Зоря Віктор Олександрович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"СЕМПЕР-ПЛЮС"
ЄДРПОУ
35873098
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
11.08.2020
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
11.08.2020

Часті питання - перевірка фізичної особи Зоря Віктор Олександрович

У яких підприємствах згадується Зоря Віктор Олександрович?

Згідно з даними реєстрів на Зоря Віктор Олександрович згадується по відношенню до компаній: "СЕМПЕР-ПЛЮС"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Зоря Віктор Олександрович займав/займала посади: Керівник Засновник

В яких підприємствах Зоря Віктор Олександрович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Зоря Віктор Олександрович вказано в компаніях "СЕМПЕР-ПЛЮС"

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Зоря Віктор Олександрович вказано в якості керівника в компаніях "СЕМПЕР-ПЛЮС"

Зоря Віктор Олександрович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Зоря Віктор Олександрович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Зоря Віктор Олександрович. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Зведені відомості підібрані й сформовані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Зоря Віктор Олександрович, що згадується у організаціях: "СЕМПЕР-ПЛЮС" та ін.

Представлена інформація є вірною на час запиту в особистому кабінеті YouControl.

Зоря Віктор Олександрович — відомості у досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє директора Зоря Віктор Олександрович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно виконати пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете переглянути дані окремої фірми, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Зоря Віктор Олександрович.