Туньова Валентина Іванівна — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ГРАЦІЯ-СТИЛЬ ХХІ"
ЄДРПОУ
33265571
Місто
Кривий Ріг
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - перевірка контрагента Туньова Валентина Іванівна

У яких підприємствах згадується Туньова Валентина Іванівна?

Згідно з даними реєстрів на Туньова Валентина Іванівна згадується по відношенню до компаній: "ГРАЦІЯ-СТИЛЬ ХХІ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Туньова Валентина Іванівна займав/займала посади: Засновник

В яких фірмах Туньова Валентина Іванівна виступає в якості засновника?

В якості засновника, Туньова Валентина Іванівна вказано в компаніях "ГРАЦІЯ-СТИЛЬ ХХІ"

Туньова Валентина Іванівна

На цій сторінці вам запропоновані дані про керівника Туньова Валентина Іванівна, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Туньова Валентина Іванівна. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Наявні дані вибрані й сформовані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам розширене досьє про Туньова Валентина Іванівна, що згадується у підприємствах: "ГРАЦІЯ-СТИЛЬ ХХІ" та ін.

Надана інформація є вірною на момент звернення в системі YouControl.

Туньова Валентина Іванівна — вид досьє про керуючого

Складовими поточної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Перелік організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє керуючого Туньова Валентина Іванівна ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати відомості підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно здійснити пошук та побачити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також з цієї сторінки ви можете подивитися дані окремої організації, отримати дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Туньова Валентина Іванівна.