Ткачук Петро Мартинович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"САХНІВСЬКЕ"
ЄДРПОУ
31347788
Місто
Влашанівка
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
Історичний зв'язок
Детальніше

Часті питання - відомості контрагента Ткачук Петро Мартинович

У яких організаціях згадується Ткачук Петро Мартинович?

Згідно з даними реєстрів на Ткачук Петро Мартинович згадується по відношенню до компаній: "САХНІВСЬКЕ"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Ткачук Петро Мартинович займав/займала посади: Керівник

В яких фірмах особа виступає в якості керівника?

Ткачук Петро Мартинович вказано в якості керівника в компаніях "САХНІВСЬКЕ"

Ткачук Петро Мартинович

На цій сторінці вам представлені дані про керівника Ткачук Петро Мартинович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Ткачук Петро Мартинович. вибрані за повним збігом ПІБ та можуть належати декільком людям. Наявні дані вибрані й структуровані з державних каталогів. Ми пропонуємо вам змістовне досьє про Ткачук Петро Мартинович, що згадується у фірмах: "САХНІВСЬКЕ" та ін.

Надана інформація є вірною на момент запиту в системі YouControl.

Ткачук Петро Мартинович — відомості у досьє про керуючого

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ім'я керівника.
  2. Перелік фірм, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керівника Ткачук Петро Мартинович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список організацій, в яких особа цю посаду займала. Це дає можливість більш точно настроїти пошук та отримати лише ті дані, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також тут ви можете подивитися дані окремої підприємства, отримати відомості стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Ткачук Петро Мартинович.