Волошин Ігор Петрович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ
35487700
Місто
Луганськ
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
29.05.2016
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
29.05.2016

Часті питання - інформація фізичної особи Волошин Ігор Петрович

У яких фірмах згадується Волошин Ігор Петрович?

Згідно з даними реєстрів на Волошин Ігор Петрович згадується по відношенню до компаній: ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Волошин Ігор Петрович займав/займала посади: Підписант Керівник

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Волошин Ігор Петрович вказано в якості керівника в компаніях ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Волошин Ігор Петрович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Волошин Ігор Петрович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Волошин Ігор Петрович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Представлені відомості підібрані та сформовані з державних джерел. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Волошин Ігор Петрович, що згадується у підприємствах: ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ та ін.

Надана інформація є актуальною на момент запиту в системі YouControl.

Волошин Ігор Петрович — структура досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє голови Волошин Ігор Петрович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно настроїти пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете переглянути дані окремої фірми, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Волошин Ігор Петрович.