
Справа № 466/8921/21
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
01 грудня 2021 року м.Львів
Суддя Шевченківського районного суду м. Львова Невойт П.С., розглянувши адміністративні матеріали, які надійшли з відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №1 ГУ НП у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , уродженця м. Львова, працездатного, не працевлаштованого,громадянина України, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1
про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.187 КУпАП,-
В С Т А Н О В И В:
Постановою від 15.11.2021 об`єднано справу №466/8921/21 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.1 ст.187 КУпАП із справами № 466/8923/21, 466/8926/21, 466/8924/21, 466/8928/21, 466/8930/21, 466/8931/21, 466/8934/21, 466/8935/21, 466/8937/21 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.1 ст.187 КУпАП присвоївши справі номер № 466/8921/21.
Так, ОСОБА_1 , будучи особою, якій встановлено адміністративний нагляд, 14.09.2021 о 23:30год. був відсутній за адресою місця проживання: АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 , будучи особою, якій встановлено адміністративний нагляд, 09.09.2021 о 23:46год. був відсутній за адресою місця проживання: АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 , будучи особою, якій встановлено адміністративний нагляд, 15.09.2021 о 23:10год. був відсутній за адресою місця проживання: АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 , будучи особою, якій встановлено адміністративний нагляд, 17.09.2021 о 23:45год. був відсутній за адресою місця проживання: АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 , будучи особою, якій встановлено адміністративний нагляд, 13.09.2021 о 23:40год. був відсутній за адресою місця проживання: АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 , будучи особою, якій встановлено адміністративний нагляд, 10.09.2021 о 23:26год. був відсутній за адресою місця проживання: АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 , будучи особою, якій встановлено адміністративний нагляд, 08.09.2021 о 23:05год. був відсутній за адресою місця проживання: АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 , будучи особою, якій встановлено адміністративний нагляд, 16.09.2021 о 23:20год. був відсутній за адресою місця проживання: АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 , будучи особою, якій встановлено адміністративний нагляд, 21.09.2021 о 23:50год. був відсутній за адресою місця проживання: АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
Також, ОСОБА_1 , будучи особою, якій встановлено адміністративний нагляд, 20.09.2021 о 23:15год. був відсутній за адресою місця проживання: АДРЕСА_1 , чим порушив правила адміністративного нагляду.
В судове засідання ОСОБА_1 не прибув повторно, причин неприбуття суду не повідомив, заяв про відкладення не надходило.
Статтею 280КУпАП передбачено, що необхідною умовою для притягнення особи до адміністративної відповідальності є встановлення на підставі належних та допустимих доказів факту вчинення певного діяння такою особою та наявність в діянні цієї особи, що є суб`єктом правопорушення, всіх обов`язкових ознак складу певного адміністративного правопорушення.
Відповідно ст. 252 КУпАП, суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю.
За змістом ст. 279 КУпАП ці обставини встановлюються в ході дослідження доказів під час розгляду справи.
Згідно ст.251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, а також іншими документами.
Розглянувши справу на підставі досліджених доказів орган (посадова особа) відповідно до ст.283 КУпАП виносить постанову.
Постановою Шевченківського районного суду м. Львова від 22 квітня 2021 року ОСОБА_1 встановлений адміністративний нагляд терміном на 1 рік та застосовано наступні обмеження:
- заборона виходу з дому за місцем проживання з 23.00 год. до 06.00 год.;
- заборона відвідувати розважальні та торгівельні заклади, де здійснюється торгівля спиртними напоями на розлив;
- один раз на місяць з`являтись на відмітку у відділ поліції;
- заборона виїжджати за межі м. Львова без дозволу органу поліції.
Вина ОСОБА_1 у скоєному правопорушенні стверджується даними протоколами про адміністративне правопорушення серії ВАБ№693885 від 22.09.2021, серії ВАБ№693886 від 22.09.2021, серії ВАБ№693889 від 22.09.2021, серії ВАБ№693888 від 22.09.2021, серії ВАБ№693890 від 22.09.2021, серії ВАБ№693892 від 22.09.2021, серії ВАБ№693891 від 22.09.2021, серії ВАБ№693887 від 22.09.2021, серії ВАБ№693893 від 22.09.2021, серії ВАБ№693884 від 22.09.2021, рапортами працівників поліції та іншими матеріалами адміністративної справи.
Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що в діях ОСОБА_1 наявний склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 187 КУпАП, оскільки своїми умисними діями він порушив правила адміністративного нагляду, що стверджується зібраними в справі доказами.
Зазначені вище докази винуватості ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.187 КУпАП є такими, що доповнюють одне одного, є повними, безсумнівними, належними та допустимими, оскільки у відповідності до ст. 251, 252 КУпАП, прямо підтверджують існування обставин, що підлягають доказуванню у справі про адміністративне правопорушення, а також є такими, що зібрані в порядку, встановленому законом.
Відповідно до ст. 33 КУпАП при накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особи правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом`якшують і обтяжують відповідальність.
Щодо особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, необхідно зазначити, що ОСОБА_1 порушив правила адміністративного нагляду, належних висновків для себе не зробив, вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст.187 КупАП.
Вирішуючи питання про вид стягнення, з врахуванням особи яка притягається до адміністративної відповідальності, враховуючи, що вчиняє правопорушення, передбачені ч.1 ст.187 КУпАП, вважаю за необхідне накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
У відповідності до ч.1 ст.36 КУпАП при вчиненні однією особою двох або більше адміністративних правопорушень адміністративне стягнення накладається за кожне правопорушення окремо.
Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» необхідно стягнути з ОСОБА_1 , на якого накладено адміністративне стягнення, судовий збір у розмірі 454 грн. 00 коп.
Керуючись ст. 283, 284 КУпАП, ст. 5 Закону України «Про судовий збір», суддя -
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 визнати винним у вчиненні правопорушень, передбачених ч.1 ст.187 КУпАП, й накласти на нього остаточне стягнення у вигляді адміністративного штрафу в розмірі 10 (десять) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян 170 (сто сімдесят гривень 00 копійок) в доход держави.
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 на користь державного бюджету України (Отримувач коштів ГУК Львiв/Шевченківський р-н/22030101, Код отримувача (код за ЄДРПОУ) 38008294, Банк отримувача Казначейство України (ел. адм. подат.), Код банку отримувача (МФО) 899998, Рахунок отримувача UA888999980313181206000013955, Код класифікації доходів бюджету 22030101 судовий збір у розмірі 454 грн. 00 коп.
Роз`яснити ОСОБА_1 , що відповідно до вимог ст. 307 КУпАП штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п`ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, крім випадків, передбачених статтею 300-1 КУпАП, а в разі оскарження такої постанови не пізніш як через п`ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення. У разі несплати правопорушником штрафу в установлений строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.
На постанову може бути подана апеляційна скарга до Львівського апеляційного суду протягом десяти днів з дня її постановлення.
Суддя П. С. Невойт