Василенко Наталья Петровна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛУГАНСЬКА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 19"
ЄДРПОУ
13380808
Місто
Луганськ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація контрагента Василенко Наталья Петровна

У яких організаціях згадується Василенко Наталья Петровна?

Згідно з даними реєстрів на Василенко Наталья Петровна згадується по відношенню до компаній: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛУГАНСЬКА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 19"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Василенко Наталья Петровна займав/займала посади: Керівник

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Василенко Наталья Петровна вказано в якості керівника в компаніях КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛУГАНСЬКА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 19"

Василенко Наталья Петровна

На цій сторінці вам показані дані про керівника Василенко Наталья Петровна, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Василенко Наталья Петровна. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Наявні відомості підібрані й структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам повне досьє про Василенко Наталья Петровна, що згадується у підприємствах: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛУГАНСЬКА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 19" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на момент запиту в системі YouControl.

Василенко Наталья Петровна — структура досьє про керуючого

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє голови Василенко Наталья Петровна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості організацій, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно зробити пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої фірми, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Василенко Наталья Петровна.