Варіч Костянтин Вікторович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ФАЙКА"
ЄДРПОУ
41960188
Місто
Львів
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
30.01.2024
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
30.01.2024
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"ТПК "ГЄРМАН"
ЄДРПОУ
38961621
Місто
Запоріжжя
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
09.03.2023
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
09.03.2023
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
09.03.2023
Позиція в компанії
Бенефіціар
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"ВЕГА-2009"
ЄДРПОУ
36491000
Місто
Запоріжжя
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
30.05.2016
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
30.05.2016
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
30.05.2016

Часті питання - дані контрагента Варіч Костянтин Вікторович

У яких компаніях згадується Варіч Костянтин Вікторович?

Згідно з даними реєстрів на Варіч Костянтин Вікторович згадується по відношенню до компаній: "ФАЙКА" "ТПК "ГЄРМАН" "ВЕГА-2009"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Варіч Костянтин Вікторович займав/займала посади: Керівник Засновник Бенефіціар Підписант

В яких компаніях Варіч Костянтин Вікторович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Варіч Костянтин Вікторович вказано в компаніях "ФАЙКА" "ТПК "ГЄРМАН" "ВЕГА-2009"

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Варіч Костянтин Вікторович вказано в якості керівника в компаніях "ФАЙКА" "ТПК "ГЄРМАН" "ВЕГА-2009"

Варіч Костянтин Вікторович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Варіч Костянтин Вікторович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Варіч Костянтин Вікторович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Представлені дані зібрані та сформовані з державних джерел. Ми пропонуємо вам повне досьє про Варіч Костянтин Вікторович, що згадується у компаніях: "ФАЙКА", "ТПК "ГЄРМАН", "ВЕГА-2009" та ін.

Надана інформація є актуальною на час формування запиту в системі YouControl.

Варіч Костянтин Вікторович — структура досьє про керівника

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє директора Варіч Костянтин Вікторович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно виконати пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої компанії, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Варіч Костянтин Вікторович.