
Провадження № 3/760/11282/21
у справі № 760/29364/21
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
26 листопада 2021 року суддя Солом`янського районного суду м. Києва Шереметьєва Л. А., при секретарі Фареник А.О., за участю представника Київської митниці Державної митної служби України Короля Л.І., представника особи, що притягується до адміністративної відповідальності Клунка О.М., розглянувши матеріали, які надійшли від Київської митниці Державної митної служби України про притягнення до адміністративної відповідальності відправника міжнародного поштового експрес-відправлення №1Z3048XY6740330669 гр. ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ), адреса: АДРЕСА_1 , e-mail: ІНФОРМАЦІЯ_1), за порушення митних правил, передбачене ч. 1 ст. 483, ст. 473 МК України, суд
В С Т А Н О В И В :
30 вересня 2021 року Київською митницею Державної митної служби України відносно ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ) складено протокол про порушення митних правил за ч.1 ст. 483, ст. 473 МК України в наступному.
17 травня 2021 року в зоні митного контролю відділу митного оформлення № 3 митного поста «Київ-центральний» Київської митниці Держмитслужби на території ЦСС ДП МЕП «Юкрейнієн Парсел Сервіс» (вул. Молодогвардійська, 20-А, м. Київ), затримано та проведено митний огляд міжнародного експрес-відправлення (далі - МЕВ) № 1Z3048XY6740330669, яке пересилалося зі Сполучених Штатів Америки ( ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ), адреса: АДРЕСА_1 (АДРЕСА_1, tel. НОМЕР_2, e-mail: ІНФОРМАЦІЯ_1) до України (ОСОБА_2, ОСОБА_3 АДРЕСА_2, tel. НОМЕР_1).
Під час митного огляду МЕВ № 1Z3048XY6740330669 виявлено приховані в металевій банці з цукерками незадекларовані в авіанакладній до МЕВ 1Z3048XY6740330669 та інвойсі від 08 травня 2021 року до МЕВ 1Z3048XY6740330669 таблетки білого кольору (з відтисками «З» з однієї сторони та «М» - з іншої сторони кожної таблетки) у кількості 20 шт., які знаходились в прозорому пластиковому пакетику із зіповою застібкою без написів/маркувань.
В авіанакладній до МЕВ 1Z3048XY6740330669 в графі «Desc:» (опис) вміст МЕВ задекларовано як «candy for birthday gift» (солодощі/цукерки як подарунок на день народження), в інвойсі від 08 травня 2021 року до МЕВ 1Z3048XY6740330669 в графі «Description of Goods» (опис товарів) вміст МЕВ зазначено як «candy» (солодощі/цукерки).
Листом митниці від 19 травня 2021 року № 7.8-4/20/4/9821 вказані зразки направлено для проведення експертного дослідження до Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень Держмитслужби.
Відповідно до висновку експертного дослідження СЛЕД Держмитслужби
від 02 червня 2021 року № 1420003203-0172 у складі круглих пласких таблеток білого кольору з відтисками «З» з однієї сторони та «М» - з іншої сторони кожної таблетки, загальною кількістю 20 шт. (масою нетто на момент початку досліджень - 8,715 г (0,008715 кг), маса нетто однієї таблетки зразка, витраченої на дослідження - 0,437 г (0,000437 кг), які містились у прозорому пластиковому пакетику із зіповою застібкою, без написів/маркувань, виявлено кодеїн. Якісна реакція на наявність фосфат-іонів у складі зразка позитивна.
Кодеїн та його солі, згідно з Переліком наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 06 травня 2000 року № 770 (із змінами і доповненнями), віднесені до наркотичних засобів, обіг яких обмежено (Таблиця ІІ, Список № 1).
На адресу Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області направлено Повідомлення про кримінальне правопорушення №187 від 18 червня 2021 року, за ознаками ст. 305 КК України.
Київською митницею Держмитслужби отримано листи Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області від 18 червня 2021 року № 51/12-4550 та від 06 липня 2021 року № 51/12-4759, відповідно до яких за результатами розгляду повідомлення, відповідні відомості не можуть бути внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Відповідно до ст. 1 Закону України від 15.02.1995 року № 60/95-ВР «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» (із змінами та доповненнями), речовини природні чи синтетичні, препарати, рослини, включені до Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, є наркотичними засобами.
Згідно зі ст. 2 Закону України від 15.02.1995 року № 60/95-ВР «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» (із змінами та доповненнями), наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори з урахуванням доцільності їх використання у медичній практиці та залежно від ступеня їх небезпечності для здоров`я людини і застосовуваних заходів контролю за їх обігом включаються до відповідно пронумерованих списків таблиць Переліку.
Згідно зі ст. 24 Закону України від 15.02.1995 року № 60/95-ВР «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори», партія наркотичних засобів, психотропних речовин або прекурсорів, що ввозиться на територію України чи вивозиться з території України без відповідного дозволу на ввезення, вивезення наркотичних засобів, психотропних речовин або прекурсорів, підлягає затриманню та конфіскації в порядку, встановленому законом.
Відповідно до ч.1 ст. 235 МК України, забороняється переміщення (пересилання) в міжнародних поштових та експрес-відправленнях товарів, заборонених цим Кодексом та іншими законодавчими актами України відповідно до ввезення на митну територію України або вивезення з цієї території (п.1.1).
Статтею 236 МКУ регламентовано здійснення декларантом письмового декларування товарів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях.
ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ) переміщувала товар «круглі пласкі таблетки білого кольору з відтисками «З» з однієї сторони та «М» - з іншої сторони кожної таблетки, загальною кількістю 20 шт.» із вмістом кодеїну через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням…засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів, а саме: всередині металевої банки з цукерками.
Тобто, у діях відправника міжнародного міжнародного експрес-відправлення № 1Z3048XY6740330669 ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ), адреса: АДРЕСА_1 (АДРЕСА_1, tel. НОМЕР_2, e-mail: ІНФОРМАЦІЯ_1), вбачаються ознаки порушень митних правил, відповідальність за які передбачено ч. 1 ст. 483, ст. 473 Митного кодексу України, а саме: переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників) та інших засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів… або з поданням митному органу як підстави для переміщення товарів… документів…, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів, їх ваги (з урахуванням допустимих втрат за належних умов зберігання і транспортування) або кількості, країни походження, відправника та/або одержувача, кількості вантажних місць, їх маркування та номерів, неправдиві відомості, необхідні для визначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД та його митної вартості та пересилання у міжнародних поштових та експрес-відправленнях товарів, заборонених до такого пересилання.
В судовому засіданні представник митного органу підтримав позицію Київської митниці Держмитслужби України, обставини, викладені в протоколі, та просив притягнути до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ) за порушення митних правил, передбаченого ч. 1 ст. 483, ст. 473 Митного кодексу України.
В судове засідання особа, яка притягується до адміністративної відповідальності - ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ) не з`явилася, будучи належним чином повідомленим про дату та час судового засідання.
Представник особи, що притягується до адміністративної відповідальності, Клунко О.М. просив закрити справу про порушення митних правил.
Зазначає, що протокол складено з порушеннями норм МК України та КУпАП з наступних причин.
Так, протокол складений відносно ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ), проте повне прізвище громадянки « ОСОБА_1 ».
Вважає, що протокол містить неточні дані щодо особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, зокрема, відсутні відомості щодо по-батькові (подвійного прізвища). Матеріали справи також не містять зазначеної інформації. Дані про особу містяться лише на міжнародному поштовому відправленні №1Z3048XY6740330669.
Також зазначає, що у протоколі вказано відомості особи, якій надіслане МЕВ №1Z3048XY6740330669, а саме «ОСОБА_2, ОСОБА_3АДРЕСА_2, tel. НОМЕР_1 ». Однак, заходів щодо виклику вказаної особи та її опитування на предмет підтвердження чи спростування факту наявності в діях особи, вказаної у протоколі, складу визначених правопорушень МК України, відповідними працівниками Київської митниці всупереч ст.509 МК України не вчинені.
Крім цього, зазначив, що митним органом не виконано вимогу ч. 9 ст. 494 МК, копія протоколу ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ) не направлялася.
Враховуючи, що особа, відносно якої складено протокол - ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ), є громадянкою Сполучених Штатів Америки, щонайменше вказаний протокол, а саме його копія, мала бути надіслана останній у перекладі на рідну мову у тому числі і з перекладом роз`яснених їй прав та обов`язків.
Відповідно до змісту Протоколу про порушення митних правил №3504/10000/21 від 30 вересня 2021 року, уповноважена особа Київської митниці Заїка Є.О. посилається на вказаний висновок, як «експертне дослідження».
Таким чином, даний висновок №1420003203-0172 від 02 червня 2021 року представлений у матеріалах справи як висновок експерта.
В свою чергу, відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 495 МК України саме висновок експерта є доказом у справі про порушення митних правил.
Крім цього, дані про експерта у висновку не зазначені, про кримінальну відповідальність він не попереджався.
Вважає, що є всі підстави вважати, що висновок №1420003203-0172 від 02 червня 2021 року є неналежним та недопустимим доказом у справі та не може бути прийнятий судом.
Враховуючи вищевикладене, приймаючи до уваги відсутність у протоколу про порушення митних правил №3504/100000/21 від 30 вересня 2021 року повних даних особи, яка притягується до відповідальності; допущення суттєвих порушень прав особи, яка притягується до відповідальності, які виразились у не надсиланні останній копії відповідного протоколу із перекладом його на мову, якою така особа володіє; наявність у матеріалах справи недопустимих доказів, на які посилається відповідна уповноважена особа митного органу, вважає за неможливе встановлення у діях громадянки США - ОСОБА_1 складів об`єктивної та суб`єктивної сторони, зокрема умислу, правопорушень, передбачених ст. 473 та ч. 1 ст. 483 МК України.
Просить закрити провадження у справі.
Заслухавши пояснення представника митного органу та заперечення представника особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що в діях ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ) наявні ознаки складу правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 483, 473 МК України.
Відповідно до ч. 1 ст. 458 МК України порушення митних правил є адміністративним правопорушенням, яке являє собою протиправні, винні (умисні або з необережності) дії чи бездіяльність, що посягають на встановлений законодавством України порядок переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення, через митний кордон України і за які цим Кодексом передбачена адміністративна відповідальність.
За змістом ст. 483 МК України об`єктивна сторона складу даного правопорушення характеризується діями, що направлені на переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників) та інших засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів, або шляхом надання одним товарам вигляду інших, або з поданням органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів підроблених документів чи документів, одержаних незаконним шляхом, або таких, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів, їх ваги (з урахуванням допустимих втрат за належних умов зберігання і транспортування) або кількості, країни походження, відправника та/або одержувача, кількості вантажних місць, їх маркування та номерів, неправдиві відомості, необхідні для визначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД та його митної вартості.
Згідно зі ст.473 МК України пересилання через митний кордон України в міжнародних експрес-відправленнях товарів, заборонених до такого пересилання законодавством України, а також пересилання у міжнародних поштових відправленнях товарів, заборонених до пересилання актами Всесвітнього поштового союзу є адміністративним правопорушенням.
Відповідно до роз`яснень, наведених у постанові Пленуму Верховного Суду України від 03 червня 2005 року №8 «Про судову практику у справах про контрабанду та порушення митних правил» порушення митних правил, відповідальність за яке встановлена ст. 483 МК України, може бути вчинене лише умисно.
Згідно з п.4 постанови судам необхiдно враховувати, що документами, що мiстять неправдивi данi, є, зокрема, такi, в яких вiдомостi щодо сутi угоди, найменування, асортименту, ваги, кiлькостi чи вартостi товарiв, а також їх вiдправника чи одержувача, держави, з якої вони вивезенi чи в яку перемiщуються, не вiдповiдають дійсності.
У ч. 1 ст. 489 МК України зазначено, що посадова особа при розгляді справи про порушення митних правил зобов`язана з`ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом`якшують та/або обтяжують відповідальність, чи є підстави для звільнення особи, що вчинила правопорушення, від адміністративної відповідальності, а також з`ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Відповідно до ч.1 ст. 266 МК України декларант зобов`язаний здійснити декларування товарів відповідно до порядку, встановленого цим Кодексом; надати органу доходів і зборів передбачені законодавством документи і відомості, необхідні для виконання митних формальностей.
Згідно з правилами ст. 257 МК України декларування здійснюється шляхом заявлення за встановленою формою (письмовою, усною, шляхом вчинення дій) точних відомостей про товари, мету їх переміщення через митний кордон України, а також відомостей, необхідних для здійснення їх митного контролю та митного оформлення.
Судом встановлено, що 17 травня 2021 року в зоні митного контролю відділу митного оформлення № 3 митного поста «Київ-центральний» Київської митниці Держмитслужби на території ЦСС ДП МЕП «Юкрейнієн Парсел Сервіс» (вул. Молодогвардійська, 20-А, м. Київ), затримано та проведено митний огляд міжнародного експрес-відправлення № 1Z3048XY6740330669, яке пересилалося зі Сполучених Штатів Америки ( ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ), адреса: АДРЕСА_1 (АДРЕСА_1, tel. НОМЕР_2, e-mail: ІНФОРМАЦІЯ_1) до України ( ОСОБА_2, ОСОБА_3 АДРЕСА_2, tel. НОМЕР_1 ).
Під час митного огляду МЕВ № 1Z3048XY6740330669 виявлено приховані в металевій банці з цукерками незадекларовані в авіанакладній та інвойсі від 08 травня 2021 року дтаблетки білого кольору (з відтисками «З» з однієї сторони та «М» - з іншої сторони кожної таблетки) у кількості 20 шт., які знаходились в прозорому пластиковому пакетику із зіповою застібкою без написів/маркувань.
В авіанакладній до МЕВ 1Z3048XY6740330669 в графі «Desc:» (опис) вміст МЕВ задекларовано як «candy for birthday gift» (солодощі/цукерки як подарунок на день народження).
В інвойсі від 08 травня 2021 року до МЕВ 1Z3048XY6740330669 в графі «Description of Goods» (опис товарів) вміст МЕВ зазначено як «candy» (солодощі/цукерки).
Листом митниці від 19 травня 2021 року № 7.8-4/20/4/9821 зразки направлено для проведення експертного дослідження до Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень Держмитслужби.
Відповідно до висновку експертного дослідження СЛЕД Держмитслужби
від 02 червня 2021 року № 1420003203-0172 у складі круглих пласких таблеток білого кольору з відтисками «З» з однієї сторони та «М» - з іншої сторони кожної таблетки, загальною кількістю 20 шт. (масою нетто на момент початку досліджень - 8,715 г (0,008715 кг), маса нетто однієї таблетки зразка, витраченої на дослідження - 0,437 г (0,000437 кг), які містились у прозорому пластиковому пакетику із зіповою застібкою, без написів/маркувань, виявлено кодеїн.
Під час проведення експертного дослідження вартість зразка визначена не була.
Вартість вилученого товару було визначено умовно працівниками митниці. Вартість становить 2 грн.
Згідно з Переліком наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 06 травня 2000 року № 770 (із змінами і доповненнями), кодеїн та його солі віднесені до наркотичних засобів, обіг яких обмежено (Таблиця ІІ, Список № 1).
Санкцією ч. 1 ст. 483 МК України передбачено накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів, а також товарів, транспортних засобів із спеціально виготовленими сховищами (тайниками), що використовувалися для переміщення товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил через митний кордон України.
Відповідно до пункту 20 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 03 червня 2005 року № 8 «Про судову практику у справах про контрабанду та порушення митних правил» у разі, коли неможливо виконати постанову суду про конфіскацію товарів, що є безпосередніми предметами порушення митних правил (у тому числі транспортного засобу), або предметів зі спеціально виготовленими сховищами (тайниками), використаних для приховування товарів від митного контролю, або транспортного засобу, що використовувався для переміщення предметів порушення митних правил через митний кордон України, з правопорушників стягується вартість зазначених товарів, предметів і транспортних засобів шляхом зміни способу і порядку виконання рішення відповідно до ст. 33 Закону від 21 квітня 1999 року №606-XIV (606-14) «Про виконавче провадження».
З урахуванням викладеного вище, ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ) підлягає притягненню до адміністративної відповідальності за порушення митних правил, передбачених ч. 1 ст. 483 МК України, з застосуванням санкцій, визначених даною нормою закону, а саме: штрафу в розмірі вартості товару та його конфіскації.
Стаття 473 МК України передбачає відповідальність особи за вчинення дій, спрямованих на пересилання через митний кордон України в міжнародних експрес-відправленнях товарів, заборонених до такого пересилання законодавством України, а також пересилання у міжнародних поштових відправленнях товарів, заборонених до пересилання актами Всесвітнього поштового союзу, що тягне за собою конфіскацію цих товарів.
Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2002 року №1948 «Деякі питання здійснення митного контролю товарів та інших предметів, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон у міжнародних поштових та експрес-відправленнях» не підлягають пропуску через митний кордон у відправленнях товари та інші предмети заборонені до переміщення (пересилання) через митний кордон згідно із законодавством.
Відповідно до ч. 2 ст. 196 МК України заборонено до переміщення товари, що переміщуються через митний кордон України з порушенням вимог цього Кодексу та інших законів України, крім випадків, передбачених цим Кодексом.
Згідно зі ст. 236 МК України товари, що переміщуються (пересилаються) через митний кордон України у міжнародних поштових відправленнях, підлягають письмовому декларуванню.
Пунктом 2 частини 1 статті 235 Митного кодексу України встановлено, що забороняється переміщення (пересилання) в міжнародних поштових відправленнях товарів, відправлених з порушенням митних правил.
Згідно з п. 2 ст. 235 МК України забороняється переміщення (пересилання) в міжнародних поштових відправленнях товарів, заборонених до пересилання відповідно до актів Всесвітнього поштового союзу, а також товарів, відправлених з порушенням вимог нормативно-правових актів з питань надання послуг поштового зв`язку.
Відповідно до п. 37 Правил надання послуг поштового зв`язку, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 05 березня 2009 року №270, у міжнародних поштових відправленнях забороняється пересилати наркотичні засоби, психотропні речовини, їх аналоги і прекурсори, включені до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, що підлягають спеціальному контролю відповідно до законодавства, та радіоактивні речовини.
Таким чином, у діях відправника міжнародного поштового відправлення ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ), вбачаються ознаки порушення митних правил, відповідальність за які передбачено ст. 473 Митного кодексу України, а саме: пересилання у міжнародних експрес - відправленнях товарів, заборонених до такого пересилання.
Відповідно до ч. 1 ст. 466 МК України адміністративні стягнення за порушення митних правил не може бути застосовано інакше, як на підставі та в порядку, що встановлені цим Кодексом та іншими законами України.
Згідно зі ст. 36 КУпАП при вчиненні однією особою двох або більше адміністративних правопорушень адміністративне стягнення накладається за кожне правопорушення окремо.
Якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднано одне з додаткових стягнень, передбачених статтями про відповідальність за будь-яке з вчинених правопорушень.
Таким чином, адміністративне стягнення має накладатися в межах санкції, передбаченої ч. 1 ст. 483 МК України.
Суд не приймає до уваги заперечення представника особи, відносно якої складено протокол, виходячи з наступного.
З матеріалів справи вбачається, що представник особи діє на підставі Договору про надання правової допомоги, укладеного з матір`ю особи ОСОБА_4 в інтересах доньки.
Як в договорі, так і в ордері найменування особи зазначено так же. Як і в протоколі про порушення митних правил - ОСОБА_1 , тобто найменування відповідає протоколу та міжнародному поштовому відправленню.
Представник особи зазначив, що документи при пересилці заповнювала сама особа, відносно якої складено протокол.
Крім того, підтвердив отримання нею протокол про порушення митних правил, про що надав суду копію супровідного листа на її ім.»я, і саме від неї матері стало відомо про його наявність та укладення договору про надання правової допомоги.
З урахуванням цього заперечення проти протоколу не можуть бути прийняті до уваги.
Відповідно до ст. 40-1 КУпАП та Закону України «Про судовий збір» з ОСОБА_1 підлягає стягненню судовий збір в розмірі 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Керуючись ст.ст. 1, 8, 245, 251-252, 280 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст.ст. 3, 458, 465, 467, 473,483, 487-488, 491, 495, 522, 527 Митного кодексу України, суд
П О С Т А Н О В И В:
Визнати винною відправника міжнародного поштового експрес-відправлення №1Z3048XY6740330669 ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ), адреса: АДРЕСА_1 (АДРЕСА_1, tel. НОМЕР_2, e-mail: ІНФОРМАЦІЯ_1), у порушенні митних правил, передбачених ст. 473 МК України.
Визнати винною відправника міжнародного поштового експрес-відправлення №1Z3048XY6740330669 ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ), адреса: АДРЕСА_1 (АДРЕСА_1, tel. НОМЕР_2, e-mail: ІНФОРМАЦІЯ_1), у порушенні митних правил, передбачених ч. 1 ст. 483 МК України, та піддати його адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил, у розмірі 2, 00 гр., з конфіскацією товару - круглі пласкі таблетки білого кольору з відтисками «З» з однієї сторони та «М» - з іншої сторони кожної таблетки, у прозорому пластиковому пакетику без написів/маркувань - 19 шт., із вмістом кодеїну (Таблиця ІІ Список №1) у кількості 1 пак.; Металева банка з цукерками - 1 уп.
Штраф підлягає сплаті за наступними банківськими реквізитами: УДКСУ у Солом`янському районі; ЄДРПОУ: 38050812; МФО: 899998; банк отримувача: Казначейство України(ЕАП);р/р: UA 568999980313040106005026010: призначення платежу: номер справи про ПМП №, П.І.П. (порушника).
Стягнути з відправника міжнародного поштового експрес-відправлення №1Z3048XY6740330669 ОСОБА_1 ( ОСОБА_1 ), адреса: АДРЕСА_1 (АДРЕСА_1, tel. НОМЕР_2, e-mail: ІНФОРМАЦІЯ_1), судовий збір у розмірі 454, 00 гр.
Постанова суду (судді) у справі про порушення митних правил може бути оскаржена особою, стосовно якої вона винесена, представником такої особи, прокурором або митним органом, який здійснював провадження у цій справі до Київського апеляційного суду через Солом`янський районний суд м. Києва протягом десяти днів з дня її проголошення.
Постанова пред`являється до виконання протягом трьох місяців.
Суддя Л.А. Шереметьєва