Рішення № 100116861, 05.10.2021, Луганський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
05.10.2021
Номер справи
360/3984/21
Номер документу
100116861
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

РІШЕННЯ

Іменем України

05 жовтня 2021 рокуСєвєродонецькСправа № 360/3984/21

Суддя Луганського окружного адміністративного суду Петросян К.Є., розглянувши в порядку спрощеного письмового провадження справу за позовом Головного управління ДПС у Луганській області до ОСОБА_1 про стягнення податкового боргу,-

ВСТАНОВИВ:

28 липня 2021 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява головного управління ДПС у Луганській області (далі ГУ ДПС у Луганській області або позивач) до ОСОБА_1 (далі ОСОБА_1 або відповідач), в якій позивач просить суд стягнути кошти з фізичної особи ОСОБА_1 , в рахунок погашення податкового боргу у сумі 13382,47 грн, за період з 20.02.2020 по 19.02.2021, у тому числі: в дохід місцевого бюджету: акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (код БК 14040000) у сумі 13138,63 грн; на рахунок розмежування казначейства: податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування (код БК 11010500) у сумі 243,84 грн.

В обґрунтування позову зазначено, що ОСОБА_1 перебуває на податковому обліку в Новопсковській ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області (взято на облік 22.09.2015 №614).

Станом на 19.07.2021 по ОСОБА_1 обліковується податковий борг у сумі 13382,47 грн.

Податковий борг складається з:

акцизного податку з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у сумі 13138,63 грн (складається з: основного зобов`язання - 7125,95 грн, штрафних санкцій - 6011,62 грн, пені - 1,06 грн), за період з 01.03.2020 по 30.10.2020 року та, який нараховано у зв`язку з несплатою грошових зобов`язань самостійно визначених відповідачем в податкових деклараціях акцизного податку:

- за січень 2020 року по строку сплати 01.03.2020 у сумі - 64,95 грн (з урахуванням часткової сплати у сумі 983,05 грн);

- за лютий 2020 року по строку сплати 30.03.2020 у сумі - 790,00 грн;

- за березень 2020 року по строку сплати 30.04.2020 у сумі - 807,00 грн;

- за квітень 2020 року по строку сплати 01.06.2020 у сумі - 892,00 грн;

- за травень 2020 року по строку сплати 30.06.2020 у сумі - 1112,00 грн;

- за червень 2020 року по строку сплати 30.07.2020 у сумі - 1225,00 грн;

- за липень 2020 року по строку сплати 30.08.2020 у сумі - 925,00 грн;

- за серпень 2020 року по строку сплати 30.09.2020 у сумі - 396,00 грн;

- за вересень 2020 року по строку сплати 30.10.2020 у сумі - 914,00 грн.

Нараховано відповідно до узгодженого податкового повідомлення - рішення від 17.03.2020 №0003755506 на суму - 5024,58 грн, по строку сплати 27.03.2020, винесеного на підставі акта №118/12-32-55-06/ НОМЕР_1 від 24.02.2020 про результати камеральної перевірки своєчасності сплати акцизного податку (код бюджетної класифікації 14040000) за 2017-2019 роки фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ). Дані перевірки свідчать про несвоєчасну сплату акцизного податку у 2017-2019 роках, чим порушено вимоги п.57.1 ст.57 ПКУ, відповідальність за дане порушення передбачена п. 126.1 ст.126 ПКУ.

Нараховано відповідно до узгодженого податкового повідомлення - рішення від 17.03.2020 №0003765506 на суму - 987,04 грн, по строку сплати 27.03.2020, винесеного на підставі акта №118/12-32-55-06/ НОМЕР_1 від 24.02.2020 про результати камеральної перевірки своєчасності сплати акцизного податку (код бюджетної класифікації 14040000) за 2017-2019 роки фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ). Дані перевірки свідчать про несвоєчасну сплату акцизного податку у 2017-2019 роках, чим порушено вимоги п.57.1 ст.57 ПКУ. Відповідальність за дане порушення передбачена п. 126.1 ст.126 ПКУ.

Вищезазначені податкові повідомлення-рішення вручені відповідачу 17.03.2020, не оскаржені та не сплачені. У зв`язку з частковою сплатою податкового боргу з акцизного податку 10.03.2020, згідно ст.129 ПКУ нарахована пеня у загальній сумі 1,06 грн;

Податку на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування у сумі 243,84 грн, за період з 20.02.2020 по 19.02.2021. Нараховано у зв`язку з несплатою грошових зобов`язань самостійно визначених відповідачем у податкових деклараціях про майновий стан і доходи: декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік №8845637 від 03.02.2020 року в сумі 185,79 грн, по строку сплати 20.02.2020 (з урахуванням часткової сплати в сумі - 8827,89 грн); декларація про майновий стан і доходи за 2020 рік №9217380 від 09.02.2021 в сумі 58,05 грн, по строку сплати 19.02.2021.

Відповідачу Головним управлінням ДПС у Луганській області сформовано податкову вимогу від 04.09.2019 № 144645-55, яку направлено поштою з рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення та вручено 13.09.2019.

Зазначені заходи до погашення податкового боргу не привели. Податковий борг залишається не сплаченим.

Ухвалою суду від 09.08.2021 позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі, справу визначено розглядати за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

07.09.2021 від представника позивача надійшла заява про зменшення позовних вимог відповідно до якої відповідач частково сплатила заявлену у позові суму податкової заборгованості. Сплаченою сумою було погашено у повному обсязі податкові зобов`язання з податку на доходи фізичних осіб за результатами річного декларування у сумі 243,84 грн. Станом на 06.09.2021 за відповідачем залишилась не сплачена заборгованість у сумі 13138,63 грн з акцизного податку з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (а.с. 64).

У судове засідання сторони не прибули, про дату, час та місце судового засідання повідомлені належним чином. Представник позивача надав клопотання про розгляд справи без його участі.

Відповідач правом надання відзиву на позовну заяву не скористався.

Згідно з частиною першою статті 205 КАС України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи, за умови що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.

Якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але всі учасники справи не з`явилися у судове засідання, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта (частина дев`ята статті 205 КАС України).

З огляду на положення статті 205 КАС України, суд вважає за можливе розглянути справу за відсутності представників сторін у порядку письмового провадження.

Дослідивши матеріали справи, розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог і наданих доказів, оцінивши докази відповідно до вимог статей 72-76, 90 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), суд встановив такі обставини справи.

ОСОБА_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 , з 22.09.2015 по 02.10.2020 була зареєстрована у якості фізичної особи-підприємця, перебуває на обліку в Головному управління ДПС у Луганській області, Новопсковська ДПІ, Новопсковський район, що підтверджено довідкою про ідентифікаційні дані платника податків (а.с. 44-46).

Згідно із інформаційною довідкою про наявність/відсутність податкового боргу у платника станом на 19.07.2021 за відповідачем обліковується податковий борг у сумі 13382,47 грн (а.с. 5).

Податковий борг складається з:

Акцизного податку з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у сумі 13138,63 грн (складається з: основного зобов`язання - 7125,95 грн, штрафних санкцій - 6011,62 грн, пені - 1,06 грн), за період з 01.03.2020 по 30.10.2020 (а.с. 6).

Нараховано у зв`язку з несплатою грошових зобов`язань самостійно визначених відповідачем в податкових деклараціях акцизного податку:

- за січень 2020 року по строку сплати 01.03.2020 у сумі - 64,95 грн (з урахуванням часткової сплати у сумі 983,05 грн);

- за лютий 2020 року по строку сплати 30.03.2020 у сумі - 790,00 грн;

- за березень 2020 року по строку сплати 30.04.2020 у сумі - 807,00 грн;

- за квітень 2020 року по строку сплати 01.06.2020 у сумі - 892,00 грн;

- за травень 2020 року по строку сплати 30.06.2020 у сумі - 1112,00 грн;

- за червень 2020 року по строку сплати 30.07.2020 у сумі - 1225,00 грн;

- за липень 2020 року по строку сплати 30.08.2020 у сумі - 925,00 грн;

- за серпень 2020 року по строку сплати 30.09.2020 у сумі - 396,00 грн;

- за вересень 2020 року по строку сплати 30.10.2020 у сумі - 914,00 грн (а.с. 14-31).

24.02.2020 посадовими особами Старобільського управління ГУДПС у Луганській області проведено камеральну перевірку своєчасності сплати акцизного податку, за результатами якої складено акт № 118/12-32-55-06/ НОМЕР_1 від 24.02.2020. Дані перевірки свідчать про несвоєчасну сплату акцизного податку у 2017-2019 роках, чим порушено вимоги п.57.1 ст.57 ПКУ. Відповідальність за дане порушення передбачена п. 126.1 ст.126 ПКУ (а.с. 32).

На підставі вказаного акта перевірки податковим органом винесено податкове повідомлення-рішення від 17.03.2020 № 0003755506 на суму 5024,58 грн та податкове повідомлення-рішення № 0003765506 на суму 987,04 грн. Вказані податкові повідомлення-рішення вручені відповідачу 17.03.2020 (а.с. 33,35).

Головним управлінням ДПС у Луганській області сформовано податкову вимогу від 04.09.2019 № 144645-55, відповідно до якої станом на 03.09.2019 загальна сума боргу платника становить 1503,95 грн, яку направлено поштою з рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення та вручено 13.09.2019 (а.с.43).

Вирішуючи адміністративну справу по суті заявлених позовних вимог, суд виходить з такого.

Статтею 67 Конституції України передбачено, що кожен зобов`язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначення вичерпного переліку податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов`язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов`язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства регулює Податковий кодекс України.

У відповідності із статтею 14 Податкового кодексу України:

- грошове зобов`язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов`язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв`язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності (підпункт 14.1.39 пункту 14.1);

- податкове зобов`язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк) (підпункт 14.1.156 пункту 14.1);

- пеня - сума коштів у вигляді відсотків, нарахована на суми грошових зобов`язань у встановлених цим Кодексом випадках та не сплачена у встановлені законодавством строки (підпункт 14.1.162 пункту 14.1);

- податковий борг - сума узгодженого грошового зобов`язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), але не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов`язання (підпункту 14.1.175 пункту 14.1);

- штрафна санкція (фінансова санкція, штраф) - плата у вигляді фіксованої суми та/або відсотків, що справляється з платника податків у зв`язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, а також штрафні санкції за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності (підпункт 14.1.265 пункту 14.1).

У відповідності із пунктом 49.18 статті 49 Податкового кодексу України податкові декларації, крім випадків, передбачених цим Кодексом, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює:

- календарному місяцю (у тому числі в разі сплати місячних авансових внесків) - протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця (п. п. 49.18.1);

- календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя) (п. п. 49.18.2);

- календарному року, крім випадків, передбачених підпунктами 49.18.4 та 49.18.5 цього пункту - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (п. п. 49.18.3);

- календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб - до 1 травня року, що настає за звітним (п. п. 49.18.4);

- календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб підприємців протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (п. п. 49.18.5).

Згідно з пунктом 54.1 статті 54 Податкового кодексу України крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов`язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов`язання та/або пені вважається узгодженою.

Контролюючий орган зобов`язаний самостійно визначити суму грошових зобов`язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення (збільшення) від`ємного значення об`єкта оподаткування податком на прибуток або від`ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, якщо:

згідно з податковим та іншим законодавством особою, відповідальною за нарахування сум податкових зобов`язань з окремого податку або збору, застосування штрафних (фінансових) санкцій та пені, у тому числі за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності, є контролюючий орган (підпункт 54.3.3 пункту 54.3 статті 54 Податкового кодексу України);

дані перевірок щодо утримання податків у джерела виплати, в тому числі податкового агента, свідчать про порушення правил нарахування, утримання та сплати до відповідних бюджетів податків і зборів, передбачених цим Кодексом, у тому числі податку на доходи фізичних осіб таким податковим агентом (підпункт 54.3.5 пункту 54.3 статті 54 Податкового кодексу України).

Відповідно до пункту 57.1 статті 57 Податкового кодексу України платник податків зобов`язаний самостійно сплатити суму податкового зобов`язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Згідно з підпунктом 212.1.11 пункту 212.1 статті 212 Податкового кодексу України платником акцизного податку є особа - суб`єкт господарювання роздрібної торгівлі, яка здійснює реалізацію підакцизних товарів.

Відповідно до підпункту 216.9 статті 216 Податкового кодексу України датою виникнення податкових зобов`язань щодо реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів є дата здійснення розрахункової операції відповідно доЗакону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», для безготівкових розрахунків - дата оформлення розрахункового документа на суму проведеної операції, який підтверджує факт продажу, а у разі реалізації товарів фізичними особами - підприємцями, які сплачують єдиний податок, - дата надходження оплати за проданий товар.

Базовий податковий період для сплати податку відповідає календарному місяцю. Платники податку, визначені пунктом 212.1 статті 212 цього Кодексу (крім імпортерів підакцизних товарів, зазначених у підпунктах 215.3.4, 215.3.5, 215.3.5--1, 215.3.5-2, 215.3.6, 215.3.7, 215.3.8 пункту 215.3 статті 215 цього Кодексу), подають щомісяця не пізніше 20 числа наступного звітного (податкового) періоду контролюючому органу за місцем реєстрації декларацію з акцизного податку за формою, затвердженою у порядку, встановленому статтею 46 цього Кодексу (пункти 223.1, 223.2 статті 223 Податкового кодексу України).

Згідно з підпунктами 222.3.1, 222.3.2 пункту 222.3 статті 222 Податкового кодексу України суми податку перераховуються до бюджету суб`єктом господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації за місячний податковий період. Особа - суб`єкт господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, сплачує податок за місцем здійснення реалізації таких товарів.

В порушення вимог пункту 57.1 статті 57 та підпункту 222.3.1 пункту 222.3 статті 222 Податкового кодексу України відповідач протягом 10 календарних днів з дня граничного строку подання податкової декларації з акцизного податку (до 30 числа місяця, наступного за звітним) за період з 01.03.2020 по 30.10.2020 самостійно суму податкового зобов`язання з акцизного податку, зазначену у податковій декларації, не сплатив, внаслідок чого за платником податків утворився податковий борг в сумі 7125,95 грн (основного зобов`язання).

Контролюючий орган зобов`язаний самостійно визначити суму грошових зобов`язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення (збільшення) від`ємного значення об`єкта оподаткування податком на прибуток або від`ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, якщо згідно з податковим та іншим законодавством особою, відповідальною за нарахування сум податкових зобов`язань з окремого податку або збору, застосування штрафних (фінансових) санкцій та пені, у тому числі за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності, є контролюючий орган (підпункт 54.3.3 пункту 54.3 статті 54 Податкового кодексу України).

Відповідно до пункту 57.3 статті 57 Податкового кодексу України у разі визначення грошового зобов`язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов`язаний сплатити нараховану суму грошового зобов`язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.

В порушення вимог пункту 57.3 статті 57 Податкового кодексу України відповідач протягом 10 календарних днів після отримання податкових повідомлень-рішень від 17 березня 2020 року №№ 0003755506, 0003765506 грошові зобов`язання самостійно не сплачено, внаслідок чого за платником податків утворився податковий борг у загальній сумі 6011,62 грн.

Таким чином у відповідача наявна заборгованість з акцизного податку в сумі 13138,63 грн, що підтверджується інтегрованими картками платника (а.с. 7, 8-13,65,77).

Відповідачем доказів сплати вказаного податкового боргу суду не надано.

Пунктом 87.1 статті 87 Податкового кодексу України визначено, що джерелами самостійної сплати грошових зобов`язань або погашення податкового боргу платника податків є будь-які власні кошти, у тому числі ті, що отримані від продажу товарів (робіт, послуг), майна, випуску цінних паперів, зокрема корпоративних прав, отримані як позика (кредит), та з інших джерел, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею, а також суми надміру сплачених платежів до відповідних бюджетів.

Джерелом самостійної сплати грошових зобов`язань з податку на додану вартість є суми коштів, джерела яких зазначені в абзаці першому цього пункту та обліковуються в системі електронного адміністрування податку на додану вартість. У разі сплати податкових зобов`язань, що виникли до 1 липня 2015 року, та/або погашення податкового боргу за податковими зобов`язаннями, що виникли до 1 липня 2015 року, перерахування коштів до бюджету здійснюється безпосередньо з поточних рахунків платника податків, відкритих у банках.

Пунктами 95-1-95.3 статті 95 Податкового кодексу України регламентовано, що контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання (вручення) такому платнику податкової вимоги.

Стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, та з рахунків платників податків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.

Оскільки відповідачу вручено податкову вимогу, яка є чинною, суд дійшов висновку, що позивач дотримав визначені статтею 95 Податкового кодексу України вимоги та має всі підстави для вжиття заходів щодо погашення податкового боргу відповідача шляхом стягнення коштів.

Враховуючи, що відповідачем на час розгляду даної адміністративної справи податковий борг не сплачений, суд дійшов висновку, що уточнені вимоги позивача є обґрунтованими та підлягають задоволенню повністю.

Вирішуючи питання про розподіл судових витрат, суд виходить з такого.

Відповідно до частини другої статті 139 КАС України при задоволенні позову суб`єкта владних повноважень з відповідача стягуються виключно судові витрати суб`єкта владних повноважень, пов`язані із залученням свідків та проведенням експертиз.

При частковому задоволенні позову судові витрати покладаються на обидві сторони пропорційно до розміру задоволених позовних вимог. При цьому суд не включає до складу судових витрат, які підлягають розподілу між сторонами, витрати суб`єкта владних повноважень на правничу допомогу адвоката та сплату судового збору (частина третя статті 139 КАС України).

З викладеного слідує, що витрати суб`єкта владних повноважень на сплату судового збору відносяться на рахунок суб`єкта владних повноважень. Такий вид судових витрат, як судовий збір, поверненню позивачу - суб`єкту владних повноважень, не підлягає.

Такі обмеження у можливостях суб`єктів владних повноважень свідчать про загальну спрямованість адміністративного судочинства на захист прав, свобод та інтересів фізичних та юридичних осіб у спірних правовідносинах із владою.

Оскільки Головне управління ДПС у Луганській області у вказаній справі є суб`єктом владних повноважень, суд дійшов висновку про відсутність правових підстав для стягнення з відповідача судового збору на користь позивача.

Керуючись статтями 2, 9, 72-77, 90, 132, 139, 241-246, 250, 255 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ВИРІШИВ:

Уточнений адміністративний позов Головного управління ДПС у Луганській області (місцезнаходження: 93400, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вулиця Енергетиків, будинок 72, код за ЄДРПОУ 44082150) до ОСОБА_1 (ідентифікаційний код НОМЕР_1 , місце реєстрації: АДРЕСА_1 ) про стягнення коштів за податковим боргом задовольнити повністю.

Стягнути з ОСОБА_1 податковий борг в загальній сумі 13 138,63 грн (тринадцять тисяч сто тридцять вісім грн 63 коп.), а саме:

- акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (код БК 14040000) у сумі 13138,63 грн, на розрахунковий рахунок UА528999980314090531000012423, код платежу 14040000, отримувач - ГУК у Луганській обл./СТГ смт.Новопсков/14040000, ОКПО 3799111, банк отримувача - Казначейство України (ЕАП).

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до Першого апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Суддя К.Є. Петросян