Тринус Анатолий Иванович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНИЙ КООПЕРАТИВ "ІНВАТЕХ"
ЄДРПОУ
20738682
Місто
Севастополь
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - інформація контрагента Тринус Анатолий Иванович

У яких фірмах згадується Тринус Анатолий Иванович?

Згідно з даними реєстрів на Тринус Анатолий Иванович згадується по відношенню до компаній: ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНИЙ КООПЕРАТИВ "ІНВАТЕХ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Тринус Анатолий Иванович займав/займала посади: Керівник

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Тринус Анатолий Иванович вказано в якості керівника в компаніях ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНИЙ КООПЕРАТИВ "ІНВАТЕХ"

Тринус Анатолий Иванович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Тринус Анатолий Иванович, які зареєстровані у системі YouControl. Відомості про Тринус Анатолий Иванович. вибрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Представлені дані вибрані й структуровані з державних реєстрів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Тринус Анатолий Иванович, що згадується у компаніях: ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНИЙ КООПЕРАТИВ "ІНВАТЕХ" та ін.

Надана інформація є вірною на час запиту в базі YouControl.

Тринус Анатолий Иванович — структура досьє про керуючого

Складовими запропонованої сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік компаній, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. фірм.

При цьому, в досьє директора Тринус Анатолий Иванович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно здійснити пошук та виділити лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете вибрати дані окремої фірми, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Тринус Анатолий Иванович.