Валяєв Євген Германович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ЧЕРНИШЕВСЬКОГО 30"
ЄДРПОУ
34017258
Місто
Харків
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості контрагента Валяєв Євген Германович

У яких підприємствах згадується Валяєв Євген Германович?

Згідно з даними реєстрів на Валяєв Євген Германович згадується по відношенню до компаній: "ЧЕРНИШЕВСЬКОГО 30"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Валяєв Євген Германович займав/займала посади: Керівник

В яких компаніях особа виступає в якості керівника?

Валяєв Євген Германович вказано в якості керівника в компаніях "ЧЕРНИШЕВСЬКОГО 30"

Валяєв Євген Германович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Валяєв Євген Германович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Валяєв Євген Германович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати кільком людям. Зведені дані зібрані та сформовані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повноцінне досьє про Валяєв Євген Германович, що згадується у підприємствах: "ЧЕРНИШЕВСЬКОГО 30" та ін.

Надана інформація є актуальною на момент запиту в базі YouControl.

Валяєв Євген Германович — структура досьє про керуючого

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє директора Валяєв Євген Германович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно здійснити пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете переглянути дані окремої фірми, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Валяєв Євген Германович.