Варченко Юрій Васильович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ФІНСЕРВІС"
ЄДРПОУ
31073283
Місто
Лубни
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
26.03.2023
Детальніше

Часті питання - інформація контрагента Варченко Юрій Васильович

У яких підприємствах згадується Варченко Юрій Васильович?

Згідно з даними реєстрів на Варченко Юрій Васильович згадується по відношенню до компаній: "ФІНСЕРВІС"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Варченко Юрій Васильович займав/займала посади: Засновник

В яких підприємствах Варченко Юрій Васильович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Варченко Юрій Васильович вказано в компаніях "ФІНСЕРВІС"

Варченко Юрій Васильович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Варченко Юрій Васильович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Варченко Юрій Васильович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Представлені дані вибрані й сформовані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Варченко Юрій Васильович, що згадується у підприємствах: "ФІНСЕРВІС" та ін.

Надана інформація є вірною на момент звернення в особистому кабінеті YouControl.

Варченко Юрій Васильович — структура досьє про керівника

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє голови Варченко Юрій Васильович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно виконати пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете переглянути дані окремої підприємства, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Варченко Юрій Васильович.