Уманець Денис Борисович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ТОРГОВА ФІРМА "ПРОДУКТ"
ЄДРПОУ
34711416
Місто
Київ
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Назва компанії
"РОТЕН"
ЄДРПОУ
36874438
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація фізичної особи Уманець Денис Борисович

У яких фірмах згадується Уманець Денис Борисович?

Згідно з даними реєстрів на Уманець Денис Борисович згадується по відношенню до компаній: "ТОРГОВА ФІРМА "ПРОДУКТ" "РОТЕН"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Уманець Денис Борисович займав/займала посади: Підписант Керівник Засновник

В яких організаціях Уманець Денис Борисович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Уманець Денис Борисович вказано в компаніях "ТОРГОВА ФІРМА "ПРОДУКТ"

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Уманець Денис Борисович вказано в якості керівника в компаніях "ТОРГОВА ФІРМА "ПРОДУКТ" "РОТЕН"

Уманець Денис Борисович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Уманець Денис Борисович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Уманець Денис Борисович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Наявні дані вибрані та сформовані з державних джерел. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Уманець Денис Борисович, що згадується у організаціях: "ТОРГОВА ФІРМА "ПРОДУКТ", "РОТЕН" та ін.

Надана інформація є актуальною на час запиту в особистому кабінеті YouControl.

Уманець Денис Борисович — структура досьє про керуючого

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє директора Уманець Денис Борисович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік фірм, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно виконати пошук та побачити лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете подивитися дані окремої організації, побачити дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Уманець Денис Борисович.