Рішення № 100117282, 04.10.2021, Миколаївський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
04.10.2021
Номер справи
400/1780/21
Номер документу
100117282
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

04 жовтня 2021 р. № 400/1780/21 м. Миколаїв

Миколаївський окружний адміністративний суд, у складі судді Лісовської Н.В., розглянувши в письмовому провадженні за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу

за позовом:товариства з обмеженою відповідальністю "ФЕРМА "КЛИМЕНТАЛЬ", вул. 8 Березня, 34 А, м. Миколаїв, 54029, до відповідачів:1: Державної податкової служби України, Львівська площа, 8, м. Київ, 04053, 2: Головного управління ДПС у Вінницькій області, вул. Хмельницьке шосе, 7, м. Вінниця, 21028, про:визнання протиправними та скасування рішень; зобов`язання зареєструвати податкові накладні,ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Ферма "Клименталь" звернулося з позовом до Державної податкової служби України (далі - відповідач 1, ДПС) та Головного управління ДПС у Вінницькій області (далі - відповідач 2, ГУ ДПС) про визнання протиправними та скасування рішень від 09.12.2020 р. № 2217353/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217354/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217355/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217356/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217357/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217358/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217359/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217360/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217361/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217362/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217363/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217364/42553258 про відмову в реєстрації податкових накладних; зобов`язання зареєструвати податкові накладні від 05.11.2020 р. № 2, від 06.11.2020 р. № 3, від 07.11.2020 р. № 4, від 09.11.2020 р. № 5, від 09.11.2020 р. № 6, від 11.11.2020 р. № 7, від 13.11.2020 р. № 8, від 14.11.2020 р. № 9, від 18.11.2020 р. № 10, від 19.11.2020 р. № 11, від 23.11.2020 р. № 12, від 26.11.2020 р. № 13.

Свої вимоги позивач обґрунтовує тим, що в листопаді 2020 року поставив покупцю ТОВ "Суффле Агро Україна" кукурудзу. Податкові накладні складено за першою подією -відвантаження товару, однак їх реєстрацію зупинено. У квитанціях про зупинення реєстрації податкових накладних не вказано конкретного переліку документів, які потрібно надати для прийняття рішення про реєстрацію податкових накладних. Позивачем подано всі наявні документи, які підтверджують реальність господарської операції з ТОВ "Суффле Агро Україна". За наслідками розгляду пояснень та копій документів відповідачем 2 прийнято рішення про відмову в реєстрації податкових накладних. У рішеннях зазначено загальний перелік нібито не наданих документів, що суперечить фактичним обставинам.

20.05.2021 р. відповідачі подали відзиви на позовну заяву (т. 2 а. с. 192-196), відповідно до яких за результатами розгляду наданих позивачем документів прийнято рішення про відмову в реєстрації податкових накладних з підстав відсутності документального підтвердження переміщення кукурудзи до складу смт. Вороновиця. Відповідно даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відсутня інформація щодо наявних земельних ділянок у постачальника кукурудзи ТОВ "Аграрний лідер" та у ФОП ОСОБА_1 приміщення, яке здається в оренду позивачу. Документи, яких не вистачило комісії для прийняття позитивного рішення: товарно-транспортні накладні переміщення товару на склад; інвентаризаційні описи прийому та відпуску товару; складські квитанції; оборотно-сальдові відомості. Недоведеність фактичного здійснення господарської операції позбавляє первинні документи юридичної значимості для цілей формування податкової вигоди. Позовна вимога про зобов`язання зареєструвати податкові накладні є втручанням у дискреційні повноваження.

27.08.2021 р. позивач подав відповідь на відзив.

Ухвалою від 04.10.2021 р. суд допустив процесуальне правонаступництво в адміністративній справі, шляхом заміни Головного управління ДПС у Вінницькій області (ідентифікаційний код 43142454) його правонаступником - Головним управлінням ДПС у Вінницькій області (ідентифікаційний код ВП 44069150).

Справу розглянуто в письмовому провадженні.

З`ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, дослідивши матеріали, що містяться у справі, суд встановив наступне:

Основним видом діяльності позивача є вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур (т. 1 а. с. 27-28).

Для здійснення господарської діяльності позивач орендує складське приміщення в смт. Романів Житомирської області, земельні ділянки в Житомирській та Хмельницькій областях та сільськогосподарську техніку.

У листопаді 2020 року на виконання умов договору від 31.10.2020 р. позивач поставив ТОВ "Суффле Агро Україна" кукурудзу 3 класу (т. 1 а. с. 143-167), що підтверджується також видатковими накладними, протоколами, товарно-транспортними накладними, платіжними дорученнями (т. 1 а. с. 168-250, т. 2 а. с. 1-16).

Позивач поставив ТОВ "Суффле Агро Україна" продукцію як власного виробництва, так і придбану у ТОВ "Аграрний лідер". Для перевезення придбаної у постачальника продукції позивач уклав договір перевезення вантажів з ТОВ "Європейська вантажна транспортна компанія". Для зберігання кукурудзи перед продажем покупцю позивач орендував територію у ФОП ОСОБА_1 Перевезення кукурудзи до ТОВ "Суффле Агро Україна" здійснювалось перевізником ФОП ОСОБА_2 .

Податкові накладні від 05.11.2020 р. № 2, від 06.11.2020 р. № 3, від 07.11.2020 р. № 4, від 09.11.2020 р. № 5, від 09.11.2020 р. № 6, від 11.11.2020 р. № 7, від 13.11.2020 р. № 8, від 14.11.2020 р. № 9, від 18.11.2020 р. № 10, від 19.11.2020 р. № 11, від 23.11.2020 р. № 12, від 26.11.2020 р. № 13 складено позивачем датою відвантаження товару та направлено для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН) (а. с. т. 1 а. с. 41-64).

Автоматизованою системою "Єдине вікно подання електронних документів" ДПС України направлено позивачу повідомлення про прийняття податкових накладних та зупинення їх реєстрації. Підставою вказано, що платник податку відповідає п. 8 Критеріїв ризиковості платника податку. Запропоновано надати пояснення та/або копії документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної.

03.12.2020 р. позивач направив ГУ ДПС пояснення щодо підтвердження реальності здійснення господарської операції з ТОВ "Суффле Агро Україна" із наданням відповідних доказів (т. 1 а. с. 65-72).

Відповідач 2 не врахував надані позивачем пояснення та докази на їх підтвердження і рішеннями від 09.12.2020 р. № 2217353/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217354/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217355/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217356/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217357/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217358/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217359/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217360/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217361/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217362/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217363/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217364/42553258 відмовив у реєстрації податкових накладних від 05.11.2020 р. № 2, від 06.11.2020 р. № 3, від 07.11.2020 р. № 4, від 09.11.2020 р. № 5, від 09.11.2020 р. № 6, від 11.11.2020 р. № 7, від 13.11.2020 р. № 8, від 14.11.2020 р. № 9, від 18.11.2020 р. № 10, від 19.11.2020 р. № 11, від 23.11.2020 р. № 12, від 26.11.2020 р. № 13 в ЄРПН (т. 2 а. с. 38-49).

Позивач оскаржив рішення до ДПС, однак скарги залишено без задоволення (т. 2 а. с. 50-182).

Підставою для відмови вказано ненадання платником податку первинних документів щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складських документів (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунків-фактури-інвойсів, актів приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладних. У розділі "Додаткова інформація" зазначено, що відсутнє документальне підтвердження переміщення кукурудзи до складу смт. Вороновиця, відповідно даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відсутня інформація щодо наявних земельних ділянок у постачальника кукурудзи ТОВ "Аграрний лідер" та у ФОП ОСОБА_1 приміщення, яке здається в оренду позивачу.

Згідно з п. 201.1. ст. 201 Податкового кодексу України (далі - ПК України) на дату виникнення податкових зобов`язань платник податку зобов`язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.

Пунктом 201.10 ст. 201 ПК України передбачено, що при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку продавець товарів/послуг зобов`язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.

Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

Податкова накладна та/або розрахунок коригування до неї, складені та зареєстровані після 1 липня 2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг достатньою підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, та не потребує будь-якого іншого додаткового підтвердження.

Відповідно до п. 2 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 р. № 1246 (далі - Порядок № 1246), податкова накладна - електронний документ, який складається платником податку на додану вартість (далі платник податку) відповідно до вимог Податкового кодексу України (далі Кодекс) в електронній формі у затвердженому в установленому порядку форматі (стандарті) та надсилається для реєстрації.

Згідно з п. 12 Порядку № 1246, після надходження податкової накладної та/або розрахунку коригування до ДФС в автоматизованому режимі здійснюється їх розшифрування та проводяться перевірки, у тому числі, наявності підстав для зупинення реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування.

01.01.2018 р. набрав чинності Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році", яким п. 201.16 ст. 201 ПК України викладено в новій редакції, за якою: "Реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути зупинена в порядку та на підставах, визначених Кабінетом Міністрів України".

Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11.12.2019 р. № 1165 (далі - Порядок № 1165) є чинним на момент прийняття оскаржуваних позивачем рішень.

Вказаний Порядок визначає механізм зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Реєстр), організаційні та процедурні засади діяльності комісій з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі права та обов`язки їх членів.

Пунктами 10, 11 Порядку № 1165 визначено, що у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі контролюючий орган протягом операційного дня надсилає (в електронній формі у текстовому форматі) в автоматичному режимі платнику податку квитанцію про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, яка є підтвердженням зупинення такої реєстрації.

У квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування зазначаються: 1) номер та дата складення податкової накладної/розрахунку коригування; 2) критерій (критерії) ризиковості платника податку та/або ризиковості здійснення операцій, на підставі якого (яких) зупинено реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі, з розрахованим показником за кожним критерієм, якому відповідає платник податку; 3) пропозиція щодо надання платником податку пояснень та копій документів, необхідних для розгляду питання прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі або відмову в такій реєстрації.

Відповідно до абзацу 2 п. 25, п. 26 Порядку № 1165 комісії регіонального рівня приймають рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі або відмову в такій реєстрації, врахування або неврахування таблиці даних платника податку, відповідність/невідповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку. Комісія регіонального рівня діє в межах повноважень, визначених цим Порядком та Порядком прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженим Мінфіном.

Пунктом 27 Порядку № 1165 передбачено, що комісія контролюючого органу в своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції України, Податкового кодексу України та законів, актами Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства, а також цим Порядком.

Відповідно до п. 44 Порядку № 1165 комісія контролюючого органу перевіряє подані платником податку копії документів щодо їх достовірності шляхом звірки даних, які містяться в таких копіях документів, з даними, що надходять або можуть бути отримані з інших джерел інформації (реєстри, що ведуться державними органами, документи, зокрема електронні).

До спірних правовідносин належить застосувати Порядок прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 12.12.2019 р. № 520 (далі - Порядок № 520).

Пунктом 2 Порядку № 520 визначено, що прийняття рішень про реєстрацію / відмову в реєстрації податкових накладних / розрахунків коригування в Реєстрі, реєстрацію яких зупинено, здійснюють комісії з питань зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі головних управлінь Державної податкової служби України в областях, м. Києві та Офісу великих платників податків ДПС.

Пунктами 3,4 Порядку № 520 встановлено, що у разі зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі платник податку має право подати копії документів та письмові пояснення стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній / розрахунку коригування, для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію / відмову в реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Реєстрі. Комісія регіонального рівня протягом п`яти робочих днів, що настають за днем отримання пояснень та копій документів, поданих відповідно до пункту 4 цього Порядку, приймає рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі та надсилає його платнику податку в порядку, встановленому статтею 42 Кодексу.

Пунктами 5, 6 Порядку № 520 визначено перелік документів, необхідних для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію / відмову в реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі, реєстрацію яких зупинено в Реєстрі, зокрема:

1. договори, зокрема зовнішньоекономічні контракти, з додатками до них;

2. договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлено повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції;

3. первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм і галузевої специфіки, накладні;

4. розрахункові документи та/або банківські виписки з особових рахунків;

5. документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачено договором та/або законодавством.

Отже, відсутність деталізації переліку документів, які необхідно подати для реєстрації податкової накладної, не є підставою вважати рішення необґрунтованим, оскільки такий перелік передбачено Порядком № 520.

У реєстрації податкових накладних відмовлено з підстав відсутності документального підтвердження переміщення кукурудзи до складу смт. Вороновиця та відсутності інформації щодо наявних земельних ділянок у постачальника кукурудзи ТОВ "Аграрний лідер" та у ФОП ОСОБА_1 приміщення, яке здається в оренду позивачу. Отже, документи, яких не вистачило відповідачу 2 для прийняття позитивного рішення, безпосередньо не стосуються господарської операції з продажу кукурудзи ТОВ "Суффле Агро Україна". Позивач не зобов`язаний перевіряти у постачальників товарів чи послуг наявність основних засобів. У ТОВ "Аграрний лідер" позивач придбав кукурудзу 3 класу на підставі договору поставки сільгосппродукції від 01.10.2020 р. № ФК01/10-20 (т. 1 а. с. 73-75). Перевезення придбаного товару зі складу продавця до смт. Вороновиця підтверджується товарно-транспортними накладними (т. 1 а. с. 84-120). Перевезення вантажу здійснювалося ТОВ "Європейська вантажна транспортна компанія" на підставі договору перевезення від 02.10.2020 р. № ФК02/10-20 (т. 1 а. с. 128-130). Факт надання послуг перевезення підтверджується актами надання послуг та платіжним дорученням (т. 1 а. с. 131-139).

Договір поставки, товарно-транспортні накладні, договір перевезення та акти надання послуг надавалися позивачем ГУ ДПС разом із поясненнями. Придбаваючи кукурудзу у ТОВ "Аграрний лідер" позивач не повинен був перевіряти наявність у контрагента земельних ділянок.

Щодо відсутності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно інформації щодо орендованого у ФОП ОСОБА_1 приміщення, суд звертає увагу відповідачів на те, що відповідний реєстр діє з 01.01.2013 р. Відповідно, якщо право власності на майно зареєстровано раніше і власник не виявив бажання внести інформацію про майно до нового реєстру, то дані про таке майно відображатись у реєстрі не будуть. Однак це не означає відсутності у власника прав на таке майно.

Отже, щодо переміщення кукурудзи до складу смт. Вороновиця документи були в наявності у відповідача 2, а відсутність інформації щодо наявних земельних ділянок у ТОВ "Аграрний лідер" та приміщення у ФОП ОСОБА_1 не може бути підставою для покладення відповідальності на позивача.

Пунктом 11 Порядку № 520 визначено, що комісія регіонального рівня приймає рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Реєстрі в разі:

1. ненадання платником податку письмових пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній / розрахунку коригування, реєстрацію яких зупинено в Реєстрі;

2. та/або ненадання платником податку копій документів відповідно до п. 5 цього Порядку;

3. та/або надання платником податку копій документів, складених/оформлених із порушенням законодавства.

Отже, оскаржувані рішення про відмову в реєстрації податкових накладних прийняті необґрунтовано, що має наслідком їх скасування.

Згідно з п.п. 201.16.4 п. 201.16 ст. 201 ПК України податкова накладна, реєстрацію якої в Єдиному реєстрі податкових накладних було зупинено, реєструється, зокрема, у день набрання законної сили рішенням суду про реєстрацію відповідної податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Виходячи з вимог зазначеної норми, суд вважає, що належним способом відновлення порушеного права платника податку є зобов`язання ДПС зареєструвати податкові накладні від 05.11.2020 р. № 2, від 06.11.2020 р. № 3, від 07.11.2020 р. № 4, від 09.11.2020 р. № 5, від 09.11.2020 р. № 6, від 11.11.2020 р. № 7, від 13.11.2020 р. № 8, від 14.11.2020 р. № 9, від 18.11.2020 р. № 10, від 19.11.2020 р. № 11, від 23.11.2020 р. № 12, від 26.11.2020 р. № 13 в ЄРПН датою їх подання.

Згідно з ч. 1 ст. 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа. Позивач надав квитанцію про сплату судового збору в сумі 29510,00 грн (т. 2 а. с. 190). Оскільки позовні вимоги про визнання протиправними рішень та зобов`язання зареєструвати податкові накладні є пов`язаними, судовий збір необхідно було сплатити лише за дванадцять вимог немайнового характеру (по кількості оскаржуваних рішень), тобто 27240,00 грн. Отже, судовий збір у сумі 27240,00 грн підлягає стягненню за рахунок бюджетних асигнувань відповідачів солідарно. Решта судового збору вважається надмірно сплаченою та може бути повернута за клопотанням позивача за ухвалою суду на підставі п. 1 ч. 1 ст. 7 Закону України "Про судовий збір".

Керуючись ст. 2, 19, 241, 244, 242-246 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. Позов товариства з обмеженою відповідальністю "Ферма "Клименталь" (вул. 8-го Березня, 34-А, м. Миколаїв, 54029, ідентифікаційний код 42553258) до Державної податкової служби України (Львівська площа, 8, м. Київ, 04053, ідентифікаційний код 43005393) та Головного управління ДПС у Вінницькій області (вул. Хмельницьке шосе, 7, м. Вінниця, 21001, ідентифікаційний код ВП 44069150) про визнання протиправними та скасування рішень від 09.12.2020 р. № 2217353/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217354/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217355/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217356/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217357/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217358/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217359/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217360/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217361/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217362/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217363/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217364/42553258 про відмову в реєстрації податкових накладних; зобов`язання зареєструвати податкові накладні від 05.11.2020 р. № 2, від 06.11.2020 р. № 3, від 07.11.2020 р. № 4, від 09.11.2020 р. № 5, від 09.11.2020 р. № 6, від 11.11.2020 р. № 7, від 13.11.2020 р. № 8, від 14.11.2020 р. № 9, від 18.11.2020 р. № 10, від 19.11.2020 р. № 11, від 23.11.2020 р. № 12, від 26.11.2020 р. № 13 - задовольнити повністю.

2. Визнати протиправними та скасувати рішення від 09.12.2020 р. № 2217353/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217354/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217355/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217356/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217357/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217358/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217359/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217360/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217361/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217362/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217363/42553258, від 09.12.2020 р. № 2217364/42553258 про відмову в реєстрації податкових накладних від 05.11.2020 р. № 2, від 06.11.2020 р. № 3, від 07.11.2020 р. № 4, від 09.11.2020 р. № 5, від 09.11.2020 р. № 6, від 11.11.2020 р. № 7, від 13.11.2020 р. № 8, від 14.11.2020 р. № 9, від 18.11.2020 р. № 10, від 19.11.2020 р. № 11, від 23.11.2020 р. № 12, від 26.11.2020 р. № 13.

3. Зобов`язати Державну податкову службу України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкові накладні товариства з обмеженою відповідальністю "Ферма "Клименталь" від 05.11.2020 р. № 2, від 06.11.2020 р. № 3, від 07.11.2020 р. № 4, від 09.11.2020 р. № 5, від 09.11.2020 р. № 6, від 11.11.2020 р. № 7, від 13.11.2020 р. № 8, від 14.11.2020 р. № 9, від 18.11.2020 р. № 10, від 19.11.2020 р. № 11, від 23.11.2020 р. № 12, від 26.11.2020 р. № 13 датою їх подання.

4. Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Державної податкової служби України (Львівська площа, 8, м. Київ, 04053, ідентифікаційний код 43005393) судовий збір у сумі 13620,00 грн (тринадцять тисяч шістсот двадцять грн 00 коп.) на користь товариства з обмеженою відповідальністю "Ферма "Клименталь" (вул. 8-го Березня, 34-А, м. Миколаїв, 54029, ідентифікаційний код 42553258).

5. Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Вінницькій області (вул. Хмельницьке шосе, 7, м. Вінниця, 21001, ідентифікаційний код ВП 44069150) судовий збір у сумі 13620,00 грн (тринадцять тисяч шістсот двадцять грн 00 коп.) на користь товариства з обмеженою відповідальністю "Ферма "Клименталь" (вул. 8-го Березня, 34-А, м. Миколаїв, 54029, ідентифікаційний код 42553258).

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга може бути подана до П`ятого апеляційного адміністративного суду через Миколаївський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Датою ухвалення судового рішення в порядку письмового провадження є дата складення повного судового рішення.

Дата складення повного судового рішення 04.10.2021 р.

Суддя Н.В. Лісовська