
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua
веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua
______________________________
УХВАЛА
"27" січня 2022 р.м. Одеса Справа № 916/1005/17
Господарський суд Одеської області
У складі колегії суддів:
головуючого судді Желєзної С.П.,
судді Цісельського О.В., судді Бездолі Д.О.
Секретаря судових засідань Ловга В.М.
За участю представників сторін:
Від позивача: не з`явився;
Від відповідача: не з`явився;
Від Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області): Тутейко А.В. в порядку самопредставницва;
Розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) про заміну стягувача у виконавчому документі, поновлення строку для пред`явлення наказу до виконання та видачу дублікату наказу (вх. №2-51/22 від 18.01.2022р.), подану по справі за позовом Державної екологічної інспекції в Одеській області до приватного підприємства „Авлекс” про стягнення 422 499,57 грн., –
ВСТАНОВИВ:
Постановою Одеського апеляційного господарського суду від 29.01.2018р. по даній справі позов Державної екологічної інспекції в Одеській області до приватного підприємства „Авлекс” (далі по тексту – ПП „Авлекс”) було задоволено шляхом присудження до стягнення на користь позивача суму шкоди заподіяної навколишньому природному середовищу, у вигляді збитків нанесених державі Україна у сумі 422 499,57 грн., розподілено судові витрати.
07.02.2018р. господарським судом було видано два накази про примусове виконання постанови суду апеляційної інстанції.
18.01.2022р. до господарського суду від Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) (далі по тексту – ДЕІ) надійшла заява про заміну стягувача у наказі суду від 07.02.2018р. з Державної екологічної інспекції в Одеській області на ДЕІ, поновити строк для пред`явлення наказу до виконання та видати дублікат наказу про стягнення із ПП „Авлекс” на користь Фонду охорони навколишнього природного середовища Біляївської міської ради шкоди, заподіяної внаслідок порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища, в розмірі 422 499,57 грн.
В обґрунтування поданої заяви заявником було наголошено, що Державна екологічна інспекція в Одеській області перебуває у стані припинення. При цьому, наказом Державної екологічної інспекції України №502 від 22.12.2020р. на ДЕІ було покладено обов`язки здійснювати функції та обов`язки на відповідних територіях; Державній екологічній інспекції в Одеській області наказано припинити здійснення функцій і повноважень. Таким чином, як наголошено заявником, в даному випадку має місце публічне правонаступництво, а, отже, наявні правові підстави для заміни стягувача у виконавчому документі.
Крім того, ДЕІ було наголошено, що наказ суду від 07.02.2018р. про стягнення із ПП „Авлекс” шкоди у розмірі 422 499,57 грн. був пред`явлений Державною екологічною інспекцією в Одеській області до виконання у лютому 2018р. При цьому, постановою державного виконавця від 08.05.2018р. виконавче провадження №55832159 було завершено на підставі з п. 5 ч. 1 ст. 37 Закону України „Про виконавче провадження” із направленням виконавчого документу стягувачу. Проте, постанова державного виконавця та оригінал наказу суду від 07.02.2018р. на адресу Державної екологічної інспекції в Одеській області не надходили. Лише після звернення ДЕІ до органу державної виконавчої служби із запитом стало відомо про втрату оригіналу виконавчого документу.
Ухвалою суду від 24.01.2022р. заява ДЕІ про заміну стягувача у виконавчому документі, поновлення строку для пред`явлення наказу до виконання та видачу дублікату наказу була призначена до розгляду у засіданні суду на 27.01.2022р. о 12:00 год.
ПП „Авлекс” у судове засідання не з`явилось, письмові пояснення на подану ДЕІ заяву від відповідача до суду також не надходили.
Розглянувши заяву ДЕІ про заміну стягувача у виконавчому документі, поновлення строку для пред`явлення наказу до виконання та видачу дублікату наказу, господарський суд дійшов наступного висновку.
Постановою Кабінету Міністрів України „Про утворення міжрегіональних територіальних органів та ліквідацію територіальних органів Державної екологічної інспекції” № 802 від 09.08.2020р. утворено як юридичні особи публічного права міжрегіональні територіальні органи Державної екологічної інспекції за переліком згідно з додатком 1, ліквідовано як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної екологічної інспекції за переліком згідно з додатком 2; установлено, що: територіальні органи Державної екологічної інспекції, що ліквідуються згідно з пунктом 2 цієї постанови, продовжують виконувати свої повноваження до передачі таких повноважень відповідним міжрегіональним територіальним органам, які утворюються згідно з пунктом 1 цієї постанови; здійснення в установленому порядку заходів, пов`язаних з утворенням міжрегіональних територіальних органів та ліквідацією територіальних органів, зазначених у пунктах 1 і 2 цієї постанови, покладається на Державну екологічну інспекцію.
З додатку №1 до постанови Кабінету Міністрів України № 802 від 09.08.2020р. вбачається, що Кабінетом Міністрів України було утворено Державну екологічну інспекцію Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області). В свою чергу, згідно з додатком №2 Державна екологічна інспекція в Одеській області включена до переліку територіальних органів Державної екологічної інспекції, що ліквідуються.
З Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань вбачається, що Державна екологічна інспекція в Одеській області (ідентифікаційний код 38017120) перебуває в стані припинення з 23.09.2020р.
Крім того, з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань вбачається, що 21.10.2020р. до реєстру було внесено запис про проведення державної реєстрації Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) (ідентифікаційний код 43879780).
На підставі наказу Державної екологічної інспекції №502 від 22.12.2020р. Державній екологічній інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) було надано право на здійснення покладених на неї функцій і повноважень на відповідних територіях відповідно до Положення про Державну екологічну інспекцію Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області), затвердженого наказом Державної екологічної інспекції №379 від 19.10.2020р.; встановлено, що датою початку виконання відповідних повноважень Державною екологічною інспекцією Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) є 23.12.2020р.
Відповідно до п. 1 розділу I, п. 1-2, 11 розділу II Положення про територіальні та міжрегіональні територіальні органи Держекоінспекції, затвердженого наказом Міністерства енергетики та захисту довкілля України від 07.04.2020р. № 230, державна екологічна інспекція відповідного округу (далі - інспекція) є міжрегіональним територіальним органом Держекоінспекції та їй підпорядковується. Інспекція узагальнює практику застосування законодавства з питань, що належать до її компетенції, готує та вносить в установленому порядку пропозиції до Держекоінспекції щодо його вдосконалення. Вживає в установленому порядку заходів досудового врегулювання спорів, виступає позивачем та відповідачем у судах.
Згідно зі ст. 45 ГПК України сторонами в судовому процесі - позивачами і відповідачами - можуть бути особи, зазначені у статті 4 цього Кодексу. Позивачами є особи, які подали позов або в інтересах яких подано позов про захист порушеного, невизнаного чи оспорюваного права або охоронюваного законом інтересу. Відповідачами є особи, яким пред`явлено позовну вимогу.
Згідно з ч. 5 ст. 104 ЦК України юридична особа є такою, що припинилася, з дня внесення до єдиного державного реєстру запису про її припинення.
Господарський суд зазначає, що відсутність в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відомостей про фактичне припинення Державної екологічної інспекції в Одеській області як юридичної особи не є визначальною підставою для заміни стягувача його правонаступником. Так, в даному випадку з дати початку виконання ДЕІ функцій і повноважень позивача відбулося фактичне (компетенційне) правонаступництво, а, отже, факт припинення (ліквідації) юридичної особи не є вирішальним.
Таким чином, в результаті переходу адміністративної компетенції від одного суб`єкта владних повноважень до іншого (набуття адміністративної компетенції) має місце публічне правонаступництво, що свідчить про обґрунтованість доводів заявника про перехід до нього прав та обов`язків позивача. Позиція господарського суду із даного питання відповідає висновкам, до яких дійшов Верховний Суд у постанові від 30.11.2020р. по справі №260/453/19.
Згідно зі ст. 326 ГПК України судові рішення, що набрали законної сили, є обов`язковими на всій території України, а у випадках, встановлених міжнародними договорами, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України, - і за її межами. Невиконання судового рішення є підставою для відповідальності, встановленої законом.
Відповідно до ч. 1 ст. 327 ГПК України виконання судового рішення здійснюється на підставі наказу, виданого судом, який розглядав справу як суд першої інстанції.
Згідно зі ст. 334 ГПК України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює таку сторону її правонаступником. Заяву про заміну сторони її правонаступником може подати сторона (заінтересована особа), державний або приватний виконавець. Суд розглядає заяву про заміну сторони її правонаступником у десятиденний строк з дня її надходження до суду у судовому засіданні з повідомленням учасників справи та заінтересованих осіб. Неявка учасників справи та інших осіб не є перешкодою для вирішення питання про заміну сторони виконавчого провадження. Ухвала про заміну сторони виконавчого провадження надсилається (надається) учасникам справи, а також державному виконавцю, приватному виконавцю в порядку, передбаченому статтею 242 цього Кодексу. Положення цієї статті застосовуються також у випадку необхідності заміни боржника або стягувача у виконавчому листі до відкриття виконавчого провадження.
Велика Палата Верховного Суду у постанові від 03.11.2020р. по справі №916/16/17 дійшла висновку, що на стадії виконавчого провадження як на завершальній стадії судового провадження можлива заміна сторони виконавчого провадження правонаступником за наявності відкритого виконавчого провадження. Після відкриття виконавчого провадження та до його закінчення заміна сторони виконавчого провадження (з одночасною заміною відповідного учасника справи) правонаступником здійснюється у порядку, передбаченому статтею 334 цього Кодексу, з урахуванням підстав, визначених статтею 52 ГПК України. У цьому випадку приписи статті 334 ГПК України, що містить процесуальні особливості здійснення правонаступництва на стадії виконання судового рішення, застосовуються разом з положеннями статті 52 цього Кодексу. Натомість як до відкриття виконавчого провадження, так і після його закінчення заміна учасника справи правонаступником здійснюється виключно на підставі статті 52 ГПК України. У такому випадку з огляду на відсутність відкритого виконавчого провадження заміна відповідної сторони виконавчого провадження правонаступником є неможливою. Єдиним винятком є заміна боржника або стягувача у виконавчому документі до відкриття виконавчого провадження, що окремо обумовлено у частині п`ятій статті 334 ГПК України.
Як зазначалось вище по тексту ухвали, 07.02.2018р. господарським судом було видано два накази про примусове виконання постанови суду апеляційної інстанції.
Так, судом було видано наказ про стягнення із ПП „Авлекс” на користь держави Україна шкоду, заподіяну внаслідок порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища в розмірі 422 499,57 грн., судовий збір у розмірі 6 337,49 грн. на рахунок Фонду охорони навколишнього природного середовища Біляївської міської ради.
Крім того, судом було видано наказ про стягнення із ПП „Авлекс” на користь Фонду охорони навколишнього природного середовища Біляївської міської ради судовий збір у розмірі 6 971,24 грн.
Слід зазначити, що накази були видані судом відповідно до резолютивної частини постанови Одеського апеляційного господарського суду від 29.01.2018р. по даній справі.
Підсумовуючи вищезазначене, враховуючи перехід прав та обов`язків від Державної екологічної інспекція в Одеській області до ДЕІ в порядку публічного правонаступництва, господарський суд дійшов висновку про наявність правових підстав для заміни стягувача у наказі суду від 07.02.2018р. про стягнення із ПП „Авлекс” шкоди у розмірі 422 499,57 грн. та судового збору у розмірі 6 337,49 грн. з Державної екологічної інспекції в Одеській області на ДЕІ, що має наслідком задоволення заяви останньої у названій частині.
Відповідно до ст. 129-1 Конституції України суд ухвалює рішення іменем України. Судове рішення є обов`язковим до виконання.
Відповідно до ч. ч. 1, 2, 6 ст. 12 Закону України „Про виконавче провадження” від 02.06.2016 № 1404-VIII виконавчі документи можуть бути пред`явлені до примусового виконання протягом трьох років, крім посвідчень комісій по трудових спорах та виконавчих документів, за якими стягувачем є держава або державний орган, які можуть бути пред`явлені до примусового виконання протягом трьох місяців. Строки, зазначені в частині першій цієї статті, встановлюються для виконання рішення з наступного дня після набрання ним законної сили чи закінчення строку, встановленого в разі відстрочки чи розстрочки виконання рішення, а якщо рішення підлягає негайному виконанню - з наступного дня після його прийняття. Стягувач, який пропустив строк пред`явлення виконавчого документа до виконання, має право звернутися із заявою про поновлення такого строку до суду, який розглядав справу як суд першої інстанції.
Враховуючи набрання постановою Одеського апеляційного господарського суду від 29.01.2018р. законної сили 29.01.2018р., господарський суд доходить висновку, що накази від 07.02.2018р. могли бути пред`явлені до виконання у строк до 29.04.2018р., оскільки стягувачем за наказами виступає державний орган.
Листом №5167/В-10 від 12.01.2022р. Другим Приморським відділом ДВС у м. Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) у відповідь на звернення ДЕІ було повідомлено, що на виконанні відділу перебувало виконавче провадження №55832159 щодо примусового виконання наказу від 07.02.2018р. про стягнення із ПП „Авлекс” шкоди у розмірі 422 499,57 грн. Вказане виконавче провадження було завершено згідно постанови державного виконавця від 08.05.2018р., винесеної на підставі п. 5 ч. 1 ст. 37 Закону України „Про виконавче провадження”. При цьому, виконавчий документ був надісланий на адресу стягувача засобами поштового зв`язку.
Відповідно до ч. 5 ст. 37 Закону України „Про виконавче провадження” ( в редакції чинній на дату повернення виконавчого документу) повернення виконавчого документа стягувачу з підстав, передбачених цією статтею, не позбавляє його права повторно пред`явити виконавчий документ до виконання протягом строків, встановлених статтею 12 цього Закону.
Таким чином, після повернення органом державної виконавчої служби виконавчого документу Державна екологічна інспекція в Одеській області мала можливість повторно пред`явити оригінал наказу до виконання у строк до 08.08.2018р.
Проте, як наголошено ДЕІ, оригінал наказу від 07.02.2018р. на адресу Державної екологічної інспекції в Одеській області не повертався, на підтвердження чого заявником було надано суду копії журналів вхідної кореспонденції Державної екологічної інспекції в Одеській області за 2018р., а також службову записку начальника відділу документування та контролю ДЕІ від 13.01.2022р.
Згідно з ч. 1 ст. 329 ГПК України у разі пропуску строку для пред`явлення наказу, судового наказу до виконання з причин, визнаних судом поважними, пропущений строк може бути поновлено.
Господарським судом враховано, що постановою Кабінету Міністрів України „Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” №211 від 11.03.2020р на усій території України протягом з 12.03.2020р. було встановлено карантин, в результаті чого запровадженні деякі обмеження у всіх сферах життєдіяльності суспільства.
Відповідно до ч. 3 ст. 75 ГПК України обставини, визнані судом загальновідомими, не потребують доказування
В подальшому дія карантину, згідно постанов Кабінету Міністрів України, була продовжена із запровадженням нових обмежень з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19. Слід зазначити, що запровадження на території України карантину є загальновідомою обставиною та не потребує доказування.
З огляду на вищевикладене, господарський суд доходить висновку, що втрата виконавчого документу у 2018р. при пересиланні його поштою, про що не було відомо заявнику, запровадження на території України карантину, а також перебування Державної екологічної інспекції в Одеській області у стані припинення з вересня 2020р., всі викладені обставини вплинули на можливість вжиття своєчасних та оперативних заходів з метою повторного пред`явлення наказу до виконання у межах строків, визначених ст. 12 Закону України „Про виконавче провадження”, які складають всього три місяці. Наведене дозволяє суду дійти висновку про наявність правових підстав для задоволення заяви ДЕІ у названій частині шляхом поновлення пропущеного строку для пред`явлення наказу суду від 07.02.2018р. до виконання.
Згідно з пп. 19.4 п. 19 Перехідних положень ГПК України у разі втрати виконавчого документа суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, незалежно від того, суд якої інстанції видав виконавчий документ, може видати його дублікат, якщо стягувач або державний виконавець, приватний виконавець звернувся із заявою про це до закінчення строку, встановленого для пред`явлення виконавчого документа до виконання. Про видачу дубліката виконавчого документа постановляється ухвала у десятиденний строк із дня надходження заяви. За видачу стягувачу дубліката виконавчого документа справляється судовий збір у розмірі 0,03 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Ухвала про видачу чи відмову у видачі дубліката виконавчого документа може бути оскаржена в апеляційному та касаційному порядку.
Верховним Судом у постанові від 21.01.2019р. по справі №916/215/15-г було наголошено, що ГПК України не надає права відмовити в задоволенні заяви про видачу дубліката наказу з мотивів її необґрунтованості та не зобов`язує стягувача наводити причини втрати наказу. За встановлення факту невиконання судового рішення видача дубліката наказу не порушує прав боржника та не покладає на нього додаткових зобов`язань, оскільки дублікат наказу має повністю відтворювати втрачений наказ, у тому числі містити й дату його видачі. Натомість відсутність наказу у стягувача унеможливлює виконання рішення суду та порушує його права. Водночас обов`язковою умовою видачі дубліката наказу є звернення до суду із такою заявою в межах встановленого законом строку для пред`явлення його до виконання або його поновлення за рішенням суду.
Таким чином, Перехідними положеннями ГПК України передбачено умову, за наявності якої господарським судом може бути виданий стягувачеві дублікат наказу, а саме: відсутність спливу строку, встановленого для пред`явлення наказу до виконання.
З огляду на викладене вище, враховуючи поновлення судом строку для пред`явлення наказу від 07.02.2018р. до виконання, господарський суд дійшов висновку про наявність правових підстав для видачі ДЕІ дублікату наказу господарського суду від 07.02.2018р., виданого на примусове виконання постанови Одеського апеляційного господарського суду від 29.01.2018р. по даній справі.
Керуючись ст. ст. 86, 234, 329, 334, п. п. 19.4 Перехідних положень ГПК України
суд, -
УХВАЛИВ:
1. Заяву Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) про заміну стягувача у виконавчому документі, поновлення строку для пред`явлення наказу до виконання та видачу дублікату наказу - задовольнити.
2. Замінити стягувача у наказі господарського суду Одеської області від 07.02.2018р., виданого на виконання постанови Одеського апеляційного господарського суду від "29" січня 2018 р. по справі № 916/1005/17, про стягнення з приватного підприємства „Авлекс” /65026, м. Одеса, вул. Грецька, буд. 44, ідентифікаційний код 35929831/ на користь держави Україна шкоди, заподіяної внаслідок порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища в розмірі 422 499,57 грн. /чотириста двадцять дві тисячі чотириста дев`яносто дев`ять грн. 57 коп./, судового збору у розмірі 6 337,49 грн. /шість тисяч триста тридцять сім грн. 49 коп./ на рахунок №33113331700578 фонду охорони навколишнього природного середовища Біляївської міської ради, МФО 828011, код ЄДРПОУ 37913781, банк ГУ ДКСУ в Одеській області, одержувач – УК у Біляївському районі, код бюджетної класифікації 24062100, символ звітності банку – 331, балансовий рахунок 3311, з Державної екологічної інспекції в Одеській області /65058, Одеська обл., м. Одеса, проспект Шевченка, буд. 12; ідентифікаційний код 38017120/ на Державну екологічну інспекцію Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) /65114, Одеська обл., м. Одеса, вул. Лінія 12, 6 ст. Люстдорфської дороги, буд. 22; ідентифікаційний код 43879780/.
3. Поновити Державній екологічній інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) строк для пред`явлення наказу господарського суду Одеської області від 07.02.2018р., виданого на виконання постанови Одеського апеляційного господарського суду від "29" січня 2018 р. по справі № 916/1005/17, про стягнення з приватного підприємства „Авлекс” /65026, м. Одеса, вул. Грецька, буд. 44, ідентифікаційний код 35929831/ на користь держави Україна шкоди, заподіяної внаслідок порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища в розмірі 422 499,57 грн. /чотириста двадцять дві тисячі чотириста дев`яносто дев`ять грн. 57 коп./, судового збору у розмірі 6 337,49 грн. /шість тисяч триста тридцять сім грн. 49 коп./ на рахунок №33113331700578 фонду охорони навколишнього природного середовища Біляївської міської ради, МФО 828011, код ЄДРПОУ 37913781, банк ГУ ДКСУ в Одеській області, одержувач – УК у Біляївському районі, код бюджетної класифікації 24062100, символ звітності банку – 331, балансовий рахунок 3311, – до виконання.
4. Видати Державній екологічній інспекції Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) дублікат наказу господарського суду Одеської області від 07.02.2018р., виданого на виконання постанови Одеського апеляційного господарського суду від "29" січня 2018 р. по справі № 916/1005/17, про стягнення з приватного підприємства „Авлекс” /65026, м. Одеса, вул. Грецька, буд. 44, ідентифікаційний код 35929831/ на користь держави Україна шкоди, заподіяної внаслідок порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища в розмірі 422 499,57 грн. /чотириста двадцять дві тисячі чотириста дев`яносто дев`ять грн. 57 коп./, судового збору у розмірі 6 337,49 грн. /шість тисяч триста тридцять сім грн. 49 коп./ на рахунок №33113331700578 фонду охорони навколишнього природного середовища Біляївської міської ради, МФО 828011, код ЄДРПОУ 37913781, банк ГУ ДКСУ в Одеській області, одержувач – УК у Біляївському районі, код бюджетної класифікації 24062100, символ звітності банку – 331, балансовий рахунок 3311.
Ухвала набирає законної сили в порядку ст. 235 ГПК України та може бути оскаржена шляхом подачі апеляційної скарги протягом 10 днів з дня її проголошення (підписання).
Повний текст ухвали складено 27.01.2022р.
Головуючий суддя С.П. Желєзна
Суддя О.В.Цісельський
Суддя Д.О. Бездоля
ДУБЛІКАТ
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
___________
НАКАЗ
"07" лютого 2018 р.№ 916/1005/17про примусове виконання постанови
на виконання постанови Одеського апеляційного господарського суду від "29" січня 2018 р. по справі № 916/1005/17, яка набрала законної сили "29" січня 2018 р.
Стягнути з приватного підприємства „Авлекс” /65026, м. Одеса, вул. Грецька, буд. 44, ідентифікаційний код 35929831/ на користь держави Україна шкоду, заподіяну внаслідок порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища в розмірі 422 499,57 грн. /чотириста двадцять дві тисячі чотириста дев`яносто дев`ять грн. 57 коп./, судовий збір у розмірі 6 337,49 грн. /шість тисяч триста тридцять сім грн. 49 коп./ на рахунок №33113331700578 фонду охорони навколишнього природного середовища Біляївської міської ради, МФО 828011, код ЄДРПОУ 37913781, банк ГУ ДКСУ в Одеській області, одержувач – УК у Біляївському районі, код бюджетної класифікації 24062100, символ звітності банку – 331, балансовий рахунок 3311.
Наказ дійсний для пред`явлення у строк, передбачений ст. 12 Закону України "Про виконавче провадження" (в редакції згідно із Законом N 1404-VІІІ від 02.06.2016р.).
Дублікат наказу виданий на підставі ухвали господарського суду Одеської області від 27.01.2022р. по справі №916/1005/17.
Суддя С.П. Желєзна