Зелінський Олександр Адамович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
САДОВО-ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО "ДНІСТЕР-2"
ЄДРПОУ
35604921
Місто
Пижівка
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
14.06.2016
Детальніше
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"Ю АР ДІ УКРАЇНСЬКІ ДОРОГИ"
ЄДРПОУ
03448860
Місто
Хмельницький
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості фізичної особи Зелінський Олександр Адамович

У яких підприємствах згадується Зелінський Олександр Адамович?

Згідно з даними реєстрів на Зелінський Олександр Адамович згадується по відношенню до компаній: САДОВО-ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО "ДНІСТЕР-2" "Ю АР ДІ УКРАЇНСЬКІ ДОРОГИ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Зелінський Олександр Адамович займав/займала посади: Засновник Підписант Керівник

В яких підприємствах Зелінський Олександр Адамович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Зелінський Олександр Адамович вказано в компаніях САДОВО-ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО "ДНІСТЕР-2"

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Зелінський Олександр Адамович вказано в якості керівника в компаніях "Ю АР ДІ УКРАЇНСЬКІ ДОРОГИ"

Зелінський Олександр Адамович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Зелінський Олександр Адамович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Зелінський Олександр Адамович. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Наявні дані зібрані й сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Зелінський Олександр Адамович, що згадується у компаніях: САДОВО-ГОРОДНЄ ТОВАРИСТВО "ДНІСТЕР-2", "Ю АР ДІ УКРАЇНСЬКІ ДОРОГИ" та ін.

Надана інформація є вірною на час звернення в особистому кабінеті YouControl.

Зелінський Олександр Адамович — відомості у досьє про керівника

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє директора Зелінський Олександр Адамович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно настроїти пошук та виділити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої підприємства, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Зелінський Олександр Адамович.