Верещак Валерій Павлович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ЄВРОСКАН ДІАГНОСТИКА"
ЄДРПОУ
40086481
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - перевірка контрагента Верещак Валерій Павлович

У яких підприємствах згадується Верещак Валерій Павлович?

Згідно з даними реєстрів на Верещак Валерій Павлович згадується по відношенню до компаній: "ЄВРОСКАН ДІАГНОСТИКА"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Верещак Валерій Павлович займав/займала посади: Керівник

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Верещак Валерій Павлович вказано в якості керівника в компаніях "ЄВРОСКАН ДІАГНОСТИКА"

Верещак Валерій Павлович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Верещак Валерій Павлович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Верещак Валерій Павлович. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Наявні відомості зібрані та структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Верещак Валерій Павлович, що згадується у компаніях: "ЄВРОСКАН ДІАГНОСТИКА" та ін.

Надана інформація є вірною на час формування запиту в системі YouControl.

Верещак Валерій Павлович — вид досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє директора Верещак Валерій Павлович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості компаній, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно настроїти пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої компанії, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Верещак Валерій Павлович.