Тимошенко Ігор Леонідович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ДІАНА"
ЄДРПОУ
37941693
Місто
Запоріжжя
Позиція в компанії
Підписант
Актуально на дату
01.10.2020
Детальніше
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
01.10.2020

Часті питання - відомості контрагента Тимошенко Ігор Леонідович

У яких підприємствах згадується Тимошенко Ігор Леонідович?

Згідно з даними реєстрів на Тимошенко Ігор Леонідович згадується по відношенню до компаній: ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ДІАНА"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Тимошенко Ігор Леонідович займав/займала посади: Підписант Керівник

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Тимошенко Ігор Леонідович вказано в якості керівника в компаніях ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ДІАНА"

Тимошенко Ігор Леонідович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Тимошенко Ігор Леонідович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Тимошенко Ігор Леонідович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Зведені відомості вибрані й сформовані з державних джерел. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Тимошенко Ігор Леонідович, що згадується у підприємствах: ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ДІАНА" та ін.

Надана інформація є вірною на момент формування запиту в системі YouControl.

Тимошенко Ігор Леонідович — вид досьє про керуючого

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік підприємств, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керуючого Тимошенко Ігор Леонідович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно здійснити пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете переглянути дані окремої організації, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Тимошенко Ігор Леонідович.