Задніпренко Віктор Іванович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ЗАДНІПРЕНКО В.І.
ЄДРПОУ
41538878
Місто
Стражгород
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
15.10.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
15.10.2026
Назва компанії
"ВЛАДОМИР"
ЄДРПОУ
31560886
Місто
Херсон
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
18.11.2025
Детальніше
Назва компанії
"Ф О Р Е С Т"
ЄДРПОУ
38978635
Місто
Олешки
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
11.07.2024
Детальніше
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
БАГАТОГАЛУЗЕВЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕК"
ЄДРПОУ
31694194
Місто
Цюрупинськ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
27.05.2016
Детальніше
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
27.05.2016
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
27.05.2016

Часті питання - перевірка контрагента Задніпренко Віктор Іванович

У яких організаціях згадується Задніпренко Віктор Іванович?

Згідно з даними реєстрів на Задніпренко Віктор Іванович згадується по відношенню до компаній: ЗАДНІПРЕНКО В.І. "ВЛАДОМИР" "Ф О Р Е С Т" БАГАТОГАЛУЗЕВЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕК"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Задніпренко Віктор Іванович займав/займала посади: Керівник Засновник Бенефіціар Підписант

В яких фірмах Задніпренко Віктор Іванович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Задніпренко Віктор Іванович вказано в компаніях ЗАДНІПРЕНКО В.І. "Ф О Р Е С Т" БАГАТОГАЛУЗЕВЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕК"

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Задніпренко Віктор Іванович вказано в якості керівника в компаніях ЗАДНІПРЕНКО В.І. "ВЛАДОМИР" БАГАТОГАЛУЗЕВЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕК"

Задніпренко Віктор Іванович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Задніпренко Віктор Іванович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Задніпренко Віктор Іванович. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Наявні відомості зібрані та сформовані з державних джерел. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Задніпренко Віктор Іванович, що згадується у компаніях: ЗАДНІПРЕНКО В.І., "ВЛАДОМИР", "Ф О Р Е С Т", БАГАТОГАЛУЗЕВЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕК" та ін.

Представлена інформація є вірною на момент звернення в особистому кабінеті YouControl.

Задніпренко Віктор Іванович — структура досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керуючого Задніпренко Віктор Іванович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно виконати пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете переглянути дані окремої компанії, отримати інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Задніпренко Віктор Іванович.