Рішення № 101496825, 30.11.2021, Чернівецький окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
30.11.2021
Номер справи
600/3052/21-а
Номер документу
101496825
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 листопада 2021 р. м. Чернівці Справа № 600/3052/21-а

Чернівецький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Григораша В.О., розглянувши в порядку письмового провадження за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Центру надання адміністративних послуг Вижницької міської ради про визнання рішення протиправним та зобов`язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

06.07.2021 року до Чернівецького окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 (позивач) до Центру надання адміністративних послуг Вижницької міської ради (відповідач) з такими позовними вимогами:

взнати протиправною та скасувати відмову Центру надання адміністративних послуг Вижницької міської ради Вижницького району Чернівецької області від 27.04.2021 року у реєстрації місця проживання ОСОБА_1 за адресою: АДРЕСА_1 ;

збов`язати Центр надання адміністративних послуг Вижницької міської ради Вижницького району Чернівецької області зареєструвати місце проживання ОСОБА_1 за адресою: АДРЕСА_1 .

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що у його паспорті наявна відмітка про те, що 16.04.2019 року місце проживання зареєстроване за адресою: АДРЕСА_2 .

Однак, позивач фактично проживає у незавершеному будівництвом житловому будинку, що розташований за адресою: АДРЕСА_1 .

Згідно копії Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №28364527, виданого 21.10.2014 року приватним нотаріусом Косівського районного нотаріального округу Івано-Франківської області Ромовською О.В. позивачу на праві приватної власності належить незавершений будівництвом житловий будинок літ. "А" (готовністю 22%) з належними до нього незавершеним будівництвом гаражем з підвалом літ. "Б" (готовністю 18%) та незавершеною будівництвом господарською будівлею літ. "В" (готовністю 23%), що розташовані за адресою: АДРЕСА_1 .

Зазначене незавершене будівництвом нерухоме майно знаходиться на земельній ділянці площею 0,0778 га, цільове призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер 7320510100:01:001:0552, яка належить позивачу на праві приватної власності.

27.04.2021 року у Центрі надання адміністративних послуг Вижницької міської ради Вижницького району Чернівецької області позивач заповнив наданий там бланк заяви про реєстрацію місця проживання за адресою: АДРЕСА_1 , та надав всі необхідні Для реєстрації документи: паспорт громадянина України; квитанцію про сплату адміністративного збору; оригінал Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №28364527.

Начальник Центру надання адміністративних послуг Вижницької міської ради Вижницького району Чернівецької області Мар`янчук Л.М. прийняла заяву, наявність та правильність необхідних документів перевірила та зареєструвала у Центрі надання адміністративних послуг Вижницької міської ради Вижницького району Чернівецької області 27.04.2021 року за №32, що підтвердила своїм підписом, завіреним гербовою печаткою.

Однак відповідачем прийнято рішення, яким у реєстрації місця проживання відмовлено оскільки особа не подала необхідних документів, а саме документ, що підтверджує право на проживання в житлі.

Вважає дане рішення Центру надання адміністративних послуг Вижницької міської ради Вижницького району Чернівецької області протиправним і таким, що підлягає скасуванню.

Так, позивач вважає, що надані ним 27.04.2021 року до Центру надання адміністративних послуг Вижницької міської ради Вижницького району Чернівецької області документи повністю відповідають вимогам ст. 6 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" та п. 18 "Правил реєстрації місця проживання", затверджених постановою КМУ від 02.03.2016 року №207 та є достатніми для здійснення реєстрації місця проживання особи.

Відповідач, не погоджуючись з позовними вимогами подав до суду відзив на позовну заяву, в якому зазначив, що 27.04.2021 року до ЦНАПу Вижницької міської ради звернувся громадянин ОСОБА_2 , зареєстрований та проживає в АДРЕСА_2 , для отримання адміністративної послуги - реєстрації місця проживання за адресою: АДРЕСА_1 . В ЦНАПі йому було видано бланк заяви про реєстрацію місця проживання, який ОСОБА_2 заповнив, та надав для реєстрації наступні документи: копію паспорта громадянина України серії НОМЕР_1 ; квитанцію про сплату адміністративного збору; оригінал Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №28364527.

Начальником ЦНАПУ Вижницької міської ради Мар`янчук Л.М., було прийнято заповнену заяву, наявність та правильність необхідних документів було перевірено та зареєстровано у ЦНАП Вижницької міської ради 27.04.2021 року за №32.

27.04.2021 року відповідачем прийнято рішення, яким у реєстрації відмовлено. Витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №28364527, у якому зазначено що підставою виникнення права власності є договір дарування, серії та номер 447 вiд 21.10.2014 року, однак не житла, а об`єкта нерухомого майна незавершеного будівництвом, що знаходиться за адресою АДРЕСА_1 . Однак зареєструватися бажав за адресою АДРЕСА_1 .

Зазначив, що позивач стверджує, що йому на праві власності належить незавершений будівництвом житловий будинок (готовністю 22%), що розташований за адресою АДРЕСА_1 та в якому він фактично проживає. Даним він стверджує, що фактично проживає у незавершеній будівництвом будівлі, а не в житловому будинку завершеним будівництвом. З цього випливає, що позивач для реєстрації не мiг i дійсно не подав документа, що підтверджує право на проживання в житлі, що є підставою для відмови місця реєстрації позивача.

Ухвалою суду від 07.07.2021 року відкрито провадження у даній справі та призначено її до судового розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше.

Відповідно до ч. 5 ст. 262 КАС України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше.

Зважаючи на відсутність клопотання будь-якої зі сторін про інше, суд вважає за можливе продовжити розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

Перевіривши матеріали справи, встановивши фактичні обставини в справі, на яких ґрунтуються позовні вимоги та заперечення, дослідивши та оцінивши надані докази в сукупності, проаналізувавши законодавство, яке регулює спірні правовідносини, суд дійшов висновку, що адміністративний позов підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Судом встановлено наступні обставини у справі та відповідні їм правовідносини.

ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_2 ), ІНФОРМАЦІЯ_1 , паспорт громадянина України серії НОМЕР_1 виданий 12.02.2007 року Надвірнянським РВ УМВС України в Чернівецькій області. Зареєстроване місце проживання – АДРЕСА_2 (а.с. 7-8).

Згідно з Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №28364527 від 21.10.2014 року позивачу належить на праві приватної власності об`єкт незавершеного будівництва (РНОНМ: НОМЕР_3 ) за адресою АДРЕСА_1 (а.с. 19).

Згідно з Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №28367716 від 21.10.2014 року позивачу належить на праві приватної власності об`єкт земельна ділянка (РНОНМ: НОМЕР_4 ) за адресою АДРЕСА_1 (а.с. 20).

27.04.2021 року позивач звернувся до Центру надання адміністративних послуг Вижницької міської ради Вижницького району Чернівецької області із заявою про реєстрацію місця проживання в якій просив зареєструвати його місце проживання за адресою АДРЕСА_2 . До заяви позивачем було додано: Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №28364527 від 21.10.2014 року. Відповідачем заяву прийнято, наявність та правильність необхідних документів перевірено (а.с. 11-12).

Розглянувши вищевказану заяву, відповідач листом від 27.04.2021 року відмовив у реєстрації місця проживання, у зв`язку з неподанням необхідних документів, що підтверджують право на проживання в житлі (а.с.12).

Вважаючи протиправною відмову Центру надання адміністративних послуг Вижницької міської ради Вижницького району Чернівецької області від 27.04.2021 року у реєстрації місця проживання, позивач звернувся до суду з даним позовом.

Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Статтею 33 Конституції України передбачено, що кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Питання реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб в Україні регулюються Законом України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні", постановою Кабінету Міністрів України № 207 "Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру" від 02 березня 2016 року, а також Житловим кодексом Української РЄР, Цивільним і Сімейним кодексами України.

Відповідно до статті 2 Протоколу № 4 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод кожен, хто законно перебуває на території будь-якої держави, має право вільно пересуватися і вільно вибирати місце проживання в межах цієї території. Кожен є вільним залишати будь-яку країну, включно зі своєю власною. На здійснення цих прав не можуть бути встановлені жодні обмеження, крім тих, що передбачені законом і є необхідними в демократичному суспільстві в інтересах національної чи громадської безпеки, для підтримання публічного порядку, запобігання злочину, для захисту здоров`я чи моралі або з метою захисту прав і свобод інших осіб.

Відповідно до частини 1 статті 6 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" передбачено, що громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов`язані протягом тридцяти календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання зареєструвати своє місце проживання. Батьки або інші законні представники зобов`язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження. Реєстрація місця проживання особи здійснюється в день подання особою документів. Реєстрація місця проживання за заявою особи може бути здійснена органом реєстрації з одночасним зняттям з попереднього місця проживання.

Відповідно до статті 3 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" реєстрація - внесення інформації до реєстру територіальної громади, документів, до яких вносяться відомості про місце проживання/перебування особи, із зазначенням адреси житла/місця перебування із подальшим внесенням відповідної інформації до Єдиного державного демографічного реєстру в установленому Кабінетом Міністрів України порядку.

Частиною 3 статті 6 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" передбачено, що для реєстрації особа або її представник подає органу реєстрації (у тому числі через центр надання адміністративних послуг): письмову заяву; документ, до якого вносяться відомості про місце проживання. Якщо дитина не досягла 16-річного віку, подається свідоцтво про народження; квитанцію про сплату адміністративного збору; документи, що підтверджують право на проживання в житлі, перебування або взяття на облік у спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування та соціального захисту, проходження служби у військовій частині, адреса яких зазначається під час реєстрації; військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку).

Згідно зі статтею 9-1 Закон України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні", орган реєстрації відмовляє в реєстрації або знятті з реєстрації місця проживання, якщо: особа не подала передбачені цим Законом документи або інформацію; у поданих особою документах містяться недостовірні відомості або подані нею документи є недійсними; для реєстрації або зняття з реєстрації звернулася особа, яка не досягла 14-річного віку.

Рішення про відмову приймається в день звернення особи. Заява про реєстрацію чи зняття з реєстрації місця проживання повертається особі із зазначенням у ній причин відмови.

Правила здійснення реєстрації місця проживання, форми необхідних для цього документів, порядок передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру встановлюються Кабінетом Міністрів України (ст. 10 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні").

Механізм здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування осіб в Україні, а також форми необхідних для цього документів визначають Правила реєстрації місця проживання, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 року № 207 (далі Правила № 207).

Відповідно до п. 3. Правил №207 реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування здійснюється виконавчим органом сільської, селищної або міської ради, сільським головою (у разі коли відповідно до закону виконавчий орган сільської ради не утворено) (далі - орган реєстрації) на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, на яку поширюються повноваження відповідної сільської, селищної або міської ради.

Згідно з п. 4. Правил № 207 громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов`язані протягом 30 календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання зареєструвати своє місце проживання.

Реєстрація місця проживання/перебування або зняття з реєстрації місця проживання особи здійснюється в день подання особою або її представником документів. Реєстрація місця проживання за заявою особи може бути здійснена одночасно із зняттям з попереднього місця проживання.

Відповідно до п. 8. Правил № 207 документи для здійснення реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування особи подаються до органу реєстрації (у тому числі через центр надання адміністративних послуг) з урахуванням вимог Закону України Про адміністративні послуги.

Згідно з п. 9 Правил №207 відомості про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання вносяться до паспорта громадянина України, тимчасового посвідчення громадянина України, посвідки на постійне проживання, посвідки на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист (далі - документи, до яких вносяться відомості про місце проживання), а відомості про реєстрацію місця перебування - до довідки про звернення за захистом в Україні (документ, до якого вносяться відомості про місце перебування) шляхом проставлення в них відповідного штампа реєстрації місця проживання/перебування особи за формою згідно з додатком 1.

Відомості про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання вносяться до паспорта громадянина України:

у вигляді книжечки (зразка 1993 року) - шляхом проставлення в ньому штампа реєстрації місця проживання особи за формою згідно з додатком 1 або штампа зняття з реєстрації місця проживання особи за формою згідно з додатком 2;

у формі картки (зразка 2015 року) - шляхом внесення інформації до безконтактного електронного носія, який імплантовано у такий паспорт, у разі наявності робочих станцій та підключення органу реєстрації до Єдиного державного демографічного реєстру (далі - Реєстр). У разі непідключення органу реєстрації до Реєстру особі видається довідка про реєстрацію або зняття з реєстрації місця проживання, а внесення інформації до безконтактного електронного носія здійснюється територіальним підрозділом ДМС на підставі такої довідки.

Згідно з п. 11. Правил №207 орган реєстрації відмовляє в реєстрації/знятті з реєстрації місця проживання, якщо: особа не подала необхідних документів або інформації; у поданих документах містяться недостовірні відомості або подані документи є недійсними; звернулася особа, яка не досягла 14 років.

Рішення про відмову в реєстрації/знятті з реєстрації місця проживання приймається в день звернення особи або її представника шляхом зазначення у заяві про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання підстав відмови. Зазначена заява повертається особі або її представнику.

Пункт 18. Правил № 207 встановлює, що для реєстрації місця проживання особа або її представник подає:

1) заяву за формами, наведеними відповідно у додатках 6, 7 або 8;

2) документ, до якого вносяться відомості про місце проживання. Якщо дитина не досягла 16 років, подається свідоцтво про народження. Реєстрація місця проживання дітей, які є іноземцями чи особами без громадянства, здійснюється за умови внесення даних про дітей до посвідки на постійне або тимчасове проживання їх батьків та копії свідоцтва про народження. Документи, видані компетентними органами іноземних держав, підлягають легалізації в установленому порядку, якщо інше не передбачено міжнародними договорами;

3) квитанцію про сплату адміністративного збору (у разі реєстрації місця проживання одночасно із зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір стягується лише за одну послугу);

4) документи, що підтверджують:

- право на проживання в житлі, - ордер, свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди), рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання або інші документи. У разі відсутності зазначених документів реєстрація місця проживання особи здійснюється за згодою власника/співвласників житла, наймача та членів його сім`ї (зазначені документи або згода не вимагаються при реєстрації місця проживання неповнолітніх дітей за адресою реєстрації місця проживання батьків/одного з батьків або законного представника/представників);

- право на перебування або взяття на облік у спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування та соціального захисту особи, - довідка про прийняття на обслуговування в спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування та соціального захисту особи за формою згідно з додатком 9, копія посвідчення про взяття на облік бездомної особи, форма якого затверджується Мінсоцполітики (для осіб, які перебувають на обліку у цих установах або закладах);

- проходження служби у військовій частині, адреса якої зазначається під час реєстрації, - довідка про проходження служби у військовій частині, видана командиром військової частини за формою згідно з додатком 10 (для військовослужбовців, крім військовослужбовців строкової служби);

5) військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку);

6) заяву про зняття з реєстрації місця проживання особи за формою згідно з додатком 11 (у разі здійснення реєстрації місця проживання одночасно із зняттям з реєстрації попереднього місця проживання).

Отже, вказані вище нормативно-правові акти містять вичерпний перелік документів, які особа має подати до відповідного органу для реєстрації місця проживання.

Як встановлено, позивач 27.04.2021 року звернувся до Центру надання адміністративних послуг Вижницької міської ради Вижницького району Чернівецької області із заявою про реєстрацію місця проживання в якій просив зареєструвати його місця проживання за адресою АДРЕСА_2 . У вказаній заяві позивач вказав адресу місця проживання на дату звернення - АДРЕСА_1 .

До поданої заяви позивачем було додано, окрім іншого, Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №28364527 від 21.10.2014 року про право приватної власності на об`єкт незавершеного будівництва (РНОНМ: НОМЕР_3 ) за адресою АДРЕСА_1 .

При цьому документів, що підтверджують право власності на об`єкт нерухомості за адресою АДРЕСА_2 , позивачем не надано.

В позовній заяві позивач просив визнати протиправною та скасувати відмову Центру надання адміністративних послуг Вижницької міської ради Вижницького району Чернівецької області від 27.04.2021 року у реєстрації місця проживання за адресою: АДРЕСА_1 , проте доказів, які підтверджують звернення позивача до Центру надання адміністративних послуг Вижницької міської ради Вижницького району Чернівецької області із заявою про реєстрацію місця проживання саме за вказаною адресою суду не надано.

Таким, чином судом встановлено, що із заявою про реєстрацію про реєстрацію місця проживання за адресою АДРЕСА_1 позивач не звертався, у зв`язку з чим безпідставною є вимога позивача про визнання протиправною та скасування відмови Центру надання адміністративних послуг Вижницької міської ради Вижницького району Чернівецької області від 27.04.2021 року у реєстрації місця проживання за адресою: АДРЕСА_1 .

Натомість, позивачем надано суду заяву про реєстрацію місця проживання за адресою: АДРЕСА_2 , у задоволенні якої відповідачем було відмовлено, і саме ця відмова стала предметом оскарження у даній справі. При цьому суд зазначає, що згідно паспорта громадянина України серії НОМЕР_1 , що виданий 12.02.2007 року Надвірнянським РВ УМВС України в Чернівецькій області, зареєстрованим місцем проживання позивача є АДРЕСА_2 .

З наведеного слідує, що звертаючись до відповідача заявою про реєстрацію місця проживання за адресою: АДРЕСА_2 позивач фактично вказав на ту ж адресу де і є зареєстрованим.

З огляду на наведене, суд вважає безпідставними вимоги позивача про визнання протиправною та скасування відмови Центру надання адміністративних послуг Вижницької міської ради Вижницького району Чернівецької області від 27.04.2021 року у реєстрації місця проживання за адресою: АДРЕСА_1

Враховуючи викладене, суд приходить до висновку, відповідач правомірно відмовив позивачу у реєстрації місця проживання за адресою вказаною ним у заяві від 27.04.2021 року.

Зважаючи на висновок суду про безпідставність вимоги позивача про визнання протиправною та скасування відмови Центру надання адміністративних послуг Вижницької міської ради Вижницького району Чернівецької області від 27.04.2021 року у реєстрації місця проживання за адресою: АДРЕСА_1 , також безпідставною є і вимога про зобов`язання зареєструвати місце проживання ОСОБА_1 за адресою: АДРЕСА_1 .

Згідно з ч. 1 ст. 77 КАС України, кожна сторона повинна, довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Частиною 2 ст. 77 КАС України передбачено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб`єкта владних повноважень обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Враховуючи викладене, суд дійшов висновку, що відмовляючи позивачу у реєстрації місяця проживання з підстави ненадання необхідних документів, а саме документів, що підтверджують право на проживання в житлі, діяв на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначений Конституцією України та Законом України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні".

Крім того, суд вважає за необхідне роз`яснити позивачу, що бажачи зареєстровати своє місце проживання за адресою АДРЕСА_1 , він праві звернутися до відповідача із відповідною заявою про реєстрацію місця проживання за такою адресою, з дотриманням Правил реєстрації місця проживання, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 року № 207.

Відповідно до положень ст. 139 КАС України судові витрати у разі відмови у задоволенні позовних вимог задоволенню не підлягають.

Керуючись статтями 241 - 246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

ВИРІШИВ:

У задоволенні заяви ОСОБА_1 до Центру надання адміністративних послуг Вижницької міської ради про визнання рішення протиправним та зобов`язання вчинити певні дії, - відмовити.

Згідно статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У відповідності до статей 293, 295 Кодексу адміністративного судочинства України рішення суду першої інстанції можуть бути оскаржені в апеляційному порядку повністю або частково. Апеляційна скарга на рішення подається протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Повне найменування учасників процесу:

Позивач - ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_2 , АДРЕСА_3 );

Відповідач - Центр надання адміністративних послуг Вижницької міської ради (код ЄДРПОУ 04062096, вул. Українська, 34, м. Вижниця, Чернівецька область, 59200).

Суддя В.О. Григораш