Троценко Олександр Віталійович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"АНТРОН"
ЄДРПОУ
13436911
Місто
Дніпро
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
17.08.2026
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
17.08.2026

Часті питання - перевірка фізичної особи Троценко Олександр Віталійович

У яких фірмах згадується Троценко Олександр Віталійович?

Згідно з даними реєстрів на Троценко Олександр Віталійович згадується по відношенню до компаній: "АНТРОН"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Троценко Олександр Віталійович займав/займала посади: Керівник Засновник

В яких фірмах Троценко Олександр Віталійович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Троценко Олександр Віталійович вказано в компаніях "АНТРОН"

В яких підприємствах особа виступає в якості керівника?

Троценко Олександр Віталійович вказано в якості керівника в компаніях "АНТРОН"

Троценко Олександр Віталійович

На цій сторінці вам показані дані про керівника Троценко Олександр Віталійович, які зареєстровані у системі YouControl. Інформація про Троценко Олександр Віталійович. знайдені за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати декільком людям. Зведені відомості зібрані та структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повне досьє про Троценко Олександр Віталійович, що згадується у компаніях: "АНТРОН" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на момент формування запиту в системі YouControl.

Троценко Олександр Віталійович — вид досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне прізвище, ім'я та по-батькові керівника.
  2. Список фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. компаній.

При цьому, в досьє голови Троценко Олександр Віталійович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список організацій, в яких особа цю посаду займала. Це робить можливим більш точно виконати пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете вибрати дані окремої фірми, побачити інформацію стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Троценко Олександр Віталійович.