Цвик Андрій Сергійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"КЛАССІК"
ЄДРПОУ
30490200
Місто
Київ
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості контрагента Цвик Андрій Сергійович

У яких компаніях згадується Цвик Андрій Сергійович?

Згідно з даними реєстрів на Цвик Андрій Сергійович згадується по відношенню до компаній: "КЛАССІК"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Цвик Андрій Сергійович займав/займала посади: Керівник

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Цвик Андрій Сергійович вказано в якості керівника в компаніях "КЛАССІК"

Цвик Андрій Сергійович

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Цвик Андрій Сергійович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Цвик Андрій Сергійович. знайдені за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Наявні дані вибрані та сформовані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повне досьє про Цвик Андрій Сергійович, що згадується у організаціях: "КЛАССІК" та ін.

Представлена інформація є вірною на час звернення в особистому кабінеті YouControl.

Цвик Андрій Сергійович — структура досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє голови Цвик Андрій Сергійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати перелік організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно налаштувати пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете переглянути дані окремої підприємства, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Цвик Андрій Сергійович.