Жеденко Лариса Антонівна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
Опорний заклад "Ялосовецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області
ЄДРПОУ
23544412
Місто
Ялосовецьке
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
02.09.2025
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
02.09.2025

Часті питання - відомості фізичної особи Жеденко Лариса Антонівна

У яких організаціях згадується Жеденко Лариса Антонівна?

Згідно з даними реєстрів на Жеденко Лариса Антонівна згадується по відношенню до компаній: Опорний заклад "Ялосовецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Жеденко Лариса Антонівна займав/займала посади: Підписант Керівник

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Жеденко Лариса Антонівна вказано в якості керівника в компаніях Опорний заклад "Ялосовецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області

Жеденко Лариса Антонівна

На цій сторінці вам надані дані про керівника Жеденко Лариса Антонівна, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Жеденко Лариса Антонівна. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Наявні відомості підібрані й сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Жеденко Лариса Антонівна, що згадується у фірмах: Опорний заклад "Ялосовецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області та ін.

Запропонована інформація є актуальною на час звернення в базі YouControl.

Жеденко Лариса Антонівна — вид досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє директора Жеденко Лариса Антонівна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно зробити пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете вибрати дані окремої підприємства, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Жеденко Лариса Антонівна.