Єдиний державний реєстр судових рішень
Справа № 560/14022/21
РІШЕННЯ
іменем України
28 лютого 2022 рокум. ХмельницькийХмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Тарновецького І.І. розглянувши в письмовому провадженні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Лісогринівецької сільської ради Хмельницького району про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинити дії,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовом до Лісогринівецької сільської ради Хмельницького району, в якому просить суд:
- визнати протиправним та скасувати рішення Лісовогринівецької сільської ради Хмельницького району Хмельницької області від 07 травня 2021 року №156 щодо не затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. ОСОБА_1 із земель комунальної власності для ведення Індивідуального садівництва Хмельницька область, Хмельницький район, с. Лісові Гринівці, кадастровий номер 6825083600:01:004:1769, та не передачі цієї земельної ділянки в приватну власність позивача;
- зобов`язати Лісовогринівецьку сільську раду Хмельницького району Хмельницької області прийняти рішення, яким затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. ОСОБА_1 із земель комунальної власності для ведення Індивідуального садівництва Хмельницька область Хмельницький район с. Лісові Гринівці кадастровий номер 6825083600:01:004:1769, та передати в приватну власність ОСОБА_1 земельну ділянку площею 0,1000 га кадастровий номер 6825083600:01:004:1769 із земель комунальної форми власності (категорія земель - землі сільськогосподарського призначення) для ведення індивідуального садівництва, що розташована с. Лісові Гринівці, Хмельницького району, Хмельницької області.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що рішенням Хмельницького окружного адміністративного суду від 16 березня 2020 року, що прийняте у справі № 560/142/20 позов ОСОБА_1 задоволено частково. Визнано протиправною бездіяльність Лісовогринівецької сільської ради щодо неприйняття рішення за заявою ОСОБА_1 про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель комунальної власності для ведення індивідуального садівництва за адресою: АДРЕСА_1 , кадастровий номер 6825083600:01:004:1769. Зобов`язано Лісогринівецьку сільську раду повторно розглянути заяву ОСОБА_1 про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель комунальної власності для ведення індивідуального садівництва за адресою: Хмельницька область, Хмельницький район, с. Лісові Гринівці, кадастровий номер 6825083600:01:004:1769 із прийняттям рішенням відповідно до ст. 186-1 Земельного кодексу України та ст.ст. 26,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням правової оцінки наданої судом у цьому рішенні суду. Вказане рішення набрало законної сили 07 серпня 2020 року, та на його виконання в частинні зобов`язання Лісовогринівецьку сільську раду вчинити дії було видано виконавчий лист. 11 січня 2021 року головним державним виконавцем Хмельницького РВ ДВС Центрально-Західного міжрегіонального управління юстиції (м. Хмельницький) Мага Антоніною Володимирівною відкрито виконавче провадження №64076610 з примусового виконання виконавчого листа №560/142/20 від 02.09.2020 та зобов`язано виконати рішення суду протягом 10 робочих днів. За неодноразове невиконання рішення суду, яке полягало в не голосуванні за рішення та утриманні депутатами від голосування, тобто фактичне усунення від покладених на них обов`язків, зокрема на 6 черговій сесії VIII скликання яка відбулась 25.02.2021 та на 7 черговій сесії VIII скликання яка відбулась 25.03.2021, що призводило до неприйняття відповідного рішення, а також не виконання вимог державної виконавиці, останньою виносились постанови від 11.03.2021 та від 29.04.2021 про накладення на відповідача штрафів в розмірі 5100 грн. та 10200 грн. відповідно. Лише 07 травня 2021 року відповідач прийняв рішення №156 яким вирішив відмовити ОСОБА_1 в погодженні затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва площею 0,1000 га із земель комунальної форми власності (категорія - землі сільськогосподарського призначення) кадастровий номер земельної ділянки 6825083600:01:004:1769. Оскільки рішення було прийнято, державний виконавець 25.05.2021 виніс постанову про закінчення виконавчого провадження. Позивач вважає рішення Лісовогринівецької сільської ради Хмельницького району Хмельницької області №156 від 07 травня 2021 року «Про відмову в наданні погодження щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у приватну власність гр. ОСОБА_1 » протиправним, прийнятим з порушення норм чинного законодавства, а тому таким, що має бути скасоване.
Ухвалою від 21.10.2021 Хмельницький окружний адміністративний суд відкрив провадження в адміністративній справі за правилами спрощеного позовного провадження.
Відповідач не скористався правом на подачу відзиву на позов. Тому відповідно до частини 6 статті 162 Кодексу адміністративного судочинства України суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Дослідивши докази, суд встановив такі обставини.
Рішенням 39-ї чергової сесії Лісовогринівецької сільської ради від 31 серпня 2015 року №78 позивачу було надано дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1000 га із земель комунальної власності для ведення індивідуального садівництва, розташованої за адресою: с.Лісові Гринівці Хмельницького району Хмельницької області.
На підставі проекту землеустрою, розробленої ФОП ОСОБА_2 , земельній ділянці площею 0,10 га присвоєно кадастровий номер 6825083600:01:004:1769, цільове призначення - для ведення індивідуального садівництва, та внесено відомості про неї в Державний земельний кадастр України.
В подальшому позивач звернулась до відповідача з проханням затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати у власність у межах норм безоплатної приватизації земельну ділянку для ведення індивідуального садівництва площею 0,1000 га, кадастровий номер 6825083600:01:004:1769.
Згідно наданої позивачем копії рішення Лісовогринівецької сільської ради №132 від 23.10.2019, затверджено гр. ОСОБА_1 проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва площею 0,1000 га, кадастровий номер 6825083600:01:004:1769.
Водночас, згідно відповіді на адвокатський запит відповідач листом від 11.12.2019 № 1730 повідомив, що проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельних ділянок у приватну власність гр. ОСОБА_1 " розпорядженням сільського голови від 23.09.2019 №163-о винесено на розгляд 54-ї чергової сесії сільської ради, засідання якої було заплановано на 23.10.2019. Відповідно до результатів голосування, що є оприлюдненими на офіційному веб-сейті Лісовогринівецької сільської ради, рішення є неприйнятим (за - 4, проти - 0, утрималися - 9, не голосували - 2, відсутні - 9, необрано - 3; всього - 27). Секретарем сільської ради помилково було сформовано, надруковано, подано на підпис та оприлюднено рішення під №132 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельних ділянок у приватну власність гр. ОСОБА_1 ". Помилка в прізвищі заявника « ОСОБА_3 », а не « ОСОБА_4 », є технічною та підлягає виправленню лише у тому випадку, якби проект рішення щодо розгляду її питання був підтриманий. Також на засіданні 54-ї чергової сесії було підтримано та включено до порядку денного сесії звернення депутата щодо реєстрації права на земельні ділянки комунальної власності за сільською радою з таким кадастровим номером, як, зокрема, 6825083600:01:004:1769 площею 0,1000 га.
Згідно результатів поіменного голосування від 23.10.2019 щодо питання затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. ОСОБА_1 , підтверджується факт того, що рішення з цього питання не прийнято.
Рішенням 57-ої чергової сесії Лісовогринівецької сільської ради від 27.12.2019 №123 "Про державну реєстрацію права власності на земельні ділянки" вирішено звернутись голові Лісовогринівецької сільської ради в органи державної реєстрації для реєстрації права на земельні ділянки комунальної власності за сільською радою, зокрема, із кадастровим номером 6825083600:01:004:1769 площею 0,1000 га, цільове призначення 01.05 для індивідуального садівництва, що розташована у с. Лісові Гринівці, Хмельницького району.
Рішенням Хмельницького окружного адміністративного суду від 16 березня 2020 року у справі № 560/142/20 позов ОСОБА_1 задоволено частково. Визнано протиправною бездіяльність Лісовогринівецької сільської ради щодо неприйняття рішення за заявою ОСОБА_1 про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель комунальної власності для ведення індивідуального садівництва за адресою: АДРЕСА_1 , кадастровий номер 6825083600:01:004:1769. Зобов`язано Лісогринівецьку сільську раду повторно розглянути заяву ОСОБА_1 про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель комунальної власності для ведення індивідуального садівництва за адресою: Хмельницька область, Хмельницький район, с. Лісові Гринівці, кадастровий номер 6825083600:01:004:1769 із прийняттям рішенням відповідно до ст. 186-1 Земельного кодексу України та ст.ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням правової оцінки наданої судом у цьому рішенні суду.
Вказане рішення набрало законної сили 07 серпня 2020 року, та на його виконання в частинні зобов`язання Лісовогринівецьку сільську раду вчинити дії було видано виконавчий лист.
11 січня 2021 року головним державним виконавцем Хмельницького РВ ДВС Центрально-Західного міжрегіонального управління юстиції (м. Хмельницький) Мага Антоніною Володимирівною відкрито виконавче провадження №64076610 з примусового виконання виконавчого листа №560/142/20 від 02.09.2020, та зобов`язано виконати рішення суду протягом 10 робочих днів.
За неодноразове невиконання рішення суду, яке полягало в не голосуванні за рішення та утриманні депутатами від голосування, тобто фактичне усунення від покладених на них обов`язків, зокрема на 6 черговій сесії VIII скликання яка відбулась 25.02.2021 та на 7 черговій сесії VIII скликання яка відбулась 25.03.2021, що призводило до неприйняття відповідного рішення, а також не виконання вимог державної виконавиці, останньою виносились постанови від 11.03.2021 та від 29.04.2021 про накладення на відповідача штрафів в розмірі 5100 грн. та 10200 грн. відповідно.
07 травня 2021 року відповідач прийняв рішення №156 "Про відмову в наданні погодження щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у приватну власність гр. ОСОБА_1 ", підставою для відмови слугувало те, що під час розгляду заяви та самого проекту землеустрою було з`ясовано, що рішення Лісовогринівецької сільської ради № 78 від 31 серпня 2015 року, яке було видано ОСОБА_1 та яке міститься в проекті землеустрою відрізняється від того, яке було передано відповідачем на архівне зберігання до архіву Хмельницької районної державної адміністрації.
Державний виконавець Хмельницького РВ ДВС Центрально-Західного міжрегіонального управління юстиції (м. Хмельницький) 25.05.2021 виніс постанову про закінчення виконавчого провадження.
Вважаючи рішення Лісогринівецької сільської ради Хмельницького району від 07 травня 2021 року №156 "Про відмову в наданні погодження щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у приватну власність гр. ОСОБА_1 " протиправним, позивачка звернулась до суду з вказаним позовом.
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд враховує таке.
Згідно з частиною першої статті 116 Земельного кодексу України громадяни та юридичні особи набувають права власності та права користування земельними ділянками із земель державної або комунальної власності за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування в межах їх повноважень, визначених цим Кодексом, або за результатами аукціону.
Відповідно до частини шостої статті 118 Земельного кодексу України громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для ведення фермерського господарства, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів у межах норм безоплатної приватизації, подають клопотання до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу. У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб) та документи, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві або наявність освіти, здобутої в аграрному навчальному закладі (у разі надання земельної ділянки для ведення фермерського господарства). У разі якщо земельна ділянка державної власності розташована за межами населених пунктів і не входить до складу певного району, заява подається до Ради міністрів Автономної Республіки Крим. Верховній Раді Автономної Республіки Крим, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, органам виконавчої влади або органам місцевого самоврядування, які передають земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу, забороняється вимагати додаткові матеріали та документи, не передбачені цією статтею.
Приписами частини сьомої статті 118 Земельного кодексу України визначено, що відповідний орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу, розглядає клопотання у місячний строк і дає дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або надає мотивовану відмову у його наданні. Підставою відмови у наданні такого дозволу може бути лише невідповідність місця розташування об`єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку.
Згідно з частиною восьмою статті 118 Земельного кодексу України проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки погоджується в порядку, встановленому статтею 186-1 цього Кодексу.
За змістом частини дев`ятої статті 118 Земельного кодексу України відповідний орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу, у двотижневий строк з дня отримання погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (а в разі необхідності здійснення обов`язкової державної експертизи землевпорядної документації згідно із законом після отримання позитивного висновку такої експертизи) приймає рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність.
Частиною першою статті 122 Земельного кодексу України передбачено, що сільські, селищні, міські ради передають земельні ділянки у власність або у користування із земель комунальної власності відповідних територіальних громад для всіх потреб.
Отже, повноваження щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі позивачці у власність для ведення особистого селянського господарства спірної земельної ділянки належать Лісогринівецькій сільській раді Хмельницького району.
Відповідно до статті 59 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» рада в межах своїх повноважень приймає нормативні та інші акти у формі рішень. Рішення ради приймається на її пленарному засіданні після обговорення більшістю депутатів від загального складу ради, крім випадків, передбачених цим Законом.
За змістом пункту 34 частини першої статті 26 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виключно на пленарних засіданнях сільської, селищної, міської ради вирішуються питання щодо регулювання земельних відносин.
Положеннями частини п`ятої статті 46 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» встановлено, що сесія ради скликається в міру необхідності, але не менше одного разу на квартал, а з питань відведення земельних ділянок та надання документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності не рідше ніж один раз на місяць.
Отже, рішення про затвердження Проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність орган місцевого самоврядування приймає виключно на пленарних засіданнях відповідної ради.
Відповідно до частини першої статті 186-1 Земельного кодексу України проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок усіх категорій та форм власності (крім земельних ділянок зони відчуження та зони безумовного (обов`язкового) відселення території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи) підлягає обов`язковому погодженню з територіальним органом центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин.
Згідно з частиною шостою цієї статті підставою для відмови у погодженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки може бути лише невідповідність його положень вимогам законів та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, документації із землеустрою або містобудівній документації.
Отже, перевірка проекту землеустрою на відповідність вимогам законів та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, документації із землеустрою або містобудівній документації здійснюється на етапі його погодження.
Відповідно до частин дев`ятої - десятої статті 118 Земельного кодексу України відповідний орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу у двотижневий строк з дня отримання погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (а в разі необхідності здійснення обов`язкової державної експертизи землевпорядної документації згідно із законом - після отримання позитивного висновку такої експертизи) приймає рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність.
Відмова органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування у передачі земельної ділянки у власність або залишення клопотання без розгляду можуть бути оскаржені до суду.
Таким чином, підставами для відмови у затвердженні проекту землеустрою може бути лише відсутність погодження такого проекту у порядку, встановленому статтею 186-1 Земельного кодексу України, та у визначених законом випадках обов`язкової державної експертизи. Інших правових підстав для відмови у затвердженні проекту землеустрою після його погодження та проведення експертизи (у разі необхідності), наведена норма статті 118 Земельного кодексу України не містить.
Оскільки на затвердження до Лісогринівецької сільської ради Хмельницького району позивачка подала погоджений висновком від 04.06.2019 проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, то підстав для відмови у затвердженні проекту землеустрою не було.
Посилання у рішенні від 07 травня 2021 року №156 на те, що рішення Лісовогринівецької сільської ради № 78 від 31 серпня 2015 року, яке було видано ОСОБА_1 , та яке міститься в проекті землеустрою відрізняється від того, яке було передано відповідачем на архівне зберігання до архіву Хмельницької районної державної адміністрації, як на підставу для відмови у затвердженні проекту землеустрою, є безпідставним, оскільки відповідачем не надано до суду жодного належного доказу на підтвердження зазначеного.
Враховуючи викладене, рішення Лісогринівецької сільської ради Хмельницького району від 07 травня 2021 року №156 "Про відмову в наданні погодження щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у приватну власність гр. ОСОБА_1 " є протиправним та підлягає скасуванню.
Вирішуючи позовні вимоги в частині зобов`язання Лісовогринівецьку сільську раду Хмельницького району Хмельницької області прийняти рішення, яким затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. ОСОБА_1 із земель комунальної власності для ведення індивідуального садівництва Хмельницька область Хмельницький район с. Лісові Гринівці кадастровий номер 6825083600:01:004:1769, та передати в приватну власність ОСОБА_1 земельну ділянку площею 0,1000 га кадастровий номер 6825083600:01:004:1769 із земель комунальної форми власності (категорія земель - землі сільськогосподарського призначення) для ведення індивідуального садівництва, що розташована с. Лісові Гринівці, Хмельницького району, Хмельницької області, суд враховує таке.
Верховний Суд у постанові від 24 грудня 2019 року по справі №823/59/17 зазначив, що умови, за яких орган відмовляє у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, визначені законом. Якщо такі умови відсутні, орган повинен прийняти відповідне рішення про затвердження проекту землеустрою. Ці повноваження та порядок їх реалізації передбачають лише один вид правомірної поведінки відповідного органу - затвердити проект землеустрою або відмовити в його затвердженні, якщо для цього є законні підстави.
Частиною 4 статті 245 КАС України визначено, що у випадку, визначеному пунктом 4 частини 2 цієї статті, суд може зобов`язати відповідача - суб`єкта владних повноважень прийняти рішення на користь позивача, якщо для його прийняття виконано всі умови, визначені законом, і прийняття такого рішення не передбачає права суб`єкта владних повноважень діяти на власний розсуд.
У постанові від 28.05.2020 у справі №819/654/17 Верховний Суд зазначив, що у разі, якщо суб`єкт владних повноважень використав надане йому законом право на прийняття певного рішення за наслідками розгляду звернення особи, але останнє визнане судом протиправним з огляду на його невідповідність чинному законодавству, при цьому суб`єктом звернення дотримано усіх визначених законом умов, то суд вправі зобов`язати суб`єкта владних повноважень прийняти певне рішення.
Виходячи із приписів частини дев`ятої статті 118 Земельного кодексу України та правового висновку Верховного Суду, суд враховує, що у відповідача є лише один варіант поведінки - затвердити проект землеустрою.
Згідно з частиною першою статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача (частина друга статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України).
Відповідачем не доведена правомірність рішення Лісогринівецької сільської ради Хмельницького району від 07 травня 2021 року №156 "Про відмову в наданні погодження щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у приватну власність гр. ОСОБА_1 ". Тому, позовні вимоги необхідно задовольнити.
У зв`язку із задоволенням позовний вимог відповідно до статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України судовий збір необхідно стягнути на користь позивача за рахунок бюджетних асигнувань відповідача.
Керуючись статтями 6, 72-77, 139, 244, 246, 250, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ВИРІШИВ:
Адміністративний позов задовольнити.
Визнати протиправним та скасувати рішення Лісогринівецької сільської ради Хмельницького району від 07 травня 2021 року №156 "Про відмову в наданні погодження щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки у приватну власність гр. ОСОБА_1 ".
Зобов`язати Лісогринівецьку сільську раду Хмельницького району Хмельницької області на найближчому пленарному засіданні чергової сесії прийняти рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. ОСОБА_1 із земель комунальної власності для ведення індивідуального садівництва Хмельницька область Хмельницький район с. Лісові Гринівці кадастровий номер 6825083600:01:004:1769.
Стягнути на користь ОСОБА_1 судовий збір у розмірі 908,00 грн. за рахунок бюджетних асигнувань Лісогринівецької сільської ради Хмельницького району Хмельницької області.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Позивач:ОСОБА_1 ( АДРЕСА_2 , ідентифікаційний номер - НОМЕР_1 ) Відповідач:Лісогринівецька сільська рада Хмельницького району (вул. Центральна, 4, с. Лісові Гринівці, Хмельницький район, Хмельницька область, 31340 , код ЄДРПОУ - 04403717) Головуючий суддя І.І. Тарновецький