Васерман Олександр Ельєвич — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ДАРС"
ЄДРПОУ
22971106
Місто
КИЇВ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація контрагента Васерман Олександр Ельєвич

У яких організаціях згадується Васерман Олександр Ельєвич?

Згідно з даними реєстрів на Васерман Олександр Ельєвич згадується по відношенню до компаній: "ДАРС"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Васерман Олександр Ельєвич займав/займала посади: Керівник

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Васерман Олександр Ельєвич вказано в якості керівника в компаніях "ДАРС"

Васерман Олександр Ельєвич

На цій сторінці вам показані дані про керівника Васерман Олександр Ельєвич, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Васерман Олександр Ельєвич. підібрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Зведені дані вибрані та структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Васерман Олександр Ельєвич, що згадується у підприємствах: "ДАРС" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на момент формування запиту в особистому кабінеті YouControl.

Васерман Олександр Ельєвич — структура досьє про керуючого

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє керуючого Васерман Олександр Ельєвич ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно налаштувати пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете подивитися дані окремої організації, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Васерман Олександр Ельєвич.