Воронович Галина Вікторівна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ЧАЙКА ЮГ"
ЄДРПОУ
31204737
Місто
Григорівка
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - дані контрагента Воронович Галина Вікторівна

У яких організаціях згадується Воронович Галина Вікторівна?

Згідно з даними реєстрів на Воронович Галина Вікторівна згадується по відношенню до компаній: "ЧАЙКА ЮГ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Воронович Галина Вікторівна займав/займала посади: Засновник

В яких фірмах Воронович Галина Вікторівна виступає в якості засновника?

В якості засновника, Воронович Галина Вікторівна вказано в компаніях "ЧАЙКА ЮГ"

Воронович Галина Вікторівна

На цій сторінці вам показані дані про керівника Воронович Галина Вікторівна, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Воронович Галина Вікторівна. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Наявні відомості зібрані й сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Воронович Галина Вікторівна, що згадується у фірмах: "ЧАЙКА ЮГ" та ін.

Запропонована інформація є вірною на час запиту в особистому кабінеті YouControl.

Воронович Галина Вікторівна — структура досьє про керівника

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керуючого Воронович Галина Вікторівна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік фірм, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно налаштувати пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете переглянути дані окремої фірми, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Воронович Галина Вікторівна.