Рішення № 103168517, 18.01.2022, Хмельницький окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
18.01.2022
Номер справи
560/11887/21
Номер документу
103168517
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Справа № 560/11887/21

РІШЕННЯ

іменем України

18 січня 2022 рокум. Хмельницький

Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Козачок І.С.

за участю:секретаря судового засідання Чорної Д.В. представників сторін розглянувши адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ПРОКАР" до Головного управління ДПС у Хмельницькій області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень,

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "ПРОКАР" ( далі також ТОВ «ПРОКАР») звернулось до суду з позовом до Головного управління ДПС у Хмельницькій області, у якому просить визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення від 16.07.2021 року №№ 7505/0901, №7506/0901, №7507/0901, №7508/0901.

Зазначає, що ТОВ «ПРОКАР» отримало 4 спірні податкові повідомлення-рішення від 16.07.2021 року та розрахунок штрафних (фінансових) санкцій до податкових повідомлень-рішень, з якими не погоджується. Позивач вважає, що фактична перевірка, за результатами якої вони були прийняті, проведена з порушеннями вимог податкового законодавства. Покликається на те, що наказом №12 директора ТОВ «ПРОКАР» про тимчасове припинення діяльності з 01.07.2019 року діяльність підприємства, а саме торгівлю на газових АЗС за адресою смт. Летичів, вул. Б.Хмельницького, 1/1 було припинено до часу отримання ліцензій. Після перевірки ТОВ «ПРОКАР» отримало акт фактичної перевірки без дати, без місця складання та без номера, тоді як підставою спірних рішень зазначений акт перевірки 3443/22-01-09-01/41059752 від 23.06.2021 року. Позивач покликається на те, що оскільки підприємство взагалі не здійснювало будь-яку діяльність на території вказаної АЗС, складання акту, у якому відображені факти провадження такої діяльності та відповідні порушення, є протиправним. Також вказує на те, що постановою Летичівського районного суду Хмельницької області від 06.08.2021 у справі №678/803/21 провадження про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 ( який вказаний у акті як особа, яка здійснювала реалізацію пального під час перевірки без видачі розрахункового документа) за ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення закрите за відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.

Відповідач подав відзив, де зазначає, що фактична перевірка проведена у законний спосіб, керівнику позивача пред`явлені наказ та направлення на перевірку, відтак відбувся фактичний допуск до її проведення. Під час перевірки податковими інспекторами встановлений ряд порушень вимог закону, пов`язаних з безпосереднім провадженням господарської діяльності щодо реалізації пального, незважаючи на відсутність у суб`єкта відповідних ліцензій. Факти порушень відображені у акті, який належним чином оформлений під час та одразу після перевірки в межах передбачених строків. Згідно з наявними у податкового органу відомостями, за адресою смт. Летичів, вул. Б.Хмельницького, 1/1 ТОВ «ПРОКАР» здійснює торгівлю паливом без наявності ліцензій на відповідні види діяльності. Крім того встановлені і інші порушення податкового законодавства, докладно викладені у акті перевірки, на підставі якого прийняті спірні рішення. Відповідач вважає їх законними і просить у позові відмовити.

В судовому засіданні представники сторін підтримали доводи та заперечення, викладені у адресованих суду заявах.

Представник позивача позов підтримав, пояснивши, що надані відповідачем фотоматеріали не підтверджують порушення, які відображені у акті, позаяк з їх змісту неможливо встановити місце та точну дату походження світлин. Факт реалізації пального без видачі розрахункового документа ОСОБА_1 також не підтверджений належними доказами, більше того спростований іншим рішенням суду, яким провадження у справі щодо адміністративного правопорушення було закрите.

Представники відповідача позов не визнають, зазначаючи, що під час перевірки податковим інспекторам не було повідомлено про наявність наказу стосовно тимчасового припинення з 01.07.2019 року діяльності підприємства щодо торгівлі на газових АЗС за адресою смт. Летичів, вул. Б.Хмельницького, 1/1. Натомість, було встановлено, що діяльність фактично проводиться, про що свідчить, зокрема, робочий стан обладнання АЗС, а також показники лічильників на газових колонках. Покликаються на те, що заперечення на акт перевірки від позивача не надходили, і оскільки керівник ТОВ відмовився отримати акт перевірки, його було надіслано поштовим зв`язком у передбаченому законом порядку. У позові, відтак, просять відмовити.

Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши обставини справи та перевіривши їх доказами, суд виходить з такого.

Судом встановлено, що Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОКАР» (код ЄДРПОУ 41059752, вул. Соборна, 6/1, смт. Летичів Хмельницька область) відповідно до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань є зареєстрованою юридичною особою, основним видом діяльності якої є роздрібна торгівля пальним (код КВЕД 47.30)

Головним управлінням ДПС у Хмельницькій області на підставі наказу № 1723-П від 14.06.2021 та направлень від 14.06.2021 №№ 1318 - 1321 проведено з 14.06.2021 протягом 10 діб фактичну перевірку АЗС, яка належить ТОВ «ПРОКАР» (розташована за адресою: Хмельницька область, смт. Летичів, вул. Богдана Хмельницького, 1/1)

Направлення на проведення перевірки та наказ пред`явлені директору ТОВ «ПРОКАР» Осіпішину В.В., про що свідчать його підписи у направленнях. Перевірка проведена у його присутності.

За результатами перевірки встановлено, що на порушення вимог:

- ч. 20, ч. 33 ст.15 Закону України від 19.12.1995 №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (далі - Закон №481) ТОВ «ПРОКАР» здійснено роздрібну торгівлю пальним без наявності ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним;

- пп. 230.1.2 п.230.1 ст.230 Податкового кодексу України ТОВ «ПРОКАР» не зареєстровано в Єдиному державному реєстрі витратомірів - лічильників 3 рівнеміра - лічильника та 3 витратоміра - лічильника.

- п. 12 ст. 3 розділу II Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» №265/95-ВР від 06.07.1995 із змінами та доповненнями (далі-Закон №265) ТОВ «ПРОКАР» порушено порядок ведення обліку товарних запасів за місцем їх реалізації;

- п.1, п.2 ст. 3 Закону №265 ТОВ «ПРОКАР» не проведено розрахункову операцію через реєстратор розрахункових операцій та /або програмний реєстратор розрахункових операцій.

Акт перевірки №3443/22-01-09-01/41059752 від 23.06.2021 директором позивача не підписаний, про що був складений акт відмови від підписання матеріалів фактичної перевірки за №389/22-01-09-01/41059752.

Згідно з п. 86.5 Податкового кодексу України акт (довідка) про результати фактичних перевірок, визначених статтею 80 цього Кодексу, складається у двох примірниках, підписується посадовими особами контролюючих органів, які проводили перевірку, реєструється не пізніше наступного робочого дня після закінчення перевірки. Акт (довідка) про результати зазначених перевірок підписується особою, яка здійснювала розрахункові операції, платником податків та його законними представниками (у разі наявності). Підписання акта особою, яка здійснювала розрахункові операції, платником податків та/або його представниками та посадовими особами контролюючого органу, які проводили перевірку, здійснюється за місцем проведення перевірки або у приміщенні контролюючого органу. Один примірник акта або довідки про результати перевірки не пізніше наступного робочого дня після його складення реєструється в журналі реєстрації актів контролюючого органу і не пізніше наступного дня після його реєстрації вручається або надсилається платнику податків, його законному представнику або особі, яка здійснювала розрахункові операції. У разі відмови платника податків, його законних представників або особи, яка здійснювала розрахункові операції, від підписання акта (довідки), посадовими особами контролюючого органу складається акт, що засвідчує факт такої відмови. Факт ознайомлення з актом, отримання примірника акта представником суб`єкта господарювання відображається посадовою особою органу ДПС у прикінцевих положеннях акта. Факт відмови представника суб`єкта господарювання від підписання акта перевірки оформляється посадовою особою органу ДПС в акті відмови від підпису, який складається у довільній формі за підписами не менше двох уповноважених посадових осіб органу ДПС.

Судом встановлено, що граничний термін закінчення перевірки - 24.06.2021 року, однак перевірку завершено раніше, відтак акт датований 23.06.2021 року. Акт фактичної перевірки було направлено позивачу 24.06.2021 та ним отримано 25.06.2021 року, про що свідчить копія повідомлення про вручення.

Зважаючи на це, судом не встановлено порушення порядку проведення перевірки або оформлення її результатів.

Податкове повідомлення - рішення на сумму 250000,00 грн. від 16.07.2021 за №7507/0901.

Перевіркою встановлено, що у ТОВ «ПРОКАР» під час господарської діяльності (реалізації пального у день проведення перевірки) була відсутня ліцензія на право роздрібної торгівлі пальним, чим порушені вимоги ч.20, ч. 33 ст.15 Закону України №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» (далі Закону №481).

Відповідно до статті 15 Закону №481 роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин), тютюновими виробами або пальним може здійснюватись суб`єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій на роздрібну торгівлю. Ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним видаються уповноваженими Кабінетом Міністрів України органами виконавчої влади за місцем торгівлі суб`єкта господарювання терміном на п`ять років. Ліцензія на право роздрібної торгівлі пальним видається за заявою суб`єкта господарювання, а видача або рішення про відмову у її видачі видається заявнику не пізніше 20 календарних днів з дня одержання зазначених у цьому Законі документів. Ліцензія видається за заявою суб`єкта господарювання, до якої додається документ, що підтверджує внесення річної плати за ліцензію. Суб`єкти господарювання отримують ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним на кожне місце роздрібної торгівлі пальним.

Після видачі/призупинення/анулювання ліцензії на право оптової або роздрібної торгівлі пальним або на зберігання пального центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, вносить відповідні відомості до Єдиного реєстру ліцензіатів та місць обігу пального не пізніше наступного робочого дня з дня видачі/призупинення/анулювання відповідної ліцензії. Орган виконавчої влади, уповноважений видавати ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним, визначено у постанові Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 №545 «Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного реєстру суб`єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, та місць виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним і внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою внесені зміни до пункту 6 переліку органів ліцензування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 №609 (територіальні органи ДФС уповноважені на видачу ліцензій на роздрібну торгівлю пальним)

Відповідно до ст. 17 Закону №481 за порушення норм цього Закону щодо виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим та зерновим дистилятом, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, дистилятом виноградним спиртовим, спиртом - сирцем плодовим, біоетанолом, алкогольними напоями та тютюновими виробами, пальним та зберігання пального посадові особи і громадяни притягаються до відповідальності згідно з чинним законодавством.

До суб`єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі роздрібної торгівлі пальним без наявності ліцензії - 250000 гривень.

Наданими суду доказами не спростовується суть зазначеного порушення, яке стало підставою для прийняття вказаного податкового повідомлення - рішення.

Податкове повідомлення - рішення на сумму 120000,00 грн. від 16.07.2021 за №7508/0901.

Перевіркою встановлено, що ТОВ «ПРОКАР» на акцизному складі №1011768 встановлено 3 резервуара для зберігання пального та використовується 3 паливо роздавальні колонки, які виконують функцію витратомірів-лічильників. Перевіркою встановлено, що 3 резервуара для зберігання пального не обладнані рівнемірами - лічильниками та не зареєстровані в Єдиному державному реєстрі рівнемірів та витратомірів- лічильників. Також встановлено, що 3 паливо-роздавальні колонки, які виконують функцію витратомірів-лічильників, не зареєстровані в Єдиному державному реєстрі рівнемірів та витратомірів-лічильників ( порушення вимог пп.230.1.2 п.230.1 ст.230 Податкового кодексу України)

Відповідно до пп. 230.1.2 п.230.1 ст.230 Кодексу акцизні склади, на території яких здійснюється виробництво, оброблення (перероблення), змішування, розлив, навантаження-розвантаження, зберігання, реалізація пального, повинні бути обладнані витратомірами-лічильниками на кожному місці відпуску пального наливом з акцизного складу, розташованому на акцизному складі, та рівнемірами- лічильниками рівня таких товарів (продукції) у резервуарі, а для скрапленого газу (пропану або суміші пропану з бутаном), інших газів, бутану, ізобутану за кодами згідно з УКТ ЗЕД 2711 12 11 00, 2711 12 19 00, 2711 12 91 00, 2711 12 93 00, 2711 12 94 00, 2711 12 97 00, 2711 13 10 00, 2711 13 30 00, 2711 13 91 00, 2711 13 97 00, 2711 14 00 00, 2711 19 00 00, 2901 10 00 10 - також можуть бути обладнані пристроями для вимірювання рівня або відсотка пального у резервуарі (далі - рівнемір-лічильник) на кожному введеному в експлуатацію стаціонарному резервуарі, розташованому на акцизному складі.

Витратоміри-лічильники та резервуари повинні відповідати вимогам законодавства та мати позитивний результат повірки або оцінку відповідності, проведені відповідно до законодавства, а рівнеміри-лічильники повинні відповідати вимогам законодавства та мати позитивний результат повірки або оцінку відповідності, або калібрування, проведені відповідно до законодавства. У разі відсутності позитивного результату повірки або оцінки відповідності, або калібрування витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників для цілей цього Кодексу акцизні склади, на яких вони розташовані, вважаються необладнаними витратомірами-лічильниками та рівнемірами-лічильниками.

Паливороздавальні колонки та/або оливороздавальні колонки, встановлені на акцизних складах, на які є позитивні результати повірки або оцінка відповідності, проведені відповідно до законодавства, виконують функції витратомірів-лічильників.

Платники податку - розпорядники акцизних складів зобов`язані зареєструвати: а) усі розташовані на акцизних складах резервуари, введені в експлуатацію, витратоміри-лічильники та рівнеміри-лічильники у розрізі акцизних складів - в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі; б) усі акцизні склади - в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового. Забороняється здійснення реалізації пального без наявності зареєстрованих витратомірів-лічильників, рівнемірів-лічильників та резервуарів, без реєстрації акцизного складу.

Пунктом 230.1.2 статті 230 Кодексу визначено, що акцизні склади, на території яких здійснюється виробництво, оброблення (перероблення), змішування, розлив, навантаження-розвантаження, зберігання, реалізація пального, повинні бути обладнані витратомірами-лічильниками на кожному місці відпуску пального наливом з акцизного складу, розташованому на акцизному складі, та рівнемірами- лічильниками рівня таких товарів (продукції) у резервуарі (далі - рівнемір-лічильник) на кожному введеному в експлуатацію стаціонарному резервуарі, розташованому на акцизному складі.

Згідно зі ст. 18 підрозділу 5 XX Кодексу, норми п. 128і.1 ст. 128і Кодексу застосовуються, зокрема, з 1 квітня 2020 року - до розпорядника акцизного складу, на акцизному складі якого розташовано резервуари, загальна місткість яких не перевищує 1000 куб. метрів (крім розпорядника акцизного складу, який до 1 липня 2019 року не підпадав під визначення платника податку відповідно до п. 212.1 ст. 212 Кодексу); з 1 липня 2020 року - до розпорядника акцизного складу, який до 1 липня 2019 року не підпадав під визначення платника податку відповідно до п. 212.1 ст. 212 цього Кодексу (незалежно від загальної місткості резервуарів, розташованих на акцизному складі такого розпорядника), а також до вітчизняних підприємств, на яких здійснюється діяльність з переробки нафти, газового конденсату, природного газу та їх суміші з метою вилучення цільових компонентів (сировини), що передбачає повний технологічний цикл їх переробки в готову продукцію (пальне).

Згідно з п. 1281-1 ст.1281 Кодексу необладнання та/або відсутність реєстрації в Єдиному державному реєстрі на введеному в експлуатацію резервуарі, розташованому на акцизному складі, та/або витратоміра-лічильника на місці відпуску пального наливом з акцизного складу, розташованого на акцизному складі, а також необладнання та/або відсутність реєстрації в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників обсягу виробленого спирту етилового витратоміра- лічильника спирту етилового на місці отримання та відпуску спирту етилового, розташованого на акцизному складі, - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 20000 гривень за кожний необладнаний резервуар та/або незареєстрований рівнемір - лічильник, а також за кожне необладнане місце відпуску пального наливом з акцизного складу або за кожне місце отримання та відпуску спирту етилового, та/або незареєстрований витратомір-лічильник / витратомір-лічильник спирту етилового. Повторне протягом року вчинення на тому самому акцизному складі будь-якого з порушень, передбачених абзацом першим цього пункту, - тягне за собою накладення штрафу в розмірі 50000 гривень за кожний необладнаний резервуар та/або незареєстрований рівнемір-лічильник, а також за кожне необладнане місце відпуску пального наливом з акцизного складу або за кожне місце отримання та відпуску спирту етилового, та/або незареєстрований витратомір-лічильник/витратомір - лічильник спирту етилового.

Наданими суду доказами не спростовується суть зазначеного порушення, яке стало підставою для прийняття вказаного податкового повідомлення - рішення.

Податкове повідомлення - рішення на сумму 110683,00 грн. від 16.07.2020 за №7505/0901.

Встановлено, що під час перевірки та у присутності директора ТОВ «ПРОКАР» було проведене зняття фактичних залишків товарів (пального), які не обліковані за місцем реалізації та зберігання на загальну суму 55341,5 грн. Зазначені обсяги залишків відображені у відомості про результати перевірки щодо повноти оприбуткування, реалізації та фактичних залишків (ТМЦ) станом на 14.06.2021. Зазначається, що документи, що підтверджують факт придбання паливних матеріалів ( газ скраплений, А-92 бензин, дизпаливо) в ході перевірки не надані. Обсяги залишків, як встановлено з пояснень представника відповідача, відображені зі слів директора ТОВ "ПРОКАР" та шляхом огляду відповідного обладнання/ємностей.

Суб`єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов`язані, зокрема вести в порядку, встановленому законодавством, облік товарних запасів, здійснювати продаж лише тих товарів, що відображені в такому обліку. Порядок та форма обліку товарних запасів для фізичних осіб - підприємців, у тому числі платників єдиного податку, встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику. При цьому суб`єкт господарювання зобов`язаний надати контролюючим органам на початок проведення перевірки документи (у паперовій або електронній формі), що підтверджують облік та походження товарних запасів (зокрема, але не виключно, документи щодо інвентаризації товарних запасів, документи про отримання товарів від інших суб`єктів господарювання та/або документи на внутрішнє переміщення товарів), які на момент перевірки знаходяться у місці продажу (господарському об`єкті) ( п.12 ст. 3 розділу II Закону №265)

Таким чином, перевіркою встановлено, що на АЗС не забезпечений порядок ведення обліку товарних запасів за місцем їх реалізації, відсутні підтверджуючі документи на пальне на загальну вартість 55341,5 грн., чим порушені вимоги п.12 ст. 3 розділу II Закону №265.

Згідно зі ст. 20 розділу IV Закону №265 до суб`єктів господарювання, що здійснюють реалізацію товарів, які не обліковані у встановленому порядку, застосовується фінансова санкція у розмірі подвійної вартості необлікованих товарів, які не обліковані за місцем реалізації та зберігання, за цінами реалізації, але не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Такі вимоги не поширюються на фізичних осіб - підприємців, які є платниками єдиного податку та не зареєстровані платниками податку на додану вартість.

Наданими суду доказами не спростовується суть зазначеного порушення, яке стало підставою для прийняття вказаного податкового повідомлення - рішення.

Податкове повідомлення - рішення від 16.07.2020 за №7506/0901.

Перевіркою встановлено, що оператором ТОВ «ПРОКАР» - ОСОБА_1 при реалізації 6,68 літрів газу скрапленого на загальну суму 99,87 грн. не роздруковано та не видано розрахунковий документ встановленого зразка (касовий чек), реєстратор розрахункових операцій відсутній.

Згідно з п.1 ст.17 розділу IV Закону №265 до суб`єктів господарювання, за не роздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, або проведення її без використання розрахункової книжки на окремому господарському об`єкті такого суб`єкта господарювання станом на момент перевірки застосовується штрафна фінансова санкція за вчинене вперше порушення у розмірі - 10% від суми покупки.

Постановою Летичівського районного суду Хмельницької області від 06.08.2021 у справі №678/803/21 провадження про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення закрито за відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення. В постанові Летичівський районний суд зазначив, що матеріали справи не містять доказів реалізації 14.06.2021 року о 15 год. 10 хв. за адресою АДРЕСА_1 паливно - мастильних матеріалів ОСОБА_1 .

Під час розгляду адміністративної справи суду також не надані належні докази невидачі оператором АЗС ОСОБА_1 відповідного розрахункового документа встановленого зразка. Зважаючи на це, та виходячи з обставин, які були встановлені іншим рішенням суду, суд вважає, що відповідач не довів належними доказами правомірність цього повідомлення рішення.

Отже, оскільки відповідачем не доведено правомірності одного з чотирьох податкових рішень, позов підлягає частковому задоволенню.

Керуючись статтями 6, 72-77, 139, 244, 246, 250, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ВИРІШИВ:

адміністративний позов - задоволити частково.

Визнати необґрунтованим та скасувати податкове повідомлення рішення Головного управління ДПС у Хмельницькій області форми "С" від 16.07.2021 № 7506/0901, прийняте стосовно Товариства з обмеженою відповідальністю "ПРОКАР" на суму штрафних санкцій 9,99 грн.

У задоволенні решти вимог позову - відмовити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Повне рішення складене 27 січня 2022 року

Позивач:Товариство з обмеженою відповідальністю "ПРОКАР" в особі керівника ОСОБА_2 (вул. Соборна, 6/1,Летичів,Хмельницька область,31500 41059752) Відповідач:Головне управління ДПС у Хмельницькій області (вул. Пилипчука, 17,Хмельницький,Хмельницька область,29000 44070171)

Головуючий суддя І.С. Козачок