
Справа № 686/25188/21
Провадження № 1-кс/686/10647/21
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09 листопада 2021 року м. Хмельницький
Слідчий суддя Хмельницького міськрайонного суду Дзюбак О.В., з участю секретаря судового засідання Пушкарьової О.Г., слідчого Беринди А.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Хмельницькому клопотання слідчого другого відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Хмельницькій області Беринди А.А. про застосування спеціальної конфіскації та вирішення долі речових доказів у кримінальному провадженні №12019240010000475 від 29.01.2019 за фактом вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.199, ч.1 ст.204, ч.2 ст.204 КК України,
встановив:
Слідчий Беринда А.А. звернувся з клопотанням про застосування спеціальної конфіскації та вирішення долі речових доказів у кримінальному провадженні №12019240010000475 від 29.01.2019 за фактом вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.199, ч.1 ст.204, ч.2 ст.204 КК України, а саме:
- до залишків незаконно виготовлених підакцизних товарів, що розлиті в 3 скляні пляшки «Absolut» ємністю по 0,5 літра.
до залишків незаконно виготовлених підакцизних товарів, придбаних 12.09.2019, 09.10.2019 та 31.10.2019 при проведенні контролів за вчиненням злочину у формі оперативної закупки в магазині «Три дороги», господарську діяльність в якому здійснював ОСОБА_1 , що розлиті у 3 ПЕТ-пляшки ємністю по 1,5 літра.
до залишків незаконно виготовлених підакцизних товарів, придбаних 24.12.2019, 13.01.2020 та 23.01.2020 при проведенні контролів за вчиненням злочину у формі оперативної закупки в належному ОСОБА_2 домоволодінні, розташованому за адресою: АДРЕСА_1 , що розлиті у 6 скляних пляшках ємністю по 0,5 літра.
до незаконно виготовлених підакцизних товарів та їх залишків, вилучених 23.01.2020 при проведенні санкціонованого обшуку в належному ОСОБА_2 приватному будинку, розташованому за адресою: АДРЕСА_1 , що розлиті у 3 картонні коробки типу «Beg-in-box» ємністю по 10 літрів та 458 скляних пляшок ємністю по 0,5 літра із зазначеним виробником ТОВ «ЗАГ».
до залишків незаконно виготовлених підакцизних товарів, придбаних 21.01.2020, 24.01.2020 та 03.02.2020 при проведенні контролів за вчиненням злочину у формі оперативної закупки в магазині « ІНФОРМАЦІЯ_1 », розташованому за адресою: АДРЕСА_2 , господарську діяльність в якому здійснювала ОСОБА_3 , що розлиті в 2 скляні пляшки та 2 ПЕТ-пляшки ємністю по 0,5 літра.
до незаконно виготовлених підакцизних товарів та їх залишків, вилучених 03.02.2020 при проведенні санкціонованого обшуку в магазині « ІНФОРМАЦІЯ_1 », розташованому розташованому за адресою: АДРЕСА_2 , господарську діяльність в якому здійснювала ОСОБА_3 , що розлиті в 4 ПЕТ-пляшки ємністю по 1,5 літра.
до залишків незаконно виготовлених підакцизних товарів, придбаних 26.02.2020 та 16.03.2020 при проведенні контролів за вчиненням злочину у формі оперативної закупки в магазині « ІНФОРМАЦІЯ_1 », розташованому за адресою: АДРЕСА_3 , господарську діяльність в якому здійснювала ОСОБА_4 , що розлиті в 2 ПЕТ-пляшки ємністю по 1,5 літра.
До указаних речей слідчий просить застосувати спеціальну конфіскацію майна шляхом їх знищення.
Слідчий клопотання обґрунтовує тим, що слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Хмельницькій області здійснювалось досудове слідство у кримінальному провадженні №12019240010000475 від 29.01.2019 щодо вчинення рядом осіб кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.199, ч.1 ст.204, ч.2 ст.204 КК України.
30.11.2020 слідчим прийнято рішення про закриття кримінального провадження №12019240010000475 від 29.01.2019 в частині вчинення ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , у яких вилучене указане майно, кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.199, ч.1 ст.204, ч.2 ст.204 КК України.
Проте, під час закриття кримінального провадження відносно указаних осіб. долю речових доказів придбаних при проведенні контролів за вчиненням злочину у формі оперативної закупки та вилучених при проведенні обшуків вирішено не було.
Підставою для застосування спеціальної конфіскації указаного майна слідчий вважає те, що указані вилучені речі не можуть бути повернуті особі, у якої були вилучені, оскільки є майном, вилученим з обігу,
В судовому засіданні слідчий подане клопотання підтримав, просив задовольнити.
Заслухавши слідчого, дослідивши матеріали клопотання слідчий суддя дійшов такого висновку.
Як вбачається з матеріалів клопотання, слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Хмельницькій області здійснювалось досудове слідство у кримінальному провадженні №12019240010000475 від 29.01.2019 щодо вчинення рядом осіб кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.199, ч.1 ст.204, ч.2 ст.204 КК України.
Так, 29.01.2019 працівниками СВ Південно-Західного ВП Хмельницького ВП ГУНП в Хмельницькій області до ЄРДР внесено відомості про вчинення громадянином ОСОБА_7 кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.199 КК України, та розпочато досудове слідство у кримінальному провадженні №12019240010000475.
В подальшому, 13.03.2019 прокурором Хмельницької місцевої прокуратури Ковалевським Д.О. до ЄРДР внесено відомості щодо вчинення невстановленою особою кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.204 КК України, та розпочато досудове слідство у кримінальному провадженні №42019241010000011. Того ж дня, Хмельницькою місцевою прокуратурою об`єднано матеріали досудових розслідувань у кримінальних провадженнях №12019240010000475 та №42019241010000011 в одне кримінальне провадження №12019240010000475 та визначено в ньому підслідність за СУФР ГУ ДФС у Хмельницькій області.
Згідно з листом УЗЕ в Хмельницькій області ДЗЕ НП України від 09.04.2019 №3504/39/121/01-2019 до вчинення зазначених кримінальних правопорушень причетні громадяни ОСОБА_5 та ОСОБА_6 , а не громадянин ОСОБА_7 , який був помилково вказаний слідчим при внесенні відомостей до ЄРДР.
Проте, проведеними слідчими (розшуковими) діями, в тому числі негласними слідчими (розшуковими) діями, не було одержано достатніх та допустимих доказів, які б вказували на вчинення ОСОБА_5 та ОСОБА_6 кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.199, ч.1 ст.204 КК України.
Також, відповідно до оперативної інформації, реалізація незаконно виготовлених алкогольних напоїв, розлитих у скляну та пластмасову тару, в тому числі обклеєну марками акцизного податку, що не відповідають встановленому зразку, може здійснюватись у магазині « ІНФОРМАЦІЯ_2 », розташованому за адресою: АДРЕСА_4 , в якому здійснює господарську діяльність ОСОБА_1 .
Так, 12.09.2019, 09.10.2019 та 31.10.2019 при проведенні контролів за вчиненням злочину у формі оперативної закупки в магазині «Три дороги», господарську діяльність в якому здійснював ОСОБА_1 , придбано незаконно виготовлені алкогольні напої під виглядом горілки, розлиті у ПЕТ-пляшки ємністю по 1,5 літра, не обклеєні марками акцизного податку, які, згідно висновків судових експертів, не відповідають вимогам ДСТУ 4256:2003 «Горілки і горілки особливі. Технічні умови» за органолептичним й фізико-хімічними показниками та являються підакцизними товарами, так як відповідають характеристикам УКТЗЕД 2207. Після проведення експертизи, придбані незаконно виготовлені алкогольні напої визнано речовими доказами у кримінальному провадженні.
Крім цього, 31.10.2019 при проведенні санкціонованого обшуку в магазині «Три дороги» незаконно виготовлені марки акцизного податку та алкогольні напої, знаряддя та прилади для їх незаконного виготовлення виявлено не було.
Проте, за результатами досудового слідства не було встановлено достатніх та допустимих доказів вчинення ОСОБА_1 та/або іншими особами кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.199, ч.1 ст.204 КК України.
Також, відповідно до оперативної інформації встановлено, що збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв, розлитих у скляні та пластикові пляшки, в тому числі обклеєні марками акцизного податку, може здійснюватись ОСОБА_2 з приватного будинку, розташованого за адресою: АДРЕСА_1 .
Так, 24.12.2019, 13.01.2020 та 23.01.2020 при проведенні контролів за вчиненням злочину у формі оперативної закупки у зазначеному домоволодінні придбано незаконно виготовлені алкогольні напої, розлиті у скляні пляшки ємністю по 0,5 літра, обклеєні марками акцизного податку. Відповідно до висновків судових експертиз матеріалів, речовин та виробів придбані у ОСОБА_2 рідини не відповідають вимогам ДСТУ 4256:2003 «Горілки і горілки особливі. Технічні умови».
Крім цього, 23.01.2020 при проведенні санкціонованого обшуку в приватному будинку, розташованому за адресою: АДРЕСА_1 , виявлено та вилучено незаконно виготовлені алкогольні напої, розлиті у 3 картонні коробки типу «Beg-in-box» ємністю по 10 літрів, не обклеєні марками акцизного податку встановленого зразка, та 458 скляних пляшок ємністю по 0,5 літра із зазначеним виробником ТОВ «ЗАГ», обклеєні марками акцизного податку. Згідно висновку судової експертизи матеріалів, речовин та виробів вилучені при проведенні обшуку рідини не відповідають вимогам ДСТУ 4256:2003 «Горілки і горілки особливі. Технічні умови» та ДСТУ 4257:2003 «Напої лікеро-горілчані. Технічні умови» за органолептичним й фізико-хімічними показниками, містять ацетальдегід, сивушні масла, естери та метанол, а також виготовлені непромисловим способом без дотримання технології виготовлення горілки.
Після проведення судових експертиз, придбані при проведенні контролів за вчиненням злочину у формі оперативної закупки та вилучені при проведенні обшуку незаконно виготовлені алкогольні напої визнано речовими доказами у кримінальному провадженні.
Проте, за результатами досудового слідства не було встановлено достатніх доказів та умислу ОСОБА_2 та/або інших осіб у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.199, ч.1 ст.204 КК України.
В подальшому було встановлено, що можливий збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв, розлитих у скляні та пластикові пляшки, в тому числі обклеєні марками акцизного податку, здійснюється ОСОБА_3 з магазину « ІНФОРМАЦІЯ_1 », розташованого за адресою: АДРЕСА_2 .
Так, 21.01.2020, 24.01.2020 та 03.02.2020 при проведенні контролів за вчиненням злочину у формі оперативної закупки в магазині «Продукти» придбано незаконно виготовлені алкогольні напої під виглядом горілки, розлиті в скляні пляшки із залишками марок акцизного податку та ПЕТ-пляшки, не обклеєні марками акцизного податку встановленого зразка, які, згідно висновку судового експерта, не відповідають вимогам ДСТУ 4256:2003 «Горілки і горілки особливі. Технічні умови» за органолептичним й фізико-хімічними показниками та являються підакцизними товарами, так як відповідають характеристикам УКТЗЕД 2207.
Крім цього, 03.02.2020 при проведенні санкціонованого обшуку в магазині « ІНФОРМАЦІЯ_1 » виявлено та вилучено незаконно виготовлені алкогольні напої під виглядом горілки, розлиті в ПЕТ-пляшки, не обклеєні марками акцизного податку встановленого зразка, які, згідно висновку судового експерта, не відповідають вимогам ДСТУ 4256:2003 «Горілки і горілки особливі. Технічні умови» за органолептичним й фізико-хімічними показниками та являються підакцизними товарами, так як відповідають характеристикам УКТЗЕД 2207.
Після проведення судових експертиз, придбані при проведенні контролів за вчиненням злочину у формі оперативної закупки та вилучені при проведенні обшуку незаконно виготовлені алкогольні напої визнано речовими доказами у кримінальному провадженні.
Проте, за результатами досудового слідства не було встановлено достатніх доказів вчинення ОСОБА_3 та/або іншими особами кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.199, ч.1 ст.204 КК України.
Також, досудовим слідством встановлено, що збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв, розлитих у скляні та пластикові пляшки, в тому числі обклеєні марками акцизного податку, здійснюється ОСОБА_4 та іншими невстановленими особами в магазині « ІНФОРМАЦІЯ_1 », розташованому за адресою: АДРЕСА_3 .
Так, 26.02.2020 та 16.03.2020 при проведенні контролів за вчиненням злочину у формі оперативної закупки в зазначеному магазині придбано незаконно виготовлені алкогольні напої під виглядом горілки, розлиті в ПЕТ-пляшки, не обклеєні марками акцизного податку встановленого зразка, які, згідно висновку судового експерта, не відповідають вимогам ДСТУ 4256:2003 «Горілки і горілки особливі. Технічні умови» за органолептичним й фізико-хімічними показниками та являються підакцизними товарами, так як відповідають характеристикам УКТЗЕД 2207. Після проведення експертизи, придбані незаконно виготовлені алкогольні напої визнано речовими доказами у кримінальному провадженні.
Проте, 16.03.2020, при проведенні у магазині « ІНФОРМАЦІЯ_1 » санкціонованого обшуку, незаконно виготовлених алкогольних напоїв та незаконно виготовлених марок акцизного податку не виявлено.
Таким чином, досудовим слідством не було встановлено достатніх доказів вчинення ОСОБА_4 та/або іншими особами кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.199, ч.1 ст.204 КК України.
Також, у ході досудового розслідування не було встановлено місць незаконного виготовлення алкогольних напоїв та осіб, причетних до їх виготовлення.
Враховуючи викладене, 30.11.2020 слідчим прийнято рішення про закриття кримінального провадження №12019240010000475 від 29.01.2019 в частині вчинення ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 та іншими невстановленими особами кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.199, ч.1 ст.204, ч.2 ст.204 КК України.
Натомість, проведеними слідчими (розшуковими) діями встановлено, що громадянка ОСОБА_8 здійснювала незаконне придбання з метою збуту, зберігання й транспортування з цією метою, а також збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв, в тому числі обклеєних марками акцизного податку, що не відповідають встановленому зразку, з магазину, розташованого за адресою: АДРЕСА_5 .
Так, при 25.08.2020, 28.08.2020, 19.11.2020 та 23.11.2020 проведенні контролів за вчиненням злочину у формі оперативної закупки у ОСОБА_8 придбано незаконно виготовлені алкогольні напої, розлиті у різну тару, не обклеєну марками акцизного податку, які згідно висновку судового експерта, не відповідають вимогам ДСТУ 4256:2003 «Горілки і горілки особливі. Технічні умови». Крім цього, 23.11.2020 при проведенні санкціонованого обшуку в магазині, розташованому за адресою: АДРЕСА_5 , виявлено та вилучено незаконно виготовлені алкогольні напої, розлиті у картонну коробку типу «Beg-in-box» та скляні і ПЕТ-пляшки різної ємності, не обклеєні марками акцизного податку, які згідно висновку судового експерта, не відповідають вимогам ДСТУ 4256:2003 «Горілки і горілки особливі. Технічні умови».
Допитана як свідок ОСОБА_8 визнала вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.204 КК України, та повідомила, що здійснювала незаконне придбання з метою збуту, зберігання з цією метою та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв, що не були обклеєні марками акцизного податку встановленого зразка.
За результатами досудового розслідування кримінальне провадження №12019240010000475 від 29.01.2019 за підозрою ОСОБА_8 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.204 КК України, 30.11.2020 направлено до суду з обвинувальним актом.
Проте, під час судового розгляду вказаного кримінального провадження долю речових доказів, придбаних при проведенні контролів за вчиненням злочину у формі оперативної закупки та вилучених при проведенні обшуків у ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 вирішено не було.
Абзацом 21 статті 1 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» передбачено, що алкогольні напої зберігаються у приміщеннях, відомості про місцезнаходження яких внесені до Єдиного державного реєстру місць зберігання.
З матеріалів клопотання слідує, що усі вилучені у кримінальному провадженні товарно-матеріальні цінності (речові докази) передані слідчим на відповідальне зберігання та зберігаються на ТзОВ «Паритет-Плюс» (код ЄДРПОУ 22416959, юридична адреса: м. Львів, вул. Наукова, 19/52), яке є атестованим підприємством для здійснення утилізації або знищення вилученої з обігу неякісної та небезпечної продукції, включені до Єдиного реєстру підприємств, виробництво яких атестовано на право здійснення робіт щодо переробки, утилізації або знищення вилученої з обігу продукції, відповідно до вимог Закону України «Про вилучення з обігу, переробку, утилізацію, знищення, або подальше використання неякісної та небезпечної продукції», та з яким 31.01.2018 Головним управлінням ДФС у Хмельницькій області укладено договори про відповідальне зберігання, а також надання послуг з утилізації неякісної та небезпечної продукції.
Статтею 1 Закону України «Про вилучення з обігу, переробку, утилізацію, знищення або подальше використання неякісної та небезпечної продукції», передбачено, що до неякісної продукції відноситься продукція, якій з метою збуту споживачам, виробником (продавцем) навмисне надано зовнішнього вигляду та (або) окремих властивостей певного виду продукції, але яка не може бути ідентифікована, як продукція, за яку вона видається. До неякісної та небезпечної продукції також відноситься продукція, яка не відповідає вимогам чинних в Україні нормативно-правових актів і нормативних документів стосовно відповідних видів продукції щодо її споживчих властивостей.
У ст.5 вказаного Закону зазначено, що неякісна продукція підлягає обов`язковому вилученню з обігу.
Згідно із ч.1 ст.100 КПК України, речовий доказ, який був наданий стороні кримінального провадження або нею вилучений, повинен бути якнайшвидше повернутий володільцю, крім випадків, передбачених статтями 160-166, 170-174 цього Кодексу.
Відповідно до ч. 9 ст. 100 КПК України, у разі закриття кримінального провадження слідчим або прокурором питання про спеціальну конфіскацію та долю речових доказів і документів вирішується ухвалою суду на підставі відповідного клопотання, яке розглядається згідно зі статтями 171-174 цього Кодексу.
При цьому:
1) гроші, цінності та інше майно, які підшукані, виготовлені, пристосовані або використані як засоби чи знаряддя вчинення кримінального правопорушення та/або зберегли на собі його сліди, конфіскуються, крім випадків, коли власник (законний володілець) не знав і не міг знати про їх незаконне використання. У такому разі зазначені гроші, цінності та інше майно повертаються власнику (законному володільцю);
2) гроші, цінності та інше майно, які призначалися (використовувалися) для схиляння особи до вчинення кримінального правопорушення, фінансування та/або матеріального забезпечення кримінального правопорушення або винагороди за його вчинення, конфіскуються;
3) майно, що було предметом кримінального правопорушення, пов`язаного з незаконним обігом, та/або вилучене з обігу, передається відповідним установам або знищується;
4) майно, яке не має ніякої цінності і не може бути використане, знищується, а у разі необхідності - передається до криміналістичних колекцій експертних установ або заінтересованим особам на їх прохання;
5) гроші, цінності та інше майно, що були предметом кримінального правопорушення або іншого суспільно небезпечного діяння, конфіскуються, крім тих, які повертаються власнику (законному володільцю), а якщо його не встановлено - переходять у власність держави в установленому Кабінетом Міністрів України порядку;
6) гроші, цінності та інше майно, що одержані фізичною або юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення та/або є доходами від нього, а також майно, в яке їх було повністю або частково перетворено, конфіскуються.
Стаття 98 КПК України визначає, що речовими доказами є матеріальні об`єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об`єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.
Відповідно до ст.ст. 96-1, 96-2 КК України спеціальна конфіскація полягає у примусовому безоплатному вилученні за рішенням суду у власність держави грошей, цінностей та іншого майна у випадках, визначених цим Кодексом, за умови вчинення умисного злочину, в тому числі, передбаченого ч.1 ст.204 КК України.
Згідно із ч.3 ст.96-1 КПК України у випадках, коли об`єктом спеціальної конфіскації є майно, вилучене з цивільного обороту, вона може бути застосована на підставі ухвали суду, постановленої в порядку частини дев`ятої статті 100 Кримінального процесуального кодексу України, за клопотанням слідчого чи прокурора, якщо кримінальне провадження закривається ними.
Пунктом 29 Порядку зберігання речових доказів стороною обвинувачення, їх реалізації, технологічної переробки, знищення, здійснення витрат, пов`язаних з їх зберіганням і пересиланням, схоронності тимчасово вилученого майна під час кримінального провадження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.11.2012 №1104, визначено, що речові докази у вигляді предметів чи товарів, що належать до вилучених з обігу на підставі відповідного рішення слідчого судді, суду передаються для їх технологічної переробки або знищуються.
Відповідно до п.п.13 п.9 Порядку обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави, і розпорядження ним, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №1340 від 25.08.1995, спирт етиловий та алкогольні напої підлягають промисловій переробці або знищенню.
Згідно з п.16 вказаного Порядку, майно якість якого не відповідає вимогам стандартів, небезпечне в санітарно-епідемічному відношенні або яке не пройшло відповідного випробування, карантинної обробки чи не придатне для реалізації, підлягає переробці або знищенню (утилізації) з урахуванням ступеня зносу та фактичного стану.
Відповідно до п.п. 12, 13 Загальних вимог до здійснення переробки, утилізації, знищення або подальшого використання вилученої з обігу неякісної та небезпечної продукції, затверджених постановою Кабінету Міністрів України №50 від 24.01.2001, порядок атестації виробництва підприємств, що здійснюють переробку, утилізацію або знищення вилученої з обігу неякісної та небезпечної продукції встановлюється Держстандартом. Держстандарт у межах своєї компетенції забезпечує ведення реєстру підприємств, виробництво яких атестовано на право здійснення робіт щодо переробки, утилізації або знищення вилученої з обігу продукції відповідно до вимог Закону України «Про вилучення з обігу, переробку, утилізацію, знищення або подальше використання неякісної та небезпечної продукції».
Беручи до уваги викладене, слідчий суддя вважає указані вилучені речі не можуть бути повернуті володільцям, в силу зазначеного нормативно регулювання, є майном, вилученим з обігу.
А тому клопотання підлягає задоволенню.
Керуючись ст.ст.98, 100, 171-174 КПК України,слідчий суддя –
постановив:
Клопотання задовольнити.
З метою вирішення долі речових доказів, застосувати у кримінальному проваджені № №12019240010000475 від 29.01.2019 спеціальну конфіскацію до майна, яке є речовими доказами у вказаному кримінальному провадженні та передане слідчим на відповідальне зберігання ТзОВ «Паритет-Плюс» (код ЄДРПОУ 22416959, юридична адреса: м. Львів, вул. Наукова, 19/52) шляхом його знищення, а саме:
до залишків незаконно виготовлених підакцизних товарів, що розлиті в 3 скляні пляшки «Absolut» ємністю по 0,5 літра;
до залишків незаконно виготовлених підакцизних товарів, придбаних 12.09.2019, 09.10.2019 та 31.10.2019 при проведенні контролів за вчиненням злочину у формі оперативної закупки в магазині «Три дороги», господарську діяльність в якому здійснював ОСОБА_1 , що розлиті у 3 ПЕТ-пляшки ємністю по 1,5 літра;
до залишків незаконно виготовлених підакцизних товарів, придбаних 24.12.2019, 13.01.2020 та 23.01.2020 при проведенні контролів за вчиненням злочину у формі оперативної закупки в належному ОСОБА_2 домоволодінні, розташованому за адресою: АДРЕСА_1 , що розлиті у 6 скляних пляшках ємністю по 0,5 літра;
до незаконно виготовлених підакцизних товарів та їх залишків, вилучених 23.01.2020 при проведенні санкціонованого обшуку в належному ОСОБА_2 приватному будинку, розташованому за адресою: АДРЕСА_1 , що розлиті у 3 картонні коробки типу «Beg-in-box» ємністю по 10 літрів та 458 скляних пляшок ємністю по 0,5 літра із зазначеним виробником ТОВ «ЗАГ»;
до залишків незаконно виготовлених підакцизних товарів, придбаних 21.01.2020, 24.01.2020 та 03.02.2020 при проведенні контролів за вчиненням злочину у формі оперативної закупки в магазині « ІНФОРМАЦІЯ_1 », розташованому за адресою: АДРЕСА_2 , господарську діяльність в якому здійснювала ОСОБА_3 , що розлиті в 2 скляні пляшки та 2 ПЕТ-пляшки ємністю по 0,5 літра;
до незаконно виготовлених підакцизних товарів та їх залишків, вилучених 03.02.2020 при проведенні санкціонованого обшуку в магазині « ІНФОРМАЦІЯ_1 », розташованому за адресою: АДРЕСА_2 , господарську діяльність в якому здійснювала ОСОБА_3 , що розлиті в 4 ПЕТ-пляшки ємністю по 1,5 літра;
до залишків незаконно виготовлених підакцизних товарів, придбаних 26.02.2020 та 16.03.2020 при проведенні контролів за вчиненням злочину у формі оперативної закупки в магазині « ІНФОРМАЦІЯ_1 », розташованому за адресою: АДРЕСА_3 , господарську діяльність в якому здійснювала ОСОБА_4 , що розлиті в 2 ПЕТ-пляшки ємністю по 1,5 літра.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя