Рішення № 101289052, 22.11.2021, Сумський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
22.11.2021
Номер справи
480/6594/21
Номер документу
101289052
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

СУМСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

вул. Герасима Кондратьєва, 159, м. Суми, 40021, E-mail: inbox@adm.su.court.gov.ua

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

22 листопада 2021 року Справа № 480/6594/21

Сумський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді - Павлічек В.О., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження в приміщенні суду в м. Суми адміністративну справу №480/6594/21 за позовом Головного управління ДПС у Сумській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Транспул" про стягнення податкового боргу,-

В С Т А Н О В И В:

Позивач, Головне управління ДПС у Сумській області (далі по тексту - позивач), звернувся до Сумського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю "Транспул" (далі по тексту - відповідач, ТОВ "Транспул"), в якій просить:

1. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «ТРАНСПУЛ» за рахунок коштів на рахунках у банках, обслуговуючих такого платника податків та готівки, що належить такому платнику податків податковий борг загальною сумою 12 600 грн. 60 коп. (дванадцять тисяч шістсот грн. 60 коп.) з них:

- з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарі (робіт, послуг) (код податку 14060100) в сумі 12 430 грн. 60 коп. (дванадцять тисяч чотириста тридцять грн. 60 коп.) отримувач ГУК Сум.обл./Сумська МТГ/14060100, на р/р UA158999980313040029000018540, код отримувача 37970404, банк отримувача Казначейство України (ЕАП), МФО банка одержувача 899998;

- з податку па прибуток приватних підприємств (код податку 11021000) в сумі 170 грн. (сто сімдесят грн.) отримувач ГУК Сум.обл./Сумська МТГ/11021000, на р/р UA718999980333139318000018540, код отримувача 37970404, банк отримувача Казначейство України (ЕАП), МФО банка одержувача 899998.

2. Накласти арешт на кошти Товариства з обмеженою відповідальністю «ТРАНСПУЛ» в загальній сумі 12 600 грн. 60 коп. (дванадцять тисяч шістсот грн. 60 коп.), які знаходяться на відкритих рахунках у таких банках: МФО банку - 328704; назва банку - ЮЖНЕ ГРУ АТ КБ «ПРИВАТБАНК» М. ОДЕСА; номер рахунку - НОМЕР_1 ; валюта рахунку - 980-українська гривня.

Позовні вимоги мотивовані тим, що на момент звернення до суду загальна сума податкового боргу відповідача за узгодженими грошовими зобов`язаннями становить 12 600,60 грн., з них: з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарі (робіт, послуг) в сумі 12 430,60 грн. та з податку па прибуток приватних підприємств в сумі 170,00 грн. Вказана заборгованість виникла в результаті несвоєчасної сплати узгодженої суми грошового зобов`язання в установлені законодавством строки. З метою погашення боргу відповідачу виставлена податкова вимога, проте сума боргу залишилась несплаченою. Крім того, позивач просить накласти арешт на кошти ТОВ "Транспул" в загальній сумі 12 600,60 грн., які знаходяться на відкритих рахунках у банках та інших фінансових установах, оскільки відповідно до інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна - відсутнє майно за рахунок якого може бути погашений податковий борг. Також відповідно до витягу щодо зареєстрованих транспортних засобів, у відповідача відсутні транспортні засоби.

Ухвалою Сумського окружного адміністративного суду від відкрито провадження в даній справі за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) та встановлено відповідачу 15-денний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву та п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення. Крім того попереджено відповідача, що у разі ненадання ним відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішить справу за наявними матеріалами.

Копія ухвали, яка направлялася відповідачу рекомендованою кореспонденцією за адресою, зазначеною в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (а.с. 60), а саме: пр-т Шевченка, 4, м. Суми,Сумська область,40004, була повернута до суду з відміткою пошти: "неповна адреса" (а.с. 63). Відповідно до ч. 11 ст. 126 Кодексу адміністративного судочинства України у разі повернення поштового відправлення із повісткою, яка не вручена адресату з незалежних від суду причин, вважається, що така повістка вручена належним чином.

Відповідно до ч. 1, 4 ст. 229 Кодексу адміністративного судочинства України, суд під час судового розгляду адміністративної справи здійснює повне фіксування судового засідання за допомогою відео- та (або) звукозаписувального технічного засобу в порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему. У разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Суд, дослідивши матеріали справи, проаналізувавши докази у їх сукупності, вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

З матеріалів справи судом встановлено, що ТОВ "Транспул" 07.03.2018 року зареєстровано юридичною особою та є платником податків (а.с. 60).

У ТОВ "Транспул" наявний податковий борг з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарі (робіт, послуг) (код податку 14060100) в сумі 12 430,60 грн. та з податку па прибуток приватних підприємств (код податку 11021000) в сумі 170,00 грн., що підтверджується витягом з інтегрованої картки платника податків та податковим розрахунком (а.с. 9, 12-16).

Податкові зобов`язання відповідачу були нараховані відповідно до податкових повідомлень-рішень:

- № 0034355412 від 08.05.2019 року на суму 170,00 грн., винесеного на підставі акту камеральної перевірки №982/18-2854-12/41987283 від 20.03.2019 року (згідно з п. 120.1 ст. 120 ПКУ застосовано штрафну санкцію);

- №035655412 від 13.05.2019 року на суму 1020 грн. винесеного на підставі акту камеральної перевірки №1189/18-28-54-12/41987283 від 22.03.2019 року (згідно з п. 120.1 ст. 120 ПКУ застосовано штрафну санкцію);

- №0048105412 від 03.07.2019 року на суму 1020 грн. винесеного на підставі акту камеральної перевірки №1788/18-28-54-12/41987283 від 18.04.2019 року (згідно з п. 120.1 ст. 120 ПКУ застосовано штрафну санкцію);

- №0050545412 від 15.07.2019 року на суму 1020 грн. винесеного на підставі акту камеральної перевірки №2357/18-28-54-12/41987283 від 20.05.2019 року (згідно з п. 120.1 ст. 120 ПКУ застосовано штрафну санкцію);

- №0057145412 від 06.08.2019 року на суму 1020 грн. винесеного на підставі акту камеральної перевірки №2789/18-28-54-12/41987283 від 19.06.2019 року (згідно з п. 120.1 ст. 120 ПКУ застосовано штрафну санкцію);

- №0064505412 від 03.07.2019 року на суму 1020 грн. винесеного на підставі акту камеральної перевірки №23240/18-28-54-12/41987283 від 15.07.2019 року (згідно з п. 120.1 ст. 120 ПКУ застосовано штрафну санкцію);

- №20081735404 від 25.10.2019 року на суму 1020 грн. винесеного на підставі акту камеральної перевірки №2254/18-28-54-12/41987283 від 16.09.2019 року (згідно з п. 120.1 ст. 120 ПКУ застосовано штрафну санкцію);

- №20069565404 від 24.09.2019 року на суму 1020 грн. винесеного на підставі акту камеральної перевірки №23678/18-28-54-12/41987283 від 13.08.2019 року (згідно з п. 120.1 ст. 120 ПКУ застосовано штрафну санкцію);

- №0093865404 від 19.11.2019 року на суму 1020 грн. винесеного на підставі акту камеральної перевірки №633/18-28-54-04/41987283 від 10.10.2019 року (згідно з п. 120.1 ст. 120 ПКУ застосовано штрафну санкцію);

- № 0093815404 від 19.11.2019 року на суму 1020 грн. винесеного на підставі акту камеральної перевірки №21074/18-28-54-04/41987283 від 07.11.2019 року (згідно з п. 120.1 ст. 120 ПКУ застосовано штрафну санкцію);

- №0005425404 від 16.01.2020 року на суму 1020 грн. винесеного на підставі акту камеральної перевірки №1718/18-28-54-04/41987283 від 03.12.2019 року (згідно з п. 120.1 ст. 120 ПКУ застосовано штрафну санкцію);

- №0005615404 від 16.01.2020 року на суму 1020 грн. винесеного на підставі акту камеральної перевірки №242/18-28-54-04/41987283 від 08.01.2020 року (згідно з п. 120.1 ст. 120 ПКУ застосовано штрафну санкцію);

- №0006475404 від 20.01.2020 року на суму 1020 грн. винесеного на підставі акту камеральної перевірки №1613/18-28-54-04/41987283 від 26.11.2019 року (згідно з п. 120.1 ст. 120 ПКУ застосовано штрафну санкцію);

- №0007875404 від 22.01.2020 року на суму 1020 грн. винесеного на підставі акту камеральної перевірки №139/18-28-54-04/41987283 від 15.01.2020 року (згідно з п. 120.1 ст. 120 ПКУ застосовано штрафну санкцію).

Дані податкові повідомлення-рішення направлялися рекомендованою кореспонденцією на адресу відповідача, проте повернуті до контролюючого органу з відміткою пошти "за закінченням терміну зберігання" та "не розшукано" (а.с. 17 (зворотній бік), 19 (зворотній бік), 21 (зворотній бік), 23 (зворотній бік), 25 (зворотній бік), 27 (зворотній бік), 29 (зворотній бік), 31 (зворотній бік), 30 (зворотній бік), 37 (зворотній бік), 40 (зворотній бік), 43 (зворотній бік), 46 (зворотній бік), 51). Доказів, що вище зазначені податкові повідомлення-рішення оскаржувались відповідачем в адміністративному чи судовому порядку, суду надано не було.

У відповідності до ст. 59 Податкового кодексу України, контролюючим органом до відповідача направлялася податкова вимога форми "Ю" від 18.07.2019 року № 218211-54 (а.с. 52), яка також направлялася рекомендованою кореспонденцією на адресу відповідача, однак була повернута до контролюючого органу з відміткою пошти "за закінченням терміну зберігання" (а.с. 52).

Таким чином станом на дату подання позовної заяви за відповідачем обліковується заборгованість на загальну суму 12 600,60 грн.

Надаючи правову оцінку обставинам справи, суд зазначає наступне.

Статтею 67 Конституції України передбачено, що кожен зобов`язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

За приписами ст. 16.1.4 Податкового кодексу України до обов`язків платників податків входить сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.

Відповідно до п.п. 14.1.39 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України грошове зобов`язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов`язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв`язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Згідно п.п. 14.1.175 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України, податковий борг - сума узгодженого грошового зобов`язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), але не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов`язання.

Відповідно до п. 57.3 ст. 57 Податкового кодексу України у разі визначення грошового зобов`язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у пп. 54.3.1. - 54.3.6. п. 54.3. статті 54 Податкового кодексу України, платник податків зобов`язаний сплатити нараховану суму грошового зобов`язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу

Як вбачається з матеріалів справи, податковий борг ТОВ "Транспул" виник на підставі податкових повідомлень-рішень: № 0034355412 від 08.05.2019 року, №035655412 від 13.05.2019 року, №0048105412 від 03.07.2019 року, №0050545412 від 15.07.2019 року, №0057145412 від 06.08.2019 року, №0064505412 від 03.07.2019 року, №20081735404 від 25.10.2019 року, №20069565404 від 24.09.2019 року, №0093865404 від 19.11.2019 року, № 0093815404 від 19.11.2019 року, №0005425404 від 16.01.2020 року, №0005615404 від 16.01.2020 року, №0006475404 від 20.01.2020 року та №0007875404 від 22.01.2020 року.

Відповідно до п. 58.3 ст. 58 Податкового кодексу України податкове повідомлення-рішення надсилається (вручається) платнику податків у порядку, визначеному статтею 42 цього Кодексу.

За приписами п. 42.2 ст. 42 Податкового кодексу України документи вважаються належним чином врученими, якщо вони надіслані у порядку, визначеному пунктом 42.4 цієї статті, надіслані за адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) платника податків рекомендованим листом з повідомленням про вручення або особисто вручені платнику податків (його представнику).

Згідно п. 42.5 ст. 42 Податкового кодексу України у разі якщо платник податків не подав заяву про бажання отримувати документи через електронний кабінет, листування з платником податків здійснюється шляхом надіслання за адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) платника податків рекомендованим листом з повідомленням про вручення або особисто вручаються платнику податків (його представнику).

У разі якщо пошта не може вручити платнику податків документ у зв`язку з відсутністю за місцезнаходженням посадових осіб платника податків, їхньою відмовою прийняти документ, незнаходження фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків або з інших причин, документ вважається врученим платнику податків у день, зазначений поштовою службою в повідомленні про вручення із зазначенням причини невручення.

Таким чином суд зазначає, що вищезазначені податкові повідомлення-рішення вважаються належним чином врученими. При цьому оскільки в матеріалах справи відсутні докази оскарження вище зазначених податкових повідомлень-рішень в адміністративному чи судовому порядку, визначені ними суми грошового зобов`язання є узгодженими та набули статусу податкового боргу.

Відповідно до ст. 59.1 ст. 59 Податкового кодексу України, у разі коли у платника податків виник податковий борг, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.

Згідно п. 59.5 ст. 59 Податкового кодексу України, у разі якщо у платника податків, якому надіслано (вручено) податкову вимогу, сума податкового боргу збільшується (зменшується), погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку, що існує на день погашення.

У разі якщо після направлення (вручення) податкової вимоги сума податкового боргу змінилася, але податковий борг не був погашений в повному обсязі, податкова вимога додатково не надсилається (не вручається).

Судом встановлено, що у зв`язку з несплатою ТОВ «ТРАНСПУЛ» в установлені строки узгодженої суми податкового зобов`язання, позивачем на адресу відповідача була направлена податкова вимога форми "Ю" від 18.07.2019 року № 218211-54 (а.с. 52), в якій було визначено суму податкового боргу на момент винесення податкової вимоги у розмірі 2 210,00 грн. Дана вимога направлялася рекомендованою кореспонденцією на адресу відповідача, однак була повернута до контролюючого органу з відміткою пошти "за закінченням терміну зберігання" (а.с. 52). Докази оскарження зазначеної вимоги в адміністративному чи судовому порядку в матеріалах справи відсутні.

Відповідно до розрахунку податкового боргу та витягу з картки платника слідує, що заборгованість відповідача залишається не сплаченою в загальному розмірі 12 600,60 грн., з них: з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарі (робіт, послуг) (код податку 14060100) в сумі 12 430,60 грн. та з податку па прибуток приватних підприємств (код податку 11021000) в сумі 170,00 грн. (а.с. 9, 12-16).

Виходячи з положень п. 95.1. ст. 95 Податкового кодексу України контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Згідно п.95.2 ст.95 ПК України стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 30 календарних днів з дня надіслання (вручення) такому платнику податкової вимоги.

Підпунктом 20.1.34. пункту 20.1. статті 20 Податкового кодексу України встановлено, що контролюючі органи мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, що обслуговують такого платника податків, на суму податкового боргу або його частини.

Відповідно до п. 95.3. ст. 95 Податкового кодексу України стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, та з рахунків платників податків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих в органі, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.

Беручи до уваги, що відповідач, у встановлені законодавством строки, не сплатив податковий борг в повному обсязі, суд приходить до висновку, що позовні вимоги Головного управління ДПС у Сумській області в частині про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю «ТРАНСПУЛ» за рахунок коштів на рахунках у банках, обслуговуючих такого платника податків та готівки, що належить такому платнику податків податковий борг загальною сумою 12 600,60 грн. (дванадцять тисяч шістсот грн. 60 коп.) з них: з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарі (робіт, послуг) (код податку 14060100) в сумі 12 430,60 грн. та з податку па прибуток приватних підприємств (код податку 11021000) в сумі 170,00 грн., є обгрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.

Щодо позовних вимог про накладення арешту на кошти Товариства з обмеженою відповідальністю «ТРАНСПУЛ» в загальній сумі 12 600,60 грн., які знаходяться на відкритих рахунках у банках, суд зазначає наступне.

Загальна процедура і підстави застосування адміністративного арешту контролюючими органами визначені статтею 94 Податкового кодексу України (далі - ПК України).

Визначення адміністративного арешту, як виняткового способу забезпечення виконання обов`язків платника податків, наведене в пункті 94.1 статті 94 Податкового кодексу України (у редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин), за своїм змістом однаково охоплює як арешт коштів, так і арешт іншого майна.

Отже, норми статті 94 Податкового кодексу України регулюють застосування будь-якого адміністративного арешту незалежно від його предмета.

Згідно із пунктом 94.2 статті 94 Податкового кодексу України арешт майна може бути застосовано, якщо з`ясовується одна з таких обставин: платник податків порушує правила відчуження майна, що перебуває у податковій заставі; фізична особа, яка має податковий борг, виїжджає за кордон; платник податків відмовляється від проведення документальної або фактичної перевірки за наявності законних підстав для її проведення або від допуску посадових осіб контролюючого органу; відсутні дозволи (ліцензії) на здійснення господарської діяльності, а також у разі відсутності реєстраторів розрахункових операцій, зареєстрованих у встановленому законодавством порядку, крім випадків, визначених законодавством; відсутня реєстрація особи як платника податків у контролюючому органі, якщо така реєстрація є обов`язковою відповідно до цього Кодексу, або коли платник податків, що отримав податкове повідомлення або має податковий борг, вчиняє дії з переведення майна за межі України, його приховування або передачі іншим особам; платник податків відмовляється від проведення перевірки стану збереження майна, яке перебуває у податковій заставі; платник податків не допускає податкового керуючого до складення акта опису майна, яке передається в податкову заставу.

Відповідно до абзацу другого підпункту 94.6.2 пункту 94.6 статті 94 Податкового кодексу України арешт коштів на рахунку платника податків здійснюється виключно на підставі рішення суду шляхом звернення контролюючого органу до суду.

Водночас Податковим кодексом України передбачені також інші, додаткові випадки накладення арешту на кошти платника податків, крім тих, що визначені статтею 94 цього Кодексу.

Так, відповідно до підпункту 20.1.33 пункту 20.1 статті 20 Податкового кодексу України контролюючі органи мають право звертатися до суду щодо накладення арешту на кошти та інші цінності, що знаходяться в банку, платника податків, який має податковий борг, у разі якщо у такого платника податків відсутнє майно та/або його балансова вартість менша суми податкового боргу, та/або таке майно не може бути джерелом погашення податкового боргу.

Наведена законодавча норма встановлює одночасно як право контролюючого органу на звернення до суду з вимогою про накладення арешту на кошти платника податків, так і підстави для реалізації цього повноваження. Такими підставами є: 1) відсутність майна, за рахунок якого може бути погашений податковий борг; 2) недостатність такого майна для погашення суми податкового боргу через те, що балансова вартість цього майна менша за відповідну суму податкового боргу; 3) майно не може бути джерелом погашення податкового боргу.

Разом з тим, сума коштів, на яку накладається арешт, не повинна перевищувати суму податкового боргу, право на стягнення якої наявне в органу державної податкової служби на момент прийняття судом рішення про застосування адміністративного арешту. Тобто, арешт може стосуватися лише тих коштів, які є необхідними для виконання певних зобов`язань платника податків.

Вказаний висновок узгоджується з позицією Верховного Суду, викладеною в постанові від 16 квітня 2020 року по справі №804/7201/16 (адміністративне провадження №К/9901/32747/18).

Як на підтвердження наявності підстав для застосування арешту коштів Товариства з обмеженою відповідальністю «ТРАНСПУЛ» позивачем надано суду Інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна, відповідно до якого Товариство з обмеженою відповідальністю «ТРАНСПУЛ» не має у власності нерухомого майна (а.с. 54).

Разом з тим позивачем було надано суду лист Територіального сервісного центра МВС №5946 від 19.12.2020 р. № 31/18-5946-846, відповідно до якого, згідно з обліковими даними ЄДР МВС станом на 17.12.2020р. у ТОВ «ТРАНСПУЛ» відсутні транспортні засоби зареєстровані на території України (а.с. 56).

Крім того позивачем було надано суду акт від 25.01.2021 року, відповідно до якого, фактично встановлено, що за місцем реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю «ТРАНСПУЛ» відсутнє майно, яке належить підприємству та посадові особи відсутні (а.с. 53).

Водночас відповідно до листа Сумського відділу камеральних перевірок Управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Сумській області від 12.01.2021 року № 34/18-28-18-10-22, фінансова звітність за 2019 рік Товариством з обмеженою відповідальністю «ТРАНСПУЛ» до контролюючого органу не подавалася (а.с. 57).

Отже, у платника податків відсутнє майно, за рахунок якого може бути погашений податковий борг, що є підставою для накладання арешту на кошти та інші цінності, що знаходяться на рахунках у банках.

За наведених обставин, суд доходить висновку, що позовні вимоги Головного управління ДПС у Сумській області щодо накладення арешту на кошти Товариства з обмеженою відповідальністю «ТРАНСПУЛ» в загальній сумі 12 600,60 грн., які знаходяться на відкритих рахунках у банках, є обгрунтованими та підлягають задоволенню.

Керуючись ст.ст. 90, 139, 143, 241-246, 250, 255, 295 КАС України, суд, -

В И Р І Ш И В:

Адміністративний позов Головного управління ДПС у Сумській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Транспул" про стягнення податкового боргу – задовольнити.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «ТРАНСПУЛ» (пр-т Шевченка, 4, м. Суми,Сумська область,40004, код ЄДРПОУ 41987283) за рахунок коштів на рахунках у банках, обслуговуючих такого платника податків та готівки, що належить такому платнику податків податковий борг загальною сумою 12 600,60 грн. (дванадцять тисяч шістсот грн. 60 коп.) з них:

- з податку на додану вартість із вироблених в Україні товарі (робіт, послуг) (код податку 14060100) в сумі 12 430,60 грн. (дванадцять тисяч чотириста тридцять грн. 60 коп.) отримувач ГУК Сум.обл./Сумська МТГ/14060100, на р/р UA158999980313040029000018540, код отримувача 37970404, банк отримувача Казначейство України (ЕАП), МФО банка одержувача 899998;

- з податку па прибуток приватних підприємств (код податку 11021000) в сумі 170,00 грн. (сто сімдесят грн. 00 коп) отримувач ГУК Сум.обл./Сумська МТГ/11021000, на р/р UA718999980333139318000018540, код отримувача 37970404, банк отримувача Казначейство України (ЕАП), МФО банка одержувача 899998.

Накласти арешт на кошти Товариства з обмеженою відповідальністю «ТРАНСПУЛ» (пр-т Шевченка, 4, м. Суми,Сумська область,40004, код ЄДРПОУ 41987283) в загальній сумі 12 600,60 грн. (дванадцять тисяч шістсот грн. 60 коп.), які знаходяться на відкритих рахунках у таких банках: МФО банку - 328704; назва банку - ЮЖНЕ ГРУ АТ КБ «ПРИВАТБАНК» М. ОДЕСА; номер рахунку - НОМЕР_1 ; валюта рахунку - 980-українська гривня.

Рішення може бути оскаржено до Другого апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня складення повного рішення.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Суддя В.О. Павлічек