Рішення № 101444685, 26.11.2021, Донецький окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
26.11.2021
Номер справи
200/12152/21
Номер документу
101444685
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

26 листопада 2021 р. Справа№200/12152/21

приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов`янськ, вул. Добровольського, 1

Донецький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Голубової Л.Б., розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження (у письмовому провадженні) в приміщенні Донецького окружного адміністративного суду адміністративну справу

за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «ТЗК №1»

до Головного управління ДПС у Донецькій області

про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинити певні дії

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЗК №1» звернулося до суду з позовом до Головного управління ДПС у Донецькій області про:

- визнання протиправним та скасування рішення комісії з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних про неврахування таблиці даних платника податку на додану вартість від 30.08.2021 року № 3041518/43852659;

- зобов`язання врахувати таблицю даних платника податку на додану вартість, прийняту 25.08.2021 року, реєстраційний номер 9242552583 датою її подачі.

Заявлені вимоги позивач обґрунтував тим, що в межах здійснення господарської діяльності з надання послуг вантажного автомобільного транспорту уклав з ОСОБА_1 договір оренди нежитлових приміщень загальною площею 603,1 кв.м від 05.04.2021 року.

За результатом виконання договору сторонами складено акт прийому-передачі об`єкту оренди від 05.04.2021 року.

Відповідно до оборотно-сальдової відомості по рахунку 01 на балансі позивача перебуває 30 одиниць автотранспорту, необхідного для забезпечення статутної діяльності ТОВ «ТЗК №1». Середньооблікова кількість штатних працівників позивача складає 15 осіб згідно з податковим розрахунком сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків-фізичних осіб, і сум, утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску за 6 місяців 2021 року.

Позивач склав та 25.08.2021 року направив відповідачу таблицю даних платника ПДВ разом з поясненнями до таблиці, однак комісією з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових прийнято рішення про неврахування таблиці даних платника податку на додану вартість від 30.08.2021 року № 3041518/43852659.

Наголошує, що зазначене рішення не містить жодних посилань на обставини, що стали підставою для такого висновку, а також не зазначено конкретно які види діяльності позивача не відповідають наявним у нього основним засобам.

Зазначає, що підприємство має всі підтверджуючі документи стосовно спірного договору оренди від 05.04.2021 року, тому вважає рішення відповідача є протиправним та просить його скасувати.

Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 22 вересня 2021 року відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні). Прийнято розгляд справи проводити в строки встановлені ст. 258 КАС України.

Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 28 вересня 2021 року заяву про розгляд справи за правилами загального позовного провадження залишено без задоволення.

Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 26 листопада 2021 року замінено первинного відповідача Головне управління ДПС у Донецькій області на його правонаступника Головне управління ДПС у Донецькій області, як відокремлений підрозділ Державної податкової служби України.

Відповідно до вимог статті 258 Кодексу адміністративного судочинства України суд розглядає справи за правилами спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів із дня відкриття провадження у справі.

В період з 13.10.2021 року по 05.11.2021 року суддя Голубова Л.Б. перебувала на лікарняному, у зв`язку з чим, розгляд адміністративної справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) здійснюється після виходу з лікарняного із продовженням строку розгляду справи на період часу перебування судді на лікарняному.

За правилами пункту 2 частини першої статті 263 Кодексу адміністративного судочинства України справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).

Сторони про відкриття провадження у справі були повідомлені судом належним чином, що підтверджується наявними в матеріалах справи рекомендованими повідомленнями про вручення поштового відправлення.

Згідно з нормами частини третьої статті 263 Кодексу адміністративного судочинства України у справах, визначених частиною першою цієї статті, заявами по суті справи є позов та відзив.

Головним управлінням ДПС у Донецькій області надано письмовий відзив без дати (а.с. 112-118). В обґрунтування незгоди із позовом зазначив, що у відповідності до пункту 18 Порядку №1165 від 11.12.2019 року, таблиця даних платника податку враховується ДПС в автоматичному режимі у разі, коли:

- така таблиця подається платниками податку - сільськогосподарськими товаровиробниками, включеними до Реєстру отримувачів бюджетної дотації відповідно до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України», та/або сільськогосподарськими товаровиробниками, які на 31 грудня 2016 р. застосовували спеціальний режим оподаткування відповідно до ст. 209 ПК України (у редакції, що діяла на 31 грудня 2016 р.) та мають у власності (право власності/користування) та/або на умовах оренди земельні ділянки, загальна площа яких становить не менш як 200 гектарів включно станом на 1 січня та які відображені в податковій звітності до 20 лютого поточного року (до 20 лютого поточного року враховується наявність таких ділянок за звітний період попереднього року), та у поданій таблиці даних платника податку зазначаються відомості про постачання (виготовлення) таких груп товарів за кодами згідно з УКТЗЕД, як живі тварини (код згідно з УКТЗЕД 01); риба і ракоподібні, молюски та інші водяні безхребетні (код згідно з УКТЗЕД 03); молоко та молочні продукти; яйця птиці; натуральний мед; їстівні продукти тваринного походження, в іншому місці не зазначені (код згідно з УКТЗЕД 04); овочі та деякі їстівні коренеплоди і бульби (код згідно з УКТЗЕД 07); їстівні плоди та горіхи; шкірки цитрусових або динь (код згідно з УКТЗЕД 08); зернові культури (код згідно з УКТЗЕД 10); насіння і плоди олійних рослин; інше насіння, плоди та зерна; технічні або лікарські рослини; солома і фураж (код згідно з УКТЗЕД 12);

- зазначена таблиця подається платниками податку, в яких значення показників D та P, розрахованих у порядку, встановленому пунктом 3 цього Порядку, мають такі розміри: D > 0,02, P < Pм * 1,4, та в такій таблиці зазначені товари/послуги, обсяг постачання яких згідно з податковими накладними/розрахунками коригування, зареєстрованими за останні 12 календарних місяців у Реєстрі, становить більше 25 відсотків загального обсягу операцій з постачання за останні 12 календарних місяців.

Згідно з пунктом 15 Порядку №1165, таблиця даних платника податку подається з поясненням, в якому зазначається вид діяльності, з посиланням на податкову та іншу звітність платника податку.

За приписами пункту 17 Порядку № 1165 у рішенні про неврахування таблиці даних платника податку в обов`язковому порядку зазначається причина такого неврахування.

Зазначає, що господарські операції позивача з оренди (найму) транспортних засобів, якими надаються послуги з перевезення вантажів укладено з орендодавцем ОСОБА_2 , яка є одним з засновників ТОВ «ТЗК №1».

Крім того, згідно з договором суборенди транспортних засобів від 18.11.2020 № 1 суборендарем транспортних засобів є ТОВ «СПЕЦРЕСУРС-ПЛЮС», засновниками якого є ОСОБА_3 та ОСОБА_1 , які водночас є орендодавцями згідно з іншими наданими договорами оренди транспортних засобів.

Таким чином, вбачається ймовірна мінімізація податкових зобов`язань шляхом надання а оренду/суборенду транспортних засобів пов`язаних осіб згідно відомостей інформаційних даних ДПС (ДФС).

За таких підстав, контролюючий орган при прийнятті спірного рішення діяв в порядку, на підставі та в межах чинного законодавства України.

На підставі викладеного, відповідач просив відмовити у задоволенні позовних вимог.

Позивачем надано відповідь на відзив (а.с. 209-214), в якій заперечує проти доводів відповідача, наведених у відзиві, посилаючись при цьому на певну практику Верховного Суду.

Дослідивши матеріали справи, розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог і наданих доказів, оцінивши докази відповідно до вимог ст.ст. 72-79 Кодексу адміністративного судочинства України, суд –

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЗК №1» є юридичною особою, яке зареєстровано та обліковується в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань з кодом 43852659, про що свідчать дані витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (а.с. 9-11).

Позивач перебуває на податковому обліку відповідача (Краматорське управління), про що також зазначено в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Відповідно до відомостей з витягу основним видом діяльності позивача є «Вантажний автомобільний транспорт» код КВЕД 49.41.

ТОВ «ТЗК №1» є платником податку на додану вартість, що доведено витягом № 2005154500108 (а.с. 12).

05.04.2021 року, між ОСОБА_1 як орендодавцем та ТОВ «ТЗК № 1» як орендарем укладено договір оренди нежитлових приміщень № 2/2021, згідно з умовами якого, позивач зобов`язується прийняти в строкове платне володіння та користування нежитлові будівлі та споруди загальною площею 603,1 кв. м (а.с. 75-77).

Актом прийому-передачі від 05.04.2021 року орендар передав позивачу нежитлові будівлі та споруди (а.с. 78).

Крім того, позивачем як орендарем транспортного засобу з фізичною особою ОСОБА_4 як орендодавцем 13.08.2021 року було укладено договір оренди (найму) транспортного засобу (а.с. 79).

Аналогічні договори оренди (найму) транспортного засобу позивач як орендар уклав з ОСОБА_5 та ОСОБА_2 від 16.11.2020 року та від 02.02.2021 року (а.с. 80-86).

18.11.2020 року між ТОВ «Спецресурс-Плюс» як орендарем та позивачем як суборендарем укладено договір суборенди № 1, за умовами якого, орендар передає, а суборендар приймає у строкове платне користування (суборенду) для здійснення вантажних перевезень транспортні засоби у кількості 7 штук (вантажні сідлові тягачі-Е) (а.с. 87-88).

Актом прийому-передачі від 18.11.2020 року орендар передав позивачу 7 вантажних сідлових тягачів (а.с. 89).

Крім того, 18.11.2020 року між ТОВ «Спецресурс-Плюс» як орендарем та позивачем як орендарем укладено договір оренди № 1, за умовами якого, орендар передає, а орендар приймає у строкове платне володіння та користування (оренду) транспортні засоби у кількості 9 штук (напівпричіпи спеціалізовані-самоскиди-Е) (а.с. 90-92).

Актом прийому-передачі від 18.11.2020 року орендар передав позивачу 9 напівпричіпів спеціалізованих-самоскидів (а.с. 93).

Позивач засобами електронної комунікації 25.08.2021 року надіслав відповідачу таблицю даних платника податку на додану вартість разом з поясненням до таблиці даних платника податку (а.с. 14-17).

Отримання відповідачем таблиці даних платника податку на додану вартість підтверджується квитанцією №2 від 25.08.2021 (реєстраційний № 9242552583), в якій податковим органом зазначено: «Інформацію Таблиці даних платника податку на додану вартість, зареєстрованої у контролюючому органі 25.08.2021 року за № 9242552583 не враховано автоматично через невиконання вимог пункту 18 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.12.2019 № 1165. Таблицю даних платника податку на додану вартість прийнято до розгляду» (а.с. 18).

Крім того, 09.12.2020 року та 10.12.2020 року згідно договору оренди нежитлових приміщень від 01.02.2021 року 27.01.2021 року позивачем подано повідомлення про об`єкти оподаткування або об`єкти, пов`язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (форма №20-ОПП), в якому зазначено про орендоване нежитлове приміщення (офіс). Згідно з квитанціями до цього повідомлення документ доставлено до Головного управління ДПС у Донецькій області (а.с. 38-41).

21.02.2021 року та 22.02.2021 року позивачем на адресу відповідача також скеровано два повідомлення про орендовані транспортні засоби (а.с. 42-47).

23.02.2021 року позивачем на адресу відповідача направлено повідомлення про наявність у нього складського приміщення згідно договору оренди нежитлових приміщень від 01.02.2021 року (а.с. 49-52).

12.04.2021 року позивачем подано повідомлення про об`єкти оподаткування або об`єкти, пов`язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (форма №20-ОПП), в якому зазначено про орендоване нежитлове приміщення (склад) згідно договору оренди нежитлових приміщень від 01.02.2021 року. Згідно з квитанціями до цього повідомлення документ доставлено до Головного управління ДПС у Донецькій області (а.с. 53-58).

18.08.2021 року позивачем на адресу відповідача також скеровано повідомлення про орендований транспортний засіб (а.с. 59-61).

Згідно з податковим розрахунком сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків-фізичних осіб, і сум, утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску за квітень-травень 2021 року середньооблікова кількість штатних працівників позивача складає від 15 осіб до 20 осіб.

Зазначене підтверджується відомостями про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору за вказані періоди 2021 року (а.с. 67-72).

Відповідно до оборотно-сальдової відомості по рахунку 01 на балансі позивача перебуває 30 одиниць автотранспорту, необхідного для забезпечення статутної діяльності ТОВ «ТЗК №1» (а.с. 73-74).

Отже, наведене вище свідчить, що у ТОВ «ТЗК №1» наявні всі ресурси для ведення статутної господарської діяльності.

30.08.2021 року Комісією Головного управління ДПС у Донецькій області прийнято рішення про неврахування таблиці даних платника податку на додану вартість № 3041518/43852659, яким визначено: «За результатами розгляду таблиці даних платника податку, зареєстрованої у контролюючому органі 25.08.2021 року за № 9242552583, відповідно до пункту 16 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року № 1165, прийнято рішення про її неврахування». Підставою неврахування таблиці зазначено: виявлення невідповідності визначених платником податку в таблиці даних видів діяльності наявним у платника податку основним засобам (а.с. 13).

Статтею 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов`язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов`язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства, врегульовано Податковим кодексом України (далі - ПК України, у редакції, чинній на момент виникнення спірних правовідносин).

Підпунктом 20.1.45 пункту 20.1 статті 20 ПК України визначено, що контролюючі органи мають право здійснювати щоденну обробку даних та інформації електронного кабінету, необхідних для виконання покладених на них функцій з адміністрування податкового законодавства та законодавства з інших питань, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючий орган, що включає, зокрема, прийняття, обробку та аналіз документів та даних платників податків, здійснення повноважень, передбачених законом, які можуть бути реалізовані в електронній формі за допомогою засобів електронного зв`язку.

Пунктом 61.1 статті 61 ПК України встановлено, що податковий контроль це система заходів, що вживаються контролюючими органами з метою контролю правильності нарахування, повноти і своєчасності сплати податків і зборів, а також дотримання законодавства з питань регулювання обігу готівки, проведення розрахункових та касових операцій, патентування, ліцензування та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

Способом здійснення такого контролю є, зокрема, здійснення інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності контролюючих органів (підпункт 62.1.2 пункту 62.1 статті 62 ПК України), що є комплексом заходів, що координується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, щодо збору, опрацювання та використання інформації, необхідної для виконання покладених на контролюючі органи функцій (пункт 71.1 статті 71 ПК України).

Пунктом 44.1 статті 44 ПК України визначено, що для цілей оподаткування платники податків зобов`язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов`язаних з визначенням об`єктів оподаткування та/або податкових зобов`язань, на підставі первинних документів, реєстрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов`язаних з обчисленням і сплатою податків та зборів, ведення яких передбачено законодавством.

Платникам податків забороняється формування показників податкової звітності, митних декларацій на підставі даних, не підтверджених документами, що визначені абзацом першим цього пункту.

На час виникнення спірних правовідносин діяв «Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних», затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року №1165 (далі – Порядок №1165).

Цей Порядок визначає механізм зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Реєстр), організаційні та процедурні засади діяльності комісій з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі (далі - комісії контролюючих органів), права та обов`язки їх членів.

Згідно з пунктом 12 Порядку №1165 платник податку має право подати до ДПС таблицю даних платника податку за встановленою формою (додаток 5).

У таблиці даних платника податку зазначаються: види економічної діяльності відповідно до КВЕД; коди товарів згідно з УКТЗЕД, що постачаються та/або придбаваються (отримуються) платником податку, ввозяться на митну територію України; коди послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, що постачаються та/або придбаваються (отримуються) платником податку, ввозяться на митну територію України (пункт 13 Порядку №1165).

Пунктом 14 Порядку №1165 встановлено, що таблиця даних платника податку подається з поясненням, в якому зазначається вид діяльності, з посиланням на податкову та іншу звітність платника податку.

Таблиця даних платника податку з поясненнями розглядається комісією регіонального рівня протягом п`яти робочих днів після її отримання. Комісія регіонального рівня приймає рішення про врахування або неврахування таблиці даних платника податку, яке надсилається платнику податку в порядку, встановленому статтею 42 Податкового кодексу України. У рішенні про неврахування таблиці даних платника податку в обов`язковому порядку зазначається причина такого неврахування (пункти 15-17 Порядку №1165).

Згідно з пунктами 22, 23 Порядку №1165 таблиця даних платника податку враховується у разі надходження до контролюючого органу рішення суду про скасування рішення про неврахування таблиці даних платника податку, яке набрало законної сили. Таблиця даних платника податку подається платником податку в електронній формі засобами електронного зв`язку з урахуванням вимог Законів України «Про електронні довірчі послуги», «Про електронні документи та електронний документообіг» та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого Мінфіном.

У загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі Державної податкової служби (категорія 101.18) роз`яснено, що таблиця даних платника податку це інформація про специфіку діяльності платника податку, подання якої є правом платника, тому платник податку має право подати таблицю без факту зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН). Подавати Таблицю з кожною квитанцією про зупинення реєстрації в ЄРПН податкової накладної/розрахунку коригування до податкової накладної, платнику податків не потрібно.

Право платника податку на оскарження в судовому порядку рішення про врахування/неврахування таблиці даних платника податку вбачається з пункту 22 Порядку №1165, за яким таблиця даних платника податку враховується у разі надходження до контролюючого органу рішення суду про скасування рішення про неврахування таблиці даних платника податку, яке набрало законної сили. Право на звернення до суду також передбачено в затвердженій формі рішення (додаток 6 до Порядку №1165), а саме «Рішення про врахування/неврахування таблиці даних платника податку може бути оскаржено в адміністративному або судовому порядку».

У справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку (частина 2 статті 2 КАС України).

Судом встановлено, що позивач подав до відповідача таблицю даних платника податку за встановленою формою разом з поясненням, в якому зазначив вид діяльності, з посиланням на податкову та іншу звітність платника податку.

Як зазначено вище, відповідно до поданих ТОВ «ТЗК №1» доказів вбачається, що позивач має достатній обсяг матеріальних ресурсів, економічно необхідних для надання транспортних послуг, а також має необхідні умови для досягнення результатів відповідної підприємницької діяльності в силу наявності управлінського та/або технічного персоналу, складських приміщень, транспортних засобів.

Відтак, висновок Комісії Головного управління ДПС у Донецькій області про невідповідність визначених платником податку в таблиці даних видів діяльності наявним у платника податку основним засобам є неправомірним та необґрунтованим, тому спірне рішення відповідача від 30.08.2021 року № 3041518/43852659 є протиправним і підлягає скасуванню.

Вимоги про зобов`язання відповідача врахувати таблицю даних платника податку на додану вартість, прийняту 25.08.2021 року, реєстраційний № 9242552583 датою її подачі є похідними від первинних, тому також підлягають задоволенню у спосіб, обраний позивачем.

За вимогами ч. 1 ст. 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Згідно частини 3 статті 243 Кодексу адміністративного судочинства України у виняткових випадках залежно від складності справи складення рішення, постанови у повному обсязі може бути відкладено на строк не більш як десять, а якщо справа розглянута у порядку спрощеного провадження - п`ять днів з дня закінчення розгляду справи.

Відповідно до частини 4 статті 243 Кодексу адміністративного судочинства України судове рішення, постановлене у письмовому провадженні, повинно бути складено у повному обсязі не пізніше закінчення встановлених цим Кодексом строків розгляду відповідної справи, заяви або клопотання.

З огляду на викладене, на підставі положень Конституції України, Податкового кодексу України, ст.ст. 2, 17, 77, 90, 139, 242-246, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги товариства з обмеженою відповідальністю «ТЗК №1» (місцезнаходження згідно даних з ЄДР: 84314, Доненька область, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 10, код ЄДРПОУ 43852659) до Головного управління ДПС у Донецькій області (місцезнаходження згідно даних з ЄДР: 87515, Доненька область, м. Маріуполь, вул. Італійська, буд. 59, код ЄДРПОУ ВП 44070187) про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинити певні дії – задовольнити.

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії Головного управління ДПС у Донецькій області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних № 3041518/43852659 від 30.08.2021 року про врахування/неврахування таблиці даних платника податку на додану вартість.

Зобов`язати Головне управління ДПС у Донецькій області врахувати таблицю даних платника податку на додану вартість товариства з обмеженою відповідальністю «ТЗК №1», прийняту 25.08.2021 року, реєстраційний № 9242552583 датою її подачі.

Стягнути з Головного управління ДПС у Донецькій області (код ЄДРПОУ ВП 44070187) за рахунок бюджетних асигнувань на користь товариства з обмеженою відповідальністю «ТЗК №1» (код ЄДРПОУ 43852659) судові витрати з судового збору у розмірі 2270 (дві тисячі двісті сімдесят) гривень 00 копійок.

Рішення складено у повному обсязі та підписано 26 листопада 2021 року.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Рішення суду може бути оскаржене до Першого апеляційного адміністративного суду.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Суддя Л.Б. Голубова