
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28.10.2021 справа № 914/2628/21
за позовом: Управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради, м. Львів
до відповідача: Приватного підприємства “Таксім”, м. Київ
про стягнення заборгованості в сумі 8 667,95грн.
Суддя Коссак С.М.
за участі секретаря Побігайленко Ю.Б.-В.
Представники:
Від позивача: Марта Карасюк – представник;
Від відповідача: не з`явився;
На розгляд Господарського суду Львівської області подано позов Управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради, м. Львів до відповідача: Приватного підприємства “Таксім”, м. Київ про стягнення заборгованості в сумі 8 667,95грн.
Ухвалою суду від 06.09.2021 року господарським судом Львівської прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження, розгляд справи призначено на 07.10.2021 року на 09год. 40хв.
13.09.2021 року на поштову адресу суду надійшов конверт від відповідача із зазначенням причини повернення: «адресат відсутній за вказаною адресою».
Ухвалою суду від 07.10.2021 року, у зв`язку з неможливістю розгляду справи в даному судовому засіданні, відкласти розгляд справи на 28.10.2021 на 10:00 год.
19.10.2021 року представником позивача подано через канцелярію суду письмові пояснення по справі за вх.№24254/21 щодо розрахунку орендної плати та підсудності даного спору.
27.10.2021 року на поштову адресу суду від відповідача повернувся конверт із зазначенням причини повернення: «адресат відсутній за вказаною адресою.»
В судове засідання 28.10.2021 року позивач явку представника забезпечив, який підтримав позовні вимоги та просить позов задоволити повністю.
В судове засідання 28.10.2021 року відповідач явку уповноваженого представника не забезпечив, про причини неявки суд не повідомив, хоча був належним чином повідомлений про місце, дату та час судового засідання, що підтверджується списком розсилки поштової кореспонденції за 11.10.2021 року. До суду станом на час слухання справи процесуальних документів чи відзиву від відповідача не надходило.
Ухвали суду надіслані відповідачу за адресами, що міститься у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та адресами, які вказані позивачем у позовній заяві, відтак відповідач належним чином повідомлений про місце, дату та час судового засідання, що підтверджується списком відправлень згрупованих рекомендованих листів Господарського суду Львівської області, відповідно до № відправлення 7901414176553 – повернення поштового відправлення по причині: «За закінченням терміну зберігання».
Крім того, процесуальні документи щодо розгляду спору у даній справі офіційно оприлюднені у Єдиному державному реєстрі судових рішень - www.reyestr.court.gov.ua, та знаходяться у вільному доступі.
З урахуванням того, що розгляд справи відбувається за правилами спрощеного позовного провадження, позовні матеріали надіслано відповідачу, відповідач не повідомив суд про причини неявки в судове засідання, в суду відсутні підстави для відкладення розгляду справи, які передбачені статтями 202, 216 ГПК України.
Суд констатує, що ним створено усі можливості учасникам процесу для реалізації ними своїх прав.
Отже, неявка відповідача (його представника) в судове засідання 28.10.2021 року не перешкоджає розгляду справи по суті, в матеріалах справи достатньо доказів для з`ясування обставин справи і прийняття судового рішення.
У судовому засіданні проголошено вступну та резолютивну частини рішення.
Аргументи позивача.
Позовні вимоги обґрунтовані тим, що 30.03.2017р. між Управлінням комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради та приватним підприємством «Таксім» укладено договір № Г-74-2017(П) на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності на умовах оренди для розміщення відкритого літнього майданчика.
Відповідно до розділу 6 Договору, термін дії договору встановлюється: з 01.04.2017 року до 31.10.2017р; 01.04.2018 року до 31.10.2018р; 01.04.2019 року до 31.10.2019р. Відповідно до п. 2.1.1 предметом цього договору є надання Орендодавцем Орендареві права на тимчасову оренду конструктивний елемент благоустрою комунальної власності площею 27,10 м2 (ділянка №1-2,40 м2, ділянка №2-2,40 м2, ділянка №3-22,30 м2) (тротуар, газон, тощо) для розміщення відкритого літнього майданчика за адресою: м. Львів, вул. Театральна,23. За умовами Договору (п.3.1.) передбачено, що Орендар сплачує Орендодавцеві плату за користування Об`єктом площею 27,10 м2 щомісячно до 25 числа поточного місяця у розмірі: (75,72*27,10*0,8) =1 641,61 грн. (одна тисяча шістсот сорок одна гривня 61 копійка) за місяць, без ПДВ. Проте відповідач своєчасно не вносив орендної плати за конструктивний елемент благоустрою комунальної власності площею 27,10 м2. Відтак, відповідно до довідки про заборгованість з орендної плати за договором № Г-24-2017 від 30.03.2017р. орендна плата орендарем вносилась не своєчасно та не в повному обсязі, тому за період з 01.04.2018р. по 27.08.2018р. виникла заборгованість в сумі 8 667,95 грн., яку позивач просить стягнути з відповідача.
Аргументи відповідача.
Вимог ухвали суду не виконав, проти позову в установленому порядку не заперечив. Тому суд розглянув справу без участі представника відповідача та його відзиву на позов, за наявними у ній матеріалами.
Фактичні обставини справи.
Предметом доказування є обставини з яким пов`язується факт укладення договору оренди конструктивного елементу благоустрою комунальної власності площею 27,10 м2 для розміщення відкритого літнього майданчика, його належне виконання в частині сплати орендної плати.
30.03.2017р. між Управлінням комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради (надалі орендодавець) та приватним підприємством «Таксім» (надалі орендар) укладено договір № Г-74-2017(П) на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності на умовах оренди для розміщення відкритого літнього майданчика.
Відповідно до розділу 6 Договору, термін дії договору встановлюється: з 01.04.2017 року до 31.10.2017р; 01.04.2018 року до 31.10.2018р; 01.04.2019 року до 31.10.2019р.
Відповідно до п. 2.1.1 предметом цього договору є надання Орендодавцем Орендареві права на тимчасову оренду конструктивний елемент благоустрою комунальної власності площею 27,10 м2 (ділянка №1-2,40 м2, ділянка №2-2,40 м2, ділянка №3-22,30 м2) (тротуар, газон, тощо) для розміщення відкритого літнього майданчика за адресою: м. Львів, вул. Театральна,23.
За умовами Договору (п.3.1.) передбачено, що Орендар сплачує Орендодавцеві плату за користування Об`єктом площею 27,10 м2 щомісячно до 25 числа поточного місяця у розмірі: (75,72*27,10*0,8) =1 641,61 грн. (одна тисяча шістсот сорок одна гривня 61 копійка) за місяць, без ПДВ.
Пунктом 2.2.2 Договору визначено обов`язок Орендаря своєчасно та в повному обсязі сплачувати Орендодавцю вартість оренди окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності за діючими на день сплати розрахунковими ставками, визначеними згідно з «Положенням про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності для розміщення об`єктів соціально-культурного, торгівельного та іншого призначення».
Відповідач взяті на себе зобов`язання в повному обсязі не виконав.
Управлінням комунальної власності було подано позов до Приватного підприємства «Таксім» про стягнення заборгованості в сумі 41 749, 12 грн. Рішенням Господарського суду Львівської області у справі №914/835/18 від 04.07.2018р., залишеного без змін постановою Західного апеляційного господарського від 06.11.2018р. позов Управлінням комунальної власності до ПП «Таксім» задоволено частково: - стягнуто з Приватного підприємства «Таксім» (79008, м. Львів, вул. Театральна, будинок 23, код ЄДРПОУ 39892566) на користь Управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради (79008, м. Львів, пл. Галицька, 15, ЄДРПОУ 25558625) 41 178,87 грн. заборгованості та 1 737,93 грн. судового збору.
Позивачем до матеріалів позову додано копію розрахунку боргу за попередній період довідку 4-2302-579 від 15.03.2018р., яка долучалась до справи №914/835/18 і правильність розрахунків якої встановлена рішенням суду у тій справі.
Відповідно до ч.4 ст. 85 ЦПК України обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом.
Проте, в подальшому Відповідачем і надалі не було дотримано виконання умов Договору оренди №Г-74-2017(П) від 30.03.2017р. в частині обов`язку зі сплати орендної плати за користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності для розміщення відкритого літнього майданчика.
Відповідно до довідки про заборгованість з орендної плати №4-2302-24778 від 26.07.2021р. Відповідачем орендна плата за користування об`єктом оренди вносилась невчасно та станом на 19.07.2021р. допущено заборгованість на загальну суму 49 846,82 грн.
В графі «борг на початок місяця по оренді» станом на 01.04.2018 р. відображено суму заборгованості 41 178,87 грн., яка підлягає стягненню з Відповідача на підставі рішення Господарського суду Львівської області у справі №914/835/18 від 04.07.2018р, залишеного без змін постановою Західного апеляційного господарського суду у справі 06.11.2018 року, проте ще повністю ним не оплачена.
При зверненні до суду, позивачем відображено заборгованість в сумі 8 667, 95 грн. яка виникла за період з 01.04.2018р. по 27.08.2018р., стягнення якої і є предметом позову.
Згідно п. 3.5. Договору орендна плата для літніх майданчиків встановлюється з дати укладення даного договору та до закінчення терміну його дії.
Відповідно до п.5.4. Договору Сторони домовилися, що Договір припиняється в односторонньому порядку Орендодавцем у раз скасування паспорта відкритого літнього майданчика з дати прийняття рішення про його скасування.
Відповідно до п.5.1.1. Порядку отримання дозволів на встановлення відкритих літніх майданчиків у м. Львові біля об`єктів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності, затвердженого ухвалою Львівської міської ради №2452 від 05.03.2009р. паспорт відкритого літнього майданчика скасовується управлінням архітектури департаменту містобудування до закінчення терміну дії: за письмовою заявою суб`єкта підприємницької діяльності.
Пунктом 5.2. встановлено, що Управління архітектури департаменту містобудування надсилає суб`єкту підприємницької діяльності та районній адміністрації повідомлення про скасування паспорта відкритого літнього майданчика для вирішення питання про демонтаж літнього майданчика.
Рішенням Управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради №2401-5039 від 10.09.2018р., беручи до уваги звернення ПП «Таксім», зареєстроване відділом «Центр надання адміністративних послуг» від 13.08.2018р. №2-22894-2401, щодо скасування сезонів 2018 та 2019 року на розміщення відкритого літнього майданчика ПП «Таксім» на вул. Театральній, 23, у зв`язку із припиненням діяльності закладу ресторанного господарства та рішення комісії зі встановлення відкритих літніх майданчиків у м. Львові від 27.08.2018р. (протокол №23) було скасовано термін дії Паспорта №74-2017 від 21.03.2017р. (з 27.08.2018р.-31.10.201 9р.)
Відповідно до Положення про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності для розміщення об`єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення, затвердженого ухвалою Львівської міської ради від 01.12.2016 №1273, укладання договорів оренди для розміщення об`єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення на окремих конструктивних елементах благоустрою комунальної власності, справляння орендної плати здійснює управління комунальної власності департаменту економічної політики.
Зазначеною ухвалою затверджено форму договору на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності на умовах оренди для розміщення об`єктів соціально-культурного, торгівельного та іншого призначення, а також методику розрахунку розміру орендної плати за оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності м. Львова, яка розроблена з метою визначення розміру орендної плати за розміщення об`єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення на окремих конструктивних елементах благоустрою , що є у комунальній власності (Додаток №1 до Положення).
Відповідно до вищезазначеної методики, розрахунок місячної орендної плати за орендований конструктивний елемент благоустрою комунальної власності проводиться за формулою: Опл = Вп*S*Кзон, де Опл - місячна орендна плата за орендований конструктивний елемент благоустрою комунальної власності.
Заборгованість в розмірі 8 667, 95 грн., стягнення якої є предметом позову у справі №914/2628/21 виникла за період з 01.04.2018р. по 27.08.2018р.
Відтак позивач просить стягнути з відповідача заборгованість у сумі 8 667,95грн.
Норми права та мотиви суду.
Згідно частини 5 ст. 29 ГПК України позови у спорах, що виникають з договорів, в яких визначено місце виконання або виконувати, які через їх особливість можна тільки в певному місці, можуть пред`являтися також за місцем виконання цих договорів. Відповідно до п. 2.1.1 предметом цього договору є надання Орендодавцем Орендареві права на тимчасову оренду конструктивний елемент благоустрою комунальної власності площею 27,10 м2 для розміщення відкритого літнього майданчика за адресою: м. Львів, вул. Театральна,23. Відтак, спір розглядається Господарським судом Львівської області.
Цивільні права та обов`язки виникають із дій осіб, що передбачені актами цивільного законодавства, а також із дій осіб, що не передбачені цими актами, але за аналогією породжують цивільні права та обов`язки. Підставами виникнення цивільних прав та обов`язків, зокрема, є договори та інші правочини (ч.1 ст.11 ЦК України).
Згідно ст. 174 ГК України однією з підстав виникнення господарського зобов`язання є господарський договір та інші угоди, передбачені законом, а також угоди не передбачені законом, але такі, які йому не суперечать.
Згідно ст. 509 ЦК України, зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку. Відповідно до ст. 11 ЦК України, однією з підстав виникнення зобов`язань, є, зокрема, договори та інші правочини.
Відповідно до ч. 1 ст. 626 ЦК України, договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов`язків.
За договором найму (оренди) наймодавець передає або зобов`язується передати наймачеві майно у користування за плату на певний строк (ч. 1 ст. 759 ЦК України). Аналогічні положення закріплені у ч. 1 ст. 283 ГК України.
Як підтверджується матеріалами справи, позивач та відповідач уклали договір на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності на умовах оренди для розміщення відкритого літнього майданчика від 30.03.2017 року, у зв`язку із чим набули взаємних прав і обов`язків.
Згідно ч.1 ст.2, ч.3 ст.18, ч.ч.1, 3 ст.19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, орендою є засноване на договорі строкове платне користування майном, необхідним орендареві для здійснення підприємницької та іншої діяльності; орендар зобов`язаний вносити орендну плату своєчасно і у повному обсязі; орендар за користування об`єктом оренди вносить орендну плату незалежно від наслідків господарської діяльності; строки внесення орендної плати визначаються договором.
Пунктом 2 частини 1 статті 4 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, об`єктами оренди є нерухоме майно (будівлі, споруди, нежитлові приміщення) та інше окреме індивідуально визначене майно підприємств.
Відповідно до “Положення про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності для розміщення об`єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення”, затвердженого ухвалою Львівської міської ради від 01.12.2016 № 1273, укладання договорів оренди для розміщення об`єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення на окремих конструктивних елементах благоустрою комунальної власності, справляння орендної плати здійснює управління комунальної власності департаменту економічної політики. Зазначеною ухвалою затверджено форму договору на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності на умовах оренди для розміщення об`єктів соціально-культурного, торгівельного та іншого призначення.
У Додатку до Положення про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності для розміщення об`єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення затвердженого ухвалою Львівської міської ради від 01.12.2016 № 1273, передбачено методику розрахунку розміру орендної плати за оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності м. Львова, яка розроблена з метою визначення розміру орендної плати за розміщення об`єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення на окремих конструктивних елементах благоустрою , що є у комунальній власності(п.І).
Відповідно до вищезазначеної методики зазначено, що розрахунок місячної орендної плати за орендований конструктивний елемент благоустрою комунальної власності проводиться за формулою:
Опл = Вп* S *Кзон, де
Опл - місячна орендна плата за орендований конструктивний елемент благоустрою комунальної власності.
Вп - базова вартість 1 кв. м. орендованого конструктивного елемента благоустрою комунальної власності, визначена для розміщення об`єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення.
S - площа орендованого конструктивного елемента благоустрою, яка надається в оренду згідно з дозвільним документом.
Кзон - зональний коефіцієнт відповідно до пункту 2 “Положення про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності для розміщення об`єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення”, де передбачено зональний поділ м. Львова, який застосовується при визначені місця розташування окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності м. Львова та розрахунку орендної плати за орендовані конструктивні елементи благоустрою комунальної власності для розміщення об`єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення.
Базова вартість 1 кв. м орендованого конструктивного елемента благоустрою комунальної власності, визначена для розміщення об`єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення, становить 75,72 грн. без ПДВ. При розрахунку орендної плати у договорах оренди, які укладені більше ніж на один сезон, розрахунок орендної плати проводиться способом коригування розміру орендної плати попереднього року на рівень інфляції за поточний рік.
Відтак сума орендних платежів за 1 місяць склала 1 641,61 грн.
Згідно ч. 1 ст. 762 ЦК України, за користування майном з наймача справляється плата, розмір якої встановлюється договором найму. Частиною 5 цієї статті встановлено, що плата за користування майном вноситься щомісячно, якщо інше не встановлено договором. У відповідності до ч. 1 ст. 286 ГК України, орендна плата – це фіксований платіж, який орендар сплачує орендодавцю незалежно від наслідків своєї господарської діяльності.
Пунктом 2.2.2 Договору визначено обов`язок Орендаря своєчасно та в повному обсязі сплачувати Орендодавцю вартість оренди окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності за діючими на день сплати розрахунковими ставками, визначеними згідно з Положенням про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності для розміщення об`єктів соціально-культурного, торгівельного та іншого призначення.
Згідно ст. 530 ЦК України, якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).
Відповідно до частини 5 ст. 626 ЦК України, договір є відплатним, якщо інше не встановлено договором, законом або не випливає із суті договору.
Стаття 599 ЦК України вказує на те, що зобов`язання припиняється виконанням, проведеним належним чином.
Відповідно до ст. 526 ЦК України, зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться. Аналогічні вимоги встановлені ст. 193 ГК України.
Згідно ст. 610 ЦК України, порушенням зобов`язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов`язання (неналежне виконання).
Частиною 1 ст. 612 ЦК України встановлено, що боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов`язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.
Згідно ч. 1 ст. 625 ЦК України, боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов`язання.
Управлінням комунальної власності Департаменту економічного розвитку Львівської міської ради сформовано довідку про заборгованість з орендної плати за договором № Г-24-2017 від 30.03.2017р., орендна плата орендарем вносилась не своєчасно та не в повному обсязі, тому за період з 01.04.2018р. по 27.08.2018р. виникла заборгованість в сумі 8 667,95 грн.
За таких обставин, суд дійшов висновку про прострочення виконання зобов`язання боржником, що в свою чергу є підставою для стягнення суми боргу, оскільки, відповідно до ч. 7 ст. 193 ГК України, одностороння відмова від виконання договору не допускається, тому позовні вимоги підлягають задоволенню.
Частиною 1 статті 74 ГПК України встановлено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.
Відповідно до ст. 77 ГПК України обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування.
Відповідно до ст.86 ГПК України, суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також вірогідність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності.
Зазначені вище норми процесуального закону спрямовані на реалізацію статті 13 ГПК України. Згідно з положеннями цієї статті судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності сторін. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом.
За таких обставин суд дійшов висновку про те, що відповідач не спростував доводів позовної заяви, а суд не виявив на підставі наявних документів у справі інших фактичних обставин, що мають суттєве значення для правильного вирішення спору, відтак вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню повністю, а саме стягненню підлягає: 8 667,95грн. боргу по сплаті орендної плати за оренду конструктивного елементу благоустрою комунальної власності.
Судові витрати.
Відповідно до ст. 123 ГПК України, судові витрати складаються з судового збору та витрат, пов`язаних з розглядом справи.
До витрат, пов`язаних з розглядом справи, належать витрати:
1) на професійну правничу допомогу;
2) пов`язані із залученням свідків, спеціалістів, перекладачів, експертів та проведенням експертизи;
3) пов`язані з витребуванням доказів, проведенням огляду доказів за їх місцезнаходженням, забезпеченням доказів;
4) пов`язані з вчиненням інших процесуальних дій, необхідних для розгляду справи або підготовки до її розгляду.
Позивачем при поданні позову до суду сплачено судовий збір в сумі 2 270,00 грн.
Відповідно до п.2 ч.1 ст. 129 ГПК України, судовий збір покладається у спорах, що виникають при виконанні договорів та з інших підстав, - на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.
Враховуючи наведене, у зв`язку із задоволенням позовних вимог, до стягнення з відповідача на користь позивача підлягає судовий збір в сумі 2 270,00 грн.
Керуючись статтями 2, 13, 74, 76, 77, 78, 79, 86, 129, 231, 236, 237, 238, 239, 240, 241 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Позов задоволити.
2. Стягнути з Приватного підприємства “Таксім” (01011, м. Київ, вул. Рибальська, 13, ідентифікаційний код 39892566) на користь Управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради (79008, м. Львів, пл. Галицька, 15, ідентифікаційний код 25558625) 8 667,95грн. заборгованості та 2270,00грн судового збору.
3. Рішення набирає законної сили в порядку, передбаченому ст. 241 ГПК України.
4. Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Західного апеляційного господарського суду в порядку, встановленому розділом IV ГПК України.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається - http://court.gov.ua/fair/sud5015, а також у Єдиному державному реєстрі судових рішень за веб-адресою - http://reyestr.court.gov.ua.
Повний текст рішення складено та підписано 02.11.2021 року.
Суддя Коссак С.М.