи, яка має реєстрацію місця проживання/перебування (місцезнаходження юридичної особи) на території України серія ВМ №00001457 від 22.11.2021р. Із змісту даної постанови, зокрема - з графи ''виміряні з урахуванням похибки вагові та габаритні параметри транспортного засобу, які перевищили нормативні вагові та/або габаритні параметри транспортних засобів на ділянці автомобільної дороги'' слідує, що 20.11.2021р. о 12 год. 41 хв. за адресою Н-23, км 2+998, Кіровоградська обл. зафіксовано транспортний засіб DAF FAR XR 105.460, днз НОМЕР_1 , та зазначено, що відповідальна особа допустила рух транспортного засобу із перевищенням нормативних параметрів зазначених п.22.5 ПДР України: загальної маси транспортного засобу на 5,1% (6,719 т), за що передбачена відповідальність по ч.2 ст.132-1 КУпАП. До адміністративної відповідальності притягнуто ОСОБА_1 та накладено на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 8500 грн.

У цій же постанові наявна інформація про технічний засіб, яким в автоматичному режимі зафіксовано правопорушення, а саме Q-FREE HI TRAC ТMU4 WIM, 10022; серія, номер свідоцтва про повірку технічного засобу та строк його дії - № UA.TR.001 35376-21 до 10-09-2022р.

Крім того, в оскаржуваній постанові наявне посилання на вебсайт, на якому особа може ознайомитися із зображенням чи відеозаписом (за наявності) транспортного засобу в момент вчинення правопорушення та постановою в електронній формі: https://wim.dsbt.gov.ua/r/a/BM00001457/ (а.с.7).

Згідно п.22.1 ПДР України маса вантажу, що перевозиться, і розподіл навантаження на осі не повинні перевищувати величин, визначених технічною характеристикою даного транспортного засобу.

Відповідно до п. 22.5 ПДР України за спеціальними правилами здійснюється дорожнє перевезення небезпечних вантажів, рух транспортних засобів та їх составів у разі, коли хоч один з їх габаритів перевищує за шириною 2,6 м (для сільськогосподарської техніки, яка рухається за межами населених пунктів, дорогами сіл, селищ, міст районного значення, - 3,75 м), за висотою від поверхні дороги - 4 м (для контейнеровозів на встановлених Укравтодором і Національною поліцією маршрутах - 4,35 м), за довжиною - 22 м (для маршрутних транспортних засобів - 25 м), фактичну масу понад 40 т (для контейнеровозів - понад 44 т, на встановлених Укравтодором і Національною поліцією для них маршрутах - до 46 т), навантаження на одиночну вісь - 11 т (для автобусів, тролейбусів - 11,5 т), здвоєні осі - 16 т, строєні - 22 т (для контейнеровозів навантаження на одиночну вісь - 11 т, здвоєні осі - 18 т, строєні - 24 т) або якщо вантаж виступає за задній габарит транспортного засобу більш як на 2 м.

Осі слід вважати здвоєними або строєними, якщо відстань між ними (суміжними) не перевищує 2,5 м.

Рух транспортних засобів та їх составів з навантаженням на одиночну вісь понад 11 т, здвоєні осі - понад 16 т, строєні осі - понад 22 т або фактичною масою понад 40 т (для контейнеровозів - навантаження на одиночну вісь - понад 11 т, здвоєні осі - понад 18 т, строєні осі - понад 24 т або фактичною масою понад 44 т, а на встановлених Укравтодором і Національною поліцією для них маршрутах - понад 46 т) у разі перевезення подільних вантажів автомобільними дорогами забороняється.

Згідно п.3 Правил проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами, затвердженихпостановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2001р. №30, транспортний засіб чи автопоїзд з вантажем або без вантажу вважається великоваговим, якщо максимальна маса або осьова маса перевищує хоча б один з параметрів, зазначених упункті 22.5Правил дорожнього руху.

Відповідно до ч.1 ст.14-3 КУпАП адміністративну відповідальність за правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, передбаченічастиною другоюстатті 122-2,частинами другоюі третьою статті 132-1цього Кодексу, зафіксовані за допомогою засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі в автоматичному режимі (за допомогою комплексу технічних засобів автоматичного визначення вагових, габаритних та інших параметрів транспортного засобу з функціями фотозйомки та/або відеозапису, що функціонують згідно із законодавством про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах), несе відповідальна особа - фізична особа або керівник юридичної особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, а в разі якщо до Єдиного державного реєстру транспортних засобів внесено відомості про належного користувача відповідного транспортного засобу - належний користувач транспортного засобу, а якщо в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань на момент запиту відсутні відомості про керівника юридичної особи, за якою зареєстрований транспортний засіб, - особа, яка виконує повноваження керівника такої юридичної особи.

Ч.2 ст.132-1 КУпАП передбачено адміністративну відповідальність за перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм під час руху великогабаритними і великоваговими транспортними засобами автомобільними дорогами, вулицями або залізничними переїздами. Вказане порушення тягне за собою накладення штрафу в розмірі: п`ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - у разі перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм від 5% до 10% включно; однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - у разі перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм понад 10%, але не більше 20%; двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - у разі перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм понад 20%, але не більше 30%; трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - у разі перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм понад 30%.

Згідно ст.251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі або в режимі фотозйомки (відеозапису), які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, безпеки на автомобільному транспорті та паркування транспортних засобів, актом огляду та тимчасового затримання транспортного засобу, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.

Обов`язок щодо збирання доказів покладається на осіб, уповноважених на складання протоколів про адміністративні правопорушення, визначенихстаттею 255цього Кодексу.

Згідно п.2 Порядку фіксації адміністративних правопорушень у сфері безпеки на автомобільному транспорті в автоматичному режимі, затвердженимпостановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2019р. № 1174, автоматичний пункт фіксації адміністративних правопорушень у сфері безпеки на автомобільному транспорті - комплекс технічних засобів автоматичного визначення вагових, габаритних та інших параметрів транспортного засобу в русі, визначених пунктом 12 цього Порядку, з одночасною його фотозйомкою, відеозаписом (за наявністю) та ідентифікацією за державним реєстраційним номером.

Відповідно до п.12 цього Порядку автоматичний пункт може забезпечувати, зокрема: вимірювання навантажень, що припадають на кожну вісь транспортного засобу; вимірювання загальної маси транспортного засобу; визначення кількості осей транспортного засобу та віднесення транспортного засобу до однієї із відповідних категорій; фіксацію та розпізнавання державних номерних знаків транспортного засобу, причепу, напівпричепу та інших причіпних пристроїв (у разі використання такого та/або заднього державного номерного знака транспортного засобу); фіксацію фронтального зображення транспортного засобу; фіксацію загального вигляду транспортного засобу (вигляд збоку) в момент проїзду через автоматичний пункт (оглядова фотографія транспортного засобу, на якій відображені його контури та кількість осей).

Згідно п.п.13, 14 цього Порядку під час вимірювання габаритно-вагових параметрів транспортних засобів застосовуються засоби вимірювальної техніки, які відповідають вимогам законодавства про метрологію та метрологічну діяльність. Інформація від автоматичних пунктів передається до інформаційно-телекомунікаційної системи у вигляді метаданих.

Із змісту фото,наданих довідзиву представникомвідповідача, вбачається, що вони зроблені 20.11.2021р. о 12:41:21 з прив`язкою до 2+998 км автодороги, а саме- фронтальне зображення транспортного засобу DAF, реєстраційний номер НОМЕР_1 ; зображення реєстраційного номеру; зображення загального вигляду транспортного засобу з напівпричепом в момент проїзду через автоматичний пункт.

Технічний засіб, яким в автоматичному режимі зафіксовано правопорушення, є Q-FREE HI TRAC ТMU4 WIM, 10022; серія, номер свідоцтва про повірку технічного засобу та строк його дії - № UA.TR.001 35376-21 до 10-09-2022р.

Крім того, суд звертає увагу на те, що у оскаржуваній постанові наявне посилання на вебсайт, на якому наявне зображення транспортного засобу в момент вчинення правопорушення.

У матеріалах справи також наявні копії сертифікатів відповідності автоматичного приладу для зважування дорожніх транспортних засобів у русі Q-FREE HI TRAC ТMU4 WIM (а.с.87-88, 89-90) та копія сертифікату перевірки типу (а.с.86), а також копія експертного висновку (а.с.85), а тому суд не вбачає підстав ставити під сумнів результати, які були зафіксовані даним приладом щодо габаритно-вагових параметрів транспортного засобу позивача, яким перевозився вантаж.

Вищевказаними фото підтверджується і той факт, що транспортний засіб DAF FAR XR, днз НОМЕР_1 , рухався з причепом.

Крім того, суд вважає необґрунтованими доводи позивача про те, що відсутність перевищення нормативних параметрів, визначенихп.22.5 ПДР України, підтверджується товарно-транспортною накладною (а.с.14), оскільки відповідно до абз. 27 глави 1 Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні, затвердженихнаказом Міністерства транспорту України від 14.10.1997р. № 363, товарно-транспортна накладна не є первинним документом, що однозначно підтверджує фактичну масу товарно-матеріальних цінностей, що перевозяться, а використовується виключно для обліку таких товарно-матеріальних цінностей на шляху їх переміщення, розрахунків за перевезення вантажу та обліку виконаної роботи та є одним із документів, що може використовуватися для списання товарно-матеріальних цінностей.

Тобто, сам факт наявності товарно-транспортної накладної не виключає перевезення одночасно й інших товарно-матеріальних цінностей, не вказаних в первинних документах, що впливає на загальну вагу транспортного засобу (Аналогічна правова позиція викладена у постанові Третього апеляційного адміністративного суду від 22.06.2022р. по справі № 393/498/21).

Згідно п.17 Порядку фіксації адміністративних правопорушень у сфері безпеки на автомобільному транспорті в автоматичному режимі, затвердженимпостановою КабінетуМіністрівУкраїнивід 27.12.2019р.№1174, у постанові про накладення адміністративного стягнення за правопорушення, зафіксоване в автоматичному режимі, зазначаються виміряні з урахуванням похибки вагові та габаритні параметри транспортного засобу, які перевищили нормативні вагові та/або габаритні параметри транспортних засобів на ділянці автомобільної дороги, а також нормативні габаритно-вагові параметри транспортних засобів на даній ділянці автомобільної дороги.

Судтакож зазначає,що відповідно до Правил перевезення вантажів автомобільним транспортом в Україні, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 14.10.2014р. №363, саме на водія та перевізника покладено ряд обов`язків щодо навантаження, розміщення, закріплення та перевезення сипучого вантажу.

Згідно пунктів 12.1, 12.5 цих Правил передбачено, що при транспортуванні вантажів слід дотримувати вимогПравил дорожнього рухуУкраїни. Для транспортування вантаж треба рівномірно розміщувати в кузові таким чином, щоб не була порушена стійкість автомобіля і не утруднювалося керування ним. Вантаж не повинен зміщуватися під час руху, випадати з кузова; волочитися і створювати небезпеку для пішоходів та інших учасників дорожнього руху.

Тому, водій (перевізник), який здійснює вантажні перевезення, зокрема сипучого вантажу великоваговим (великогабаритним) автомобільним транспортом, зобов`язаний дотримуватись встановлених правил з метою уникнення порушень законодавства про автомобільний транспорт та створення небезпеки для пішоходів та інших учасників дорожнього руху (Аналогічна правова позиція викладена у постанові Третього апеляційного адміністративного суду від 23.11.2021р. по справі № 280/1798/21).

Суд також зазначає, що вантаж (насіння соняшнику) може при завантаженні бути поділений на окремі частки без втрати або пошкодженні його властивостей, а тому перевезення такого вантажу з перевищенням встановлених законодавством габаритно-вагових норм відповідно до п.22.5ПДР Українизаборонено.

Головна мета такої заборони-збереження автомобільних доріг та попередження їх передчасного руйнування. Внаслідок цього й встановлено заборону з перевезення подільних вантажів з перевищенням встановлених законодавством габаритно-вагових норм без будь-яких винятків. Отже, чинним законодавством встановлена імперативна заборона на перевезення подільних (сипучих) вантажів з перевищенням встановлених законодавством габаритно-вагових норм, що виключає можливість отримання перевізником відповідного дозволу (Аналогічна правова позиція викладена у постанові Третього апеляційного адміністративного суду від 25.03.2021р. по справі № 340/3381/20).

Таким чином, завантажуючи транспортний засіб в межах дозволеної фактичної маси, перевізник зобов`язаний враховувати дозволені навантаження на осі транспортного засобу, нерівномірний розподіл маси вантажу на осі, зміну маси транспортного засобу та використовувати в таких випадках, транспортний засіб з відповідними технічними параметрами.

Суд вважає, що інші доводи позивача, викладені у позовній заяві, не спростовують факт наявності події, про яку вказано в оскаржуваній постанові.

Відповідно до ч.1 ст.72 КАС України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Згідно ч.1,ч.2,ст.77КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цьогоКодексу. Вадміністративних справахпро протиправністьрішень,дійчибездіяльності суб`єктавладних повноваженьобов`язок щододоказування правомірностісвогорішення,діїчибездіяльності покладаєтьсянавідповідача. У таких справах суб`єкт владних повноважень не може посилатися на докази, які не були покладені в основу оскаржуваного рішення, за винятком випадків, коли він доведе, що ним було вжито всіх можливих заходів для їх отримання до прийняття оскаржуваного рішення, але вони не були отримані з незалежних від нього причин.

Підсумовуючи вищевикладене, оцінивши докази, які є у справі, суд вважає, що представник відповідача підтвердив належними та допустимими доказами правомірність дій відповідача щодо притягнення позивача до адміністративної відповідальності на підставі ч.2ст.132-1 КУпАП. Тому, позовна заява не підлягає задоволенню.

Наведене вище узгоджується із позицією, яка викладена у постанові Третього апеляційного адміністративного суду від 22.06.2022р. по справі № 393/498/21.

У відповідності до ч.1 ст.139 КАС України судові витрати по справі необхідно залишити за позивачем.

Відповідно до ч.6 ст.157 КАС України у випадку залишення позову без розгляду, закриття провадження у справі або у випадку ухвалення рішення щодо відмови у задоволенні позову заходи забезпечення позову зберігають свою дію до набрання законної сили відповідним судовим рішенням.

Тому, заходи забезпечення позову, які вжиті ухвалою суду від 19.01.2022р. (а.с.57-59), підлягають скасуванню після набрання законної сили даним судовим рішенням.

Керуючись ст.ст.251,289 КУпАП, ст.ст.72-77,90,139, ч.6 ст.157, ст.ст.241-246,250-251,286КАС України суд,

ВИРІШИВ:

В задоволенні позову ОСОБА_1 (місцепроживання: АДРЕСА_1 ,ІПН НОМЕР_5 ) доДержавної служби України збезпеки натранспорті (місцезнаходженням.Київпросп.Перемоги 14,03135,код ЄДРПОУ39816845) про визнання протиправною та скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі серія ВМ №00001457 від 22.11.2021р. - відмовити.

Судові витрати по справі залишити за позивачем.

Заходи забезпечення позову,які вжитіухвалою судувід 19.01.2022р.,у видізупинення стягненняв межахвиконавчого провадженняВП №68043786,відкритого постановоюДержавного виконавцяНовгородківського відділудержавної виконавчоїслужби уКропивницькому районіКіровоградської областіПівденно-Східногоміжрегіонального управлінняМіністерства юстиції(м.Дніпро)05.01.2022р.,на підставівиконавчого документа-постанови №00001457,виданої 22.11.2021р.ДСУ збезпеки натранспорті (Укртрансбезпека)про стягненняз ОСОБА_1 на користьдержави штрафуу розмірі17000грн.до набраннязаконної сили рішеннямпо справі№393/596/21,-скасувати після набрання законної сили даним судовим рішенням.

Рішення може бути оскаржено до Третього апеляційного адміністративного суду. Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом десяти днів з дня його проголошення.

Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження.

Копію рішення направити сторонам.

Суддя Ю. РАЧКЕЛЮК