Урсуленко Галина Семенівна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ОСА-2"
ЄДРПОУ
31873974
Місто
Киселівка
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація контрагента Урсуленко Галина Семенівна

У яких компаніях згадується Урсуленко Галина Семенівна?

Згідно з даними реєстрів на Урсуленко Галина Семенівна згадується по відношенню до компаній: "ОСА-2"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Урсуленко Галина Семенівна займав/займала посади: Керівник

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Урсуленко Галина Семенівна вказано в якості керівника в компаніях "ОСА-2"

Урсуленко Галина Семенівна

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Урсуленко Галина Семенівна, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Урсуленко Галина Семенівна. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Зведені дані зібрані та структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Урсуленко Галина Семенівна, що згадується у підприємствах: "ОСА-2" та ін.

Надана інформація є вірною на момент запиту в базі YouControl.

Урсуленко Галина Семенівна — вид досьє про керуючого

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керуючого Урсуленко Галина Семенівна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список компаній, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно налаштувати пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої фірми, побачити дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Урсуленко Галина Семенівна.