Тімуршин Тімур Дамірович — каталог власників та директорів компаній

Зведені дані збігів по ПІБ, на основі даних з YouControl

Компанії

ПІБ
Пошук відбувається за ПІБ
Назва компанії ЄДРПОУ Місто Позиція в компанії Актуально на дату
Назва компанії
"ОПТИМ ТРАНС ЛОГІСТИК"
ЄДРПОУ
42216425
Місто
Дніпро
Позиція в компанії
Керівник
Актуально на дату
27.08.2025
Детальніше
Позиція в компанії
Засновник
Актуально на дату
27.08.2025

Часті питання - перевірка контрагента Тімуршин Тімур Дамірович

У яких організаціях згадується Тімуршин Тімур Дамірович?

Згідно з даними реєстрів на Тімуршин Тімур Дамірович згадується по відношенню до компаній: "ОПТИМ ТРАНС ЛОГІСТИК"

Які посади займала особа?

За актуальної інформації, Тімуршин Тімур Дамірович займав/займала посади: Керівник Засновник

В яких підприємствах Тімуршин Тімур Дамірович виступає в якості засновника?

В якості засновника, Тімуршин Тімур Дамірович вказано в компаніях "ОПТИМ ТРАНС ЛОГІСТИК"

В яких організаціях особа виступає в якості керівника?

Тімуршин Тімур Дамірович вказано в якості керівника в компаніях "ОПТИМ ТРАНС ЛОГІСТИК"

Тімуршин Тімур Дамірович

На цій сторінці вам надані дані про керівника Тімуршин Тімур Дамірович, які зареєстровані у системі YouControl. Дані про Тімуршин Тімур Дамірович. підібрані за повним збігом прізвища, імені та по батькові та можуть належати кільком людям. Представлені дані зібрані та структуровані з державних баз даних. Ми пропонуємо вам повне досьє про Тімуршин Тімур Дамірович, що згадується у підприємствах: "ОПТИМ ТРАНС ЛОГІСТИК" та ін.

Запропонована інформація є актуальною на момент формування запиту в базі YouControl.

Тімуршин Тімур Дамірович — структура досьє про керівника

Складовими обраної сторінки є:

  1. Повне ПІБ керівника.
  2. Перелік організацій, які очолювала особа.
  3. Посади, які займала особа.
  4. організацій.

При цьому, в досьє керуючого Тімуршин Тімур Дамірович ви можете вибрати окрему вкладку з необхідною вам посадою та отримати список підприємств, в яких особа цю посаду займала. Це дозволяє більш точно здійснити пошук та отримати лише ті відомості, які вам необхідні, без сторонньої інформації.

Також звідси ви можете подивитися дані окремої підприємства, побачити дані стосовно неї, а також інших осіб, що керували компанією разом з Тімуршин Тімур Дамірович.