Воробйова Інна Вікторівна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"НОВА ПАРАДИГМА"
ЄДРПОУ
41983378
Місто
Краматорськ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
10.09.2025
Детальніше
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
10.09.2025
Назва компанії
КООПЕРАТИВ "ТЕРМ"
ЄДРПОУ
23176210
Місто
КРАМАТОРСЬК
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
09.09.2020
Детальніше
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
09.09.2020
Назва компанії
СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НОВОГРИГОРІВСЬКЕ"
ЄДРПОУ
04541247
Місто
Новогригорівка
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Назва компанії
КОЛЕКТИВНЕ МАЛЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРМІК"
ЄДРПОУ
13523295
Місто
Дружківка
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"АС ЛІЗИНГ"
ЄДРПОУ
35672242
Місто
Краматорськ
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок

Часті питання - відомості контрагента Воробйова Інна Вікторівна

У яких підприємствах згадується Воробйова Інна Вікторівна?

Згідно з даними реєстрів на Воробйова Інна Вікторівна згадується по відношенню до компаній: "НОВА ПАРАДИГМА" КООПЕРАТИВ "ТЕРМ" СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НОВОГРИГОРІВСЬКЕ" КОЛЕКТИВНЕ МАЛЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРМІК" "АС ЛІЗИНГ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Воробйова Інна Вікторівна займав/займала посади: Керівник Підписант Засновник Бенефіціар

В яких фірмах Воробйова Інна Вікторівна виступає в якості засновника?

В якості засновника, Воробйова Інна Вікторівна вказано в компаніях СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НОВОГРИГОРІВСЬКЕ" КОЛЕКТИВНЕ МАЛЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРМІК" "АС ЛІЗИНГ"

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Воробйова Інна Вікторівна вказано в якості керівника в компаніях "НОВА ПАРАДИГМА" КООПЕРАТИВ "ТЕРМ" "АС ЛІЗИНГ"

Воробйова Інна Вікторівна

На цій сторінці вам надані дані про керівника Воробйова Інна Вікторівна, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Воробйова Інна Вікторівна. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Зведені дані вибрані та сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Воробйова Інна Вікторівна, що згадується у компаніях: "НОВА ПАРАДИГМА", КООПЕРАТИВ "ТЕРМ", СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ЗАКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НОВОГРИГОРІВСЬКЕ", КОЛЕКТИВНЕ МАЛЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРМІК", "АС ЛІЗИНГ" та ін.

Запропонована інформація є вірною на момент формування запиту в системі YouControl.

Воробйова Інна Вікторівна — відомості у досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керівника Воробйова Інна Вікторівна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік фірм, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно здійснити пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете вибрати дані окремої фірми, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Воробйова Інна Вікторівна.