YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Новини 16 травня 2022 р.

Експрес-аналіз "російського сліду" – нові фактори перевірки

Поділитися:
Експрес-аналіз "російського сліду" – нові фактори перевірки

Експрес-аналіз від YouControl допомагає бізнесу швидко оцінити надійність контрагента. Ми включили до нього 5 нових факторів, що націлені на миттєве виявлення зв’язків з росією і білоруссю у діяльності контрагентів. 

 

Мета Експрес-аналізу ‒ насамперед сигналізувати про фактори, що потребують особливої ​​уваги та ретельної перевірки. Він економить час і автоматизує левову частку бізнес-розвідки, враховуючи водночас понад 530 факторів ризику. Головна перевага цього інструменту ‒ можливість відкрити досьє і одразу побачити зведений аналіз компанії або ФОП.

 

Після військового вторгнення росії в Україну ми адаптували Експрес-аналіз до пошуку зв’язків з рф та рб. Тепер він ще й допомагає запобігати загрозі співпраці з бізнесом, що має ворожий слід.

 

Що ми додали в Експрес-аналіз

 

Нові функції враховують наступні актуальні ризики:

1) Кінцевий бенефіціарний власник, учасник контрагента зареєстрований на території російської федерації або є її громадянином.

 

Компанія зареєстрована в росії

 

2) Кінцевий бенефіціарний власник, учасник контрагента зареєстрований на території республіки білорусь або є її громадянином.

3) В найменуванні контрагента є згадування країни-агресора.

 

 

4) Компанія є учасником спільного холдингу із контрагентом, працює під юрисдикцією російської федерації.

5) Українська компанія є учасником юридичної особи, що зареєстрована за законодавством російської федерації.

 

 

Наслідки співпраці з росією

 

Усі ці фактори внесені до Експрес-аналізу, тому що потребують уваги. Справи з такими контрагентами привертають увагу правоохоронних органів, провокують розслідування такої співпраці та псують репутацію через негативне сприйняття суспільством. Україна, держави-члени ЄС, США можуть запроваджувати санкції до компаній, їхніх засновників та бенефіціарів, що працюють з рф. 

 

Більше того, партнерство з контрагентами, що несуть названі ризики, може бути розцінено як підтримка військової агресії проти України.

 

Нові функції Експрес-аналізу доповнюють та розширюють його ефективність. Зазвичай цей інструмент корисний для тих, хто здійснює регулярні операції AML і KYC, спрощує та прискорює роботу комплаєнс- та ризик-менеджерів. Сьогодні ж для кожної компанії актуально уникнути співпраці з бізнесом з "російським слідом". Тому нові можливості Експрес-аналізу корисні і менеджменту підприємств, і ФОПам, і стартапам, і підприємцям будь-якого масштабу.

 


Перевірити компанію

Безкоштовний тариф "Open Data"

Зареєструватися в системі
Поділитися:

Читайте також:

Статті 3 травня 2023 р.

Контрагент під санкціями: що це означає

Ви впевнені, що санкції вас не обходять? Можливо, ви помиляєтесь. Санкції стосуються всіх. Незалежно від сфери діяльності, країни реєстрації і навіть особистої порядності, ви ризикуєте, бо маєте контрагентів. А кожен бізнес-партнер може нести потенційні санкційні ризики опосередковано. У цій статті моделюємо різні ситуації, коли до компаній застосовуються санкції.     Ситуація 1. Компанія потрапила під санкції безпосередньо  

Статті 9 березня 2022 р.

Ризики співпраці з російськими та білоруськими компаніями

Чим загрожує бізнесу співпраця з контрагентами країн-агресорів? Співпраця з контрагентами РФ та Білорусі ризикована через фінансові, операційні та репутаційні втрати. Це пов’язано із застосуванням українських та міжнародних санкцій з боку США, ЄС, Великобританії, Канади та інших країн.   Які обмеження передбачають санкції   Санкції передбачають серйозні обмеження для тих, проти кого вони накладені:  заморожування активів;

Статті 27 квітня 2022 р.

Санкції не працюють без вашої допомоги. Ось що можна зробити

Західні країни спільно застосовують проти росії безпрецедентні санкції. Майже щодня вводяться нові обмеження на рівні держав, індустрій і окремих компаній. Експерти розраховують на значні наслідки західних санкцій для економіки росії. Наскільки виправдовуються їхні розрахунки?   Населення рф відчуло падіння курсу рубля, підвищення цін і неможливість скористатися міжнародними послугами, зокрема фінансовими. І почало шукати способи оминути санкції.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’