
ВОЛИНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 грудня 2021 року ЛуцькСправа № 140/16519/21Волинський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого-судді Андрусенко О. О.
розглянувши адміністративну справу за заявою Головного управління ДПС у Волинській області до Товариства з обмеженою відповідальністю «АВТО ЛІБЕРТІ» про підтвердження обґрунтованості умовного адміністративного арешту майна платника податків,
ВСТАНОВИВ:
29.12.2021 о 15:08 Головне управління ДПС у Волинській області області (далі - ГУ ДПС у Волинській області, заявник) звернулося в суд із заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю «АВТО ЛІБЕРТІ» (далі – ТзОВ «АВТО ЛІБЕРТІ», платник податків) про підтвердження обґрунтованості умовного адміністративного арешту майна платника податків на підставі рішення від 29.12.2021.
Заява обґрунтована тим, що на підставі наказу ГУ ДПС у Волинській області від 22.12.2021 № 3768 про проведення документальної позапланової виїзної перевірки ТзОВ «АВТО ЛІБЕРТІ» та направлень на перевірку від 23.12.2021 №4141 та №4140 головними державними інспекторами відділу позапланових перевірок ризикових платників та з інших податків управління податкового аудиту ГУ ДПС у Волинській області Мазур Т. Ю. та Павлюк О. М. було здійснено виходи за юридичною адресою ТзОВ «АВТО ЛІБЕРТІ»: 45100, Волинська обл. м. Рожище, вул. Незалежності, буд. 96/6, для ознайомлення з направленнями та вручення копії наказу.
При виходах 23.12.2021, 24.12.2021, 28.12.2021 встановлено, що за вказаною адресою знаходиться двоповерхове житлове приміщення. Вивісок, стендів чи будь-якої іншої інформації, яка б свідчила про діяльність підприємства не встановлено. Працівниками ГУ ДПС у Волинській області було здійснено телефонний дзвінок за номером телефону, який зазначений в ІТС «Податковий блок», однак відповіді не отримано, що унеможливлює повідомити посадових осіб про початок документальної позапланової перевірки ТзОВ «АВТО ЛІБЕРТІ». При виходах 23.12.2021, 24.12.2021, 28.12.2021 за юридичною адресою ТзОВ «АВТО ЛІБЕРТІ» встановлено відсутність посадових осіб підприємства, про що складені акти про неможливість проведення перевірки та про відмову від проведення перевірки. Останній акт складено о 16:40 28.12.2021.
Також вказує, що ГУ ДПС у Волинській області протягом 2021 вже були вжиті спроби розпочати перевірку ТзОВ «АВТО ЛІБЕРТІ» на підставі наказів від 30.08.2021 №2499 та від 06.10.2021 №2866, які не проведені у зв`язку з відсутністю посадових осіб платника податків за юридичною адресою.
У той же час, згідно даних системи СЕА ПДВ та інформаційних баз, за період з 30.08.2021 (у період виходу на попередню перевірку) по 28.12.2021 ТзОВ «АВТО ЛІБЕРТІ» продовжує здійснювати господарську діяльність, а саме здійснює значне нарощення ліміту в системі електронного адміністрування ПДВ, за рахунок відображення митних декларації по операціях імпорту транспортних засобів.
Відповідні дії платника податків можна розцінювати як відмову від допуску до проведення перевірки шляхом систематичної відсутності посадових осіб на момент проведення виїзних документальних позапланових перевірок при наявності всіх законних підстав для їх проведення.
Згідно з підпунктом 16.1.13 пункту 16.1 статті 16 ПК України платник податків зобов`язаний допускати посадових осіб контролюючого органу для проведення перевірок з питань обчислення і сплати податків та зборів у випадках, встановлених цим Кодексом.
Таким чином, в діях платника податків вбачається умисне перешкоджання здійсненню ГУ ДПС у Волинській області контрольно-перевірочних заходів відповідно до передбачених законодавством функцій податкового контролю та за наявності законних на те підстав.
Відповідно до підпункту 94.2.3 пункту 94.2 статті 94 ПК України адміністративний арешт майна платника податків може бути застосовано, якщо платник податків відмовляється від проведення документальної або фактичної перевірки за наявності законних підстав для її проведення або від допуску посадових осіб контролюючого органу.
На підставі вищевикладеного о 09:00 29.12.2021 ГУ ДПС у Волинській області прийнято рішення про застосування умовного адміністративного арешту майна платника податків.
Заявник просить підтвердити обґрунтованість умовного адміністративного арешту майна ТзОВ «АВТО ЛІБЕРТІ» на підставі рішення про застосування адміністративного арешту майна платника податків від 29.12.2021.
Ухвалою Волинського окружного адміністративного суду від 29.12.2021 прийнято заяву до розгляду, відкрито провадження у справі, ухвалено розгляд заяви здійснювати за правилами глави 11 розділу ІІ «Розгляд окремих категорій термінових адміністративних справ» КАС України, у справі призначено судове засідання на 15:00 30.12.2021.
ТзОВ «АВТО ЛІБЕРТІ» відзиву на заяву до суду не подало.
У судове засідання 30.12.2021 відповідач свого представника не направив, хоча у порядку частини другої статті 268 КАС України належним чином повідомлений про дату, час і місце розгляду заяви з моменту оприлюднення судом 30.12.2021 на веб-порталі судової влади України оголошення про дату, час та місце судового розгляду.
За приписами частини третьої статті 268 КАС України неприбуття у судове засідання учасника справи, повідомленого відповідно до положень цієї статті, не перешкоджає розгляду справи у судах першої та апеляційної інстанцій.
У судовому засіданні 30.12.2021 представник заявника Войчук І. В. заяву підтримала з підстав, викладених у ній, просить її задовольнити.
В подальшому, після оголошення перерви в судовому засіданні, на підставі частини третьої статті 268 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), суд ухвалив розгляд справи проводити в порядку письмового провадження, відповідну ухвалу занесено до протоколу судового засідання.
Заслухавши представника заявника Войчук І. В., дослідивши письмові докази, суд дійшов висновку про відсутність правових та фактичних підстав для задоволення заяви про підтвердження обґрунтованості умовного адміністративного арешту майна платника податків, з огляду на таке.
Судом встановлено, що ГУ ДПС у Волинській області видано наказ від 22.12.2021 №3768 «Про проведення відповідно до п.п.78.1.8 п.78.1 ст.78 Податкового кодексу України документальної позапланової виїзної перевірки ТзОВ «АВТО ЛІБЕРТІ» (код ЄДРПОУ 43580319) щодо дотримання податкового законодавства при декларуванні за листопад 2021 від`ємного значення з податку на додану вартість (далі - ПДВ), яке визначене з урахуванням від`ємного значення з ПДВ, задекларованого у попередніх періодах з лютого 2021. Дата початку перевірки: 23.12.2021; тривалість перевірки: 5 робочих днів.
23.12.2021 головним державним інспекторам О. Павлюк та Т. Мазур були видані направлення на перевірку за № 4140, № 4141 відповідно.
З актів про неможливість проведення перевірки у зв`язку із відсутністю ТзОВ «АВТО ЛІБЕРТІ» за місцезнаходженням від 23.12.2021 №1940/07-02/43580319, від 24.12.2021 №1957/07-02/43580319 вбачається, що головними державними інспекторами О. Павлюк та Т. Мазур були здійснені виїзди за юридичною адресою платника: Волинська обл. м. Рожище, вул. Незалежності, буд. 96/6, проте встановлено відсутність підприємства за юридичною адресою. За вказаною адресою знаходиться двоповерхове житлове приміщення, вивісок, стендів чи будь-якої іншої інформації, яка б свідчила про діяльність підприємства не встановлено. Працівниками ГУ ДПС у Волинській області було здійснено телефонний дзвінок за номером телефону, який зазначений в ІТС «Податковий блок», однак відповіді не отримано, що унеможливлює повідомити посадових осіб про початок документальної позапланової перевірки ТзОВ «АВТО ЛІБЕРТІ».
28.12.2021 головні державні інспектори О. Павлюк та Т. Мазур склали акт про відмову в допуску до проведення документальної позапланової виїзної перевірки ТзОВ «АВТО ЛІБЕРТІ» за №1974/07-02/43580319, з якого вбачається, що здійснено виїзд за юридичною адресою платника: Волинська обл. м. Рожище, вул. Незалежності, буд. 96/6, та встановлено відсутність підприємства за юридичною адресою. За вказаною адресою знаходиться двоповерхове житлове приміщення, вивісок, стендів чи будь-якої іншої інформації, яка б свідчила про діяльність підприємства не встановлено. Працівниками ГУ ДПС у Волинській області було здійснено телефонний дзвінок за номером телефону, який зазначений в ІТС «Податковий блок», однак відповіді не отримано, що унеможливлює повідомити посадових осіб про початок документальної позапланової перевірки ТзОВ «АВТО ЛІБЕРТІ». Також в акті зазначено, що станом на 28.12.2021 не має можливості вручити копію наказу та ознайомити посадових осіб підприємства або їх законних представників з направленнями на проведення документальної позапланової виїзної перевірки та відповідно неможливо розпочати і провести вищезазначену перевірку.
Судом також встановлено, що ГУ ДПС у Волинській області протягом 2021 вже було вжито 2 спроби розпочати перевірку ТзОВ «АВТО ЛІБЕРТІ», жодна з яких не розпочалась у зв`язку з відсутністю підприємства за юридичною адресою. Вказані перевірки були ініційовані на підставі наказів ГУ ДПС у Волинській області від 06.10.2021 №2866 та від 30.08.2021 №2499 з питань дотримання податкового законодавства при декларуванні від`ємного значення з ПДВ, яке становить більше 100 тис.грн. При виходах перевіряючих встановлювалась відсутність підприємства за юридичною адресою у зв`язку з чим були складені відповідні акти неможливості проведення перевірок у зв`язку з відсутністю підприємства за місцезнаходженням.
Вказані вище факти (відсутність ТзОВ «АВТО ЛІБЕРТІ» за юридичною адресою на момент проведення виїзних документальних позапланових перевірок при наявності всіх законних підстав для їх проведення) контролюючим органом розцінені як відмова від допуску до проведення перевірки.
29.12.2021 о 09:00 начальником ГУ ДПС у Волинській області прийнято рішення про застосування адміністративного арешту майна платника податків, згідно з яким, у зв`язку із з`ясуванням обставин, передбачених пунктом 94.2.3 статті 94 ПК України (платник податків ТзОВ «АВТО ЛІБЕРТІ» відмовляється від проведення документальної або фактичної перевірки за наявності законних підстав для її проведення або від допуску посадових осіб контролюючого органу), вирішено застосувати умовний адміністративний арешт майна платника податків ТзОВ «АВТО ЛІБЕРТІ», яке надіслано відповідачу з вимогою заборони відчуження (здійснення будь-яких інших операцій) майна без попередньої згоди відповідного органу ДПС.
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд зазначає наступне.
Відповідно до пункту 94.1 статті 94 ПК України адміністративний арешт майна платника податків (далі - арешт майна) є винятковим способом забезпечення виконання платником податків його обов`язків, визначених законом.
Підпунктом 94.2.3 пункту 94.2 статті 94 ПК України передбачено, що арешт майна може бути застосовано, якщо з`ясовується одна з таких обставин: платник податків відмовляється від проведення документальної або фактичної перевірки за наявності законних підстав для її проведення або від допуску посадових осіб контролюючого органу.
За приписами пункту 94.5 статті 94 ПК України арешт майна може бути повним або умовним. Повним арештом майна визнається заборона платнику податків на реалізацію прав розпорядження або користування його майном. У цьому випадку ризик, пов`язаний із втратою функціональних чи споживчих якостей такого майна, покладається на орган, який прийняв рішення про таку заборону. Умовним арештом майна визнається обмеження платника податків щодо реалізації прав власності на таке майно, який полягає в обов`язковому попередньому отриманні дозволу керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу на здійснення платником податків будь-якої операції з таким майном. Зазначений дозвіл може бути виданий керівником (його заступником або уповноваженою особою) контролюючого органу, якщо за висновком податкового керуючого здійснення платником податків окремої операції не призведе до збільшення його податкового боргу або до зменшення ймовірності його погашення.
Згідно із абзацами першим, третім пункту 94.10 статті 94 ПК України арешт на майно може бути накладено рішенням керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, обґрунтованість якого протягом 96 годин має бути перевірена судом. Строк, визначений цим пунктом, не включає добові години, що припадають на вихідні та святкові дні.
Відповідно до пункту 2 частини першої статті 283 КАС України провадження у справах за зверненням податкових та митних органів при здійсненні ними визначених законом повноважень здійснюється на підставі заяви таких органів щодо: підтвердження обґрунтованості адміністративного арешту майна платника податків.
Згідно із частиною сьомою статті 283 КАС України у разі постановлення судом ухвали про відкриття провадження у справі суд приймає рішення по суті заявлених вимог не пізніше 96 годин з моменту встановлення обставин, що зумовлюють звернення заявника до суду.
Пунктами 1 - 3 розділу IV Порядку застосування адміністративного арешту майна платника податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.07.2017 № 632, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02.08.2017 за №948/30816, передбачено, що керівник (його заступник або уповноважена особа) податкового органу за наявності однієї з обставин, визначених розділом ІІІ цього Порядку, та на підставі звернення про застосування адміністративного арешту майна платника податків (додаток 1) відповідного підрозділу, який у межах своїх повноважень встановлює такі обставини, приймає рішення про застосування адміністративного арешту майна платника податків (додаток 2). Обґрунтованість арешту, накладеного на майно платника податків рішенням керівника (його заступника або уповноваженої особи) податкового органу, має бути перевірена судом протягом 96 годин. У такому разі рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) податкового органу подається до суду протягом 24 годин з моменту встановлення обставин, що зумовлюють таке звернення до суду. Строк, визначений цим пунктом, не включає добові години, що припадають на вихідні та святкові дні. Рішення про застосування адміністративного арешту майна платника податків надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення або вручається особисто під підпис: 1) платнику податків з вимогою тимчасово зупинити відчуження його майна; 2) іншим особам, у володінні, розпорядженні або користуванні яких перебуває майно такого платника податків, з вимогою тимчасово зупинити його відчуження.
З матеріалів справи вбачається, що рішення про застосування умовного адміністративного арешту майна платника податків ТзОВ «АВТО ЛІБЕРТІ» від 29.12.2021 прийняте на підставі підпункту 94.2.3 пункту 94.2 статті 94 ПК України (платник податків відмовляється від проведення документальної або фактичної перевірки за наявності законних підстав для її проведення або від допуску посадових осіб контролюючого органу). При цьому, на підтвердження передбаченої підпунктом 94.2.3 пункту 94.2 статті 94 ПК України обставини, заявник надав суду копії актів про неможливість проведення перевірки у зв`язку із відсутністю ТзОВ «АВТО ЛІБЕРТІ» за місцезнаходженням від 23.12.2021 №1940/07-02/43580319, від 24.12.2021 №1957/07-02/43580319, а також акт від 28.12.2021 №1974/07-02/43580319 про відмову в допуску до проведення документальної позапланової виїзної перевірки.
На думку суду, заявник не надав доказів наявності обставини, передбаченої підпунктом 94.2.3 пункту 94.2 статті 94 ПК України, для застосування адміністративного арешту майна платника податків ТзОВ «АВТО ЛІБЕРТІ», з огляду на такі положення нормативно-правових актів.
Згідно із абзацами першим - третім пункту 81.2 статті 81 ПК України у разі відмови платника податків та/або посадових (службових) осіб платника податків (його представників або осіб, які фактично проводять розрахункові операції) у допуску посадових (службових) осіб контролюючого органу до проведення перевірки посадовими (службовими) особами контролюючого органу за місцем проведення перевірки, невідкладно складається та реєструється в контролюючому органі не пізніше наступного робочого дня у двох примірниках акт, що засвідчує факт відмови, із зазначенням заявлених причин відмови, один примірник якого вручається під підпис, відразу після його складання, платнику податків та/або уповноваженій особі платника податків. Посадова (службова) особа платника податків (його представник або особа, яка фактично проводить розрахункові операції) має право надати свої письмові пояснення до складеного контролюючим органом акта. У разі відмови платника податків та/або його посадових (службових) осіб (представників або осіб, які фактично проводять розрахункові операції) підписати акт, що засвідчує факт відмови у допуску до проведення перевірки, та/або у разі відмови отримати примірник цього акта чи надати письмові пояснення до нього, посадовими (службовими) особами контролюючого органу складається акт, що засвідчує такий факт, та реєструється в контролюючому органі не пізніше наступного робочого дня.
Відповідно до абзацу четвертого пункту 81.2 статті 81 ПК України у разі якщо при організації документальної планової та позапланової виїзної або фактичної перевірки встановлено неможливість її проведення, посадовими (службовими) особами контролюючого органу невідкладно складається та підписується акт про неможливість проведення перевірки, який не пізніше наступного робочого дня реєструється в контролюючому органі. До такого акта додаються матеріали, що підтверджують факти, наведені в такому акті. Зазначений акт та матеріали надсилаються контролюючим органом платнику податку в порядку, визначеному статтею 42 цього Кодексу.
За приписами підпункту 1.4.5 пункту 1.4 (Організація роботи у разі неможливості проведення перевірки у зв`язку з відсутністю платника податків за місцезнаходженням) Методичних рекомендацій щодо порядку взаємодії між підрозділами органів державної податкової служби при організації, проведенні та реалізації матеріалів перевірок платників податків, затверджених наказом Державної податкової служби України від 04.09.2020 № 470 (далі - Методичні рекомендації №470), у разі коли при організації документальної планової та позапланової виїзної або фактичної перевірки встановлено неможливість її проведення (у тому числі у зв`язку з відсутністю платника податків (посадових осіб платника податків або його законних (уповноважених) представників) за місцезнаходженням) посадовими (службовими) особами органу ДПС, невідкладно складається у двох примірниках у довільній формі та підписується акт про неможливість проведення перевірки, що засвідчує цей факт.
Підпунктом 1.4.6 пункту 1.4 (Організація роботи у разі відмови в допуску платником податків до проведення перевірки або відмови від її проведення) Методичних рекомендацій №470 передбачено, що у разі відмови платника податків та/або посадових (службових) осіб платника податків (його представників або осіб, які фактично проводять розрахункові операції) у допуску посадових (службових) осіб органу ДПС до проведення перевірки або відмови від її проведення такими посадовими особами за місцем проведення перевірки невідкладно складається акт у двох примірниках, що засвідчує факт відмови, який реєструється у контролюючому органі не пізніше наступного робочого дня.
Такий акт складається у довільній формі з обов`язковим наведенням у ньому: підстав для перевірки (документів (наказів, направлень), оформлених для її проведення); П.І.Б. посадових (службових) осіб органів ДПС, які прибули для проведення перевірки та у допуску для проведення перевірки яким було відмовлено та/або яким було відмовлено у проведенні такої перевірки; інформації щодо дотримання передбачених пунктом 77.4 статті 77 та пунктом 78.4 статті 78 Кодексу вимог щодо надіслання (вручення) наказів (та повідомлень при проведенні планових документальних перевірок) для надання права на проведення таких перевірок; інформації щодо дотримання передбачених пунктом 81.1 статті 81 Кодексу умов допуску до проведення перевірки в частині пред`явлення (вручення) під розписку відповідних документів; дати та часу відмови у допуску/відмови від проведення перевірки; П.І.Б. платника податку (посадових (службових) осіб платника податків (його представників або осіб, які фактично проводять розрахункові операції), які заявили про відмову у допуску до перевірки та/або відмовились від її проведення, і заявлених ними причин відмови; інформації щодо надання платником податку (посадовими (службовими) особами платника податків (його представниками або особами, які фактично проводять розрахункові операції)) письмових пояснень до складеного посадовими особами органу ДПС акта; наводяться інші обставини, що засвідчують зазначені у цьому акті факти (у разі необхідності). Зразок форми акта про відмову в допуску до проведення/відмови від проведення документальної планової/позапланової виїзної перевірки, фактичної перевірки наведено у додатку 9 до Методичних рекомендацій.
Отже, адміністративний арешт майна платника податків, як винятковий спосіб забезпечення виконання платником податків його обов`язків, може бути застосований на підставі підпункту 94.2.3 пункту 94.2 статті 94 ПК України, якщо платник податків відмовляється від проведення документальної або фактичної перевірки за наявності законних підстав для її проведення або від допуску посадових осіб контролюючого органу. При цьому, згідно із абзацом першим пункту 81.2 статті 81 ПК України факт відмови має бути засвідчений відповідним актом, який складається у двох примірниках, із зазначенням заявлених причин відмови, один примірник якого вручається під підпис, відразу після його складання, платнику податків та/або уповноваженій особі платника податків, такий акт невідкладно складається та реєструється в контролюючому органі не пізніше наступного робочого дня.
Проте, заявник ГУ ДПС у Волинській області не надав суду акт про відмову в допуску до проведення/відмову від проведення документальної позапланової виїзної перевірки, що засвідчує сам факт наявності обставини відмови платника податків в допуску до проведення/відмову від проведення такої перевірки.
Суд відхиляє покликання заявника на акт від 28.12.2021 №1974/07-02/43580319 про відмову в допуску до проведення документальної позапланової виїзної перевірки, оскільки за змістом вказаний акт не є в розумінні абзацу першого пункту 81.2 статті 81 ПК України, підпункту 1.4.6 Методичних рекомендацій №470 актом про відмову в допуску до проведення/відмову від проведення документальної позапланової виїзної перевірки.
Так, зокрема, в даному акті відсутня: інформація щодо дотримання передбачених пунктом 81.1 статті 81 ПК України умов допуску до проведення перевірки в частині пред`явлення (вручення) під розписку відповідних документів; інформація щодо дати та часу відмови у допуску/відмови від проведення перевірки; прізвище, ім`я, по батькові посадових осіб платника податку (його представників), які заявили про відмову у допуску до перевірки та/або відмовились від її проведення, і заявлених ними причин відмови.
Суд також відхиляє доводи представника заявника про те, що своїми діями платник податків фактично відмовляється від проведення перевірки, позаяк у будь-якому випадку відповідно до абзацу першого пункту 81.2 статті 81 ПК України, а також підпункту 1.4.6 Методичних рекомендацій №470, у разі відмови платника податків та/або посадових (службових) осіб (його представників) у допуску посадових (службових) осіб органу ДПС до проведення перевірки або відмови від її проведення такими посадовими особами за місцем проведення перевірки невідкладно має бути складено акт у двох примірниках, що засвідчує факт відмови, який реєструється у контролюючому органі не пізніше наступного робочого дня.
Беручи до уваги досліджений у судовому засіданні акт про відмову в допуску до проведення документальної позапланової виїзної перевірки від 28.12.2021 №1974/07-02/43580319, суд дійшов висновку, що назва даного акту не відповідає змісту акту про відмову в допуску до проведення документальної позапланової виїзної перевірки, а тому не свідчить про не допуск посадових осіб заявника до проведення перевірки.
Суд також звертає увагу, що пунктом 81.2 статті 81 ПК України, підпунктами 1.4.5, 1.4.6 пункту 1.4 Методичних рекомендацій №470 чітко диференціюються два види актів, а саме про відмову в допуску до проведення/відмову від проведення перевірки та про неможливість проведення перевірки, вказані акти мають самостійні підстави для їх складення та вимоги щодо їх змісту.
При цьому, на думку суду, адміністративний арешт майна платника податків, як винятковий спосіб забезпечення виконання платником податків його обов`язків, не може бути застосований на підставі підпункту 94.2.3 пункту 94.2 статті 94 ПК України у випадку складання акту про неможливість проведення перевірки.
З урахуванням встановлених обставин справи та наведених норм чинного законодавства, суд дійшов висновку про те, що заявник не довів наявність обставин, передбачених підпунктом 94.2.3 пункту 94.2 статті 94 ПК України, для застосування умовного адміністративного арешту майна платника податків ТзОВ «АВТО ЛІБЕРТІ» згідно із рішенням від 29.12.2021, що унеможливлює підтвердити обґрунтованість адміністративного арешту майна платника податків, у зв`язку із чим у задоволенні заяви ГУ ДПС у Волинській області про підтвердження обґрунтованості умовного адміністративного арешту майна платника податків слід відмовити.
Керуючись статтями 243-246, 283 КАС України, суд
ВИРІШИВ:
У задоволенні заяви Головного управління ДПС у Волинській області до Товариства з обмеженою відповідальністю «АВТО ЛІБЕРТІ» про підтвердження обґрунтованості адміністративного арешту майна платника податків відмовити.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження, а у разі його апеляційного оскарження - з моменту проголошення судового рішення суду апеляційної інстанції.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги до Восьмого апеляційного адміністративного суду протягом десяти днів з дня його проголошення.
Головуючий-суддя О. О. Андрусенко