
РІВНЕНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Р І Ш Е Н Н Я
і м е н е м У к р а ї н и
30 грудня 2021 року м. Рівне №460/14414/21
Рівненський окружний адміністративний суд у складі судді Друзенко Н.В. за участю секретаря судового засідання Головатчик А.А. та сторін і інших осіб, які беруть участь у справі: позивача: представник Онисько М.М., Сидорук-Серединська Л.А., відповідача: представник Довгалюк І.Л., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом
Товариства з обмеженою відповідальністю "Горинь Агро" доГоловного управління ДПС у Рівненській області про визнання дій протиправнимии,зобов`язання вчинення певних дій, -
В С Т А Н О В И В:
22.10.2021 Товариство з обмеженою відповідальністю «Горинь Агро» звернулось в суд з позовом до Головного управління ДПС у Рівненській області про визнання протиправними дій щодо нарахування в інтегрованій картці платника з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) пені: 23.06.2021 у розмірі 75203,22 грн.; 29.07.2021 у розмірі 462715,50 грн. та про зобов`язання вилучити з інтегрованої картки пеню, нараховану 23.06.2021 у розмірі 75203,22 грн., нараховану 29.07.2021 у розмірі 462715,50 грн.
Після усунення недоліків, ухвалою від 09.11.2021 позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито провадження у справі №460/14414/21. Розгляд справи вирішено провести за правилами загального позовного провадження, підготовче засідання призначено на 07.12.2021.
Ухвалою від 07.12.2021, що постановлена без виходу до нарадчої кімнати, закінчено підготовче провадження у справі, а її розгляд по суті призначено у відкритому судовому засіданні на 30.12.2021.
В судовому засіданні 30.12.2021 проголошено вступну та резолютивну частину рішення.
Згідно з позовною заявою та усними поясненнями представників позивача в судовому засіданні, вимоги ґрунтуються на тому, що з врахуванням відмінності понять між податковим та грошовим зобов`язанням, до донарахування грошового зобов`язання проведеного в рамках планової перевірки не могло бути застосовано приписи пп.129.1.2. ст.129 Податкового кодексу України, натомість мали бути застосовані приписи пп.129.1.1. цієї статті, оскільки саме в його змісті йде мова про фінансові наслідки у разі нарахування контролюючим органом грошового зобов`язання. При цьому, у підпункті 129.1.1. визначено, що нарахування пені розпочинається з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків такого зобов`язання. Тобто, сплата з врахуванням п.57.3. ст.57 Податкового кодексу України має відбутися протягом 10 робочих днів, наступних за днем такого узгодження. У випадку з ТОВ «Горинь Агро» перебіг таких строків починається з 04.06.2021, оскільки постанова Восьмого апеляційного адміністративного суду від 19.05.2021 по справі №460/4345/19 у відповідності до ст.255 Кодексу адміністративного судочинства України набирає законної сили з прийняттям постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду та закінчується днем погашення грошового зобов`язання. За змістом п.129.4. ст.129 Податкового кодексу України, на суми грошового зобов`язання, визначеного пп.129.1.1 п.129.1 цієї статті (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності та без урахування суми пені) та в інших випадках визначення пені відповідно до вимог цього Кодексу, якщо її розмір не встановлений, нараховується пеня за кожний календарний день прострочення сплати грошового зобов`язання, включаючи день погашення, з розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на кожний такий день. Втім, проводячи нарахування пені у розмірі 537918,72 грн. податковим органом не враховано, що суму грошового зобов`язання, визначеного податковим повідомленням-рішенням №00000250501 від 24.09.2019 (податок на додану вартість у розмірі 1319990 грн. та штрафну санкцію у розмірі 329977,50 грн.) платник податку погасив своєчасно та у повному обсязі за рахунок надміру сплаченого ПДВ у розмірі 1355001,26 грн., яка існувала станом на 31.05.2021, що підтверджується інтегрованою карткою з ПДВ та за рахунок додаткової сплати у розмірі 295000,00 грн. згідно платіжного доручення №3994 від 03.06.2021. За наведеного, сторона позивача доводила, що оскільки позивач оплатив суму грошового зобов`язання, визначеного контролюючим органом згідно з податковим повідомленням-рішенням до закінчення строку сплати, то умова для нарахування позивачу пені згідно пп.129.1.1. ст.129 Податкового кодексу України, не настала, як наслідок, у відповідача не було правових підстав для нарахування пені згідно з пп.129.1.1. ст.129 Податкового кодексу України. Тим більше не було підстав для нарахування пені згідно з пп.129.1.2 ст.129 Податкового кодексу України, оскільки наведеною нормою передбачено пеню при нарахуванні суми саме податкового зобов`язання, в той час як позивачу контролюючим органом визначено суму грошового зобов`язання. За наведеного, сторона позивача просила про повне задоволення позовних вимог.
Згідно з відзивом на позов та усними поясненнями представника Головного управління ДПС у Рівненській області, сторона відповідача позов не визнала. Свої заперечення обґрунтувала тим, що ТОВ «Горинь Агро» повинно було сплатити до бюджету податок на додану вартість, водночас допустило заниження податкового зобов`язання податку на додану вартість, що підлягає сплаті до бюджету на суму 1319990 грн. в тому числі за: серпень 2016 року на 121974 грн.; вересень 2016 року на 85522 грн.; жовтень 2016 року на 2065 грн.; листопад 2016 року на 22193 грн.; грудень 2016 року на 26469 грн.; лютий 2018 року на 146394 грн.; березень 2018 року на 46917 грн.; квітень 2018 року на 742936 грн.; травень 2018 року на 125520 грн. та завищив від`ємне значення, що переноситься до складу податкового кредиту наступного періоду за червень 2019 року на суму 3130064 грн. У відповідності до пп.129.1.2 п.129.1 ст.129 Податкового кодексу України, нарахування пені розпочинається при нарахуванні контролюючим органом за результатами перевірки податкового зобов`язання та/або іншого зобов`язання, контроль за сплатою якого покладено за контролюючі органи, у разі виявлення його заниження - на суму такого заниження, починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків цього зобов`язання за відповідний податковий (звітний) період, щодо якого виявлено заниження, та за весь період заниження (у тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження). При цьому, всупереч безпідставним припущенням ТОВ «Горинь Агро», Головним управлінням ДПС Рівненській області здійснено нарахування пені відповідно до пп.129.1.2 п.129.1 ст.129 Податкового кодексу України, виключно на суму податкового зобов`язання за відповідні податкові (звітні) періоди, в яких виявлено його заниження, що встановлено та зафіксовано актом перевірки №3/17-00-14-01/34112267 від 02.09.2019. За сукупністю наведеного сторона відповідача доводила, що контролюючим органом на законних підставах здійснено нарахування пені, а відтак просила в задоволенні позову відмовити в повному обсязі.
Розглянувши матеріали та з`ясувавши всі обставини адміністративної справи, які мають юридичне значення для розгляду та вирішення спору по суті, дослідивши наявні у справі докази, суд встановив такі обставини справи та фактичні правовідносини сторін.
З 05.08.2019 по 23.08.2019 Головним управлінням ДПС у Рівненській області проведено документальну планову виїзну перевірку ТОВ «Горинь Агро» з питань дотримання вимог податкового, валютного законодавства за період з 01.07.2016 по 30.06.2019. Результати перевірки оформлені актом №3/17-00-14-01/34112267 від 02.09.2019 (а.с.29-111).
За висновками такого акту, перевіркою встановлено порушення п.200.1, п.200.2, абз.«в» п.200.4 ст.200 Податкового кодексу України, в результаті чого ТОВ «Горинь Агро» занижено податок на додану вартість, що підлягає сплаті до бюджету на суму 1319990 грн., в тому числі, за серпень 2016 року - на 121974 грн., за вересень 2016 року - на 85522 грн., за жовтень 2016 року - на 2065 грн., за листопад 2016 року - на 22193 грн., за грудень 2016 року - на 26469 грн., за лютий 2018 року - на 146394 грн., за березень 2018 року - на 46917 грн., за квітень 2018 року - на 742936 грн., за травень 2018 року - на 125520 грн., та завищено від`ємне значення, що переноситься до складу податкового кредиту наступного періоду за червень 2019 року - на суму 3130064 грн. (а.с.75).
24.09.2019 на підставі акту перевірки №3/17-00-14-01/34112267 від 02.09.2019, Головним управлінням ДПС у Рівненській області винесено податкові повідомлення-рішення №00000250501 та №00000240501.
Податковим повідомленням-рішенням №00000250501 від 24.09.2019 ТОВ «Горинь Агро» згідно з підпунктом 54.3.2 пункту 54.2 статті 54 Податкового кодексу України збільшено суму грошового зобов`язання за платежем «податок на додану вартість» на 1649987,50 грн., в тому числі, 1319990,00 грн. – за податковими зобов`язаннями та 329997,50 грн.- за штрафними (фінансовими ) санкціями (а.с.21-22).
Зазначене податкове повідомлення-рішення оскаржувалось платником податків до суду.
Рішенням Рівненського окружного адміністративного суду від 08.10.2020 у справі №460/4345/19 позов ТОВ «Горинь Агро» було задоволено повністю. Визнано протиправними і скасовано податкові повідомлення-рішення ГУ ДПС у Рівненській області від 24.09.2019 за №№ 00000250501 та 00000240501(https://reyestr.court.gov.ua/Review/92130140).
Однак, постановою Восьмого апеляційного адміністративного суду від 19.05.2021 було задоволено апеляційну скаргу Головного управління ДПС у Рівненській області та скасовано рішення Рівненського окружного адміністративного суду від 08.10.2020 у справі №460/4345/19. Судом апеляційної інстанції прийнято нове рішення, яким у задоволенні позову ТОВ «Горинь Агро» до Головного управління ДПС у Рівненській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень від 24.09.2019 №00000250501, №00000240501 відмовлено (https://reyestr.court.gov.ua/Review/97278031) (а.с.23-27).
Загальна сума грошового зобов`язання за платежем «податок на додану вартість»- 1649987,50 грн., визначена податковим повідомленням-рішенням №00000250501 від 24.09.2019, була погашена ТОВ «Горинь Агро» в розмірі 1355001,26 грн. - за рахунок надміру сплаченого ПДВ, який обліковувався в інтегрованій картці платника станом на 31.05.2021 (що сторонами визнається), та в розмірі 295000,00 грн. – грошовими коштами згідно платіжного доручення №3994 від 03.06.2021 (а.с.28).
В день набрання судовим рішенням у справі №460/4345/19 законної сили відповідачем в інтегрованій картці платника податків ТОВ «Горинь Агро» з податку на додану вартість проведено нарахування пені.
Пеня нарахована за період з 03.10.2016 по 29.02.2020, відповідно до пп.129.1.2 п.129.1, п. 129.3, п.129.4 ст.129 Податкового кодексу України, а саме, нарахування пені розпочато з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків зобов`язання за відповідний податковий (звітний) період, щодо якого виявлено заниження Актом перевірки №3/17-00-14-01/34112267 від 02.09.2019, та за весь період заниження (у тому числі за період судового оскарження), а закінчено в день погашення, з врахуванням норм абз.11 пункту 52-1 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України, згідно якого протягом періоду з 1 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), платникам податків не нараховується пеня.
Так, по декларації за серпень 2016 року, щодо якої податковим органом платнику податків донараховано ПДВ в сумі 121974 грн., на вказану суму нараховано пеню в розмірі 77332,78 грн, по декларації за вересень 2016 року щодо якої податковим органом платнику податків донараховано ПДВ в сумі 85522 грн., на вказану суму нараховано пеню в розмірі 53052,56 грн., по декларації за жовтень 2016 року, щодо якої податковим органом платнику податків донараховано ПДВ в сумі 2065 грн., на вказану суму нараховано пеню в розмірі 1251,61 грн., по декларації за листопад 2016 року, щодо якої податковим органом платнику податків донараховано ПДВ в сумі 22193 грн., на вказану суму нараховано пеню в розмірі 13125,36 грн., по декларації за грудень 2016 року, щодо якої податковим органом платнику податків донараховано ПДВ в сумі 26469 грн., на вказану суму нараховано пеню в розмірі 15300,96 грн., по декларації за лютий 2018 року, щодо якої податковим органом платнику податків донараховано ПДВ в сумі 146394 грн., на вказану суму нараховано пеню в розмірі 56467,94 грн., по декларації за березень 2018 року, щодо якої податковим органом платнику податків донараховано ПДВ в сумі 46917 грн., на вказану суму нараховано пеню в розмірі 17284,21 грн., по декларації за квітень 2018 року, щодо якої податковим органом платнику податків донараховано ПДВ в сумі 742936 грн., на вказану суму нараховано пеню в розмірі 262070,98 грн., по декларації за травень 2018 року, щодо якої податковим органом платнику податків донараховано ПДВ в сумі 125520 грн., на вказану суму нараховано пеню в розмірі 42032,32 грн. Загальна сума пені 537918,72 грн., з якої автоматично розрахована в ІКП АІС «Податковий блок» пеня 75203,22 грн., і підлягає донарахуванню 462715,50 грн. (а.с.14-20, 155-161).
Надаючи оцінку спірним правовідносинам суд зазначає таке.
За визначенням, які міститься в підпункті 14.1.39. пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України, грошове зобов`язання платника податків – це сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету або на єдиний рахунок як податкове зобов`язання та/або інше зобов`язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв`язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності та пеня.
А за визначенням, які міститься в підпункті 14.1.156. цього ж пункту, податкове зобов`язання – це сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету або на єдиний рахунок як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк), та/або сума коштів, сформована за рахунок податкових пільг, що були використані платником податків не за цільовим призначенням чи з порушенням порядку їх надання, встановленим цим Кодексом та/або Митним кодексом України.
Таким чином, термін «податкове зобов`язання» є вужчим за «грошове зобов`язання» і повністю поглинається останнім, в той час як терміном «грошове зобов`язання» охоплюються не лише податкові зобов`язання, а й штрафні та інші санкції, а також пеня.
Порядок визначення сум податкових та грошових зобов`язань чітко визначений у статті 54 Податкового кодексу України.
Так за правилами пункту 54.1. цієї статті, крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов`язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов`язання та/або пені вважається узгодженою.
А відповідно до пункту 54.3. цієї статті контролюючий орган зобов`язаний самостійно визначити суму грошових зобов`язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення (збільшення) від`ємного значення об`єкта оподаткування податком на прибуток або від`ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, або зменшення суми податку на доходи фізичних осіб, задекларовану до повернення з бюджету у зв`язку із використанням платником податку права на податкову знижку, якщо:
- платник податків не подає в установлені строки податкову (митну) декларацію, а при здійсненні заходів податкового контролю встановлено факти здійснення платником податків діяльності, що призвела до виникнення об`єктів оподаткування, наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог цього Кодексу та наявності діючих (у тому числі призупинених) ліцензій на право здійснення діяльності з підакцизною продукцією, яка підлягає ліцензуванню згідно із законодавством (підпункт 54.3.1.);
- дані перевірок результатів діяльності платника податків, крім електронної перевірки, свідчать про заниження або завищення суми його податкових зобов`язань та/або іншого зобов`язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, суми бюджетного відшкодування та/або від`ємного значення об`єкта оподаткування податком на прибуток або від`ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, або завищення суми податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету у зв`язку із використанням платником податку права на податкову знижку, заявлених у податкових (митних) деклараціях, уточнюючих розрахунках (підпункт 54.3.2.);
- згідно з податковим та іншим законодавством особою, відповідальною за нарахування сум податкових зобов`язань з окремого податку або збору та/або іншого зобов`язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, застосування штрафних (фінансових) санкцій та нарахування пені, у тому числі за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності, є контролюючий орган (підпункт 54.3.3.);
- дані перевірок щодо утримання податків у джерела виплати, в тому числі податкового агента, свідчать про порушення правил нарахування, утримання та сплати до відповідних бюджетів податків і зборів, передбачених цим Кодексом, у тому числі податку на доходи фізичних осіб таким податковим агентом (підпункт 54.3.5.);
- результати митного контролю, отримані після закінчення процедури митного оформлення та випуску товарів, свідчать про заниження або завищення податкових зобов`язань, визначених платником податків у митних деклараціях (підпункт 54.3.6.).
Порядок нарахування пені визначено статтею 129 Податкового кодексу України.
Так, за правилами пункту 129.1. цієї статті нарахування пені розпочинається:
- при нарахуванні контролюючим органом податкового зобов`язання у встановлених цим Кодексом випадках, не пов`язаних з проведенням перевірки, або при нарахуванні контролюючим органом грошового зобов`язання, визначеного за результатами перевірки, - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків такого зобов`язання, визначеного в податковому повідомленні-рішенні згідно із цим Кодексом (підпункт 129.1.1.);
- при нарахуванні контролюючим органом за результатами перевірки податкового зобов`язання та/або іншого зобов`язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, у разі виявлення його заниження - на суму такого заниження, починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків цього зобов`язання за відповідний податковий (звітний) період, щодо якого виявлено заниження, та за весь період заниження (у тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження) (підпункт 129.1.2.);
- при нарахуванні суми грошового зобов`язання, визначеного платником податків або податковим агентом, у тому числі у разі внесення змін до податкової звітності внаслідок самостійного виявлення платником податків помилок відповідно до статті 50 цього Кодексу, - після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов`язання (підпункт 129.1.3.);
- при виявленні контролюючим органом за результатами перевірки заниження податковим агентом податкового зобов`язання при нарахуванні (виплаті) оподатковуваного доходу на користь нерезидентів або інших платників податків та/або несвоєчасної сплати, несплати (неперерахування) податковим агентом утриманих (нарахованих) податків до або під час виплати оподатковуваного доходу на користь нерезидента або іншого платника податків - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податковим агентом суми податкового зобов`язання, визначеного цим Кодексом (підпункт 129.1.4.);
- у випадку несвоєчасного повернення надміру/помилково сплачених платежів, а також несвоєчасного відшкодування сум податку на додану вартість - починаючи з першого дня, наступного за останнім днем граничного строку повернення таких коштів (підпункт 129.1.5.).
Як встановлено судом, податковим повідомленням-рішенням №00000250501 від 24.09.2019 ТОВ «Горинь Агро» збільшено суму грошового зобов`язання за платежем «податок на додану вартість» на 1649987,50 грн., з яких:
- 1319990,00 грн. – це сума податкового зобов`язання
- 329997,50 грн. – це сума штрафної санкції.
Зазначене податкове повідомлення-рішення винесене податковим органом відповідно до підпункту 54.3.2 пункту 54.2 статті 54 Податкового кодексу України, тобто на тій підставі, що дані перевірки результатів діяльності платника податків – ТОВ «Горинь Агро» свідчили про заниження ним суми податкових зобов`язань, заявлених у податкових деклараціях з ПДВ у відповідні періоди.
Наведене підтверджено і актом №3/17-00-14-01/34112267 від 02.09.2019, за висновками якого встановлено факт заниження ТОВ «Горинь Агро» податку на додану вартість, що підлягає сплаті до бюджету на загальну суму 1319990 грн.
Таким чином, нараховуючи позивачу пеню за правилами підпункту 129.1.2. пункту 129.1 статті 129 Податкового кодексу України, відповідач діяв обґрунтовано і правомірно, позаяк саме ця норма визначає початкову дату для нарахування пені при виявленні контролюючим органом за результатами перевірки платника податків факту заниження податкового зобов`язання.
Доводи позивача про те, що податковим повідомленням-рішенням №00000250501 від 24.09.2019 визначено суму грошового, а не податкового зобов`язання, є абсурдними, позаяк зазначене рішення винесено на суму податкового зобов`язання та штрафної санкції, що разом і складають суму грошового зобов`язання.
Аналогічним чином абсолютно безпідставними є доводи сторони позивача про те, що пеня в даному випадку мала бути нарахована за правилами підпункту 129.1.1., а не підпункту 129.1.2.
Так, буквальний зміст підпункту 129.1.1. свідчить на користь того, що за його правилами розпочинається нарахування пені у двох випадках:
1) при нарахуванні контролюючим органом податкового зобов`язання у встановлених цим Кодексом випадках, не пов`язаних з проведенням перевірки,
2) при нарахуванні контролюючим органом грошового зобов`язання, визначеного за результатами перевірки.
Що стосується першого, то це той випадок, коли за законодавством нарахування певного податку чи збору покладено не на платника податків, а на податковий орган.
Що стосується другого, то він стосується виключно такого грошового зобов`язання, до якого не входить податкове зобов`язання, тобто штрафних і фінансових санкцій.
На користь такого тлумачення якраз і вказує наявність підпункту 129.1.2. в пункті 129.1 статті 129 Податкового кодексу України, як норми, яка встановлює спеціальні правила для порядку нарахування пені на суму податкового зобов`язання, донарахованого за результатами податкової перевірки у зв`язку із виявленням факту його заниження платником.
Як встановлено судом, відповідач не нараховував позивачу пеню на суму штрафної санкції, визначеної у податковому повідомленні-рішенні №00000250501 від 24.09.2019, так як дійсно позивач погасив відповідну суму до закінчення граничного строку сплати, який в даному випадку обчислюється від дати судового рішення, на відміну від дати граничного строку сплати податкового зобов`язання за відповідний податковий (звітний) період, щодо якого виявлено заниження.
За наведеного, дії відповідача по нарахуванню позивачу пені в повній мірі відповідають визначеним у частині другій статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України, критеріям правомірності, обґрунтованості, добросовісності та розумності, вчинені в порядку та у спосіб, що визначені чинним законодавством та в межах наданих податковому органу повноважень.
Відтак правові підстави для задоволення позовних вимог ТОВ «Горинь Агро» відсутні.
Відповідно до статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України, судові витрати на користь позивача не стягуються.
Керуючись статтями 241-246, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
В И Р І Ш И В :
Товариству з обмеженою відповідальністю "Горинь Агро" в позові до Головного управління ДПС у Рівненській області про визнання протиправними дій щодо нарахування в інтегрованій картці платника податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) пені: 23.06.2021 у розмірі 75203,22 грн., 29.07.2021 у розмірі 462715,50 грн. та про зобов`язання вилучити з інтегрованої картки Товариства з обмеженою відповідальністю "Горинь Агро" (код класифікації доходів бюджету 14010100 - податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) пеню: нараховану 23.06.2021 у розмірі 75203,22 грн., нараховану 29.07.2021 у розмірі 462715,50 грн., -відмовити повністю.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення безпосередньо до Восьмого апеляційного адміністративного суду.
Учасники справи:
Позивач - Товариство з обмеженою відповідальністю "Горинь Агро" (вул. Готлібівська, буд.24,с. Забара,Рівненський район, Рівненська область,34742. ЄДРПОУ/РНОКПП 34112267)
Відповідач - Головне управління ДПС у Рівненській області (вул. Відінська, 12,м. Рівне,33023. ЄДРПОУ/РНОКПП 44070166)
Повний текст рішення складений 11 січня 2022 року
Суддя Н.В. Друзенко