
ВОЛИНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 листопада 2021 року ЛуцькСправа № 140/8264/21
Волинський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого-судді Сороки Ю.Ю.,
розглянувши у письмовому провадженні за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “Волинь-зерно-продукт” до Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків про скасування податкового повідомлення-рішення,
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю “Волинь-зерно-продукт” звернулося з позовом до Офісу великих платників податків ДПС про скасування податкового повідомлення рішення №0000380704 від 29.10.2020 про застосування штрафних (фінансових) санкцій (штрафу) у розмірі 42 000,00 грн. за порушення вимог пп.230.1.2, п230.1 ст.230 Податкового кодексу України.
Позовні вимоги обгрунтовані тим, що відповідачем проведено фактичну перевірку ТОВ “Волинь-зерно-продукт” з питань дотримання суб`єктами господарювання вимог, встановлених законодавством України, які є обов`язковими до виконання при здійсненні оптової і роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним, за результатами якої складено акт перевірки №03/191/09-05/31496816 від 09.10.2020, у якому відповідач дійшов висновку про порушення позивачем пп.230.1.2 п.230.1 ст.230 Податкового кодексу України.
На підставі висновків акту перевірки, 29.10.2020 відповідачем прийнято податкове повідомлення-рішення №0000380704 про застосування до ТОВ “Волинь-зерно-продукт” штрафних (фінансових) санкцій в сумі 42 000, 00 грн.
На переконання позивача, вказане податкове повідомлення-рішення є протиправним та підлягає скасуванню, оскільки, 14.01.2020 позивач уклав договір з ТОВ “АЗТ Славутич” про придбання рівнемірів, проте, 17.03.2020 постачальник надіслав лист про неможливість виконання умов договору у визначені строки через виникнення непередбачуваних об`єктивних обставин внаслідок пандемії короновірусної хвороби COVID-19. Тобто, позивач вжив усіх необхідних заходів для забезпечення (обладнання) акцизного складу рівнемірами-лічильниками рівня пального у резервуарах в період до 24.06.2020, що свідчить про відсутність підстав для застосування штрафу, передбаченого ст.128-1 Податкового кодексу України.
З вищезазначених підстав, ТОВ “Волинь-зерно-продукт” вважає позовні вимоги обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.
Ухвалою судді Волинського окружного адміністративного суду від 16.08.2021 відкрито провадження у даній справі, ухвалено розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) учасників справи.
06.09.2021 позивачем подано до суду заяву про зміну предмету позову, у якій просить скасувати податкове повідомлення-рішення №241/33000703 від 28.08.2021 про застосування штрафних (фінансових) санкцій (штрафу) у розмірі 40 000,00 грн. за порушення вимог пп.230.1.2, 230.1 ст.230 Податкового кодексу України.
Ухвалою суду від 16.09.2021 заяву позивача про зміну предмету позову прийнято до провадження.
У відзиві від 27.09.2021 на позовну заяву представник відповідача зазначив, що підпунктом 230.1.2 пункту 230.1 статті 230 Податкового кодексу України встановлено, що платники податку - розпорядники акцизних складів зобов`язані зареєструвати усі розташовані на акцизних складах резервуари введені в експлуатацію витратоміри-лічильники та рівнеміри-лічильники у розрізі акцизних складів в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі. При цьому, здійснення реалізації пального без наявності зареєстрованих витратомірів-лічильників, рівнемірів-лічильників та резервуарів, без реєстрації акцизного складу, забороняється.
В той же час, фактичною перевіркою встановлено відсутність з 01.04.2020 по 24.06.2020 рівнеміра-лічильника та його реєстрації в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів лічильників рівня пального за місцем відпуску пального (акцизному складі), з уніфікованим номером 1009417, що розташований за адресою Волинська область, Ківерцівський район, с. Дерно, вул. Незалежності, 44а.
За результатами розгляду матеріалів перевірки Офісом великих платників податків ДПС прийнято податкове повідомлення-рішення від 29.10.2020 №0000380704, згідно з яким до позивача застосовано штрафні санкції в загальній сумі 42 000, 00 грн, а саме:
40000, 00 грн. (20000 грн. х 2) за необладнання та/або відсутність реєстрації в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі рівнеміра-лічильника на введеному в експлуатацію резервуарі, розташованого на акцизному складі, та/або витратоміра-лічильника на місці відпуску пального наливом з акцизного складу, розташованого на акцизному складі;
2000, 00 грн. (1000,0 грн. х 2) за незабезпечення своєчасного подання до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального за обліковий період часу.
Рішенням №16068/6/99-00-06-03-01-06 від 15.07.2021 ДПС України було частково задоволено скаргу платника податків, а саме скасовано штрафну санкцію у розмірі 2000,00 грн (1000,0 грн х 2) за незабезпечення своєчасного подання до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального. В іншій частині, щодо застосування штрафної санкції у розмірі 40 000, 00 грн. за необладнання та/або відсутність реєстрації в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі рівнеміра-лічильника на введеному в експлуатацію резервуарі, розташованого на акцизному складі, та/або витратоміра-лічильника на місці відпуску пального наливом з акцизного складу, розташованого на акцизному складі - залишено без задоволення.
На даний час податкове повідомлення-рішення від 29.10.2020 року №000380704 є відкликаним в силу положень п.60.4 ст.60 Податкового кодексу України.
Крім того, відповідач звернув увагу на те, що настання форс-мажорних обставин у господарських взаємовідносинах платника податків не звільняє його від обов`язку своєчасного обладнання резервуарів акцизних складів витратомірами-лічильниками та рівнемірами-лічильниками та їх реєстрації в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі.
За наведених обставин, представник відповідача вважає позовні вимоги необґрунтованими та такими, що не підлягають задоволенню.
Ухвалою суду від 17.11.2021 замінено в адміністративній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “Волинь-зерно-продукт” до Офісу великих платників податків ДПС про скасування податкового повідомлення-рішення, відповідача Офіс великих платників податків ДПС на його правонаступника - Західне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків (79026, Львівська область, місто Львів, вулиця Стрийська, будинок 35, ідентифікаційний код відокремленого підрозділу 44045187).
Дослідивши наявні в матеріалах справи письмові докази, суд вважає, що у задоволенні позову необхідно відмовити, враховуючи наступне.
Судом встановлено, що на підставі підпунктів пп.20.1.10, 20.1.11 п.20.1 ст.20, п.75.1 ст.75, п.80.2.5 п.80.2 ст.80 пп.52-2 п.52 Підрозділу 10. Інші перехідні положення Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI, з метою перевірки дотримання чинного законодавства щодо обігу підакцизних товарів, ГУ ДПС у Волинській області проведено фактичну перевірку ТОВ “Волинь-зерно-продукт” з питань дотримання суб`єктами господарювання вимог, встановлених законодавством України, які є обов`язковими до виконання при здійсненні оптової і роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним, за результатами якої складено акт перевірки №03/191/09-05/31496816 від 09.10.2020, у якому відповідач дійшов висновку про порушення ТОВ “Волинь-зерно-продукт” пп.230.1.2 п.230.1 ст.230 Податкового кодексу України.
На підставі висновків акту перевірки від 09.10.2020 №03/191/09-05/31496816, 29.10.2020 відповідачем прийнято податкове повідомлення-рішення №0000380704 про застосування до ТОВ “Волинь-зерно-продукт” штрафних (фінансових) санкцій в сумі 42 000, 00 грн.
Не погоджуючись з податковим повідомленням-рішенням №0000380704 від 29.10.2020, позивач оскаржив його в адміністративному порядку, шляхом направлення на адресу ДПС України скарги від 11.11.2020.
Рішенням ДПС України від 14.07.2021 №16068/6/99-00-06-03-01-06 скаргу ТОВ “Волинь-зерно-продукт” задоволено частково, скасовано штрафну санкцію за неподання електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального та обсяг обігу пального, в іншій частині щодо застосування штрафної санкції у розмірі 40 000, 00 грн. за не обладнання акцизного складу рівнемірами-лічильниками та витратомірами-лічильниками залишено без змін.
За результати розгляду скарги податкове повідомлення-рішення №0000380704 від 29.10.2020 – скасовано та прийнято нове податкове повідомлення-рішення №241/33000703 від 28.08.2021 про застосування штрафних (фінансових) санкцій (штрафу) у розмірі 40 000,00 грн. за порушення вимог пп.230.1.2, п.230.1 ст.230 Податкового кодексу України.
Не погоджуючись із податковим повідомленням-рішенням №241/33000703 від 28.08.2021, позивач звернувся до суду.
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд зазначає, про наступне.
Згідно частини 2 статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Наведена норма означає, що суб`єкт владних повноважень зобов`язаний діяти лише на виконання закону, за умов і обставин, визначених ним, вчиняти дії, не виходячи за межі прав та обов`язків, дотримуватися встановленої законом процедури, обирати лише встановлені законодавством України способи правомірної поведінки під час реалізації своїх владних повноважень.
Частиною 2 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що у справах про оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платники податків та зборів, їх права та обов`язки, компетенція контролюючих органів, повноваження і обов`язки їх посадових осіб під час адміністрування податків та зборів, а також відповідальність за порушення податкового законодавства, визначаються Податковим кодексом України (далі Кодекс).
Відповідно до підпункту 20.1.4 пункту 20.1 статті 20 вказаного Кодексу, контролюючі органи мають право проводити відповідно до законодавства перевірки і звірки платників податків (крім Національного банку України), у тому числі після проведення процедур митного контролю та/або митного оформлення.
Пунктом 75.1 статті 75 Кодексу передбачено, що контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.
Фактичною вважається перевірка, що здійснюється за місцем фактичного провадження платником податків діяльності, розташування господарських або інших об`єктів права власності такого платника. Така перевірка здійснюється контролюючим органом щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, свідоцтв, у тому числі про виробництво та обіг підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) (підпункт 75.1.3 пункту 75.1 статті 75).
Порядок проведення фактичної перевірки, врегульований статтею 80 Податкового кодексу України, згідно з якою, фактична перевірка здійснюється без попередження платника податків (особи) та може проводитися на підставі рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, оформленого наказом, копія якого вручається платнику податків або його уповноваженому представнику, або особам, які фактично проводять розрахункові операції, під розписку до початку проведення такої перевірки, а також, у разі наявності та/або отримання в установленому законодавством порядку інформації від державних органів або органів місцевого самоврядування, яка свідчить про можливі порушення платником податків законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи, зокрема, щодо здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності патентів, ліцензій, та інших документів, контроль за наявністю яких покладено на контролюючі органи, виробництва та обігу підакцизних товарів; чи у разі наявності та/або отримання в установленому законодавством порядку інформації про порушення вимог законодавства в частині виробництва, обліку, зберігання та транспортування спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів та цільового використання спирту платниками податків, обладнання акцизних складів витратомірами-лічильниками та/або рівномірами-лічильниками, а також здійснення функцій, визначених законодавством у сфері виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, пального (підпункти 80.2.2, 80.2.5 пункту 80.2 статті 80).
На виконання пункту 81.1 статті 81 Податкового кодексу України, посадові особи контролюючого органу мають право приступити до проведення документальної виїзної перевірки, фактичної перевірки за наявності підстав для їх проведення, визначених цим Кодексом, та за умови пред`явлення або надіслання у випадках, визначених цим Кодексом, таких документів:
- направлення на проведення такої перевірки, в якому зазначаються дата видачі, найменування контролюючого органу, реквізити наказу про проведення відповідної перевірки, найменування та реквізити суб`єкта (прізвище, ім`я, по батькові фізичної особи - платника податку, який перевіряється) або об`єкта, перевірка якого проводиться, мета, вид (документальна планова/позапланова або фактична), підстави, дата початку та тривалість перевірки, посада та прізвище посадової (службової) особи, яка проводитиме перевірку. Направлення на перевірку у такому випадку є дійсним за наявності підпису керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, що скріплений печаткою контролюючого органу;
- копії наказу про проведення перевірки, в якому зазначаються дата видачі, найменування контролюючого органу, найменування та реквізити суб`єкта (прізвище, ім`я, по батькові фізичної особи - платника податку, який перевіряється) та у разі проведення перевірки в іншому місці - адреса об`єкта, перевірка якого проводиться, мета, вид (документальна планова/позапланова або фактична перевірка), підстави для проведення перевірки, визначені цим Кодексом, дата початку і тривалість перевірки, період діяльності, який буде перевірятися. Наказ про проведення перевірки є дійсним за наявності підпису керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу та скріплення печаткою контролюючого органу;
- службового посвідчення осіб (належним чином оформленого відповідним контролюючим органом документа, що засвідчує посадову (службову) особу), які зазначені в направленні на проведення перевірки.
Непред`явлення або ненадіслання у випадках, визначених цим Кодексом, платнику податків (його посадовим (службовим) особам або його уповноваженому представнику, або особам, які фактично проводять розрахункові операції) цих документів або пред`явлення зазначених документів, що оформлені з порушенням вимог, встановлених цим пунктом, є підставою для недопущення посадових (службових) осіб контролюючого органу до проведення документальної виїзної або фактичної перевірки.
При пред`явленні направлення платнику податків та/або посадовим (службовим) особам платника податків (його представникам або особам, які фактично проводять розрахункові операції) такі особи розписуються у направленні із зазначенням свого прізвища, імені, по батькові, посади, дати і часу ознайомлення.
Зміст вказаних норм дає підстави для висновків, що посадові особи контролюючого органу мають право проводити фактичні перевірки лише на підставі відповідного наказу, направлення на перевірку та службового посвідчення, які перед початком проведення перевірки надаються платнику податків. При цьому, ознайомившись зі згаданими документами, платник податків має право не допустити посадових осіб контролюючого органу до проведення перевірки, якщо ці документи, зокрема, оформлені з порушенням встановлених вимог.
Згідно з пунктом 230.1 статті 230 Податкового кодексу України, з метою підвищення ефективності роботи із запобігання та боротьби з незаконним виробництвом і обігом спирту етилового, горілки та лікеро-горілчаних виробів, пального, посилення контролю за повнотою та своєчасністю надходження до бюджету акцизного податку, утворюються акцизні склади та акцизні склади пересувні.
Підпунктом 230.1.2 пункту 230.1 статті 230 Податкового кодексу України передбачено, що акцизні склади, на території яких здійснюється виробництво, оброблення (перероблення), змішування, розлив, навантаження-розвантаження, зберігання, реалізація пального, повинні бути обладнані витратомірами-лічильниками на кожному місці відпуску пального наливом з акцизного складу, розташованому на акцизному складі, та рівнемірами-лічильниками рівня таких товарів (продукції) у резервуарі.
Витратоміри-лічильники та резервуари повинні відповідати вимогам законодавства та мати позитивний результат повірки або оцінку відповідності, проведені відповідно до законодавства, а рівнеміри-лічильники повинні відповідати вимогам законодавства та мати позитивний результат повірки або оцінку відповідності, або калібрування, проведені відповідно до законодавства. У разі відсутності позитивного результату повірки або оцінки відповідності, або калібрування витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників для цілей цього Кодексу акцизні склади, на яких вони розташовані, вважаються необладнаними витратомірами-лічильниками та рівнемірами-лічильниками.
Паливороздавальні колонки та/або оливороздавальні колонки, встановлені на акцизних складах, на які є позитивні результати повірки або оцінка відповідності, проведені відповідно до законодавства, виконують функції витратомірів-лічильників.
Платники податку - розпорядники акцизних складів зобов`язані зареєструвати в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі усі розташовані на акцизних складах резервуари, введені в експлуатацію, витратоміри-лічильники та рівнеміри-лічильники у розрізі акцизних складів.
Забороняється здійснення реалізації пального без наявності зареєстрованих витратомірів-лічильників, рівнемірів-лічильників та резервуарів, без реєстрації акцизного складу.
Відповідно до пункту 128-1.1 статті 128-1 Кодексу, необладнання та/або відсутність реєстрації в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі рівнеміра-лічильника на введеному в експлуатацію резервуарі, розташованому на акцизному складі, та/або витратоміра-лічильника на місці відпуску пального наливом з акцизного складу, розташованого на акцизному складі, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 20 000, 00 грн. за кожний необладнаний резервуар та/або незареєстрований рівнемір-лічильник, а також за кожне необладнане місце відпуску пального наливом з акцизного складу.
Норми статті 128-1 Кодексу застосовуватимуться:
1) з 01 липня 2019 року - до розпорядника акцизного складу, на акцизному складі якого розташовано резервуари, загальна місткість яких перевищує 20000 куб. метрів;
2) з 01 жовтня 2019 року - до розпорядника акцизного складу, на акцизному складі якого розташовано резервуари, загальна місткість яких перевищує 1000 куб. метрів, але не перевищує 20000 куб. метрів;
3) з 01 січня 2020 року - до розпорядника акцизного складу, на акцизному складі якого розташовано резервуари, загальна місткість яких не перевищує 1000 куб. метрів (п. 18 підрозділ 5 розділ XX Кодексу).
В той же час, пунктом 18 підрозділу 5 розділу ХХ "Перехідні положення" визначено, що до розпорядника акцизного складу, на акцизному складі якого розташовано резервуари, загальна місткість яких не перевищує 1000 куб. метрів, норми пункту 128-1.1 статті 128-1 Податкового кодексу України застосовуються з 01 квітня 2020 року.
Отже, за змістом вказаних норм, для здійснення реалізації пального, розпорядники акцизних складів де розташовані резервуари, загальна місткість яких не перевищує 1000 куб. метрів, з 01.01.2020 зобов`язані обладнати їх витратомірами-лічильниками та рівнемірами-лічильниками, а також зареєструвати їх у Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі. Недотримання цієї вимоги є підставою для накладення штрафу у встановленому розміру.
Відповідальність за порушення вказаного обов`язку застосовується з 01.04.2020.
Таким чином, враховуючи обов`язок позивача обладнати резервуари, які використовуються для здійснення операцій з обігу пального та його зберігання витратомірами-лічильниками та рівнемірами-лічильниками, які зареєстровані в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі станом на 01.01.2020, та встановленим перевіркою фактом їх відсутності станом на 24.06.2020, суд дійшов висновку про правомірне застосування штрафних (фінансових) санкцій за відповідне порушення податкового законодавства.
Позивач вказує, що він вчинив всі залежні від нього дії, але певні обставини, зокрема, запровадження в Україні карантинних заходів, унеможливили вчасне виконання ним вимог законодавства, в частині обладнання акцизного складу витратомірами-лічильниками та рівнемірами-лічильниками рівня пального у резервуарі, у зв`язку із чим вважає, що в допущених порушеннях відсутня його вина.
Проте, суд не приймає до уваги такі посилання позивача, оскільки вказаними вище нормами Податкового кодексу України встановлено обов`язок суб`єкта (розпорядника акцизних складів, де розташовані резервуари, загальна місткість яких не перевищує 1000 куб. метрів) обладнати акцизні склади витратомірами-лічильниками та/або рівнемірами-лічильниками та зареєструвати їх в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі у строк не пізніше 01.04.2020 року.
За відсутності обладнання акцизних складів витратомірами-лічильниками та/або рівнемірами-лічильниками та відсутності реєстрації їх в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі у встановлений строк виключає можливість проведення суб`єктом здійснення операцій з обігу пального та його зберігання.
Крім того, суд акцентує увагу на тому, що позивачем не заперечується сам факт використання акцизного складу необладнаного витратомірами-лічильниками та/або рівнемірами-лічильниками та відсутності реєстрації їх в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарі, а наводяться лише причини /пояснення щодо допущеного порушення законодавства, які, на думку суду, не спростовують висновків акту перевірки №03/191/09-05/31496816 від 09.10.2020.
За загальним правилом, що випливає з принципу змагальності, кожна сторона повинна подати докази на підтвердження обставин, на які вона посилається, або на спростування обставин, про які стверджує інша сторона.
Відповідно до ч.1 ст.77 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.
Згідно ч.1 ст.72 КАС України, доказами у справі є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
При цьому, враховуючи принципи адміністративного судочинства та з огляду на положення ч.2 ст.77 КАС України, обов`язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача суб`єкта владних повноважень, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Відповідачем доведено правомірність оскарженого податкового повідомлення-рішення, доводи позову про його скасування не відповідають вимогам закону та обставинам справи, які підтверджено належними та допустимими доказами, в зв`язку з чим в задоволенні позову слід відмовити.
У зв`язку з відмовою у задоволенні позовних вимог питання про розподіл судових витрат судом не вирішується.
Керуючись статтями 243, 245, 246, 255, 262, 295, 297 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ВИРІШИВ:
В задоволенні позову відмовити повністю.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку повністю або частково шляхом подання апеляційної скарги до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Волинський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Позивач: Товариство з обмеженою відповідальністю “Волинь-зерно-продукт”, адреса: 45606, Волинська область, с. Рованці, вул. Промислова, 5а, код ЄДРПОУ 31496816.
Відповідач: Західне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків, адреса: 79026, Львівська область, місто Львів, вулиця Стрийська, будинок 35, ідентифікаційний код відокремленого підрозділу 44045187.
Суддя Ю.Ю. Сорока