Зінченко Федір Пилипович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОРДОН-2013"
ЄДРПОУ
38534543
Місто
Кордон
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
09.09.2023
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
09.09.2023
Назва компанії
"ПЕКОН"
ЄДРПОУ
19214258
Місто
Ілічанка
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
16.06.2016
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
16.06.2016

Часті питання - інформація контрагента Зінченко Федір Пилипович

У яких фірмах згадується Зінченко Федір Пилипович?

Згідно з даними реєстрів на Зінченко Федір Пилипович згадується по відношенню до компаній: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОРДОН-2013" "ПЕКОН"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Зінченко Федір Пилипович займав/займала посади: Керівник Засновник

В яких фірмах Зінченко Федір Пилипович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Зінченко Федір Пилипович вказано в компаніях ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОРДОН-2013" "ПЕКОН"

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Зінченко Федір Пилипович вказано в якості керівника в компаніях ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОРДОН-2013" "ПЕКОН"

Зінченко Федір Пилипович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Зінченко Федір Пилипович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Зінченко Федір Пилипович. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Представлені дані зібрані й сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Зінченко Федір Пилипович, що згадується у фірмах: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОРДОН-2013", "ПЕКОН" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на момент формування запиту в особистому кабінеті YouControl.

Зінченко Федір Пилипович — вид досьє про керівника

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє керівника Зінченко Федір Пилипович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно настроїти пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої організації, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Зінченко Федір Пилипович.