Веремчук Ігор Васильович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"B.W.L."
ЄДРПОУ
23513506
Місто
КИЇВ
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
13.01.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
13.01.2026
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
13.01.2026
Назва компанії
" ФІРМА "САТУРН"
ЄДРПОУ
25306763
Місто
Київ
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
16.09.2022
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
16.09.2022
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
16.09.2022
Назва компанії
"КОВЕЛЬСЬКА СПІЛКА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА СХОДІ УКРАЇНИ"
ЄДРПОУ
41523939
Місто
Ковель
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
15.09.2017
Детальніше

Часті питання - перевірка фізичної особи Веремчук Ігор Васильович

У яких організаціях згадується Веремчук Ігор Васильович?

Згідно з даними реєстрів на Веремчук Ігор Васильович згадується по відношенню до компаній: "B.W.L." " ФІРМА "САТУРН" "КОВЕЛЬСЬКА СПІЛКА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА СХОДІ УКРАЇНИ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Веремчук Ігор Васильович займав/займала посади: Підписант Керівник Засновник

В яких підприємствах Веремчук Ігор Васильович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Веремчук Ігор Васильович вказано в компаніях "B.W.L." " ФІРМА "САТУРН" "КОВЕЛЬСЬКА СПІЛКА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА СХОДІ УКРАЇНИ"

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Веремчук Ігор Васильович вказано в якості керівника в компаніях "B.W.L." " ФІРМА "САТУРН"

Веремчук Ігор Васильович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Веремчук Ігор Васильович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Веремчук Ігор Васильович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Зведені відомості підібрані й сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Веремчук Ігор Васильович, що згадується у підприємствах: "B.W.L.", " ФІРМА "САТУРН", "КОВЕЛЬСЬКА СПІЛКА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА СХОДІ УКРАЇНИ" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на момент формування запиту в особистому кабінеті YouControl.

Веремчук Ігор Васильович — відомості у досьє про керуючого

Складовими представленої сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керуючого Веремчук Ігор Васильович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості фірм, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно виконати пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете вибрати дані окремої компанії, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Веремчук Ігор Васильович.