Зелінський Петро Олексійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ №4"
ЄДРПОУ
01273065
Місто
Первомайськ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - перевірка фізичної особи Зелінський Петро Олексійович

У яких організаціях згадується Зелінський Петро Олексійович?

Згідно з даними реєстрів на Зелінський Петро Олексійович згадується по відношенню до компаній: "БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ №4"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Зелінський Петро Олексійович займав/займала посади: Засновник

В яких підприємствах Зелінський Петро Олексійович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Зелінський Петро Олексійович вказано в компаніях "БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ №4"

Зелінський Петро Олексійович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Зелінський Петро Олексійович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Зелінський Петро Олексійович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Наявні дані підібрані та сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Зелінський Петро Олексійович, що згадується у компаніях: "БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ УПРАВЛІННЯ №4" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на момент формування запиту в базі YouControl.

Зелінський Петро Олексійович — відомості у досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє голови Зелінський Петро Олексійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно здійснити пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете вибрати дані окремої компанії, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Зелінський Петро Олексійович.