Удовіченко Андрій Васильович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ
25969699
Місто
Запоріжжя
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості контрагента Удовіченко Андрій Васильович

У яких фірмах згадується Удовіченко Андрій Васильович?

Згідно з даними реєстрів на Удовіченко Андрій Васильович згадується по відношенню до компаній: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Удовіченко Андрій Васильович займав/займала посади: Керівник

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Удовіченко Андрій Васильович вказано в якості керівника в компаніях УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Удовіченко Андрій Васильович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Удовіченко Андрій Васильович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Удовіченко Андрій Васильович. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Представлені відомості підібрані й структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повне досьє про Удовіченко Андрій Васильович, що згадується у компаніях: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та ін.

Представлена інформація є актуальною на момент формування запиту в базі YouControl.

Удовіченко Андрій Васильович — відомості у досьє про керівника

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Список організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. підприємств.

При цьому, в досьє керуючого Удовіченко Андрій Васильович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно настроїти пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете вибрати дані окремої компанії, побачити відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Удовіченко Андрій Васильович.